رفتن به مطلب

صندلی داغ هدا خانوم گل:دی

ارسال های توصیه شده

سلام من هم یه چند تا سوال بپرسم که بی نصیب نباشم

خوبی هدایی ؟سلام.....مرسی:icon_redface:

چه خبر از رشت ؟ سلامتی

1) چرا گفتگوی شهرسازان مرده شرکت نمیکنی ؟چون که:persiana__hahaha:

2) شرکت میکردی کدوم شهرساز رو انتخاب میکردی ؟ شاید فرانک لوید رایت:girl_in_dreams:

3) به نظرت تسلط شهر رشت خیلی زیاد نشده ؟:hanghead:من در مورد رشت زیاد نظرمند نیستم

4) به نظرت این تسلط بر رشد شهرهای دیگه تاثیر نمیزاره ؟:hanghead:

5) یکی از بهترین استادات رو توی بگو ؟کارشناسی دکتر کیانوش ذاکر حقیقی-ارشد دکتر نوید سعیدی رضوانی

دوران کارشناسی :

دوران ارشد :

6) نظرت در مورد اینکه میگن شمال کشور به یه شهر خطی تبدیل میشه چیه ؟:girl_in_dreams:

فعلا همینا بازم میام

ممنونم که اومدینpoppysmileyf.gif

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 63
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

1.هدا چرا من و تو اینقدر مشابه ایم آخه؟؟ flat.gif

.

.

.

flat.gif

2.نظرت در مرود فرضیه باغ ویلا که مطرح شده بود چیه؟

3.نظرت در مورد مسکن مهر چیه؟ %2861%29.gif

.من از سوالای شهرسازی خسته شدم خوب.

4.خودتو تو دو جمله توصبف کن...

5..كدوم يكی از اینا بدتره؟

- خيانت

- طلاق

- سوختن و ساختن

- سرد شدن تو زندگی

6.تا حالا شده به خودت بخندی؟چرا؟سر چی

7.مارک میپوشی یا واست فرقی نداره؟

8.عطر مورد علاقت؟

9.رابطت با سیاست چطوره؟

10.چی شد اومدی نواندیشان؟

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام هدا...

مرسیییییییییییی که دعوتم کردی...

مهمترین خصیصه ی یه شهر ساز چیه به نظرت؟

چه قدر فکر می کنی تو زمینه ی تحصیلیت تو جایگاه درستی قرار گرفتی؟

آینده ی شغلی تو چه جوری می بینی؟

حاضر بودی رشته تو با من عوض کنی؟:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه

من اول فک کردم اون یکی هدی خانوم رو صندلی داغ نشسته ولی الان فهمیدم که این یکی هدی خانومه

راستی شما از همه کاربرای انجومن از کی بیشتر خوشتون میاد؟؟؟

به نظرتون بهترین کاربر انجمن کیه؟؟(خواهش می کنم نگید جوزف که ریا نشه)

مورد اعتماد ترین کاربر انجمن کیه؟؟(بابا شرمنده نکنید حالا به جز من کیه)

باحالترین کاربر انجمن ؟(اولیش که خودمم دومیش رو بگید)

راستی به نظرتون دانشگاه تربیت مدرس باحاله یا دانشگاه علم و صنعت؟؟البته بعضیا به تربیت مدرس میگن سالمندان چون ماشاءالله سن دوستان دانشجو همش بالاست و به علم و صنعتم میگن دانشگاه مردا...مردسالاری و یه چی دیگه هم میگن که نمیگم که سیاسی نشه!!!

• Like 6
لینک به دیدگاه
1.هدا چرا من و تو اینقدر مشابه ایم آخه؟؟ flat.gifفهمیدی به منم بگو :girl_in_dreams:

.

.

