رفتن به مطلب

در رابطه با ورژن جدید انجمن

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 336
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

محمد اون قسمت یادداشتها که توی ورژن قبلی بود حذف شده ؟؟ نمیشه اینجا هم بیاریدش توش چیزای مهمی داشتیم :no:

حذف نشده. واسه من هستش :ws38: تو صفحه پروفایلت، سمت راستش زیر عکس شخصی و ارسال پیغام خصوصی و ارسال ایمیل، زده یادداشت های کاربری

آره میره تو تبلیفات :pichak29:

سعی میکنم جابجا کنم.

• Like 5
لینک به دیدگاه

سرعت سایت واسه منم کمه

یعنی همش هنگ میکنه و با تاخیر عمل میکنه. شکلکها حرکتون ارومه، صفحه رو که میخوام بیارم پایین دچار هنگ میشه و ...

اون پیغام خوش امدگویی پروفایل هست هنوز فقط رفته تو قسمت "درباره من" انتهای مشخصات

یه سری عکس انگار از تو البومها یا اپلودسنتره خود بخود بک گراند صفحه مکالمه گفتگو میاد!!

رنگها اگه میشه یکم تیره تر بشه

مخصوصا رنگ لینکها! خیلی یکنواخت و ماسته! چشم ادمو خسته میکنه.

نقل قول توی پیغام عمومی یکم نامیزونه از کادرش میزنه بیرون

• Like 5
لینک به دیدگاه

ایدیها یکم سایزش بزرگتر بشه (در مقابل عکس عنوانها خیلی کوچیکه)

این کادر کناری هم که مشخصات کاربرا توشه اگه یکسره بشه خیلی بهتره

خیلی تیکه تیکه با کادر جدا شده و شلوغ کرده صفحه رو

Mohammad.A

user-online.png

02.gif

star.gifstar.gifstar.gifstar.gifstar.gifstar.gifstar.gifstar.gifstar.gif

تشکرها 41,353

تشکر شده 56,882 در 16,427 پست

Reputation:33174reputation_pos.png reputation_pos.png reputation_pos.png reputation_pos.png reputation_pos.png reputation_highpos.png reputation_highpos.png reputation_highpos.png reputation_highpos.png reputation_highpos.png reputation_highpos.png

• Like 5
لینک به دیدگاه
سرعت سایت واسه منم کمه

یعنی همش هنگ میکنه و با تاخیر عمل میکنه. شکلکها حرکتون ارومه، صفحه رو که میخوام بیارم پایین دچار هنگ میشه و ...

اون پیغام خوش امدگویی پروفایل هست هنوز فقط رفته تو قسمت "درباره من" انتهای مشخصات

یه سری عکس انگار از تو البومها یا اپلودسنتره خود بخود بک گراند صفحه مکالمه گفتگو میاد!!

رنگها اگه میشه یکم تیره تر بشه

مخصوصا رنگ لینکها! خیلی یکنواخت و ماسته! چشم ادمو خسته میکنه.

نقل قول توی پیغام عمومی یکم نامیزونه از کادرش میزنه بیرون

واسه شکلک ها رسیدگی میشه. هم یه سری شکلک ها اشتباهی اضافه شدن و هم اینکه این قضیه پایین بودن سرعت حرکتشون هم بررسی میشه.

پیغام خوش آمدگویی پروفایل رو به یکی از دوستان هم گفتم، با استفاده از هک هستش که فعلاً هکش رو واسه ورژن جدید گیر نیاوردم، اگر گیر آوردم نصبش میکنم (شایدم واسه ورژن جدید هنوز درست نشده باشه، نمیدونم فعلاً)

اون قسمت رنگ ها و عکس ها تو پروفایل رو یه رسیدگی می کنم، یه از قسمت سفارشی کردن پروفایل، ظاهر پروفایلتون رو تغییر بدین، ببینین باز به این مشکل می خورین.

کلاً رنگ ها و استایل تغییراتی می کنن و سعی می کنیم بهتر بشه. چون الان همونطور که گفتین خیلی یکنواخته. موقتی هستش.

نقل قول عمومی رو هم ممنون، حتماً رسیدگی میشه.

• Like 9
لینک به دیدگاه

اها یه چیز دیگه :ws3:

اگه ممکنه اواتار هم مثل قدیم لینک به صفحه مشخصات بخوره (در حال حاضر فقط باید رو خود ایدی کلیک کرد و اواتار دیگه لینک نداره!)

• Like 6
لینک به دیدگاه

پیغام خوش آمدگویی پروفایل رو به یکی از دوستان هم گفتم، با استفاده از هک هستش که فعلاً هکش رو واسه ورژن جدید گیر نیاوردم، اگر گیر آوردم نصبش میکنم (شایدم واسه ورژن جدید هنوز درست نشده باشه، نمیدونم فعلاً)

نه منظورم این بود هست الان (اخه گفتی نصب نشده ولی هست هنوز، فقط مثل قدیم نیست و جاش فرق کرده. رفته تو قسمت درباره من)

اون عکسهای توی مشاهده گفتگو هم درسته با مخفی کردن تنظیمات دیگه دیده نمیشه.

