رفتن به مطلب

جذاب تربن بازیگر مرد سینمای جهان از نظر شما کیست؟

yasi * m

بهترین بازیگر مرد جهان از نظر شما؟  

247 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین بازیگر مرد جهان از نظر شما؟

ارسال های توصیه شده

هیچ ربطی به اسکار نداره عزیز من.هر کس یه بار اسکار برد که جزو بهترین بازیگران دنیا نمیشه که.اتفاقا بیشتر از اونا که فکر میکنی باند بازی هست و دلایل دیگه ای تو انتخا بازیگر هست.بله که کم شده از اعتبارش.فقط چون مال هالیوود هست الان میشه گفت معتبر ترین هست.من انتخاب های گلدن گلوب و کن رو خیلی معتبر تر میدونم.عزیز من، من 8-9 ساعت میشینم از شب تا صبح اسکار رو نگاه میکنم.با وجود اینکه میدونم باند بازی هست اما بازم نگاه میکنم پخش مستقیمش رو.(یادش بخیر 9 ساعت مینشستم نگاه میکردم.حتی رد کارپت رو:icon_pf (34): )

:ws38:e ،چه جالب ...! من نمیدونستم برنده شدن تویکی از معتبرترین جشنواره های فیلم (اسکار)نمی تونه نشونه خوب بودن یه بازیگر باشه!!!

:ws52:پس چند بار باید اسکار بگیره تا بازیگر خوبی باشه؟!

حالا سوال پیش میاد که اگه باند بازیه ،چرا خود بزرگان سینما،میرن و اونجا میشینن؟!!

:ws52:یا اینکه چرا همه بازیگرای بزرگ آرزو دارن افتخار برنده شدن این جایزه بزرگو داشته باشن؟!!

ولی مثلا اگه میگفتی : در سال 2000 (11 سال پیش) که راسل کرو برای فیلم گلادیاتور جایزه اسکار گرفت،تمام فیلمهای شرکت کننده و تمام بازیگرا دره پیت بودن و راسل کرو اون سال توشون درخشید باز حرفت یه ذره منطقی تر بود؟! که البته ظاهرا بازیگرای خوب دیگه ای هم اون موقع بودن ...

لینک به دیدگاه

مرد هم مردهای قدیم......

چیه چهارتا عکس مرد سوسول گذاشتین این وسط.

مرد باید سبیل داشته و ابهت و جذبه اش،آدمو بگیره.

کجایی ناصرخان....... (ناصر ملک مطیعی)

لینک به دیدگاه
مرد هم مردهای قدیم......

چیه چهارتا عکس مرد سوسول گذاشتین این وسط.

مرد باید سبیل داشته و ابهت و جذبه اش،آدمو بگیره.

کجایی ناصرخان....... (ناصر ملک مطیعی)

:w58:

ولی من مردی که سیبیل داشته باشه رو نمیپسندم!!!:ws37:

لینک به دیدگاه
:w58:

ولی من مردی که سیبیل داشته باشه رو نمیپسندم!!!:ws37:

بله ملتفتم.

همین امثال شما هستین که سبب شدین مردها اینجور تیتیش مامانی بشن. :sigh:

لینک به دیدگاه
بله ملتفتم.

همین امثال شما هستین که سبب شدین مردها اینجور تیتیش مامانی بشن. :sigh:

تیتیش مامانی نیستن بلکه باکلاسو تمیزن!

اون خوبه سیبیل دارن،وقتی میخوان آبگوشت بخورن سیبیلاشون قبل دهنشون آبگوشتو میل میکنه؟!:w58::persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه

clark gables بازیگر فیلم بر باد رفته :persiana__hahaha::persiana__hahaha:کلا بازیگر مرد مورد علاقه منه .خدایش بیامرزد :hanghead:

بین خانوم ها هم که ویون لی بازیگر مقابلش تو همین فیلم .جیگر منه .:persiana__hahaha::persiana__hahaha:

ai441h2m2r0dkfzoxisd.jpg

rdwaeei1mxntukhg3j.jpg

bubprcggan0h4vwx8xc.jpeg

لینک به دیدگاه
clark gables بازیگر فیلم بر باد رفته :persiana__hahaha::persiana__hahaha:کلا بازیگر مرد مورد علاقه منه .خدایش بیامرزد :hanghead:

بین خانوم ها هم که ویون لی بازیگر مقابلش تو همین فیلم .جیگر منه .:persiana__hahaha::persiana__hahaha:

از این زنده ها هیچکدومو نپسندیدی؟؟ :ws38: اونا دیگه مردن چرا نمیخوای اینو بپذیری؟؟ :4564:

لینک به دیدگاه
از این زنده ها هیچکدومو نپسندیدی؟؟ :ws38: اونا دیگه مردن چرا نمیخوای اینو بپذیری؟؟ :4564:

TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifآخه چرااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا میپسندم ولی برام قابل مقایسه با کلارک نیستن :whistle:

1-آل پاچینو

3-جانی دپ

8-نیکلاس کیج

10-روبرت دنیرو

مزدونگی از چهره کلارک میباره ولی اکثر اینا سوسولن :persiana__hahaha::persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه
TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifآخه چرااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا میپسندم ولی برام قابل مقایسه با کلارک نیستن :whistle:

1-آل پاچینو

3-جانی دپ

8-نیکلاس کیج

10-روبرت دنیرو

مزدونگی از چهره کلارک میباره ولی اکثر اینا سوسولن :persiana__hahaha::persiana__hahaha:

ولی از نظر من اینا همشون سوسولن

اون یه سوسول قدیمی بود اینا هم جدید... :ws37:

موش بخوره کلارک رو

لینک به دیدگاه

ولی از نظر من اینا همشون سوسولن

اون یه سوسول قدیمی بود اینا هم جدید... :ws37:

موش بخوره کلارک رو

ایششششش پیشته بییییییییینم

اگه فیلمشو دیده باشی اون اشلی لوس و بی مزه یا اون چارلز سوسول اونا سوسول بودن .تو زمان خودش هم سوسول نبود :2525s:

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ایششششش پیشته بییییییییینم

اگه فیلمشو دیده باشی اون اشلی لوس و بی مزه یا اون چارلز سوسول اونا سوسول بودن .تو زمان خودش هم سوسول نبود :2525s:

:banel_smiley_4:

حرفهای من در تو اثر نمیکنه

تو عاشق شده ای

میگن عشق ادم رو کور و کر میکنه... :sigh:

لینک به دیدگاه

ai441h2m2r0dkfzoxisd.jpg

rdwaeei1mxntukhg3j.jpg

bubprcggan0h4vwx8xc.jpeg

یعنی سلیقه ات تکه...:ws37:

این فیلم و بازیگراش اسطوره ان...

لینک به دیدگاه
اتفاقا من از بازیش تو فیلم های زورو و assasin و...... خیلی خوشم میاد.

به هر حال hot بودن هم لازمه.

مثلا نمیتوان یک بازیگر cold را در فیلمی برابر angelina قرار داد. :jc_thinking:

دقیقا جولی هم فقط هات هست.به درد هم میخورن.

:ws38:e ،چه جالب ...! من نمیدونستم برنده شدن تویکی از معتبرترین جشنواره های فیلم (اسکار)نمی تونه نشونه خوب بودن یه بازیگر باشه!!!

:ws52:پس چند بار باید اسکار بگیره تا بازیگر خوبی باشه؟!

حالا سوال پیش میاد که اگه باند بازیه ،چرا خود بزرگان سینما،میرن و اونجا میشینن؟!!

:ws52:یا اینکه چرا همه بازیگرای بزرگ آرزو دارن افتخار برنده شدن این جایزه بزرگو داشته باشن؟!!

ولی مثلا اگه میگفتی : در سال 2000 (11 سال پیش) که راسل کرو برای فیلم گلادیاتور جایزه اسکار گرفت،تمام فیلمهای شرکت کننده و تمام بازیگرا دره پیت بودن و راسل کرو اون سال توشون درخشید باز حرفت یه ذره منطقی تر بود؟! که البته ظاهرا بازیگرای خوب دیگه ای هم اون موقع بودن ...

خب گفتم که دلایل دیگه ای داره.میدونی من گلادیاتور رو همون سال رو فیلم ویدیو دیدم.خیلی خوشم اومد و عاشق راسل کرو شدم.تا چند سال بعدش هم میگفتم بهترین بازیگر هست.اما خب خیلیا هستن که بهتر از راسل کرو هستن.میدونی کیدمن چطوری اسکار گرفت؟

لینک به دیدگاه
دوستان عزیزی که نظرسنجی رو باطل میدونن:banel_smiley_4::ws3:

من سعی کردم بازیگرایی رو بذارم تو نظرسنجی که واسه اکثر بچه ها شناخته شده هستن، در مورد اون افرادی که میگین اصلا قابل رقابت با بقیه نیستن، میبینین که اتفاقا خیلی هم رای آوردن:ws51: بازم میگم،ملاک فقط بازی خوب نیست...علاقه ی بچه هاست:4chsmu1:

نوترون:there: دنیا همینه

:w589:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...