رفتن به مطلب
  • 0

کمک همه نیازه

saie

سوال

سلام,توی درس بیان معماری استاد بهمون گفته که شیت درست کنیم که فقط نما و مقطع باشه این اولین پروژمونه ودیگه هیچی نگفته به نظر شما واسه اینکه این شیت خیلی خوشل بشه چی پیشهاد میکنید؟ممنون:a030:

لینک به دیدگاه

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
نما و مقطع کجا رو باید بکشین؟؟

نما ومقطع دو تا حیات های دانشکدمون درکل 8 تا نما و 4 تا مقطع (این حیات ها به سبک سنتی درست شده )

لینک به دیدگاه
  • 0

خودنما و مقطع رو که باید ساده بکشی ، مگه اینکه شیتتو خیلی ژیگول کنی:JC_thinking:

البته من تو کارای بچه های معماری دانشکدمون یه سری نما دیدم که کج و معوج بود..خیلی قشنگ شده بود:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 0

یه پیشنهاد الان اومد تو ذهنم...معمولا قشنگ میشه

یه نمات که قشنگ کار شده و ترجیحا نمای اصلیته بندازه پس زمینه کل شیتت

معمولا یه پرسپکتیو رو میندازن پس زمینه اما چون کارت فقط نما و مقطعه یه نماتو بنداز پس زمینه

بعدش یه راندوی ساده هم بکنی شیتت بازم پر و قشنگه

لینک به دیدگاه
  • 0

راستی دستی بخوای تحویل بدی اونی که گفتم جواب نمیده

ولی خب میشه باز یه نما رو وسط شیت گذاشت بقیه رو دور و برش (یعنی مقیاس یکی رو باید بیشتر بگیری)

نمونه قشنگ پیدا کنم میذارم اینجا ببینی

لینک به دیدگاه
  • 0

به نظر من ساده و واضح کار کنید....

هیچ لزومی نداره یه شیت شلوغ و کج و کوله به استاد تحویل بدید که برای دیدن هر نما یه 30 درچه شیت رو بچرخونه....

توضیج دست...علائم ضحیح از همه بهتره....

اگر من باشم نماهای مختلف رو می کشم ...توضیحش رو می نویسم زیرش....به ترتیب می ذارم تو شیت...تمام...

دیگه شما بسته به سلیقه ی خودتون و استاد می تونید کار کنید....

موفق باشی flowerysmile.gif

لینک به دیدگاه
  • 0

ممنون از پیشنهادهای همتون یه چندتا سوال واسم پیش اومده واسه شیت بندی از مقوا چه رنگی بهتره استفاده کنم؟

2-این نماها 8تاست و خیلی از درو پنجره های قدیمی درست شده باید رنگش کنم یا همینطوری سیاه سفید؟

3-طرح اجرا چی؟:biggrin:

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام...

اساسا شیت بندی یک کار سلیقه ایه....

و باید دو تا چیز رو می تونین در نظر بگیرین....

اینکه خودتون چی دوست دارین....یا اینکه استادتون چی دوست داره..که تو این دومی دنبال نمره هستین....

من به شخصه...با نظر مهناز خانوم موافقم...یک شیت ساده بهتون کمک میکنه که کار رو واضح ارائه بدین...و چون جلسه اول هم هست.....

انتظار نمی ره که کار خارق العاده ای انجام بدین....

سعی کنین نما ها رو خوب...و با جزییات ترسیم کنید....و با رعایت مقیاس...به صورت خطی کناره هم بچینین....با توضیح اینکه مربوط به کدوم نما هستن...

به لینکی که مهناز خانوم هم گذاشتن حتما سر بزنید...

با تشکر از آرتیست عزیز...که من رو دعوت کرد....

اطلاعات خوب رو بچه ها دادن....من دیر رسیدم انگار...

در ضمن وقتی رنگ رو به کار میبرین توی کار.....لاجرم باید تا ته کار با رنگ درگیر باشین.....که همه جا حتما رنگ بشه....و این جوری ریسک کارتون بالا میره....اگه با تا حالا تجربه استفاده از رنگ رو نداشتین...توصیه می کنم بدون تمرین وارد این موضوع نشین....

جزییات نما رو خوب....و تمیز....ارائه بدین.....اینجوری طرح اولویت پیدا می کنه....و خوذشو نشون م ده...به جای اینکه به اصطلاح تزیین شه...تزیین می تونه در درجه دوم قرار بگیره...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...