رفتن به مطلب

بورسیه برای تحصیل در خارج از کشور

ارسال های توصیه شده

سلام

از دوستان کسی درباره نحوه گرفتن بورسیه برای خارج از کشور برای دکترا خبر داره؟

اصلا بورس میدن؟

من از چنتا از دانشجوها پرسیدم فقط گفتن باید پایان نامت قوی باشه و تافل داشته باشی، اونوقت راحت پذیرش میشی، ولی نگفتن میشه بورسیه شد یا نه :ws37:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یکی از دوستان من بورس برای ارشد گرفته(دکترا رو نمیدونم) ولی خودش به صورت آزاد برای خیلی از دانشگاههای اروپایی اقدام کرده بوده(همون مدارکی که توی سایت هر دانشگاهی ازت میخوان رو براشون فرستاده) بعد از بین گزینه هایی که واسش اومده مثلا کانادا میگفت خیلی گرون بود و سالی 14هزاردلار فقط هزینه تحصیلته...

الان بورس برای ایتالیا و دانشگاه پلی تکنیک میلان گرفته...

که اول مدارکش رو براشون فرستاده(تافل یا آیلس هم گرفته) و اونام تائید کردن و بعد هم مدارکش رو برد سفارت ایتالیا و 2ماه بعد که الان باشه ویزاش اومده و اوکی دادن و آخر شهریور هم میره.

اینطوری بهش بورس (سالانه 10هزاریورو بهش میدن)4هزارتاش میره برای تحصیلش بقیه اشم برای زندگیش...

در کل باید اول تافل رو بگیره و بعد هم مدارک درسی و مثلا سابقه کار(هرچی که تو سایت دانشگاه مد نظرش نوشته و خواسته )رو براشون بفرسته بعد از 1هفته فکر کنم بسته به کشور مورد نظرش جوابش رو میدن یا میگن آره یا نه

لینک به دیدگاه
یکی از دوستان من بورس برای ارشد گرفته(دکترا رو نمیدونم) ولی خودش به صورت آزاد برای خیلی از دانشگاههای اروپایی اقدام کرده بوده(همون مدارکی که توی سایت هر دانشگاهی ازت میخوان رو براشون فرستاده) بعد از بین گزینه هایی که واسش اومده مثلا کانادا میگفت خیلی گرون بود و سالی 14هزاردلار فقط هزینه تحصیلته...

الان بورس برای ایتالیا و دانشگاه پلی تکنیک میلان گرفته...

که اول مدارکش رو براشون فرستاده(تافل هم گرفته با نمره 7) و اونام تائید کردن و بعد هم مدارکش رو برد سفارت ایتالیا و 2ماه بعد که الان باشه ویزاش اومده و اوکی دادن و آخر شهریور هم میره.

اینطوری بهش بورس (سالانه 10هزاریورو بهش میدن)4هزارتاش میره برای تحصیلش بقیه اشم برای زندگیش...

در کل باید اول تافل رو بگیره و بعد هم مدارک درسی و مثلا سابقه کار(هرچی که تو سایت دانشگاه مد نظرش نوشته و خواسته )رو براشون بفرسته بعد از 1هفته فکر کنم بسته به کشور مورد نظرش جوابش رو میدن یا میگن آره یا نه

ینی دانشگاهای ایران بورس نمیکنن؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این فروم کلا در مورد این قضیه هست فک میکنم با مراجعه به این فروم:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مشکلت حل بشه :rose:

لینک به دیدگاه
دوست عزیز این فروم کلا در مورد این قضیه هست فک میکنم با مراجعه به این فروم:
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مشکلت حل بشه :rose:

ثبت نام نمیکنه، با آی پی مشکل داره :ws37:

لینک به دیدگاه
سلام

از دوستان کسی درباره نحوه گرفتن بورسیه برای خارج از کشور برای دکترا خبر داره؟

اصلا بورس میدن؟

من از چنتا از دانشجوها پرسیدم فقط گفتن باید پایان نامت قوی باشه و تافل داشته باشی، اونوقت راحت پذیرش میشی، ولی نگفتن میشه بورسیه شد یا نه :ws37:

اولندش که هر رشته ای فرق داره.

بهترین منبع همون سایت دانشگاهه...

اما یه چیزی که پر واضحه تافل بالا می خوان +gre برای امریکا....

اگه می خوای بورس شی باید بری رو مخ یه استاد! دانشگاه راحت بورس نمی ده.

لینک به دیدگاه
اولندش که هر رشته ای فرق داره.

بهترین منبع همون سایت دانشگاهه...

