رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

[FLASH=width=10 height=10]
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/FLASH]

با سیلااااااااااام

خبر آمد خبری در راه است.............

کافه تریای
خوش فکر افتتاح شد..............

پاتوقی برای آنهایی که جهانی می اندیشند، برای کسانی که مشکلات صنعت ،اجتماع و فرهنگ دغدغه ی هر روزی آنهاست

محیطی سالم و دلپذیر برای جویندگان حقیقت...........

کافه تریای خوش فکر مقدم تمامی مهمان محترم را گرامی میدارد.

نشانی: انجمن نواندیشان- تالار مهندسی صنایع- پارک علم وفناوری -کافه تریای خوش فکر

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خب حالا داستان چیه؟ میگم براتون

dancegirl2.gif

چند روز پیش همینطور که داشتم سنگفرش های خیابون و متر میکردم فکری به ذهنم خطور کرد

:ws52:، این ایده خیلی ساده بود ایجاد یه پاتوق دانشجویی برای گپ وگفت و گویی صمیمانه :ws3:، ما ممکنه هر کدوممون خدایگان اطلاعات و دانش باشیم ولی تا زمانی که اون رو با دیگران قسمت نکنیم این علم مثل نونی که بمونه یه جا کپک میزنه وبه هیچ دردی نمیخوره:4chsmu1:، خب چه بهتر که تو همچین مکانهایی جمع بشیم و از دغدغه های مشترکمون حرف بزنیم و به تشریک مساعی برسیم .w58.gif

شاید الان نتونیم تغییر بزرگی ایجاد کنیم در جامعه ولی حداقل خودمون رو که میتونیم تغییر بدیم و این خودش سرآغازیه بر یک جهش بزرگ .

:ws17:

ما کشورهای جهان سوم احتیاج داریم به یک دیالوگ مشترک برسیم تا از این اتفاقات حاشیه ای دور بشیم به اصل قضیه نزدیک .

:banel_smiley_4:

قرار نیست ما مدیر اپل باشیم یه فضانورد که به ماه سفر کرده یه سیاستمدار مطرح یا یه نابغه که فرمولای ریاضی کشف کنه ما میخوایم تو هر صنفی که هستیم خوب باشیم.

Ghelyon.gif

جامعه ی ایده ال جامعه ایه که هر کسی وظیفش رو به درستی انجام بده اگر من یه کفاشم پس تمام سعیم وبکنم تا بهترین کفاش این شهر بشم . این خیلی دور نیست

:icon_redface:

توی اینجا میخوایم از یه دانش وسیع و بدون مرز مثل مهندسی صنایع استفاده کنیم . مطالبی که قراره بهشون بپردازیم در عین حالی که سادن ولی بسیار کاربردین. همه میتونن نظر بدن و از دید خودشون به قضایا نگاه کنن ولی نهایتا ما دنبال نتیجه ای هستیم که از تمامی علوم بدست میاد و اونم اثبات این حقیقته که هیچ غیر ممکنی در این دنیا وجود نداره .

:w16:

دیگه بیش از این زیاده گویی نمیکنم امیدوارم به دور از اسپم، درگیری و حرفای پوچ و بحث های بی فایده سعی کنیم برای چند لحظه هم که شده، به این که همه ی ما انسانیم و آیندای مشترک در انتظار ماست بیاندیشیم.

نکته ی آخر این که بحث ها توی این تاپیک هفتگیه و ما هر هفته با یه موضوع تازه خدمتتون میرسیم:aghosh:

ممنون میشم که اگر ایده ای در رابطه با این موضوع دارید اون رو در آدرس زیر مطرح کنید.

یه فنجون قهوه رو مهمون کافه تریای خوش فکر باشید

w139.gif

wll3dq1ddempz7bhk8hl.jpg

• Like 48
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 145
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سیلااااااااااام

با عرض پوزش موضوع این هفته رو با یکم تاخیر اونم بخاطر قطعی اینترنت بنده ( چه میکنه این دولت الکترونیک ) شروع میکنیم:ws3:

یه موضوع جالبی چند وقت پیش توجهم رو جلب کرد فکر کنم خیلیا در موردش شنیدن

گفتم مطرح کردنش اینجا خالی از لطف نیست:4chsmu1:

قانون 80/20 و راز مدیریت زمان......

80% موفقیت شما مربوط به20% از فعالیت شماست.

