رفتن به مطلب

روشهاي تحليل تنش در تونلها(جهت آموزش نرم افزار phase2)

ارسال های توصیه شده

سلام در ادامه آموزش گام به گام نرم افزار PHASE2 در این تاپیک به روشهای تحلیل تنش در تونل ها میپردازم که اساس کار این نرم افزار را در این تاپیک قرار میدهیم.

- مقدمه

در معادن، تونلها به حفريات زيرزميني ديگر مرتبط اند و بنابراين در حالت كلي، تونلها مجموعه هاي پيچيده سه بعدي را تشكيل مي دهند كه تحليل تنشهاي موثر بر آنها، به سادگي امکان پذیر نيست.

در سالهاي اخير، روشهاي تحليل كامپيوتري مختلفي ارائه شده است كه بر اساس روشهاي عددي بنا شده اند و به كمك آنها مي توان وضعيت تنش را در حالتهاي مختلف مشخص كرد بعضي از اين برنامه¬ها، عمومي و در دسترس همگان اند اما تعدادي از آنها نيز كه بسيار پيشرفته اند، جزء نرم افزارهاي تجاري محسوب مي شوند و قيمت بالايي دارند

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

سلام.ممنون از سایت خوبتون. من دانشجوی کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی هستم.موضوع پایان نامه من تحلیل پایداری تونل با استفاده از نرم افزار phase2 هست.لطف میکنید در مورد آموزش این نرم افزار به بنده کمک کنید و راهنمایی های لازم رو به من بگید.پیشاپیش از لطفتون تشکر میکنم.

لینک به دیدگاه
سلام.ممنون از سایت خوبتون. من دانشجوی کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی هستم.موضوع پایان نامه من تحلیل پایداری تونل با استفاده از نرم افزار phase2 هست.لطف میکنید در مورد آموزش این نرم افزار به بنده کمک کنید و راهنمایی های لازم رو به من بگید.پیشاپیش از لطفتون تشکر میکنم.

سلام

دوست گرام کتاب کاربرد کامپیوتر در معدن

مولفان:مهدی امیر افشاری-نوید حسینی

خوشحال میشم اگر برگردی و این پست و ببینی و کمکی کرده باشیم:a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان متشکرم از مطالب خیلی خوبتون.. من هم موضوع پایان نامم مچاله شوندگی تونل هست و با phase2 انجام میدم.. آیا مطلب یا پایان نامه ای در این راستا دارید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...