رفتن به مطلب

آغاز شمارش معکوس برای عرضه نوکیا n9

ارسال های توصیه شده

نوكيا در وب سايت سوئدي خود شمردن زمان باقي مانده تا به بازار آمدن نوکيا N9 را شروع کرده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران ، از 50 روز ديگر به آمدن گوشي تمام لمسي نوکيا باقي مانده است.

پيش‌تر گزارش‌هايي مبني بر عرضه اين گوش در تاريخ 15 سپتامبر منتشر شده بود. ويژگي‌هاي جالب اين گوشي هماهنگي بالا با سيستم عامل جديد آن است.

نسخه‌اي از MeeGo که مخصوص گوشي موبايل ساخته شده است، توانايي‌هاي خوبي براي اجراي چند برنامه با هم و سوئيچ کردن بين آن‌ها دارد. هنوز جزئياتي در مورد قيمت N9 منتشر نشده است.

لینک به دیدگاه

من خیلی دوست داشتم صبر کنم تا n9 بیاد بعد این رو بخرم اما این که تمام تاچه یه جورایی سستم کرد

به شخصه تجربه کردم که گوشی های لمسی معمولا بعد از یه مدت تاچشون ضعیف می شه و کلا دست طرف بسته می مونه حالا این که دیگه تمام تاچ هم هست

البته نمی شه پیش داوری کرد و باید تا زمانی عرضه نشده صبر کرد تا امتحانش رو پس بده :ws37:

لینک به دیدگاه
من خیلی دوست داشتم صبر کنم تا n9 بیاد بعد این رو بخرم اما این که تمام تاچه یه جورایی سستم کرد

به شخصه تجربه کردم که گوشی های لمسی معمولا بعد از یه مدت تاچشون ضعیف می شه و کلا دست طرف بسته می مونه حالا این که دیگه تمام تاچ هم هست

البته نمی شه پیش داوری کرد و باید تا زمانی عرضه نشده صبر کرد تا امتحانش رو پس بده :ws37:

من گوشی x6 دارم حدود 6 ماه هست که به شهادت عموم شاهکاری از نوکیاست در زمینه تاچهای خازنی

اگر همین سیستم رو ارتقا داده باشند فکر میکنم یک شاهکار ابدی از نوکیا به جا بمونه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...