رفتن به مطلب

کی خط معمارانه داره؟

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت معماران نو اندیش.....................

راستش میخواهیم تو این تایپیک آموزش خط داشته باشیم

دوستان عزیزی که خط معمارانه دارن و میتونن اونو به دیگران آموزش بدن تو این تایپیک آمادگیشونو اعلام کنن تا بتونیم در کنار هم صاحب چند خط معمارانه زیبا شویم... 4hlbbtdvxlgtbplze7uv.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دقیقا اون چیزی که من هیچ وقت نداشتم!

مرسی عزیز

شروع کن بچه ها هم اگه خواستن همراهیت می کنن

منم ندارم بچه هایی که دارن باید همت کنن:ws37:

لینک به دیدگاه

من براي اسكيس طراحي شهري خطم زياد خوب نيست از استادم كمك خواستم گفت تو ورد خط هايي كه براي طراحي مناسب است رو انتخاب كنم و اون خط ها رو چاپ كنم و از روي اونا تمرين داشته باشم خط اسكيسم قوي ميشه و تا الان تا حدودي اين كار شده اگه خواستين از چند نمونه اش عكس بگيريم و بفرستم

لینک به دیدگاه
من براي اسكيس طراحي شهري خطم زياد خوب نيست از استادم كمك خواستم گفت تو ورد خط هايي كه براي طراحي مناسب است رو انتخاب كنم و اون خط ها رو چاپ كنم و از روي اونا تمرين داشته باشم خط اسكيسم قوي ميشه و تا الان تا حدودي اين كار شده اگه خواستين از چند نمونه اش عكس بگيريم و بفرستم

ممنون میشم اگه این کارو کنی

لینک به دیدگاه

فونتای من بد نیست،هم کلاژ کار کردم؛هم با دست نوشتم؛انگلیسی و فارسی هر جفتشو تمرین کردم...

این روش که دوستمون babah گفته درسته به این شرط که اصل 4 خط حامل(بقول من) رو تو نوشتن فونت رعایت کنید...

لینک به دیدگاه

فونتهای کلاژ

همه این فونتارو میشه با ماژیک هم نوشت،با رعایت اصل خطوط راهنما همه جور فونتیو با هر تناسباتی میشه نوشت

ipwwr0mlekcm5ggyxwpc.jpg

yinrd37qurgxzu10azx.jpg

3oqp62yooww87n61h3f.jpg

5xn0e7myems0da7wkqr6.jpg

لینک به دیدگاه

دقیقا" همون چیزی که سارا گفت...چند تا فونت هست اونا رو پریبنت بگیر تمرین کن...

من انگلیسیشو بلدم...راهنماشو دارم اگه خواستید بگید بزارم برایتون...دقیقا" با فلش نشون داره جهت جرکت رو...خیلی سادست...:yes:

لینک به دیدگاه

من انگلیسیشو بلدم...راهنماشو دارم اگه خواستید بگید بزارم برایتون...دقیقا" با فلش نشون داره جهت جرکت رو...خیلی سادست...:yes:

اهوم بذار:yes:

لینک به دیدگاه
این فرمول 4 خط راهنماست:

qk4md3d2c3wp71rahcwr.jpg

6dmolums5xyojnvhr3d.jpg[/

QUOTE]

مرسی از همراییت سارا خانم

متاسفانه منم خط معمارانه ندارم وگرنه کمکتون میکردم:a030:

اشکال نداره ایشالا اینجا با هم یاد میگیریم

شرمنده منم خط معمارانه ندارم

تو هم همینطور عزیز

آره مهنازی اگه میشه بزار

لینک به دیدگاه

فونتارو برا خودتون مدول بندی کنید؛یعنی یه دور همه حروف رو با فونتی که انتخاب کردید بنویسید و اندازه هر حرف رو نسبت به یه واحد ثابت بسنجید،مثلا حرف ب دو واحد و حرف د یک واحد رو اشغال میکنه....بعد برید رو تمرین کلمات,بعضی از حروف تو اکثر فونتها شکلش بسته به جایگاهش تو کلمه فرق میکنه؛مثل حرف ه!

بعد عبارت نویسیو تمرین کنید،تو یه فضای محدود؛اول فضای هر کلمه و فواصل بین کلمات رو تعیین کنید؛و با خط مرز از هم جدا کنید،بعد هر کلمه رو تو باکس خودش بنویسید،اینجوری فضا رو مدیریت میکنید و دچار کمبود جا تو برگه نمیشید...خطوط راهنما فراموش نشه

دورگیری با روان نویس و سایه هم به معمارانه تر شدن نوشته هاتون کمک میکنه:yes:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...