رفتن به مطلب

آموزش تمام تکنیک های بازی آنلاین تراوین(از ثبت نام تا ...)

ارسال های توصیه شده

نحوه گرفتن دهکده جدید نحوه گرفتن دهکده جدید

خوب برای خیلی ها سوال پیش اومده که چطور میشه دهکده جدیدی رو گرفت :

در صورتیکه اقامتگاه دارید یکبار در لول 10 و یکبار دیگه وقتی لول 20 بشه می تونید اقدام به گرفتن دهکده جدید کنید

و در صورتیکه قصر داشته باشید در سطوح 10 ، 15 و 20 می تونید اقدام به گرفتن دهکده جدید کنید .

زمانیکه مثلا اقامتگاهتون به سطح 10 رسید ، وارد اقامتگاه بشید میبینید که امکان ساختن مهاجر رو بهتون داده . 3 تا مهاجر بسازید . حواستون باشه زمان تکمیل شدن مهاجرها 750 تا از هر کدوم از منابع داشته باشید .

روی نقشه سرزمینی رو که میخواید روش کلیک می کنید و 3 تا مهاجرتون رو به اونجا می فرستید .

بعد از طی این مسافت مهاجرها که به اونجا برسن بارشون رو خالی میکنند و خودشون ناپدید میشن .

و حالا شما یه دهکده جدید دارید که توش 750 تا از هر منبع وجود داره و میتونید شروع به اباد کردنش کنید .

خیلی مواظب مهاجرانتون باشید ، سربازان خیلی گرونی هستن . سعی کنید اونها رو در جایی امن نگه دارید .

لینک به دیدگاه

فعلا کافیه

اگر دوستان اطلاعات کاملتری میخواهند همینجا بگویند تا نکات جالب دیگر را هم بگم .

و اگر کسی هم خواست اطلاعاتش را اینجا بذاره ازش استقبال میکنیم .

راستی فعلا در تالار کنفرانس نواندیشان قرار دادم تا اینکه یه جای خوب براش پیدا کنم .

با تشکر

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

مثل اینکه هیچکس تراو باز نیس اینجا.

دادا خودت بازی میکنی الان؟ سرور چندی؟

من سرور 2 بازی میکردم با اکانت mohamohi رنک 70 بودم ول کردم.

الان هم dual بازی میکنم گاهی وقتا. الان سرور 7 و 5 dual بازی میکنم.

لینک به دیدگاه

منم بازی میکردم وزیر جنگ یکی از اتحادها بودم که توی 10 اتحاد اول بود جالب اینه که همشون پسر بودن فکر می کردن منم پسرم اخه اسم کاربریم پسرونه بود

گاهی وقتها میگفتم چرت و پرت نگین یه دختر بینمون هست یکی شون میگفت من ادم شناسم اگه دختر بود میفهمیدم :ws28:

منم حذف کردم چون می خواستم ارشد بخونم حیفم اومد بدم :ws44:

لینک به دیدگاه
کدوم سرور بازی میکردی.

چقد راجع به مولتی هانترها اطلاعات دارین؟ پشتیبانی چی؟ چقد باهاشون ارتباط داشتین؟

ما بی کلک بازی میکردیم:ws3:

کاری به مولتی هانتر نداشتیم

اما من سرور یک و دو بازی میکردم و یک سرو هلندی فکر کنم سرور 7

تو سرور 2 بدنیوز رو میشناختی و پانیشر و ... یه سری دیگه که یادم نمیاد

من تو سرور یک گل بودم و سرور 2 توتن

شما چی؟

لینک به دیدگاه
ما بی کلک بازی میکردیم:ws3:

کاری به مولتی هانتر نداشتیم

اما من سرور یک و دو بازی میکردم و یک سرو هلندی فکر کنم سرور 7

تو سرور 2 بدنیوز رو میشناختی و پانیشر و ... یه سری دیگه که یادم نمیاد

من تو سرور یک گل بودم و سرور 2 توتن

شما چی؟

من سرور یک چون اولین سرورم بود رومن بودم. اما سرور دو توتن. پانیشر رو فکر کنم میشناختم.

ما تمام کارمون با مولتی هانتر بود. گند زده بود تو بازی. tomcat یادته؟ خفن ترین بازیکن ایرانیه به نظر من. انقد الکی بن کردنش (اون موقع میگفتن بات استفاده میکنه در حالی که الان، خودم دیدم اکانت های که ررنک زیر 10 هستن و بات استقاده میکنن) برا همین رفت. همه بازیکنای ایرانی شاخ رفتن. اول سرور یه سری اومدن و سرو رو کامل برداشتن و باز انقد بن کردنشون که همشون رفتن. فکر کنم AMINKABIR تو سرور دو یادت باشه. اتحادشون DEYLAM بود. هیچکس حریفشون نشد جز مولتی هانتر که بخاطر .... کاری کرد که برنو پشت سرشون رو نگاه نکنن.

لینک به دیدگاه

بله تامکتو یادم میاد تو فرومش اومد صحبت کرد

اما امیرکبیر نه

من بیشتر تو سرور دو بچه بازی ها رو یادم میاد نه مولتی هانتر

اول عضو اتحادی بودم که جز سه اتحاد برتر بود که به خاطر اینکه بعضی ها فارمهای بقیه رو میگرفتن از هم پاشید

لینک به دیدگاه

امیر کبیر نه امین کبیر...!!!

عجب بچه بازیی!! سر فارم که دعوا کردن نداره...!! عرضه میخواد..!!

من تو اتحاد v.i.p بودم.

بعد رفتن deylam ها سرور چند وقت بهم ریخت تا اتحاد meta-ir باب شد و اتحاد اول شد. البته چند وقت پیش شنیدم که اتحاد ما تونست اونا رو شکست بده. البته توش حرف و حدیث هست...!!

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به به میبینم تراوین باز پیدا شد

شرمنده دیر میجوابم .

من هم تو سرور 4 و 6 بازی میکردم که توی 6 اتحاد هم داشتم جزء 20 تای اول بودم . ولی ولش کردم چون واقعا خیلی وقتمو میگرفت و تنهایی بازی میکردم

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...