این هفته اصلی رو بررسی میکنیم که تاثیر بسزایی در زندگی ما داره و میشه گفت از فعالیتهای صنعتی و اقتصادی گرفته تا کارهای روزانه رو در بر میگیره.

paretochart1.jpg

ویلفردو پارتو مبتکر این اصل یک اقتصاددان ایتالیائی است که برای اولین بار در 1895 این قاعده را بیان کرد.

او متوجه شد اشخاص در جامعه او به دو گروه تقسیم می شوند:گروه محدود نخست که 20 درصد جمعیت را تشکیل می دهند و به لحاظ مالی و نفوذ در شرائط مطلوب قرار دارند.بقیه افراد که 80 درصد جمعیت را تشکیل می دهنددر پایین هرم جامعه قرار دارند.

قانون مذکور یکی از مفیدترین مفاهیم موجود در زمینه مدیریت و زندگی است، به مثال های زیر توجه کنید:

۸۰% سود شما مربوط به ۲۰% از محصولات یا خدمات شماست.

۸۰% بیماران دچار ۲۰% بیماری ها می شوند.

۸۰% انبار شما از ۲۰% لوازم شما پر است.

۸۰% تصادفات مربوط به ۲۰% جرایم رانندگی است.

۸۰% شاخص سهام مربوط به ۲۰% شرکت هاست.

۸۰% مشکلات پرسنلی سازمان شما مربوط به ۲۰% کارکنان است.

واقعا هیجان انیگزه که ما با صرف 20 % انرژی میتونیم به 80% از هدفی که داریم برسیم .

خب حالا با این پیش فرض آیا این اصل در مورد زندگی شما هم صادق بوده؟ اگر بوده چطور اون رو عملی کردید ؟ افرادی رو میشناسید که با توجه به این اصل زندگی موفق رو داشته باشند؟

اصلا به نظرتون این آقای پارتو حرف درستی زده؟شما چه روشی رو برای مدیریت زمان در پیش میگیرید؟

16105_574.jpg

این هفته با مشکلات مدیریت زمان و یه راه حل عملی برای اون در زندگی شخصی در محیط گرم و دلچسب کافه در خدمتتون هستیم.....:w139:

• Like 31
لینک به دیدگاه

طبق قانون پارتو برای مدیریت زمان شما میتونین کارهایی رو که انجام میدین به گونه ای برنامه ریزی کنین که :

20%زمانتونو به کارهای کوچیک وپیش پا افتاده اختصاص بدین که خیلی زیاد هم هستن و 80% زمانتونو به کارهای خیلی مهم.در ضمن 80% کارهای ما معمولا سریع انجام میشه و خیلی مهم نیست ولی 20%درصد کارهامون خیلی مهم وضروری هستند.

در مورد قبول داشتن قانون پارتو باید بگم که به نظر من شاید دقت این قانون خیلی بالا نباشه ولی کمک خیلی خوبی در برنامه ریزی و چیدمان مسائل میکنه و در کل چشم انداز و خط مشی خوبی در اختیار افراد میذاره.

• Like 22
لینک به دیدگاه

خوب. من موافقم .

چرا ؟

ببین . بحث موفقیت جداست .

موفقیت نسبی ه .

ببین من اگه دکتر هم بشم و ماهی 10 میلیون دلار حقوق بگیرم

. باز جز همون بخش هستم ک بودم . یعنی چز همون 80%

ی چیزه دیگ. دقت کردی. می گن . ما همه صلح طلبیم . همه خوبی می خوایم .. پس چرا نمی شه ؟!!

من می گم کار همون 20% . بحث جبر و اختیار نیست .

بسیار هم شایسته است ک شما تو همون بخش خودت جز بالاترین ها باشی. اما ب دور از هر تعصبی کمی عمیق تر فکر کنیم .

حقیقت تلخ اینکه، دوست من کار و سرمایه هر چ قدر هم باشه، فقط تو رو ب صورت نسبی بالا تر می بره .

نتیجه اخلاقی: کار کن، خوبه

پول دار تر شو . خوبه

اما حواست باشه سرت کلاه نره . عزیز .

زندگی رو چند بعدی داشته باش.

بیش از حد کار کردن، فقط سر خودت رو کلاه گذاشتی و خودت رو از لذت زندگی کردن و زنده بودن در لحظه، محروم کردی.

