رفتن به مطلب

::... دفتر مدیریت تالار ادبیـات ...::

*Polaris*

ارسال های توصیه شده

" درود به همه دوستان عزیـز، به خصوص ادب دوستان عزیـز "

اینجـا مکانی برای گفت و گوی من و شما در مورد تالار ادبیات هست.

برای پیشرفت تالار ادبیات، چه پیشنهاداتی دارید؟

در انتظار حضور و بیان نظرات شما عزیزان هستم.

متشکرم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 158
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام...ممنون از دعوتتون...

خوب من به شخصه از تاپیک دلنوشته ها.....و یادادشت های دوستان انجمن استفاده می کنم....

خوب در دست نوشته های دوستان که...خوب هرکی براساس سلیقه می نویسه....و من مشتری بیشتر این حرف های دلی هستم....

ولی خوب...تو تاپیک دلنوشته ها....یکسری بحث هایی رخ داد که من جای اون بحث ها رو اونجا نمی دونستم....

خوب شد که این تاپیک زده شد...تا این بحث ها به اینجا منتقل شه....

حالا بدون توجه به اینکه کدوم نظر درست هست یا نه در مورده بحث در اون تاپیک.....من به شخصه.....از عنوان تاپیک برداشت می کنم...که قرار نیست ما در این تاپیک با نقل قول از دوستان...شروع به بحث کنیم....

اینجا برای گفتن حرف درونیه.....و حالا حرفه دل...حتی می تونه به کوتاهی یک واژه باشه....

این نظر منه....و نظر هر کس دیگه ای که موافق این نظر نیست قابله احترامه....

شاید با یک نظرسنجی بشه این بحث رو حل کرد......

خسته نباشین...

و در ادامه مسولیتتون موفق.

لینک به دیدگاه

خوب من به شخصه از تاپیک دلنوشته ها.....و یادادشت های دوستان انجمن استفاده می کنم....

چرا به بخش های دیگه تالار سر نمی زنید؟

حالا بدون توجه به اینکه کدوم نظر درست هست یا نه در مورده بحث در اون تاپیک.....من به شخصه.....از عنوان تاپیک برداشت می کنم...که قرار نیست ما در این تاپیک با نقل قول از دوستان...شروع به بحث کنیم....

اینجا برای گفتن حرف درونیه.....و حالا حرفه دل...حتی می تونه به کوتاهی یک واژه باشه....

این نظر منه....و نظر هر کس دیگه ای که موافق این نظر نیست قابله احترامه....

شاید با یک نظرسنجی بشه این بحث رو حل کرد......

خسته نباشین...

و در ادامه مسولیتتون موفق.

بلـه. منم با نظر شما موافق هستم.

ممنـون. :icon_gol:

برای جذب بیشتر کاربرها و رونق گرفتن سایر بخش های تالار نظری ندارین؟

لینک به دیدگاه
بلـه. منم با نظر شما موافق هستم.

ممنـون. :icon_gol:

برای جذب بیشتر کاربرها و رونق گرفتن سایر بخش های تالار نظری ندارین؟

این بخش ها در اولویته من هستن....و من فعالیت دارم....

کم و بیش تو قسمت مشاعره هم شرکت میکنم...

تو تالارهای دیگه....مسابقاتی گذاشته می شه...که با برگزاریشون....هم شوری بین دوستان شکل می گیره....هم در این میون نکاتی به اشتراک گذاشته میشه....هم باعث می شه....دوستان سایر تالار ها هم سر بزنن و آشنا بشن....

نمی دونم تا حالا مسابقه ای برگزار شده....

مثل داستان نویسی کوتاه...

یا شعر....

اینا اگه به صورت مستمر باشه....

باعث رونق تالار میشه.....

ببخشید نظراتم ناپخته است...بذارید پایه تجربه کم...توی تالار.....

ولی با این وجود....تالار ادبیات یکی از فعال ترین هاست....که اولویت من هم بعد از تالار تخصصیم همین تالاره....

خسته نباشین...:flowerysmile:

لینک به دیدگاه

سلام....

فکر کنم بی دعوت اومدم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

تالار خیلی خوب شده...یه بخش هایی فعال شده اما یه بخش هایی هنوز جای کار داره...مثلا" کتابخونه یا بخش اشعار...ولی بخش گاه نوشته ها و مشاعره حیلی خوبه...

اگر دوستان نقل قول نگیرن از هم و یه بحث های بی ربط پیش نیاد خیلی بهتر می شه....

