رفتن به مطلب

احتمال سقوط پرسپولیس به لیگ دسته 1 چه قدر است؟

احتمال سقوط پرسپولیس به لیگ دسته 1 چه قدر است؟  

40 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. احتمال سقوط پرسپولیس به لیگ دسته 1 چه قدر است؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 75
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یوهوووووووووووووووووووووووو :hapydancsmil::hapydancsmil: ۳ تااااااا اونم ۱۰ نفرررررره :hapydancsmil:

انصافا با این نتیجه پرسپولیس حال کردم.

عالییییی بود.

خیلی وقت بود ازشون بدم میومد.

لینک به دیدگاه
انصافا با این نتیجه پرسپولیس حال کردم.

عالییییی بود.

خیلی وقت بود ازشون بدم میومد.

دنیزلی اساسی کار میکنه مثه دفعه قبلی ک اومدو نتیجش بعد از رفتنش مشخص شد

الان هنوز تیمو کامل ندرستیده و این تازه اوله راهشه :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

پرسپولیسی، سرت همیشه بالا باشه! تیم حریف حسرت داشتن غیرت امثال مهدوی کیا و کریمی رو برای تیمش میخوره! غیرتی که بازیکنش فروخت به چند دلار بیشتر به عرب ها! پرسپولیسی سرت بالا باشه که با تجربه نخبگان فوتبال تیمت همیشه سربلندی! همون لژیونر ها، همون هایی که اسم پرسپولیس رو جهانی کردند! آقای گل شدند، مرد آسیا شدند، محبوب آلمان ها شدند! پرسپولیسی اینو بدون که حتی یه خارجی معنی غیرت به پیراهن مقدس پرسپولیس رو میفهمه! چون پرسپولیس کم اسمی نیست! پرسپولیس اصالت ۲۵۰۰ ساله است. قرمز رنگ عشقه، خون میطلبه! پرسپولیسی.. پرچمت همیشه بالاست چون تو پشت تیمتی، چون بازیکنانت غیرت دارند، چون خدا پشت تیمته!!! شیران خفته پرسپولیس همیشه نگهبان تیمتند! یادت نره کار تو فقط حمایته و بس! عشق است پرسپولیس و دیگر هیچ

لینک به دیدگاه

واقعا که ایرانی صفتین همتون.

تا دقیقه 80 داشتند فحش میدادن، حالا حماسه می آفرینند.

مردم وقتی مصدق از ایران رفت صبحش میگفتن درود بر مصدق، عصر که شاه کودتا کرد، شبش گفتند مرگ بر مصدق !!!

ای ایرانی صفت ها. :icon_razz:

لینک به دیدگاه

دیشب 90 خیلی جالب بود

دقیقه ی 70 بعضی از پرسپولیسیا اومدن بیرون و اعتراض می کردن!(می گفتن این همه میایم و تشویق می کنیم یه کم بازیکنا غیرت به خرج نمی دن!)

10 دقیقه ی بعد که بازی تموم شد و پرسپولیس 3 تا گل زد پرسپولیسیا شاد بودن.(می گفتن بازیکنا غیرت به خرج دادن!)

:w58:

طی ده دقیقه به چند نفر دو صفت کاملا متضاد نسبت داده می شه!:w58:

چه مردم منصفی!:banel_smiley_4:

معلومه کاملا حرفاشون حقه و می شه روش حساب کرد...

دیشب بازی رو ندیدم ولی با توجه به نتایجی که خواهرم گفت فکر کردم باختیم!

دیگه یادم نبود تا اخبار 20:30 ! فکر می کردم اشتباه می شنوم!

پیروزی لذت بخشی بود...

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

عمرا نمیزارن استقلال و پرسپولیس سقوط کنن هیچ وقت در پشت پرده !!!!!!!!w000.gifحتما تیمای تهرانی سقوط کنن؟؟؟؟فقط چشم دیدن تیمای شهرستانی رو ندارن که بالای جدول باشند!!!!

اما اگه میشد با حال بود!!!!!!!!:w02:

لینک به دیدگاه
من میخوام رایم رو عوض کنم، اگه امروز شهرداری ببره و پرسپولیس اون 2 امتیازش رو کم کنن ازش فقط 2 امتیاز با سقوط فاصله داره :ws37:
نه اون 2 امتیاز رو کم نمیکنن و فعلا معلقه وقتی پرسپولیس با کسر این 2 امتیاز سقوط کرد این کسر امتیاز اعمال نمیشه ولی وقتی با کسر این 2 امتیاز پرسپولیس سقوط نکرد اون کسر 2 امتیاز اعمال میشه...و فوتبال ادامه دارد...:sigh:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...