اهان ی چیزه دیگه هم .بگم .

سو تفاهم نشه .

زندگی رو هر چی جبری تر نیگاه کنی. جبری تر می شه .

زندگی تون رو خودتون می سازین . اما . چ خوبه گاهی عمیق بیندیشیم .

اینا دیگه .

ختم خطابه .:ws3:

مرسی.

تاپیک خوبی ه .

• Like 14
لینک به دیدگاه

سلام ممنون بابت فکر خوبت مهندس:a030:و تبریک برا راه اندازی کافه تریا....

امیدوارم که به اهدافی که مد نظرت هست برسیم و یه محیط پویا برای افزایش اطلاعاتمون داشته باشیم...

به نظر من هم قانون پارتو شاید در بسیاری موارد درست عمل کنه ،اما در مورد موفقیت به نظرم نمیتونه کار ساز باشه....

این رو مطمئنا همه مون قبول داریم که ما آدم ها فقط از درصد کمی از توانایی هامون استفاده میکنیم...اتفاقا امروز داشتم راجع به کنکور ارشدم فکر میکردم که کی شروع کنم،چی بخونم و ... به این نتیجه رسیدم که اگه فقط کمی تلاشم رو بالا ببرم غیر ممکن ها هم ممکن خواهند شد

موفقیت همون طوری که دوستان هم گفتن امری نسبی ه به نظر من....

حالا من یه سوال ازتون دارم:آیا واقعا ما 20% تلاش کردیم و الان 80%موفقیت داریم؟؟؟؟؟

این طوری اگه هر فردی با تلاش 20% میتونست 80%موفقیت رو بدست بیاره اونوقت یه دنیای آرمانی نداشتیم؟؟؟؟؟

• Like 12
لینک به دیدگاه

من از وقتی این قانون رو شناختم سعی کردم تو زندگیم بیشتر ازش استفاده کنم ...

تو دنیای بورس هم قانون 80 / 20 وجود داره و خیلیی تاثیر گذاره تو موفقیت سهامدارا البته یه حالت دیگه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بیشتر آدمای موفق قانون 80 / 20 رو تو زندگیشون داشتن...

ما تو زندگیمون عادت کردیم برعکس این قانون رو اجرا کنیم و معمولا هم ضربه های سنگینی میخوریم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

داداش من هفته ای یه بار این قانونو برام توضیح میده rolleye.gif

بگم بیاد واسه شما هم توضیح بده ؟ و هزارتا مثال بزنه براتون :w12:

و در آخر اینکه این قانون تو زندگی خیلی تاثیر گذاره ... و 100 درصد بهتون توصیه میشه ... با تشکر :thk:

• Like 14
لینک به دیدگاه

قدم اول اینه که حتما باید اون 20 درصد کارا که 80 درصد وقت و هزینه میبرن شناسایی بشن که کار آسونی نیست

بعد اینه که صرفه جویی و تمرکز تیم بره روی اون کارها!

توضیحات بیشتر در پست های بعدی...

• Like 10
لینک به دیدگاه

واقعا موافقم همیشه کاررا باید ریشه ای بررسی کنیم یعنی با تصمیم گیری های سطحی که من اسمشو میذارم احمقانه نباید همه چی را خراب کنیم یعنی باید این قانون را ریشه ای در بخش خودمون پیاده کنیم

همین قانون پاراتو

حالا هم بحث وقت است هم هزینه و هم نیروی انسانی

ببینید ما اگر 80 درصد کارهای آسان را بتونیم پیدا کنیم و آنها را حتی الامکان اول انجام بدیم دقت کاربالا میره و شرکت زودتر به مقاصدش میرسه اما حساب کنیم اگر همینطوری تصمیم گیری بشه کارهای وقت گیر پرسنل را خسته می کنه بازده به صفر میرسه و ضرر می کنیم که البته باید خیلی بررسی بشهو نیاز به شناخت عمیق مدیر از واحد و وظایفش داره به نظرتون در صنعت ما امکان چنین کاری هست یانه؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
طبق قانون پارتو برای مدیریت زمان شما میتونین کارهایی رو که انجام میدین به گونه ای برنامه ریزی کنین که :

20%زمانتونو به کارهای کوچیک وپیش پا افتاده اختصاص بدین که خیلی زیاد هم هستن و 80% زمانتونو به کارهای خیلی مهم.در ضمن 80% کارهای ما معمولا سریع انجام میشه و خیلی مهم نیست ولی 20%درصد کارهامون خیلی مهم وضروری هستند.