.

flat.gif

2.نظرت در مرود فرضیه باغ ویلا که مطرح شده بود چیه؟هیچی جز این ندارم بگم:icon_pf (34):

3.نظرت در مورد مسکن مهر چیه؟ %2861%29.gifیه طرح ناموفق:banel_smiley_4:

.من از سوالای شهرسازی خسته شدم خوب.منم همینطور:ws3:

4.خودتو تو دو جمله توصبف کن...یه دختر جوون که داره سعی میکنه با بهره گیری از منطق و تلاش به خواسته هاش برسه

5..كدوم يكی از اینا بدتره؟خیانت خیلی بده اما به نظرم نه به اندازه ی سوختن و ساختن.....به نظرم سوختن و ساختن به مراتب اشتباه بزرگتریه:hanghead:

- خيانت

- طلاق

- سوختن و ساختن

- سرد شدن تو زندگی

6.تا حالا شده به خودت بخندی؟چرا؟سر چی آره....زیاد پیش اومده.....بخصوص مواقعی که اشتباهاتی که مربوط به گذشتم میشده رو تو ذهنم مرور کردم.....:hanghead:

7.مارک میپوشی یا واست فرقی نداره؟ ساعت-کفش و عینک واسم مهمتره.....واسه بقیه مارک مهم نیست.....کافیه خوشم بیاد از اون لباس:hanghead:

8.عطر مورد علاقت؟coco shanel

9.رابطت با سیاست چطوره؟آدم سیاسی نیستم اما تحولات رو دنبال میکنم.....البته یه زمانی خیلی بیشتر بود....العان خیلی کمتر

10.چی شد اومدی نواندیشان؟

ابوذر تو باشگاه مهندسان معرفیش کرد....ما هم اومدیم پسندیدیم:w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام هدا...سلام عزیزم

مرسیییییییییییی که دعوتم کردی... مرسی که اومدی studsmatta.gif

مهمترین خصیصه ی یه شهر ساز چیه به نظرت؟ دیدی همه جانبه داشتن

چه قدر فکر می کنی تو زمینه ی تحصیلیت تو جایگاه درستی قرار گرفتی؟به طور متوسط....کلا راضی کنندست:hanghead:

آینده ی شغلی تو چه جوری می بینی؟تکراریه عزیزم.....بسته به اینکه با ارشد کار کنم یا اینکه ادامه بدم، دو تصویر ذهنی مختلف دارم نسبت به این موضوع:girl_in_dreams:

حاضر بودی رشته تو با من عوض کنی؟:ws3:

آره....:ws3:

راستش من شدیدا به شیمی علاقه داشتم:sigh:

اما به خاطر سختی کارش منصرف شدم:hanghead:

• Like 6
لینک به دیدگاه
من اول فک کردم اون یکی هدی خانوم رو صندلی داغ نشسته ولی الان فهمیدم که این یکی هدی خانومه البته هدا هستم.....نه هدیhippie6.gif

راستی شما از همه کاربرای انجومن از کی بیشتر خوشتون میاد؟؟؟از این نظر که تفکراتشون رو به ذهن خودم نزدیکتر ببینم؟خوب خیلی ها بودن

کیوان icon_pf%20%2817%29.gif

آرش...

سارا افشار

عابدی

وافن

هوتن

.

.

:JC_thinking:

به نظرتون بهترین کاربر انجمن کیه؟؟(خواهش می کنم نگید جوزف که ریا نشه)نسبیه این موضوع....به نظرم بهترینی وجود نداره

مورد اعتماد ترین کاربر انجمن کیه؟؟(بابا شرمنده نکنید حالا به جز من کیه)کلا توی دنیای مجازی اعتماد کردن مطلق نیست....اگه اعتماد در همین سطح دنیای مجازی منظورتونه شاید عابدی.....چون بیشتر باهاش برخورد داشتمhippie7.gif

باحالترین کاربر انجمن ؟(اولیش که خودمم دومیش رو بگید)باحال؟منظورتون کسی که پستهاش از نظرم جالبه؟

یه زمانی پستهای اسی به نظرم خوب بود.....از خوندنشون لذت میبردمcomputer3.gif

راستی به نظرتون دانشگاه تربیت مدرس باحاله یا دانشگاه علم و صنعت؟؟البته بعضیا به تربیت مدرس میگن سالمندان چون ماشاءالله سن دوستان دانشجو همش بالاست و به علم و صنعتم میگن دانشگاه مردا...مردسالاری و یه چی دیگه هم میگن که نمیگم که سیاسی نشه!!!

من اصلا نظر خوبی نسبت به تربیت مدرس ندارم.....دوستانی هم که اونجا دارم هیچ کدوم راضی نیستن....پس انتخابم علم و صنعت ه

ممنون که اومدی جوزف جانthankyou.gif

• Like 6
لینک به دیدگاه

به به هدا جون.........من بی تخصیرما........:hanghead::ws3:

همه سوالا رو که پرسیدن...امیدوارم اینا تکراری نباشن.

