رفتن به مطلب

مسابقه اطلاعات عمومی (دور دوم)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 847
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سوالات تیم science partners از تیم smart team

1.از هر مزرعه تخم مرغ در کانادا سالیانه حدود چند تخم مرغ بدست می آید ؟

2.کدوم افراد تونستن دو بار جایزه ی نوبل رو توی 2 تا رشته ی مختلف ببرن ؟

3.عراق توي جام جهاني 86 چند تا كارت زردو قرمز گرفت (اسم بازيكنايي كه كارت گرفتنو بنويسيد) ؟

:a030:

با احترام به تیم smart team ما به سوالات 1 و 3 اعتراض داریم ، مخصوصا سوال 3 که شدیدا نیاز به آشنایی به دستور زبان و ترجمه لغات عربی داره

خیلی عذر میخوام اما هرچی فکر کردم متوجه نشدم به کجای سوال یک اعتراض دارین چون حتی ابهامی هم توش ندیدم که بخوام بر طرفش کنم!!

و برای سوال 3 که شکل فاعل و مفعول رو همه تو دوره دبیرستان خوندیم و قران هم با ترجمش یک کتاب عمومی حساب میشه و برای این سوال نیازی به دستور زبان و ترجمه لغات عربی احساس نمیشه اما بازم تیم ما تابع نظر ادمین و داور محترمه:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:a030:

خیلی عذر میخوام اما هرچی فکر کردم متوجه نشدم به کجای سوال یک اعتراض دارین چون حتی ابهامی هم توش ندیدم که بخوام بر طرفش کنم!!

و برای سوال 3 که شکل فاعل و مفعول رو همه تو دوره دبیرستان خوندیم و قران هم با ترجمش یک کتاب عمومی حساب میشه و برای این سوال نیازی به دستور زبان و ترجمه لغات عربی احساس نمیشه اما بازم تیم ما تابع نظر ادمین و داور محترمه:icon_gol:

سوال یکتون کلا یه جوریه....آخه خودش دو تا سوال توشه...اول باید اون منبع اندوخته فسیلی رو پیدا کنیم بعد دو تا ویژگی درخورشو بگیم تازه همین دو تا ویژگی میتونه مشکل ساز بشه اگه مثه سری قبل جواب های متقاوت داده بشه که هیچ کدوم غلط نباشه

سوال 3 که خیلی فاجعه ست خداییش ، ما دو تا کلمه رو همین جوری گفتیم از دیوان حافظ پیدا کنن میخواستن اعتراض کنن داور هم گفت اعتراضشون وارده حالا اینکه عربی هم هست باید n ساعت بشینی فاعل مفعولشو در بیاری بعد ترجمه شو نیگاه کنی ببینی کدوماش جای هم دیگه بکار رفته دیگه حسابشو بکن... یه ختم قرآن کامل باید انجام بدیم با زحمت صد برابر تا فقط جواب سوال 3 تونو بدیم :4chsmu1:

• Like 3
لینک به دیدگاه
میلاد من حرفم اینه که بعضی وقتا با دیدن صورت سوال نمیشه فهمید تخصصیه یا نه ! مثلا میپرسن گوسفند چرا بع بع میکنه ؟ بعد وقتی جوابش بیان شد معلوم میشه که توی درسای تخصصی ترم 8 رشته ی بیولوژی علتشو باید پیدا میکردی!!! :icon_pf (34):

(مثال زدما ، حالا جامعه گوسفندا نیان اعتراض کنن ! )

خب اگه اینجوری هم که میگی باشه تیم جواب دهنده ضرر میکنه ، چون با نگاه اول نمیشد تشخیص داد تخصصیه!

نگاه اول چیه

یه روز وقت داره دیگه:45645:

• Like 3
لینک به دیدگاه
نگاه اول چیه

یه روز وقت داره دیگه:45645:

باشه ، بیخیال اون...:ws37:

به این اعتراض مون رسیدگی کن ببینیم تکلیفمون چیه ... من میخوام برم دنبال جواب بابا :ws27:

لینک به دیدگاه
اعتراضمون نسبت به سوال 1 رو پس گرفتیم...فقط به سوال 3 رسیدگی کنید لطفا

شادمهربازجان ما که مشکلی نداریم سوال رو عوض کنیم اما واسه خودتون گفتیم ماه رمضونی میشینین یکبار قران رو دقیق با معنیش میخونین ثوابشم میشه نصف نصف:4chsmu1:

سوال 1 مشکلی نداره

سوال 3 مشکل داره

عوضش باید بکنن تا آخر امشب :ws37:

اگه هنوزم از نظر داورمحترم بودن یک منبع عمومی برای پاسخ به این سوال کفایت نمیکنه بازم تیم ما به نظر داور و اعتراض تیم حریف احترام میذاره:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه

اگه هنوزم از نظر داورمحترم بودن یک منبع عمومی برای پاسخ به این سوال کفایت نمیکنه بازم تیم ما به نظر داور و اعتراض تیم حریف احترام میذاره:a030:

به منبع عمومی یا غیر عمومیش کاری نداریم

منبع اصلیتون میدونم قرآن هست ک هخیلی عمومی هست و تو همه خونه ها هست

مشکل خود سواله

شما میتونین اون جوابی که تو اون کتابتون نوشته رو خودتون ثابت کنین درسته؟

سوال سخته...یعنی جوری هست که جوابش رو نمیشه پیدا کرد

فقط باید یه جا نوشته باشه ازش مستقیم کپی کنی جواب رو

تیم حریف یعنی باید اون کتاب شما رو داشته باشه حتما تا بتونه جواب بده...... نمیتونه خودش بره تحقیق کنه (همه قرآن رو بخونه و فاعل و مفعولو پیدا کنه بعد بشینه ببینه تو کدوم جمله اینا جای هم استفاده شدند!!!! )

تکلیف ما چی میشه؟!

تیم مقابل سوال نذاشته:ws37:

خود شما هم سوالتونو دیر گذاشتین

نمیدونم چی میشه

• Like 2
لینک به دیدگاه
شادمهربازجان ما که مشکلی نداریم سوال رو عوض کنیم اما واسه خودتون گفتیم ماه رمضونی میشینین یکبار قران رو دقیق با معنیش میخونین ثوابشم میشه نصف نصف:4chsmu1:

قربونت ...من یه جورایی گاد فری هستم قرآنو خودت بخون 100% ثوابشم خودت ببر! acute.gif

آقا بذارررر دیگه کشتی ماروو...یه دیقه اون کتابتو باز کن یه سوال دیگه از توش بردار بذر اینجا ! :ws3: داری وسوسه م میکنی برم کتابه رو بخرما !!! :whistle:

• Like 4
لینک به دیدگاه

هر چند دلم می خواست مسابقه رو ادامه بدم ولی امروز هم گروهیم انصراف داد چون امکان سرزدن به سایت رو نداره تا یه هفته برای همین منم کنار میکشم برای اقایان خاص ارزوی موفقیت میکنم

دوست داشتم باهاشون رقابت کنم حیف :icon_redface:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سوالات تيم suigeneris از قهرمانان....

1_مدفن بازيگر استكاتلندي فيلم shallow grave كجاست؟

2_نام كليسايي در شهر كوه تیبل ماونتین در قاره ي سياه ؟

3_نويسنده ي نخستين دوره ي تاريخ اجتماعي ايران درسال 1340..؟

گروه ما به این سوالات اعتراض داره!!!!!

واقعا گنگه سوالات.تکلیف چیه؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
کدومش گنگه؟:ws52:

همش گنگ و کلیه؛ (279).gif

اون اولی که فیلمش رو به فارسی سرچ کنیم 3 تا فیلمه؛ اسم بازیگر رو هم که نگفته!!! بازیگر فلان فیلم (2332).gif

اینا اطلاعات عمومیه واقعا!!! نه خدایی اطلاعات عمومیه؟ (2332).gif

لینک به دیدگاه
همش گنگ و کلیه؛ (279).gif

اون اولی که فیلمش رو به فارسی سرچ کنیم 3 تا فیلمه؛ اسم بازیگر رو هم که نگفته!!! بازیگر فلان فیلم (2332).gif

اینا اطلاعات عمومیه واقعا!!! نه خدایی اطلاعات عمومیه؟ (2332).gif

پس چیه ؟خصوصیه؟ :4chsmu1:

سوال اولش آسونه که بابا

یه فیلم بیشتر به این اسم نیست

بازیگراش هم میتونین پیدا کنین

چون سوال نگفته کدوم بازیگرش میتونین هر کدومو خواستین انتخاب کنین بگین فلانی هست، اسکاتلندیه بعد هم مدفنش فلان جاست

اگرم زنده بود بنویسید مدفن نداره :14k8gag:

فقط یارو اسکاتلندی باشه ها

این راهنمایی خبیثانه:14k8gag:

اون 2 تا ی دیگه هم آسونه

عمومیه ترین سوالا ماله شما بوده تا اینجا :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
پس چیه ؟خصوصیه؟ :4chsmu1:

سوال اولش آسونه که بابا

یه فیلم بیشتر به این اسم نیست

بازیگراش هم میتونین پیدا کنین

چون سوال نگفته کدوم بازیگرش میتونین هر کدومو خواستین انتخاب کنین بگین فلانی هست، اسکاتلندیه بعد هم مدفنش فلان جاست

اگرم زنده بود بنویسید مدفن نداره :14k8gag:

فقط یارو اسکاتلندی باشه ها

این راهنمایی خبیثانه:14k8gag:

اون 2 تا ی دیگه هم آسونه

عمومیه ترین سوالا ماله شما بوده تا اینجا :ws3:

:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...