اما یه چیزی که پر واضحه تافل بالا می خوان +gre برای امریکا....

اگه می خوای بورس شی باید بری رو مخ یه استاد! دانشگاه راحت بورس نمی ده.

استاد برا چی؟ بورسیه رو دانشگاهای ایران میدن یا خارج؟ مثلا اگه یه پایان نامه درس حسابی بنویسم تافلمم با یه نمره خوب بگیرم ، دانشگاه های امریکا بورس میکنن؟ بعد اگه بوری کنن تعهد خدمت داره؟ ینی باید همونجا کار کنم؟

لینک به دیدگاه
استاد برا چی؟ بورسیه رو دانشگاهای ایران میدن یا خارج؟ مثلا اگه یه پایان نامه درس حسابی بنویسم تافلمم با یه نمره خوب بگیرم ، دانشگاه های امریکا بورس میکنن؟ بعد اگه بوری کنن تعهد خدمت داره؟ ینی باید همونجا کار کنم؟

برای اینکه کارت زودتر راه میفته...استاد به دانشگاه می گه من فلان دانشجو رو می هوام پس باید بیاریش.

بعدم دکترا بیشتر فاز تحقیقاتی داره...پس در نهایت باید با استاد کار کنی :w16:

اگر ایران فرصت مطالهاتی بده بهت....ایران هزینتو می ده...اگه اینجا اقدام کنی دانشگاه اینجا می ده.

آره جرا که نه...از خداشونم باشه :ws37:

نه تعهد خدمت نداره :texc5lhcbtrocnmvtp8

نه نباید کار کنی...درست تموم شد باید برگردی...مگر اینکه کار پیدا کنی ویزاتو تغییر بدی.

به دانشجو های دکترا خیلیییییی راحت تر از دانشچوهای ارشد بورس می دن.:w16:

لینک به دیدگاه
برای اینکه کارت زودتر راه میفته...استاد به دانشگاه می گه من فلان دانشجو رو می هوام پس باید بیاریش.

بعدم دکترا بیشتر فاز تحقیقاتی داره...پس در نهایت باید با استاد کار کنی :w16:

اگر ایران فرصت مطالهاتی بده بهت....ایران هزینتو می ده...اگه اینجا اقدام کنی دانشگاه اینجا می ده.

آره جرا که نه...از خداشونم باشه :ws37:

نه تعهد خدمت نداره :texc5lhcbtrocnmvtp8

نه نباید کار کنی...درست تموم شد باید برگردی...مگر اینکه کار پیدا کنی ویزاتو تغییر بدی.

به دانشجو های دکترا خیلیییییی راحت تر از دانشچوهای ارشد بورس می دن.:w16:

مگه میشه دانشگاه اونجا هزینه تحصیلو زندگی رو بده بعد نخواد براش کار کنیم؟؟؟؟ :w58:

لینک به دیدگاه
مگه میشه دانشگاه اونجا هزینه تحصیلو زندگی رو بده بعد نخواد براش کار کنیم؟؟؟؟ :w58:

بنده ی خدا تو داری رنکینگ دانشگاهو می بری بالا...چی بهتر از این؟:texc5lhcbtrocnmvtp8

البته توی دکترا اینقدر ازت کار می کشن که هزینشون تامین می شه :ws37:

لینک به دیدگاه
بنده ی خدا تو داری رنکینگ دانشگاهو می بری بالا...چی بهتر از این؟:texc5lhcbtrocnmvtp8

البته توی دکترا اینقدر ازت کار می کشن که هزینشون تامین می شه :ws37:

عه پس میخوان سو استفاده کنن :texc5lhcbtrocnmvtp8

اکی مرسی از راهناییهات

این تافلم بگو بی زحمت، چجوری زبانمو قوی کنم؟ تو یه سال میشه تافل گرفت؟:texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه
عه پس میخوان سو استفاده کنن :texc5lhcbtrocnmvtp8

اکی مرسی از راهناییهات

این تافلم بگو بی زحمت، چجوری زبانمو قوی کنم؟ تو یه سال میشه تافل گرفت؟:texc5lhcbtrocnmvtp8

بشین بخون :texc5lhcbtrocnmvtp8

کتابای لانگ من خوبه....فیلم زیاد ببین...نمونه تست...زیاد کتاب بخون.... آکادمیک بنویس....

لینک به دیدگاه
بشین بخون :texc5lhcbtrocnmvtp8

کتابای لانگ من خوبه....فیلم زیاد ببین...نمونه تست...زیاد کتاب بخون.... آکادمیک بنویس....

اکی، تنکس عه لات :texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...