رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

من پخش پایونر 2950 با سوکت فابریک نصب کردم روی سمند ولی آنتنش وقتی از usb و aux وcdهم استفاده میکنم میره بالا . لطفا دوستان راهنمایی کنید .ولطفا بگین سیم انتن جداگانه داره وچه رنگی هست.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من پخش پایونر 2950 با سوکت فابریک نصب کردم روی سمند ولی آنتنش وقتی از usb و aux وcdهم استفاده میکنم میره بالا . لطفا دوستان راهنمایی کنید .ولطفا بگین سیم انتن جداگانه داره وچه رنگی هست.

باسلام

در تمامی ضبطها سیم آنتن با عنوان power antena میباشد در سوکتهای فابریک موجود در بازار ممکن است این سیم اشتباه باشد با توجه به سوکت اصلی ضبط مقایسه کنید اگه درست بود سیستم داخلی ضبط شما اینطور تعریف شده که در همه حالتی آنتن بالا باشه و تنها راه چاره نصب یک کلید سرراه سیم آنتن است

لینک به دیدگاه
سلام

من یه پراید 93 دارم میخوام پخش رو عوض کنم

با این توضیحات شما چیزی متوجه نشدم ☺

اول باید ظبطو که با اون دوتا پیچ وصله باز کنم در بیارم سیمهای سوکت خود پخش رو از سیمهای داخل داشبورد که به ماشین وصله جدا کنم همشونو بعد عین همون پخش بعدی رو سیمهای سوکتشو وصل کنم؟؟؟

وقتی یک سیم زرو توی سوکت پخش وجود داره . توی خود سیم کشی فابریک داخل داشبورد هم وجود داره و باید سیم زرد به زرد قرمز به قرمز و مشکی به مشکی وصل شه؟؟؟؟؟

سلام ببخشید این سوال رو از قلم انداخته بودم

شما ضبط رو در بیار سیمی لازم نیست چیده بشه،سوکت فابریک تمامی ضبطها در بازار موجوده میتونی از اون استفاده کنی که نخوای سیم بندی کنی...اگه خواستی سیم بندی کنی بله،برای وصل برقهای موجود هر رنگی به رنگ خودش وصل میشه.سیم بندی بلندگوها فرق میکنه

سلام ذوست عزیز.سایت خیلی خوبی دارین ممنون.روی 206 مدل 85....پخش پایونیر وصله...fader صدارو بین باندهای تودری جلو و دوتا باند و یک ساب عقب متعادل میکنه.....یک امپ 4 کانال رو سیستم هست.حالا مشکل اینه که از یک ماه پیش...باند عقب گه گاه گاه خر خر میکرد...مثل پارگی بلندگو...ربطی هم به ولوم نداشت.تا اینکه ازدوسه روزپیش با روشن کردن پخش ....بعد از 3 ثانیه کلا صداهای عقب قطع میشد....خاموش..روشن...و دوباره همین داستان...از دیروز هم صداهای بلندگوی عقب راست دوباره برگشته ولی خیلی خیلی ضعیف....ولی درعوض صداهای تویتر های تو در جلو قطع شد !!!!!....خلاصه شیر تو شیر شده....امیدوارم خوب توضیح داده باشم..تا بتونم راهنمایی خوبی بگیرم....برم سراغ پخش...یا امپلی؟

توضیحی که دادید،عیب اتصال بنده به نظرم میاد

چک کنید سیمها جایی زخمی نشده به بدنه بچسبه؟

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام

من یه پراید دارم که وقتی سوئیچ هم باز نباشه ضبط ساعت رو نشون میده و با زدن دکمه پاور ضبط روشن میشه و پخش میکنه و در صورتی هست که اصلا سوئیچ نیست رو ماشین من هم ضبط رو قطع کردم گفتم حتما باطری رو خراب میکنه.الان چیکار کنم که وقتی سوئیچ باز هست ضبط بخونه؟

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام خسته نباشید یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین گیرم خدایش.یه امپلی مونوبوستر9911دارم که روی چهاراهم1000دواهم2000روی یک اهم4000وات میده ساب من بوستر3000وات.1500ار ام اس چطور ببندم که به هیچ کدومشون اسیب نبینه .مرسی

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین گیرم خدایش.یه امپلی مونوبوستر9911دارم که روی چهاراهم1000دواهم2000روی یک اهم4000وات میده ساب من بوستر3000وات.1500ار ام اس چطور ببندم که به هیچ کدومشون اسیب نبینه .مرسی

بی خیال اینجا بشین من سه ماه پیش یه سوال پرسیدم هیچ کس نبوده جواب بده !