برای جذب کاربر هم می شه مثلا" هر هفته در مورد یه شعر بحث کنیم...یا از اینجور کارها....خب هر کسی که یه مطلبی رو می خونه برداشت های مختلقی داره...برای بحش شعر این کار رو می شه کرد....

موفق باشید...

لینک به دیدگاه

به نظرم روی دلنوشته ها نظارت بیشتری بشه و روی قوانینش هم نظرسنجی بشه.

اسپم خیلی زیاده،همچنین بعضی کارها یکدفعه پشت سرهم 10 تا مطلب اونجا میذارن که میتونن توی دلنوشته های خودشون بنویسن که گویا هدفشون فقط گرفتن تشکره.

اون دلی که پشت سر هم حرف داشته باشه،حرف های جالبی ازش بیرون نمیاد.:viannen_38:

لینک به دیدگاه

اسپم خیلی زیاده،همچنین بعضی کارها یکدفعه پشت سرهم 10 تا مطلب اونجا میذارن که میتونن توی دلنوشته های خودشون بنویسن که گویا هدفشون فقط گرفتن تشکره.

موافقم:yes:

لینک به دیدگاه

به نظرم تالار ادبیات یکی از مشکلات فعلیش اینه که زیر تالار زیاد داره...آدم سردرگم میشه!

بخشهای فعالش خیلی فعالند مثل دست نوشته ها و حرف دل و مشاعره...بقیه بخشها راکدند

در کل من روندش رو مثبت ارزیابی میکنم به خصوص از وقتی که مدیر عزیز وقت بیشتری میذاره

سارا هم خوش سلیقه است هم خوش قریحه..مطمئنم میتونی با کمک گرفتن از بچه ها رونق بیشتری به تالار بدی

پیشنهاد میکنم چند موضوع اصلی رو از حرفای بچه ها استخراح و یه نظر سنجی بذار که بببینم اکثریت چی مد نظرشونه

خیلی هم خوب شد این تاپیک زده شد

ممنون:a030:

لینک به دیدگاه
سلام....

فکر کنم بی دعوت اومدم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

تالار خیلی خوب شده...یه بخش هایی فعال شده اما یه بخش هایی هنوز جای کار داره...مثلا" کتابخونه یا بخش اشعار...ولی بخش گاه نوشته ها و مشاعره حیلی خوبه...

اگر دوستان نقل قول نگیرن از هم و یه بحث های بی ربط پیش نیاد خیلی بهتر می شه....

برای جذب کاربر هم می شه مثلا" هر هفته در مورد یه شعر بحث کنیم...یا از اینجور کارها....خب هر کسی که یه مطلبی رو می خونه برداشت های مختلقی داره...برای بحش شعر این کار رو می شه کرد....

موفق باشید...

سـلام

خوش اومدی مهناز جـان، لطف کردی. خونه ی خودتـه... :icon_gol:

هر روز یه تعدادی از بچه ها رو دعوت کردم. اتفاقاً امروز می خواستم شما و چند نفر دیگه رو دعوت کنم. :ws37:

چه ایده ی خوبی. ممنــون. حتمـاً طی چند روز آینده برای یکی از بخش ها انجامش میدم.

ممنون. شاد و پیروز باشی.

لینک به دیدگاه

منظور از نظارت بیشتر، نقل قول هایی هست که گرفته میشه؟

در مورد قوانینش هم می تونید با هر کدوم از بندهایی که مخالف هستین، همین جا صحبت کنین.

با این بخش از حرفتون کاملاً موافقـم. وقتی دلت میخواد نوشته ها و حرف های دل بچه ها رو بخونی. دوست داری نوشته های متفاوت و آدم ها و نگاه های متفاوتی پشت سر هم باشند، نه اینکه یک نفر در عرض 5-10 دقیقه بیش از 3-4 تا نوشته بنویسه.

لینک به دیدگاه
به نظرم تالار ادبیات یکی از مشکلات فعلیش اینه که زیر تالار زیاد داره...آدم سردرگم میشه!

بخشهای فعالش خیلی فعالند مثل دست نوشته ها و حرف دل و مشاعره...بقیه بخشها راکدند

در کل من روندش رو مثبت ارزیابی میکنم به خصوص از وقتی که مدیر عزیز وقت بیشتری میذاره

سارا هم خوش سلیقه است هم خوش قریحه..مطمئنم میتونی با کمک گرفتن از بچه ها رونق بیشتری به تالار بدی

پیشنهاد میکنم چند موضوع اصلی رو از حرفای بچه ها استخراح و یه نظر سنجی بذار که بببینم اکثریت چی مد نظرشونه

خیلی هم خوب شد این تاپیک زده شد

ممنون:a030:

فروغ جان، به نظرت چطور میشه بقیه بخش ها رو فعال کـرد؟

مثلاً بخش مسابقات ادبی رو به درخواست دوستان ایجاد کردم. انتظار داشتم استقبال بیشتری ازش بشه، ولی نشد.