در مورد قبول داشتن قانون پارتو باید بگم که به نظر من شاید دقت این قانون خیلی بالا نباشه ولی کمک خیلی خوبی در برنامه ریزی و چیدمان مسائل میکنه و در کل چشم انداز و خط مشی خوبی در اختیار افراد میذاره.

ممنون مهرداد جان.

به نظرت این اصل تو سازمانها و شرکتها تا چقدر قابل استفادست؟

یا بذار بهتر بپرسم چقدر نبود چنین اصلی میتونه به یه سازمان ، موسسه و یا یک جامعه اسیب وارد کنه؟:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

میلادجان اگر حسابش را بکنیم اگر این قانون خیلی میتونه کمک کنه به یه سازمان و از طرفی میتونه باعدم رعایتش توسط سازمان ارگان را به نابودی بکشانه

مااگر می خواهیم شرکت دارای بازدهی بالایی باشه و سیاست های اعمال شده توسط ما عمل کنه و مفید باشه اول باید این قانون را به طور ریشه ای در سازمانمون بررسی کنیم

مرسی از بحث خوبت

من جر زدم دوبار نظر دادم

• Like 7
لینک به دیدگاه
میشه بیشتر توضیح بدی؟

چرا نمیشه:Ghelyon:

بذار مطلبم رو یکم شفاف کنم برایت :ws3:

با مثالی انرا بررسی کنیم ! فرض کنید برای امتحانی آماده می شوید که تا به حال درخصوص موضوع آن مطالعه ای نداشته اید ! طبق این اصل اگر شما بیست در صد از توان ،وقت و انرزی خود را برای مطالعه صرف کنید ، تا هشتاد درصد از نمره را کسب نموده اید . و برای بدست آوردن نمره بالاتر ، باید هشتاد درصد نیرو صرف کنید ( اگر امتحان از بیست نمره باشد ،برای اینکه نمره 16 کسب کنید کافی است بیست درصد زمان و انرژی صرف کنید ولی برای اینکه نمره بالاتر از 16 کسب کنید بایستی ، چهار برابر بیشتر تلاش گنید )

ارزش اصل پارتو براي يك شخص در اين است كه به او متذكر مي شود بر 20 درصد چيزهاي مهم تمركز كند. از ميان كارهايي كه در طول روز انجام مي دهيم، تنها 20 درصد داراي اهميت واقعي هستند آن 20 درصد، 80 درصد نتايج را توليد مي كنند. بايد اين موارد مهم را شناسايي نموده و بر آنها تمركز كرد. برنامه كاري روزانه خود را مرور كنيد. اگر بتوان از موردي صرفنظر كرد، اگر چيزي از قلم افتاده است، بدانيد كه به آن20 درصد امور مهم تعلق ندارد.

در حقیقت داره میگه شما باید بجای این که انرژییت رو روی 80% از مطالبی که باهاش سرکار داری بذاری رو ی 20% بذار و نتیجه ی مورد نظرت رو بدست بیار

این هم باعث صرفه جویی و هم باعث افزایش توان شما میشه

بازم اگه خواستی خردتر ش میکنم مطلب رو تا کامل جا بیفته:w16:

• Like 8
لینک به دیدگاه

خوب. من موافقم .

چرا ؟

ببین . بحث موفقیت جداست .

موفقیت نسبی ه .

ببین من اگه دکتر هم بشم و ماهی 10 میلیون دلار حقوق بگیرم

. باز جز همون بخش هستم ک بودم . یعنی چز همون 80%

ی چیزه دیگ. دقت کردی. می گن . ما همه صلح طلبیم . همه خوبی می خوایم .. پس چرا نمی شه ؟!!

من می گم کار همون 20% . بحث جبر و اختیار نیست .

بسیار هم شایسته است ک شما تو همون بخش خودت جز بالاترین ها باشی. اما ب دور از هر تعصبی کمی عمیق تر فکر کنیم .

حقیقت تلخ اینکه، دوست من کار و سرمایه هر چ قدر هم باشه، فقط تو رو ب صورت نسبی بالا تر می بره .