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

باسلام .. اول تشکر میکنم بابت این پست خوب و مفیدتون

خودروی من پژو پارس مدل 89 ـه که چند وقتیه پخشش بک لایت داره و چراغ پاورهم روش میشه ولی کلن روشن نمیشه .. حتی پخش رو هم عوض کردم بازم همین مشکلو داره .. فیوزا روهم عوض کردم درست نشد .

چه کنم چاره کنم ؟!

لینک به دیدگاه
سلام

راهنمایی لازم دارم , یه جیلی امرگرند هست که میخوایم براش امپلی فایر نصب کنیم برای دستگاه پخش ؛ میخوام خودم یاد بگیرم و نصبش کنم :ws31:

با سلام دوست عزیز

کار سختی نیست .فقط باید عملی یاد بگیری مجازی نمیشه :a030:

لینک به دیدگاه
سلام لطفا اموزش نصب سیستم بر روی ماشین رو توضیح بدید

به پست اول مراجعه شود

سلام

من یه پراید دارم که وقتی سوئیچ هم باز نباشه ضبط ساعت رو نشون میده و با زدن دکمه پاور ضبط روشن میشه و پخش میکنه و در صورتی هست که اصلا سوئیچ نیست رو ماشین من هم ضبط رو قطع کردم گفتم حتما باطری رو خراب میکنه.الان چیکار کنم که وقتی سوئیچ باز هست ضبط بخونه؟

با سلام

احتمالا سیم برق حافظه و سوییچ با هم به برق مستقیم وصل شده که باید جدا بشه....

باید سیم زرد رنگ رو از قرمز جدا کنید ...سیم زرد به سوکت تکی که برق مستقیم هست وصل بشه ...قرمز ه برق یا سوییچ

لینک به دیدگاه
باسلام .. اول تشکر میکنم بابت این پست خوب و مفیدتون

خودروی من پژو پارس مدل 89 ـه که چند وقتیه پخشش بک لایت داره و چراغ پاورهم روش میشه ولی کلن روشن نمیشه .. حتی پخش رو هم عوض کردم بازم همین مشکلو داره .. فیوزا روهم عوض کردم درست نشد .

چه کنم چاره کنم ؟!

با سلام

خودتون وصل میکنید ؟به نظر من سیم بندی مشکل داره..باید سیم بندی چک بشه

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
باسلام

در تمامی ضبطها سیم آنتن با عنوان power antena میباشد در سوکتهای فابریک موجود در بازار ممکن است این سیم اشتباه باشد با توجه به سوکت اصلی ضبط مقایسه کنید اگه درست بود سیستم داخلی ضبط شما اینطور تعریف شده که در همه حالتی آنتن بالا باشه و تنها راه چاره نصب یک کلید سرراه سیم آنتن است

سلام

پیمان جان اگر روی این سیم آبی سفید آنتن کلید نصب کنیم مشکلی ایجاد نمیشه ؟؟ :ws38:

ک بتونیم آنتن برقی رو موقع استفاده از رادیو بالا فرستادش.

ی سوال دگ هم داشتم .... این سیم تحریک آنتن فقط موقع روشن شدن و خاموش شدن ضبط آنتن رو تحریک میکنه یا همیشه در حال تحریکه .

ینی موقعی ک کلید رو گذاشتم اگر وقتی ضیط روشن و کلید رو وصل کنم همون لحظه آنتن بالا میره یا باید ضبط و خاموش وروشن کنم :ws52:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام

پیمان جان اگر روی این سیم آبی سفید آنتن کلید نصب کنیم مشکلی ایجاد نمیشه ؟؟ :ws38:

ک بتونیم آنتن برقی رو موقع استفاده از رادیو بالا فرستادش.

