رفتن به مطلب

تجربه های شخصی درباره برخورد با ویروس های متفاوت و پاک کردن آنها

ارسال های توصیه شده

سلام. به همه

راستش با توجه به تعداد ویروس های جور واجور، به این فکر کردم ک ی تاپیک داشته باشیم تا تجربه هامون رو با هم به اشتراک بزاریم؛ شاید ب درد کسی بخوره .

computer-virus-480.jpg

لینک به دیدگاه

اولیش رو خودم می نویسم :

مشکل :

چند روز پیش بود

ی فایل زیپ از یکی از دوستام دانلود کردم .داخل 3 تا فایل نرم فزار کتیا بود (نرم افزار طراحی)

بعد از اینکه فایل رو از حالت فشرده خارج کردم .(آنتی ویروس اوست 6 - اپدیت) اکسپلورر ویندوز شروع کرد ب ارور دادن . ک نمی تونه این صفحه رو لود کنه!

خلاصه ما هم گفتم بی خیال . باشه ریست کنم بعد .

بعد از ریست هم نشد .

هر دفعه همون پیغام می یومد و من و از اون ادرس (داکیومنت سیستم بود) می نداخت بیرون .:JC_thinking:

خدایا توبه !

گفتم بزار کپی کنم رو دستاپ ببینم چشه ! (کاربچه گانه) بعد از کپی دیگه دستاپ م هم لود می شد . ارور می داد ک وا ویلا . نمی تونم بارگذاری بشم . هی رفرش می خورد .

راه حل :

رفتم تو سیف مود .

این طوری زمان بیشتری داشتم تا هر دفعه ک سیستم پیام می داد و دستاپ هی رفرش بشه

فایل رو انتخاب کردم پاک کنم. اما می زدم دیلت . دوباره همون پیغام می یومد ک اکسپلورر نمی تونه لود بشه . و رفرش .

در نتیجه نشد پاک کنم.! از طریق ران رفتم نشد. از طیق اینترنت اکسپلورر های مختلف رفتم نشد . ب محض اینکه دیلت می زدم. ......

پلتیک: برداشتم ی فایل زیپ شده از همون فولدر رو دستاپم درست کردم . بعد از طریق

ران --- بروز --- رفتم رو فایلم . این بار تونستم فولد رو پاک کنم. اون فایل زیپ شده رو هم پاک کردم.

موفقیت !

بدون دستکاری سیستم 32 و اینا . فعلا ک سیستمم سالمه biggrin.gif

لینک به دیدگاه

توی اینجور موقعیتها پیشنهاد میکنم سیستم رو به تاریخ قبلتر ریستور کنین بعد با سیف مود بالا بیاین و فایلهای مشکوک (مثل فایلهای اوتوران یا اون فایلی که داشتی و مشکل داشته) پاک کنین.

یه سری هم به رجیستری بزنین و دوتا run داخل لوکال ماشین و کارنت یوزرو یه نگاه بندازین ببینین سیستم که بالا میاد چیا اجرا میشه چیا نمیشه....

اگه همه چی مرتب بود سیستمو ریستارت کنین و وقتی بالا اومد قبل از اینکه وارد اکسپلورر بشین سعی کنین آنتی ویروستونو آپدیت کنین و بدین یه چک از کل سیستم بکنه.

بیشتر ویروسا خیلی راحت پاک میشن...

موفق باشین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...