نتیجه اخلاقی: کار کن، خوبه

پول دار تر شو . خوبه

اما حواست باشه سرت کلاه نره . عزیز .

زندگی رو چند بعدی داشته باش.

بیش از حد کار کردن، فقط سر خودت رو کلاه گذاشتی و خودت رو از لذت زندگی کردن و زنده بودن در لحظه، محروم کردی.

اهان ی چیزه دیگه هم .بگم .

سو تفاهم نشه .

زندگی رو هر چی جبری تر نیگاه کنی. جبری تر می شه .

زندگی تون رو خودتون می سازین . اما . چ خوبه گاهی عمیق بیندیشیم .

اینا دیگه .

ختم خطابه .:ws3:

مرسی.

تاپیک خوبی ه .

ممنون سجاد کبیر:dancegirl2:

بسیار کامل و مفید و خوب بیان کردی.

منم موافقم که باید برای بدست اوردن چیزهایی که میخوای تلاش بکنی ولی نه به قیمت از دست دادن لذات زندگی

فکر کنم این اصل مثل یه راه فرعی میمونه که هدف رو به ما نزدیکتر میکنه .

من شدیدا معتقدم اکثر ادمهای موفق از روشهای پیچیدای برای رسیدن به سعادت استفاده نکردن اونها با بینش قوی ،اگاهی فراوان و هوش و زیرکی بی حد وحصرشون برا خودشون امکانات ایجاد کردن و تهدیها رو به فرصتی برای موفقیت تبدیل کردن.

با استفاده از همین روش ساده ممکنه ما هم اهیمت لحظات زندگی رو درک کنیم و برای جامعه مفیدتر باشیم.:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام ممنون بابت فکر خوبت مهندس:a030:و تبریک برا راه اندازی کافه تریا....

امیدوارم که به اهدافی که مد نظرت هست برسیم و یه محیط پویا برای افزایش اطلاعاتمون داشته باشیم...

به نظر من هم قانون پارتو شاید در بسیاری موارد درست عمل کنه ،اما در مورد موفقیت به نظرم نمیتونه کار ساز باشه....

این رو مطمئنا همه مون قبول داریم که ما آدم ها فقط از درصد کمی از توانایی هامون استفاده میکنیم...اتفاقا امروز داشتم راجع به کنکور ارشدم فکر میکردم که کی شروع کنم،چی بخونم و ... به این نتیجه رسیدم که اگه فقط کمی تلاشم رو بالا ببرم غیر ممکن ها هم ممکن خواهند شد

موفقیت همون طوری که دوستان هم گفتن امری نسبی ه به نظر من....

حالا من یه سوال ازتون دارم:آیا واقعا ما 20% تلاش کردیم و الان 80%موفقیت داریم؟؟؟؟؟

این طوری اگه هر فردی با تلاش 20% میتونست 80%موفقیت رو بدست بیاره اونوقت یه دنیای آرمانی نداشتیم؟؟؟؟؟

ممنونم این کافه و همه ی محتویاتش مال خودتونه:ws3:

منم امیدوارم:dancegirl2:

با حرفات موافقم

ولی جواب سوالت به نظرم اینه که بله میشه خیلی ها نمیدونن این قانون چیه و اونهاییم که میدونن طبق عادت بشر تا ضرورتش رو احساس نکنن بهش عمل نخواهند کرد.

خیلی کم نیستن انسانهایی که با رعایت همین اصول ساده لقب موفق ترین و ثروتمندترین افراد جهان رو تصاحب کردن.

یه زمانی اکثر مردم بی سواد بودن و داشتن جامعه ی تحصیلکرده ارمانی بود ویل حالا همه یه لیسانس گرفتن واسه خودشون

با پیشرفت بشر و استفاده از تکنولوژیهای جدید غیر ممکن نخواهد بود هیچ چیزی:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه

تو دنیای بورس هم قانون 80 / 20 وجود داره و خیلیی تاثیر گذاره تو موفقیت سهامدارا البته یه حالت دیگه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ما تو زندگیمون عادت کردیم برعکس این قانون رو اجرا کنیم و معمولا هم ضربه های سنگینی میخوریم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

و در آخر اینکه این قانون تو زندگی خیلی تاثیر گذاره ... و 100 درصد بهتون توصیه میشه ... با تشکر :thk:

بگو بیاد :texc5lhcbtrocnmvtp8

چرا نمیشه:Ghelyon:

بذار مطلبم رو یکم شفاف کنم برایت :ws3:

با مثالی انرا بررسی کنیم ! فرض کنید برای امتحانی آماده می شوید که تا به حال درخصوص موضوع آن مطالعه ای نداشته اید ! طبق این اصل اگر شما بیست در صد از توان ،وقت و انرزی خود را برای مطالعه صرف کنید ، تا هشتاد درصد از نمره را کسب نموده اید . و برای بدست آوردن نمره بالاتر ، باید هشتاد درصد نیرو صرف کنید ( اگر امتحان از بیست نمره باشد ،برای اینکه نمره 16 کسب کنید کافی است بیست درصد زمان و انرژی صرف کنید ولی برای اینکه نمره بالاتر از 16 کسب کنید بایستی ، چهار برابر بیشتر تلاش گنید )

ارزش اصل پارتو براي يك شخص در اين است كه به او متذكر مي شود بر 20 درصد چيزهاي مهم تمركز كند. از ميان كارهايي كه در طول روز انجام مي دهيم، تنها 20 درصد داراي اهميت واقعي هستند آن 20 درصد، 80 درصد نتايج را توليد مي كنند. بايد اين موارد مهم را شناسايي نموده و بر آنها تمركز كرد. برنامه كاري روزانه خود را مرور كنيد. اگر بتوان از موردي صرفنظر كرد، اگر چيزي از قلم افتاده است، بدانيد كه به آن20 درصد امور مهم تعلق ندارد.

در حقیقت داره میگه شما باید بجای این که انرژییت رو روی 80% از مطالبی که باهاش سرکار داری بذاری رو ی 20% بذار و نتیجه ی مورد نظرت رو بدست بیار

این هم باعث صرفه جویی و هم باعث افزایش توان شما میشه

بازم اگه خواستی خردتر ش میکنم مطلب رو تا کامل جا بیفته:w16:

مرسی :icon_gol:

ممنون میشم :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
ممنون مهرداد جان.

به نظرت این اصل تو سازمانها و شرکتها تا چقدر قابل استفادست؟

یا بذار بهتر بپرسم چقدر نبود چنین اصلی میتونه به یه سازمان ، موسسه و یا یک جامعه اسیب وارد کنه؟:ws3:

به نظر من استفاده از این اصل در سازمانها در کلیه سطوح مدیریتی (عملیاتی،میانی و عالی)

بسیار سودمند خواهد بود و میتونه به عنوان یکی از پارامترهای موفقیت و بقائ سازمان محسوب بشه. ولی عکسش ممکنه صادق نباشه یعنی اگراین قانونو پیاده نکنی دلیل بر آسیب رساندن به سازمان نمیشه. ولی بهتره این موضوع در همه امور نهادینه بشه.

• Like 6
لینک به دیدگاه

سیلاااااااااااام

بله توی بورس هم کاربرد داره البته من بورس باز نیستم ولی میدونم روشهایی هست از جمله همین اصل برای رسیدن به سود بیش تر.

دقیقا همینطوره یعنی ما بجای این که 20% انرژی صرف کنیم تا به80% نتیجه نایل بشیم میایم با صرف 80% انرژی به 20% هدفمون میرسیم ،شاید زمانی که در زندگی سر این قضیه از دست میدیم زیاد به چشم نیاد ولی طبیعتا با استفاده از این اصل میتونیم از لحظه لحظه ی عمرمون استفاده مفید بکنیم و موفق تر باشیم.

حتما بوگو بیاد:ws3:

ممنون بخاطر توصیه ی اخلاقیتون

منم متشکرم از شما:dancegirl2:

• Like 3
لینک به دیدگاه
قدم اول اینه که حتما باید اون 20 درصد کارا که 80 درصد وقت و هزینه میبرن شناسایی بشن که کار آسونی نیست

بعد اینه که صرفه جویی و تمرکز تیم بره روی اون کارها!

توضیحات بیشتر در پست های بعدی...

ممنون هانی

لطف میکنی این قسمت صرفه جویی و تمرکز رو بیشتر برامون توضیح بدی:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

من چیز زیادی از این قانون نمیدونم میلی

توضیحات بچه ها رو خوندم یه چیزایی دسگیرم شد البته ....ولی فک کنم یه کم توضیح بیشتر بدی بهتر باشه

:ws52:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...