چندتا کتاب شهرسازی تو کتابخونت داری؟

همه کتابارو میخری یا...؟

کتابایی که به نظرت مفیدن و لازمه خونده بشه کدومان؟

بهترین کتابی که خوندی کدومه؟

:flowerysmile:

• Like 5
لینک به دیدگاه
به به هدا جون.........من بی تخصیرما........:hanghead::ws3: به به مینا خانم گل.....انشا الله به زودی شما رو بشونیم رو این صندلیnerdylaff.gif

همه سوالا رو که پرسیدن...امیدوارم اینا تکراری نباشن.

چندتا کتاب شهرسازی تو کتابخونت داری؟یهنی برم بشمارم؟........36تا تو کتابخونه....یه سری کنکوری هم تو کارتن

همه کتابارو میخری یا...؟معمولا میخرم.....مگه اینکه واسه پژوهش یه کتاب خاص بخوام که از کتابخونه میگیرمkaffeetrinker_2.gif

کتابایی که به نظرت مفیدن و لازمه خونده بشه کدومان؟کتابهای کوین لینچ:girl_in_dreams:

بهترین کتابی که خوندی کدومه؟کتاب خوب زیاد هست بینشون....اما نمیدونم چرا العان بوطیقای معماری اومد تو ذهنمdreamyeyesf.gif

:flowerysmile:

مرسی که اومدی مینا جونflowerysmile.gif

• Like 5
لینک به دیدگاه

خب موفق شدم، به نظرم خوندن 62 پست کار خیلی سختی بود.

قبل از هر چیز چرا من رو زیاد نمی شناسی؟ :ws3:

بهترین پستیکه تو انجمن زدی به نظرت کدوم پست بود؟ (بهونه نداریم بگی نسبیه و اینا) باید یه تاپیک لینکشو بزاری

از کدوم کاربر انجمن میترسی؟ چرا؟

چرا جواب اکثر بچه ها رو یه جورایی پیچوندی؟ یا احساس میشه میخوای جواب ندی؟

جواب این سوالات کوتاه رو بدین:

پاکزاد یا توسلی؟

باغ شهر یا شهر تابناک؟

نقد کدوم منتقد به باغ شهر اون رو منهدم کرد(منظورم اینه که باغ شهر رو حسابی به چالش کشید)؟ ممفورد یا جیکوبز؟ اصلاً کدومشون نقد کرده و کدومشون تحسین؟ (امیدوارم که سوالای من رو نپیچونی)

چرا تو شهرسازی دو دو تا حداقل میشه 5؟

چرا مدیر بازنشسته شدین؟

چرا تو زمان مدیریت تالار شهرسازی با زمین خواری و تاپیک خوارا مبارزه نکردین؟ :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

در مورد مشاغل زیر یه جومله بنویس هدا خانوم

ناظم:

مرده شور:

نمکی:

استاد دانشگاه:

رفتگر:

بنا:

راستی یه سوال دیگه به نظرت حضور معلم پرورشی و معلم برنامه ریزی و معلم ورزش و خود ناظم واسه دبیرستان لازم هستش؟؟؟ آخه اگه من باشم همشون رو اخرلج می کنم ولی فعلا نمیگم چرا؟ ولی یه راهنمایی می کنم تا حالا شده بود بین زنگا که بچه ها و معلما سر کلاسن بری دفتر مدرسه ببینی شبیه بخشداری برره شده؟؟؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

برا سوال بالایی صاحبش اومد بهم گیر داد و گفتش شهرسازی نیس خب باشه داش خیالی نی شهرسازی نی ولی شهرسازیش می کنم

در مورد مشاغل زیر یه نیمچه فرمایشی بفرمایید آبجی هدا!!

حراست مسکن و شهرسازی:

آبدارچی شهرداری:

خود خود شهردار که اثکرا نامرد تشریف دارن:

نگهبانی بنیاد مسکن و شهرسازی:

رئیس نامردشون مال سازمان بالایی رو میگم:

و منفورترین انسان از نظر من یعنی معاون پشتیبانی سازمان مسکن:

حالا دیگه شهرسازی شد ببینیم این عابدی میخواد این بار به چی گیر بده!