خیلـی ممنونم. لطف داری عزیـزم. :wubpink:

چشم، حتمــاً :ws37:

منم به خاطر حضورت و نظراتت ممنـونم. :a030:

لینک به دیدگاه
منظور از نظارت بیشتر، نقل قول هایی هست که گرفته میشه؟

در مورد قوانینش هم می تونید با هر کدوم از بندهایی که مخالف هستین، همین جا صحبت کنین.

با این بخش از حرفتون کاملاً موافقـم. وقتی دلت میخواد نوشته ها و حرف های دل بچه ها رو بخونی. دوست داری نوشته های متفاوت و آدم ها و نگاه های متفاوتی پشت سر هم باشند، نه اینکه یک نفر در عرض 5-10 دقیقه بیش از 3-4 تا نوشته بنویسه.

هم گرفتن نقل قول به نظرم کلا باید حذف بشه، هم گذاشتن شعر و دعا و... از دیگران.

همچنین اگر کسی دو تا دل نوشته پشت سر هم نوشت،به نظرم یکی را پاک کنین،چون میتونسته هر دو را در قالب یک پست بنویسه.

همچنین به نظرم مسابقات خیلی جالبی میتونه توی این تالار برگزار بشه و یکسری مدال یا نشان هم به برندگان اعطا بشه که فقط مختص تالار ادبیات باشه.

لینک به دیدگاه
فروغ جان، به نظرت چطور میشه بقیه بخش ها رو فعال کـرد؟

مثلاً بخش مسابقات ادبی رو به درخواست دوستان ایجاد کردم. انتظار داشتم استقبال بیشتری ازش بشه، ولی نشد.

خیلـی ممنونم. لطف داری عزیـزم. :wubpink:

چشم، حتمــاً :ws37:

منم به خاطر حضورت و نظراتت ممنـونم. :a030:

زیر تالار ها رو کمتر کن

به عنوان مثال :

مشاعره و کلبه شعر میتونن ادغام بشن

داستان سرا و کتابستان همینطور

و همچنین مسابقات ادبی، کارگاه ادبی و چهره های ادبی

سه- چهار تا تالار شاخص شاخ باشه هم بیشتر به چشم میاد هم راحتتر میشه فعالشون کرد

طرح مسابقه دادن هم طرح خوبیه...بهتره از همکاری بچه های علاقه مند استفاده کنی و تاپیک های جدید یا مسابقات رو اطلاع رسانی کنی

لینک به دیدگاه

سارا جان به نظرم یه باز نگری در بخش بندی ها بکنی بهتره

مثلا من چند روز پیش دو تا تاپیک درباره قصه های معروف شاهنامه و ... اومدم بزنم موندم کجا بزنم؟

دوست داشتم درباره ش بحث بشه

جای این بخش به نظرم خالی بود توی تالارت

ضمن اینکه بچه ها فقط بخش شعر گذاشتن رو دوست دارن ولی اگه بشه مثلا این شعر های معروف رو بذاریم

یا داستان های معروف مثل همین هابیل و قابیل

بعد باهم درباره اش حرف بزنیم یا حتی با همون زبان شعر و مشاعره خیلی جذاب تره به نظر من

من خودم دوست دارم اشعار و داستان های مثنوی رو بخونم و با بقیه بحث کنم...

فکر کنم خودت هم اگه شروع کننده بحث ها و تفسیر ها باشی به جذب کاربر کمک می کنه

به هر حال ممنون از زحماتت:a030:

لینک به دیدگاه

چشـم. در مورد زیر تالارها یه بررسی انجام میدم.

ان شاا... بتونم یه مجموعه کامل رو ایجاد کنم که شما هم راضی باشین.

از حضور و بیان نظراتتون خیلــی ممنــونم. :wubpink:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

یک زمانی وقتی در تاپیک دل نوشته ها میومدم واقعا لذت میبردم.

چون نوشته هایی بود اندک اما با نهایت احساس و زیبایی.

با کمال تاسف امروز شده اسپم نوشته های نواندیشانی.

