رفتن به مطلب

پاسخگویی به سوالات کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

دوستان عزیز نمی دانم سوالم مربوط است یا خیر ولی من مخواهم روش تدریس در دانشگاه را آموزش ببینم

:w58:

روش خاصی نداره. فقط کافیه میری سر کلاس قیافه بگیری کسی جرأت نکنه جیک بزنه

حضور غیاب میکنی دو نمره هم میذاری برا حضور مستمر در کلاس

چارتا تکلیف و تحقیق و این چیزا هم میدی با نمره اضافی

امتحانم از سایت های مختلف میری کپی میکنی میدی بچه ها امتحان بدن

تبریک میگم شما الان یک استاد نمونه شدید :w02:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
سلام

رمز ورودمو فراموش کردم اگرم خروج بزنم دیگه نمیشه کاریش کرد دی :ws52: سرعتم برای ایمیل باز کردن هم کم میشه راهنمایی کنید ؟

سلام. یعنی فراموشی پسورد هم بزنید، نمی تونید برید از ایمیلتون لینک دریافت رمز عبور جدید رو بزنید؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
دوستان عزیز نمی دانم سوالم مربوط است یا خیر ولی من مخواهم روش تدریس در دانشگاه را آموزش ببینم

شما مگه تو دانشگاه درس نخوندین؟خوب یکی دو تا از استادان خودتونو بیاد بیارین که چگونه تدریس میکردن، بعد اونا رو بعنوان الگو در نظر بگیرید و از روشهای اونا که تو کلاس دیدین تقلید کنید،در ضمن یه تاپیک تو همین مورد تو تالار گفتگو زدم که بتدریج تکمیلش میکنم.شاید براتون قابل استفاده باشه،

http://www.noandishaan.com/forums/thread154306.html

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

وقتتون بخیر

من نیاز به پایان نامه (مطالعه نقش راه و میزان سفر در توسعه گردشگری ) و کلا سه روز فرصت دارم برای استفاده از این پایان نامه خواهش میکنم اگه میشه فایل وردشو به من بدین یا حداقل پی دی اف ولی هرچه زودتر

م چندتا مقاله دارم از خودم فایل وردشونو میذارم تو سایت و هزینشم میپردازم خواهش میکنم فقط اگه میشه زودتر جواب بدین ،خییییلی ممنون

لینک به دیدگاه
وقتتون بخیر

من نیاز به پایان نامه (مطالعه نقش راه و میزان سفر در توسعه گردشگری ) و کلا سه روز فرصت دارم برای استفاده از این پایان نامه خواهش میکنم اگه میشه فایل وردشو به من بدین یا حداقل پی دی اف ولی هرچه زودتر

م چندتا مقاله دارم از خودم فایل وردشونو میذارم تو سایت و هزینشم میپردازم خواهش میکنم فقط اگه میشه زودتر جواب بدین ،خییییلی ممنون

سلام دوست عزیز

یه مقاله با این عنوان توی بخش طلایی وجود داره، که برای دانلودش باید 20 امتیاز طلایی داشته باشین:

[h=3]دانلود: پایان نامه مطالعه نقش راه و میزان سفر در توسعه صنعت گردشگری غرب کشور[/h]

شرایط عضویت طلایی هم اینجا گفته شده:

عضویت طلایی

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

با سلام

غرض از مزاحمت، موقع خرید اشتراکات طلائی بعد از زدن دکمه ارسال به بانک ملت، ارور Loading...

ERROR!!REFRESH PAGE! نمایش داده میشه.

ممنون میشم راهنمائیم کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام

من می خواستم نرم افزار آدینا را یاد بگیرم ولی هیچ سورسی ندارد . اگر آموزشگاه یا سورسی می شناسید که بتونم آموزش ببینم ممنون می شم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه
سلام

من می خواستم نرم افزار آدینا را یاد بگیرم ولی هیچ سورسی ندارد . اگر آموزشگاه یا سورسی می شناسید که بتونم آموزش ببینم ممنون می شم راهنمایی کنید.

سلام.

یکی از دوستان این آموزش رو تا یه جایی پیش برد:

https://www.noandishaan.com/forums/thread84911.html

ولی متأسفانه چون فرصت نداشت، نتونست کاملش کنه.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
در در 12 شهریور 1390 در 21:36، pianist گفته است :

سلام دوستان

بعضا برای کاربران اتفاق میفته که در زمینه های مختلف مربوط به انجمن سوال و یا ابهامی براشون پیش بیاد که این تاپیک برای طرح سوالات شما در این پیرامون ایجاد شده است.

سوالاتتون رو مطرح فرمایید ، مدیران مربوطه در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود. :a030:

مدیریت روابط عمومی انجمن نواندیشان

سلام من نوار ابزار رو توی ایتبس بستم حالا نمیدونم چجوری باید بیارمش میشه راهنماییم کنین!؟ 

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، Elahe7313 گفته است :

سلام من نوار ابزار رو توی ایتبس بستم حالا نمیدونم چجوری باید بیارمش میشه راهنماییم کنین!؟ 

سلام. سوالات تخصصی رو تو بخش مخصوص خودش بپرسید بهتره:

https://www.noandishaan.com/forums/forum/38-مهندسی-عمران/

تا حالا با ایتبس کار نکردم. ولی تو اغلب نرم افزارها نوارابزارها از قسمت view و toolbar خاموش روشن میشن.

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام من رشته مهندسی پزشکی هستم و دنبال تالار گفتگو میگشتم راستش وقتی وارد تالار مهندسی پزشکی شدم دیدم پیامهاشون خیلی قدیمیه اصلا من اگه پیام بدم حالا دیگه کسی جوابه منو میده؟ نمیشه بروز رسانی کنید؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...