رفتن به مطلب

پاسخگویی به سوالات کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام

بنظرخودم به رشته مهندسی شهرسازی علاقه دارم ولی صددرصد مطمئن نیستم.

میشه راهنماییم کنیدتابفهمم به شهرسازی علاقه دارم یانه .تاتصمیم نهایی بگیرم.

لینک به دیدگاه
در در 18 آذر 1398 در 14:04، Setareh79 گفته است :

سلام

بنظرخودم به رشته مهندسی شهرسازی علاقه دارم ولی صددرصد مطمئن نیستم.

میشه راهنماییم کنیدتابفهمم به شهرسازی علاقه دارم یانه .تاتصمیم نهایی بگیرم.

شاید سرفصلای درسی بتونه کمکت کنه.

تو این تاپیک سرفصل های رشته مهندسی شهرسازی رو دانلود کن ببین تو این رشته چه درسایی هست و تو هر درس چه مباحثی گفته میشه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
در 1 ساعت قبل، Mina_94_ ar گفته است :

سلام. وقت بخیر. عذرمیخوام شما مقاله ای در مورد نظریه ریچارد راجرز در ارتباط با مرمت شهری دارین؟

سلام. این دوتا تاپیک رو ببینید:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
در در 7 بهمن 1398 در 15:28، seyed mehdi hoseyni گفته است :

سلام خسته نباشید

چجوری میشه درمورد پستی گزارش داد؟؟ مثلا گزارش خرابی لینک دانلود و اینجور چیزا

سلام.

بالای هر پست همونطور که تو عکس زیر نشون دادم، دکمه گزارش کردن وجود داره:

do.php?imgf=158044953364851.jpg

البته حالت عادی کمرنگ هستش. وقتی موس روی کادر پست قرار بگیره، پررنگ میشه و قابل مشاهده

لینک به دیدگاه
در در 11 بهمن 1398 در 09:16، Mohammad Aref گفته است :

سلام.

بالای هر پست همونطور که تو عکس زیر نشون دادم، دکمه گزارش کردن وجود داره:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

البته حالت عادی کمرنگ هستش. وقتی موس روی کادر پست قرار بگیره، پررنگ میشه و قابل مشاهده

بر من نداره

dhw.PNG

لینک به دیدگاه
در 9 ساعت قبل، seyed mehdi hoseyni گفته است :

بر من نداره

dhw.PNG

حس میکنم هست (خیلی کمرنگ)

باید موس روی فضای اون پست خاص باشه تا پررنگ بشه

لینک به دیدگاه
در 14 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

حس میکنم هست (خیلی کمرنگ)

باید موس روی فضای اون پست خاص باشه تا پررنگ بشه

اره درست میگی باید موس بره اونجا تا ظاهر شه.....مرسی

لینک به دیدگاه

ترجمه استاندارد B.S1113 رو اگه کسی داره البته ترجمه معتبرش رو میخواستم رو چندتا از مباحثش دچار تردید شدم میخوام یه ترجمه ثانویه پیدا کنم باهاش مطابقت بدم .البته اگر کسی تنها صفحات مربوط به بندینگ (3/16تا3/18)روهم داشته باشه هم کافیه

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
در 3 ساعت قبل، khoreh گفته است :

سلام ببخشید اگر بخوام اکانت الانمو پاک کنم میتونم؟ یا اصلا شرایطی وجود نداره برای این کار؟

ی سوال برام پیش اومده.....چرا باید ثبت نام کرده بخواید پاک کنید! سه ساعت پیش عضو شدین و چند دقیقه بعد میخواید حذف کنید

لینک به دیدگاه

باسلام.من برای پایان نامه کارشناسی دارم راجب دوتاموضوع مربوط به طراحی فضاهای شهری هوشمند برای کیفیت زندگی و مصرف بهینه انرژی کارمیکنم.میخواستم ببینم کتابی تحت این عنوان هست؟یاچه مقاله هایی بیشتربه دردم میخوره؟ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
در 6 ساعت قبل، elnazkiyani گفته است :

باسلام.من برای پایان نامه کارشناسی دارم راجب دوتاموضوع مربوط به طراحی فضاهای شهری هوشمند برای کیفیت زندگی و مصرف بهینه انرژی کارمیکنم.میخواستم ببینم کتابی تحت این عنوان هست؟یاچه مقاله هایی بیشتربه دردم میخوره؟ممنون میشم راهنمایی کنید

برای پایان نامه کارشناسی؟ :w58: به نظرم موضوع خیلی سنگینی رو انتخاب کردی و اگه هنوز دیر نشده ساده ترش کن. یعنی خیلی وقت گیر میشه واست. چون 4،5 مفهوم کلیدی تو عنوانت داری که هرکدوم دنیاییه واسه خودشون. وقتی هم توی عنوانت هست قطعاً باید تو کار خیلی قوی بهش پرداخته بشه. بعیدم میدونم کتاب یا مقاله ای باشه که تمام این موارد رو شاملش بشه. اما برای هرکدوم به صورت جداگونه یا مثلاً دوتاشون باهم مطالب زیادی هست که با سرچ کردن هر مفهوم به صورت مجزا میتونی دانلودشون کنی.

لینک به دیدگاه
در در 12 شهریور 1390 در 21:36، pianist گفته است :

سلام دوستان

بعضا برای کاربران اتفاق میفته که در زمینه های مختلف مربوط به انجمن سوال و یا ابهامی براشون پیش بیاد که این تاپیک برای طرح سوالات شما در این پیرامون ایجاد شده است.

سوالاتتون رو مطرح فرمایید ، مدیران مربوطه در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود. :a030:

مدیریت روابط عمومی انجمن نواندیشان

سلام من کاربر جدید انجمن هستم و میخواستم برای یکی از کاربران پرچمدارd.yatsاگر درست نوشته باشم پیام ارسال کنم لطفا راهنمائی بفرمائید.

لینک به دیدگاه
در 21 ساعت قبل، بهزاد سلامی گفته است :

سلام من کاربر جدید انجمن هستم و میخواستم برای یکی از کاربران پرچمدارd.yatsاگر درست نوشته باشم پیام ارسال کنم لطفا راهنمائی بفرمائید.

سلام. پیام خصوصی اگه میخواین بفرستین، میتونین رو اسمش کلیک کنید و وارد صفحه پروفایلش بشین و در اونجا بالای صفحه گزینه پیام رو بزنید.

یا اینکه جایی که پست گذاشته، رو اسمش موس رو نگه دارید، یه پنجره باز میشه که پایینش گزینه پیام هست با کلیک رو اون می تونید بهش پیام بدید.

لینک به دیدگاه
در 10 ساعت قبل، Hajjari گفته است :

سلام دوستان من فایل دانلود کردم رمز میخواد باید از کجا پیداش کنم؟

پسورد تمامی فایل هایی که پسوردشون ذکر نشده=www.noandishaan.com

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام.ببخشیدیه سوال داشتم راجب (نقش عوامل موثر در هوشمندسازی فضاهای شهری)!!

این عوامل چی ها هستند؟

آیاهمون 6معیارشهرهوشمندند؟یا نه مثلا ساختمان هوشمند ویا پارکینگ هوشمند و ...رو شامل می شوند؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...