ی سوال دگ هم داشتم .... این سیم تحریک آنتن فقط موقع روشن شدن و خاموش شدن ضبط آنتن رو تحریک میکنه یا همیشه در حال تحریکه .

ینی موقعی ک کلید رو گذاشتم اگر وقتی ضیط روشن و کلید رو وصل کنم همون لحظه آنتن بالا میره یا باید ضبط و خاموش وروشن کنم :ws52:

سلام

نه مشکلی ایجاد نمیکنه.....

وقتی کلید گذاشتید با زدن کلید آنتن عمل میکنه و نیازی به خاموش کردن ضبط میست

لینک به دیدگاه

سلام.من تقریبا این توضیحاتی ک گفتین رو فهمیدم.الان میخوام بدون برقی ک میکشیم از پخش رو ب کجای آمپ وصل کنیم؟سابو چطوری وصل کنیم؟و خروجی های پخش این وسط چیکاره هستن؟ممنون

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام.من تقریبا این توضیحاتی ک گفتین رو فهمیدم.الان میخوام بدون برقی ک میکشیم از پخش رو ب کجای آمپ وصل کنیم؟سابو چطوری وصل کنیم؟و خروجی های پخش این وسط چیکاره هستن؟ممنون

سلام

ببخشید کمی دیر جواب میدم

امیدوارم این تصاویر کمک تون کنه

622jivyu0kdruojr3_thumb.gif

nuw0f3bkxacebpjlvu5a_thumb.gif

zmhza2r8z5tnaxqsx162_thumb.gif

obee5r80mwoh16s0973_thumb.gif

30p65lrzil6p5v8qeww_thumb.gif

لینک به دیدگاه
سلام ی ظبط قدیمی ایران‌ خودرو دارم‌ رو پراید نصب کردم پشتش دوتا سوکت مثل سوکت تلوزیون داره یکی سفید یکی قرمز خواستم بدونم کابرد اونا چیه؟؟؟

سلام

خروجی های آمپلی فایر هستند

لینک به دیدگاه

سلام

راستش من ضبط و باندی که روی ماشینم (پراید) نصب کردم چون یکسره هست و سر راه سیم قرمز کلید گذاشتم و روی داشبورد هست . فقط مشکلم اینه که قبل از اینکه کلید بزارم وقتی ضبط رو خاموش میکردم ساعت ماشین و تنظیماتش ثابت بود و مشکلی نبود(فقط به این دلیل که چون ضبط پنل ثابت بود {البته الان با پنل جدا شدنی خریدم} و مثلا ممکنه ماشین شب بیرون بمونه و همین چراغش باعث جلب توجه بشه و یا اینکه مثلا یکی دو هفته ماشین رو جایی نبرم و نیروی باطریش کم بشه کلید گذاشتم)

الان مشکلم اینکه وقتی کلیدی که به سیم قرمز نصب شده رو قطع میکنم کلا برنامه ضبط و ساعت بهم میخوره و ریست میشه.

سیم قرمز و زرد جا به جا هستن که وقتی سیم قرمز قطع میشه کلا ضبط از حالت استنبای رد میشه ؟

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام دوستان:wavesmile:

:icon_gol:

دراین تاپیک سعی میکنم نحوه سیم بندی انواع ضبطهای ماشین رو آموزش بدم.....:w16::icon_gol:

به جرأت میگویم چنین تاپیکی برای بازدید عموم در نت وجود ندارد:ws35:

پس لطفا اگه میخواید جایی کپی کنید حتما منبع رو هم ذکر کنید چون شرعامن راضی نیستم:hanghead:

با سلام.من میخوام یه ضبط سونی dsx-a110u بگیرم.آیا خودم باید سیم سوکت هاشو به سوکت مخصوص ماشین وصل کنم؟؟؟؟؟؟؟ماشینم پرایده.

ممنون میشم اگه جواب بدید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...