• Like 2
لینک به دیدگاه
خب موفق شدم، به نظرم خوندن 62 پست کار خیلی سختی بود. خسته نباشی واقعا:w02:

قبل از هر چیز چرا من رو زیاد نمی شناسی؟ :ws3:شناخت که دارم.....اما کم....شناخت فردی ندارم ازتون:hanghead:

بهترین پستیکه تو انجمن زدی به نظرت کدوم پست بود؟ (بهونه نداریم بگی نسبیه و اینا) باید یه تاپیک لینکشو بزاری سوالای سخت میپرسی امید:girl_in_dreams:.....اصلا به نظرم تایپیک یا پست ارزشمندی نزدم خوب:hanghead:.......باور کن العان اصلا حضور ذهن ندارم......

از کدوم کاربر انجمن میترسی؟ چرا؟ترس.....اوم:girl_in_dreams:.....نمیترسم اما به نظرم ابوذز خیلی جدیه.....یادمه 2سال پیش یه کنفرانس گذاشتیم توی مسنجر با چندتا از شهرسازا.....من دیر وارد شدم.....گویا قبلش گفته بودن که هر کسی که میخواد صحبت کنه عدد 1 رو بزنه.....من نمیدونستم.....اومدم نظر بدم ابوذر کلی دهوام کرد.....smilie_girl_238.gif

چرا جواب اکثر بچه ها رو یه جورایی پیچوندی؟ یا احساس میشه میخوای جواب ندی؟من کی پیچوندم؟ همرو جواب دادم که!! :w000:

جواب این سوالات کوتاه رو بدین:

پاکزاد یا توسلی؟ پاکزاد:persiana__hahaha:

باغ شهر یا شهر تابناک؟باغ شهر

نقد کدوم منتقد به باغ شهر اون رو منهدم کرد(منظورم اینه که باغ شهر رو حسابی به چالش کشید)؟ ممفورد یا جیکوبز؟ اصلاً کدومشون نقد کرده و کدومشون تحسین؟ (امیدوارم که سوالای من رو نپیچونی)منتقدش که خانم جیکبز بود.....ممفورد هم موافق که توجه زیادی به باغ شهرها داشت

چرا تو شهرسازی دو دو تا حداقل میشه 5؟جونم؟؟ من فکر میکردم میشه 6 تا:w02:

چرا مدیر بازنشسته شدین؟ فرار از مسئولیت:girl_blush2:

چرا تو زمان مدیریت تالار شهرسازی با زمین خواری و تاپیک خوارا مبارزه نکردین؟ :ws3:زمان ما انقذه کاربرا خوب بودن.....نیازی به مبارزه نبود:w02:

ممنون که اومدی امید جانpoppysmileyf.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه
در مورد مشاغل زیر یه جومله بنویس هدا خانوم خدا رحم کنه:persiana__hahaha:(چشم جمله می نویسم)

ناظم:کسی که همیشه در حال فریاد زدنهswear1.gif

مرده شور:یه شغل دردناکminzdr.gif

نمکی:این و اصلا نمیدونم چی هست

استاد دانشگاه:یه شغل رضایت بخشlaie_14.gif

رفتگر:یه پیرمرد که توان کار فیزیکی نداره

بنا:کسی که همیشه در حال عرق ریختنهtnp.gif

راستی یه سوال دیگه به نظرت حضور معلم پرورشی و معلم برنامه ریزی و معلم ورزش و خود ناظم واسه دبیرستان لازم هستش؟؟؟ آخه اگه من باشم همشون رو اخرلج می کنم ولی فعلا نمیگم چرا؟ ولی یه راهنمایی می کنم تا حالا شده بود بین زنگا که بچه ها و معلما سر کلاسن بری دفتر مدرسه ببینی شبیه بخشداری برره شده؟؟؟من چه میدونم آخه.....اینها چه سوالاییه:vahidrk:.......معلم پرورشی رو لازم نمیدونم....اما ورزش و ناظم رو چرا.....هرچند معلم ورزش ما به ما هیچی یاد نمیداد:hanghead:

thankyou.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
برا سوال بالایی صاحبش اومد بهم گیر داد و گفتش شهرسازی نیس خب باشه داش خیالی نی شهرسازی نی ولی شهرسازیش می کنم بیچاره شدم :w768:

در مورد مشاغل زیر یه نیمچه فرمایشی بفرمایید آبجی هدا!!:w874:

حراست مسکن و شهرسازی::banel_smiley_4:

آبدارچی شهرداری::banel_smiley_4:

خود خود شهردار که اثکرا نامرد تشریف دارن::banel_smiley_4:

نگهبانی بنیاد مسکن و شهرسازی::banel_smiley_4:

رئیس نامردشون مال سازمان بالایی رو میگم::banel_smiley_4:

و منفورترین انسان از نظر من یعنی معاون پشتیبانی سازمان مسکن::banel_smiley_4:

حالا دیگه شهرسازی شد ببینیم این عابدی میخواد این بار به چی گیر بده!