• Like 2
لینک به دیدگاه
ایدیها یکم سایزش بزرگتر بشه (در مقابل عکس عنوانها خیلی کوچیکه)

این کادر کناری هم که مشخصات کاربرا توشه اگه یکسره بشه خیلی بهتره

خیلی تیکه تیکه با کادر جدا شده و شلوغ کرده صفحه رو

Mohammad.A

user-online.png

02.gif

star.gifstar.gifstar.gifstar.gifstar.gifstar.gifstar.gifstar.gifstar.gif

تشکرها 41,353

تشکر شده 56,882 در 16,427 پست

Reputation:33174reputation_pos.png reputation_pos.png reputation_pos.png reputation_pos.png reputation_pos.png reputation_highpos.png reputation_highpos.png reputation_highpos.png reputation_highpos.png reputation_highpos.png reputation_highpos.png

تو استایل جدید ایشالا اینکار انجام میشه. اگر تو استایل جدید کادربندی هم باشه، سعی میشه کادربندی بهتری استفاده بشه. یه سری اطلاعات اضافه مثل سن و تاریخ عضویت و .... هم هست که باید حذف بشه و اطلاعات ضروری تر مثل رشته تحصیلی و گرایش اضافه بشه.

اها یه چیز دیگه :ws3:

اگه ممکنه اواتار هم مثل قدیم لینک به صفحه مشخصات بخوره (در حال حاضر فقط باید رو خود ایدی کلیک کرد و اواتار دیگه لینک نداره!)

مگه قبلاً لینک میخورد؟ :ws3: دقت نکرده بودم اصلاً :ws3: اینکارم ایشالا انجام میشه.

اینایی که میگم رسیدگی میشه و انجام میشه، چون الان نصفه شبه انجام نمیدم :yawn: ایشالا تا آخر این هفته همه مسائل بررسی میشن.

• Like 8
لینک به دیدگاه
نه منظورم این بود هست الان (اخه گفتی نصب نشده ولی هست هنوز، فقط مثل قدیم نیست و جاش فرق کرده. رفته تو قسمت درباره من)

اون عکسهای توی مشاهده گفتگو هم درسته با مخفی کردن تنظیمات دیگه دیده نمیشه.

میدونم هست، ولی واسه نمایش داده شدنش تو صفحه اصلی پروفایل باید هک نصب بشه.

نه منظورم مخفی کردن نبود. منظورم این بود که اگر تو صفحه خودتون این اتفاق میفته، اون تنظیمات رو تغییر بدین و فرضاً یه عکس دیگه بذارین، ببینین باز عکسای دیگه نمایش داده میشه.

• Like 5
لینک به دیدگاه

درباره این گروههای کاربری فکر کنم اگه این گوشه نباشن بهتره... البته میشه با اون فلشه برشون داشت، ولی فکر کنم بهتره از اول کل صفحه مشخص باشه ، بعد هر کسی خواست، اون فلش رو بزنه، گروههای کاربری رو هم ببینه:love070:

بعد این آخرین ارسال ها چرا زمان و تاریخ نمیزنه واسش؟:ws4:

• Like 7
لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

قبلنا رو آواتار کسی (تو تاپیک ها) کلیک میکردیم میرفتیم تو پروفایلش...الان نمیشه رفت!

انتخاب شکل ها هم نیست...قبلاً هم از تو پروفایل و هم از تو ادیتور (شکلک ستاره ) میشد انتخابشون کرد.

اینم یه مشکل که تو ورژن قبلی خودم شکارش کرده بودم....یادت میاد؟! D:

22222.jpg

لینک به دیدگاه

• آخرین ارسال های انجمن که بالای صفحه نشون میده رو حذف کنید

• چرا رشته کاربرا از سمت راست تاپیک ها حذف شده؟

• برچسب گذاری خودکار رو بردارید

• شکلک ها رو عوض کنید

:ws32:

• Like 5
لینک به دیدگاه

به سوال دیگه

بعضی کاربرا پروفایل خودشونو اختصاصی میکنن (با رنگ و فونت و بک گراند و ...)

تو ورژن قبلی یه گزینه ای بالای پروفایل هرکی بود که میشد این تغییرات رو ندید

الان چجوری میشه این کارو کرد؟:ws38:

• Like 4
لینک به دیدگاه

از دیشب وضعیت انجمن بهتر شده .ممنون

گروه های دسته جمعی که عضویم خیلی جا گرفته.

شکلک های صفحه اول پروفایل خوب نیست.

• Like 5
لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر.

یکی به نظرم اواتار دقیقا زیر نام کاربری نیست و کج قرار گرفته.

در بعضی تاپیک ها،یک چیزی میاد روی شماره آخرین صفحه،بنابر این نمیشه بهش دسترسی پیدا کرد.

یک کم فونت های تاپیک ها هم درشته.

ولی در کل فکر کنم بهتر و بهتر بشه.

• Like 4
لینک به دیدگاه

منظورم شکل زیره که شماره صفحه ها زیر آیکون های پیوست میره!!

01.JPG

همچنین این مکالمه بین گروه های کاربری هم تو صفحه انجمن خیلی جاگرفته.

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...