ای کاش یک تاپیک دیگری به نام اسپم نوشته ها ایجاد میکردین تا هرکس دم به ثانیه خواست یک چیزی بگه بی دغدغه و بدون تشکر این و آن اونجا بنویسه.

عجیبه که ما قدر آزادی رو نمیدونیم و خودمان هرچی بهمون دادن که ازش لذت ببریم را به تباهی میکشیم.مثل داغون کردن طبیعت توسط مردم ایران و ریختن زباله در آن، من دارم نابودی این تاپیک رو میبینم.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

درود *Polaris* عزیز :icon_gol:

ببخشید اما نمی توانم جستار هر روز با خیام را پیدا کنم ، اگه میشه راهنماییم کنید.

پیشنهاد می کنم کلمه نیمکت را از ابتدای عنوان دفتر تالار ادبیات بردارید اینطوری دیدن و دسترسی به دفترمدیریت تالار ادبیات راحتربنظرمیرسه

لینک به دیدگاه
درود *Polaris* عزیز :icon_gol:

ببخشید اما نمی توانم جستار هر روز با خیام را پیدا کنم ، اگه میشه راهنماییم کنید.

پیشنهاد می کنم کلمه نیمکت را از ابتدای عنوان دفتر تالار ادبیات بردارید اینطوری دیدن و دسترسی به دفترمدیریت تالار ادبیات راحتربنظرمیرسه

درود بر شمــا :icon_gol:

دوست عزیز، با توجه به این تاپیک یک همکـــاری دوسـتــانه و دستـه جمعـی و اینکه اکثر تاپیک های چهره های ادبی فقط کپی شده بودند و وقتی برای نظم و پارگراف بندی و انتخاب فونت مناسب و... انجام نشده بود. تصمیم گرفتیم تاپیک هایی که قابل اصلاح شدن نیستند را حذف کرده و تاپیک های جدیدی ایجـاد کنیم.

تاپیک مورد نظر شما هم حذف شده است. به زودی تاپیک های جدید و جامع تر توسط من و سایر دوستـان ایجاد خواهد شد.

لینک به دیدگاه
درود بر شمــا :icon_gol:

دوست عزیز، با توجه به این تاپیک یک همکـــاری دوسـتــانه و دستـه جمعـی و اینکه اکثر تاپیک های چهره های ادبی فقط کپی شده بودند و وقتی برای نظم و پارگراف بندی و انتخاب فونت مناسب و... انجام نشده بود. تصمیم گرفتیم تاپیک هایی که قابل اصلاح شدن نیستند را حذف کرده و تاپیک های جدیدی ایجـاد کنیم.

تاپیک مورد نظر شما هم حذف شده است. به زودی تاپیک های جدید و جامع تر توسط من و سایر دوستـان ایجاد خواهد شد.

درود

بنظرم بهتربود دست کم یه خبری هم به شروع کننده جستارهای حذف شده می دادید:w000:

با توجه به اینکه ما با هم آشنا نیستیم ، شما جای من بودید غیرازاین توقع داشتید ؟ آیا این توقع زیادی است که یک کاربرعادی ازمدیرتالارادبیات در قبال جستارحذف شده اش داشته باشد؟

بصورت اتفاقی متوجه شدم که جستارشفیعی کدکنی هم کپی مطالبی ازآثارایشان است و درآن از فونتهای متفاوتی استفاده شده ؛ ولی این جستار حذف نشده.

من این جستار را می پسندم و فقط برای نمونه آنرا آوردم .

به زودی تاپیک های جدید و جامع تر توسط من و سایر دوستـان ایجاد خواهد شد.

با این حساب تکلیف کاربران عادی چی میشه ؟

خانم مدیرآیا همه کاربران این تالار باید جستارهایی مطابق سلیقه شما و سایردوستانتان بزنند؟

بعنوان مدیرتالارادبیات لطفا توضیح بدید ، آیا برای ایجاد جستارجدید قوانین جدیدی وضع شده ؟

لطفا تارنمای آنرا ارایه فرمایید ؟

درغیراینصورت لازم است تا هرچه سریعترنسبت به بازگرداندن جستار حذف شده اینجانب اقدام نمایید.

درصورت عدم پاسخگویی از جانب شما علاقه ای به پیگیری موضوع ندارم و تنها حق خود می دانم که ازفعالیت دراین تالار خودداری نمایم ؛ هرچند که تاکنون فعالیت زیادی هم نداشتم ، پس نباید مایه نگرانی باشد.

ازاینکه حوصله کردید سپاسگزارم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...