رفتن به مطلب

جذاب تربن بازیگر مرد سینمای جهان از نظر شما کیست؟

yasi * m

بهترین بازیگر مرد جهان از نظر شما؟  

247 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین بازیگر مرد جهان از نظر شما؟

ارسال های توصیه شده

ربطی به جایزه نداره.اسکار هم مثل خیلی جاهای دیگه باند بازی هست.خیلی مواقع جوایز به درستی داده نشدن

اسکار گرفته؟!!!!!...اینم شده دلیلی بر خوب بودن..میدونید که جایزه اسکار فقط قدرت بازیگری رو نشون نمیده به دلایل مختلف از جمله سیاسی بودن حماسی بودن یا روابط جنسی توش باشه در الویت گرفتن اسکارن..مطمئن باشین اگه قرار بود به بازی واقعی بازیگرا اسکار بدن ...رابرت دنیرو الان تعداد اسکاراش 2رقمی بود...

اگر به اسکار ربط نداره پس به چی ربط داره؟!!

به اظهار نظر ماها؟!!

همه چیزو نباید به باند بازی ربط داد!

اسکار یه جشنواره معتبر و بزرگه که خود همون بازیگرای مطرح هم قبولش دارن.ضمن اینکه اگر بخواد دراون حد باند بازی بشه ، بدلیل اهمیت جشنوارش و قرار گرفتن در معرض دید جهانیان و رسانه ها و منتقدین مختلف قطعا از اعتبارش کم میشد!

در مورد عدم صلاحیت دریافت جایزه اسکار توسط راسل کرو هم اگه میشه از منابع و منتقدین معتبر نقل قول بیارین (نه نظرات شخصیتون).

لینک به دیدگاه

:ws52: به نظرم Brad Pitt v Tom Cruise Nicolas Cage رو تو مقایسه اصلا نمیشه با بقیه اینایی که گفتین مقایسه کرد :banel_smiley_4: مثل اینه که بخوای گلزار رو با پرویز پرستویی مقایسه کنی :banel_smiley_4:

چه کاریه خب.من این نظر سنجی رو باطل اعلام می کنم :w00::w16: :4chsmu1:

یکی به خاطر همین دلیلی که گفتم.یکی هم به خاطر اینکه وقتی میخوام بگم 4 نفر از بقیه بهترن باید کار اون بقیه رو هم ببینم :hanghead: آخه من بازی همشونو ندیدم :girl_blush2:

داستین هافمن...جین هکمن........ مت دیمون...کوین اسپیسی...دنزل واشگتن. ..

راس میگه اینا کجان :w00:

تازه شم من خودم عاشق

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
ام :w14::flowerysmile: خیلی هم قشنگ بازی میکنه.1408 رو کسی دیده؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

البته راسل کرو رو فقط به خاطر گلادیاتور دوس دارم.و تام هنکس هم کلا خیلی فوق العاده س

[

Green Miles, Forrest Gump

جانی دپم کلا نمکه !ً

لینک به دیدگاه
موافقم... آنتونی هاپکینزم خیلی خوبه!!! یجورایی به دلم میشینه :icon_redface: (:w58:)

ولی من نمیدونم چرا از همون اول از باندراس بدم میومد....یجوریه! فک میکنه خوش تیپ ترین و زیبا ترین و بهترین بازیگر دنیاس!:icon_razz:

میسی میسی :icon_redface::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

البته ناگفته نمونه من همیشه بهترینارو می انتخابم! چیز عادیی ِ:ws3:

:icon_gol::icon_gol:

دقیقا منم میخواستم همین رو بگم...که برنده اصلی دوئل در فیلم مخمصه یا heat رابرت دنیرو بود:a030: از هر نقادی میخواین سوال کنین... یا اصلا میتونین تو همین انجمن نظر سنجی کنین..

نگو حسین جان.حاضرم یک بار دیگه بشینم فیلم رو نگاه کنم که دقیق تر بتونیم بحث کنیم راجع بهش.حالت های نگاه دنیرو کاملا معلوم بود.مخمصه اولین فیلمی بود که این دو بازیگر با هم بازی کردند(فکر کنم) و آل بزرگ نشون داد که سبک برونگرا بسیار بیننده رو مجذوب میکنه.

یعنی شما هییچ کدوم به جرج کلونی رای ندادین!؟! :w645:

نوچچچچچچچچچچچ

اگر به اسکار ربط نداره پس به چی ربط داره؟!!

به اظهار نظر ماها؟!!

همه چیزو نباید به باند بازی ربط داد!

اسکار یه جشنواره معتبر و بزرگه که خود همون بازیگرای مطرح هم قبولش دارن.ضمن اینکه اگر بخواد دراون حد باند بازی بشه ، بدلیل اهمیت جشنوارش و قرار گرفتن در معرض دید جهانیان و رسانه ها و منتقدین مختلف قطعا از اعتبارش کم میشد!

در مورد عدم صلاحیت دریافت جایزه اسکار توسط راسل کرو هم اگه میشه از منابع و منتقدین معتبر نقل قول بیارین (نه نظرات شخصیتون).

هیچ ربطی به اسکار نداره عزیز من.هر کس یه بار اسکار برد که جزو بهترین بازیگران دنیا نمیشه که.اتفاقا بیشتر از اونا که فکر میکنی باند بازی هست و دلایل دیگه ای تو انتخا بازیگر هست.بله که کم شده از اعتبارش.فقط چون مال هالیوود هست الان میشه گفت معتبر ترین هست.من انتخاب های گلدن گلوب و کن رو خیلی معتبر تر میدونم.عزیز من، من 8-9 ساعت میشینم از شب تا صبح اسکار رو نگاه میکنم.با وجود اینکه میدونم باند بازی هست اما بازم نگاه میکنم پخش مستقیمش رو.(یادش بخیر 9 ساعت مینشستم نگاه میکردم.حتی رد کارپت رو:icon_pf (34): )

پس حتما برو Ocean eleven رو ببین. یا American

چرا هیچ کس نمیشناستش؟ :sigh:

وای نگو.امریکن حال بهم زن بود.اوشن هم که هیچ.جرج کلونی هم که ... :ws17:

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزی که نظرسنجی رو باطل میدونن:banel_smiley_4::ws3:

من سعی کردم بازیگرایی رو بذارم تو نظرسنجی که واسه اکثر بچه ها شناخته شده هستن، در مورد اون افرادی که میگین اصلا قابل رقابت با بقیه نیستن، میبینین که اتفاقا خیلی هم رای آوردن:ws51: بازم میگم،ملاک فقط بازی خوب نیست...علاقه ی بچه هاست:4chsmu1:

نوترون:there: دنیا همینه

لینک به دیدگاه
دوستان عزیزی که نظرسنجی رو باطل میدونن:banel_smiley_4::ws3:

با منی؟ :banel_smiley_4:

بازم میگم،ملاک فقط بازی خوب نیست...علاقه ی بچه هاست:4chsmu1:

قربون ملاکتون برم :4chsmu1: خب از اول می گفتی نظر سنجی گذاشتید دور هم باشیم :ws3:

:167:

لینک به دیدگاه

حاجی من که راجع به حرف ب صحبت کردم اخه؟

اخه باندراس سبکی نداره.جز چهره ی س ک س ی هیچی نداره.

اما خب به هر حال سلیقه شماس

اتفاقا من از بازیش تو فیلم های زورو و assasin و...... خیلی خوشم میاد.

به هر حال hot بودن هم لازمه.

مثلا نمیتوان یک بازیگر cold را در فیلمی برابر angelina قرار داد. :JC_thinking:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...