خدایی اینها چیه پرسیدی؟.....من چی بگم آخه......:ws27:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خدایی اینها چیه پرسیدی؟.....من چی بگم آخه......

بیبین همش تقصیره این لوکوربوزیست(عابدی)

الان هدا به سوالات غیر شهرسازی جواب داد و. سوالات شهرسازی من رو بیخیال شد

دیدی من گفتم بیخیال سوالات شهرسازی:ws27:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام هدا خانوم

دیر اومدم ولی با اجازتون سوالای داغمو میپرسم

-شهرسازی رو دوست دارید؟

-اگه دوست داری، برای تبدیل شدن به یه شهرساز خبره چه کارایی کردی؟

-چقدر از خودت به عنوان یه شهرساز راضی هستی؟ چرا؟

-فکر میکنی از کسایی که از دیگر رشته ها به شهرسازی روی میارن، بیشتر شهر رو درک میکنی یا نه؟ چرا؟

-چند منبع دست اول درباره شهرسازی میشناسی؟ 5 تاش نام ببر؟

-چند تا کتاب لاتین تورق کردی؟

-تو کلاس آدم فعالی هستی یا نه چرا؟

-نمره های این ترم ات رو بگو؟

-مضخرفترین آدمی که تا حالا باهاش برخورد کردی کیه؟

برای سال 1397ش برنامه ات چیه؟ کجایی؟ چکار میکنی؟...

اینها رو جواب بده تا یه سری دیگه برات آماده کنم.

• Like 5
لینک به دیدگاه
اخرش اسم من ابوذره یا ابوالفضل ؟

:ws46::ws3::ws46::ws28:

بس که کم پیدایی و سر نمیزنی داری به خاطره محو تبدیل میشی ابوذر :ws2:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام هدا خانوم سلام عرض شد:icon_redface:

دیر اومدم ولی با اجازتون سوالای داغمو میپرسم خوش اومدین....شرمنده دیر شد

-شهرسازی رو دوست دارید؟بله

-اگه دوست داری، برای تبدیل شدن به یه شهرساز خبره چه کارایی کردی؟سعی کردم مطالعاتم و بیشتر کنم....و یه جورایی جدی تر بگیرم رشتم و

-چقدر از خودت به عنوان یه شهرساز راضی هستی؟ چرا؟نه چون تا اون سطحی که میخوام خیلی زیاد فاصله دارم

-فکر میکنی از کسایی که از دیگر رشته ها به شهرسازی روی میارن، بیشتر شهر رو درک میکنی یا نه؟ چرا؟آره....البته بستگی داره که از چه رشته ای اومدن و چقدر مطالعه داشتن....اما یقینن من نسبت به موضوعات به خاطر 4سال درس خوندن دیدی شهرسازانه تر دارم

-چند منبع دست اول درباره شهرسازی میشناسی؟ 5 تاش نام ببر؟منبع ؟منظورت کتابه؟واسه مطالعه؟توی پستهای قبل چند تا کتاب گفتم....متوجه سوال نشدم

-چند تا کتاب لاتین تورق کردی؟اوم.....کم....معمولا واسه پر.ژه هام بوده که سراغ مقاله و کتاب لاتین رفتم

-تو کلاس آدم فعالی هستی یا نه چرا؟این و خودتون بهتر میدونی:persiana__hahaha:

-نمره های این ترم ات رو بگو؟نظریه های برنامه ریزی19/25 روشهای برنامه ریزی 17/5 روش تحقیق 19 و زبان تخصصی 14:girl_blush2:

-مضخرفترین آدمی که تا حالا باهاش برخورد کردی کیه؟:hanghead:

برای سال 1397ش برنامه ات چیه؟ کجایی؟ چکار میکنی؟...نمیدونم.....بستگی به تلاش اکنونم داره:girl_in_dreams:

اینها رو جواب بده تا یه سری دیگه برات آماده کنم.

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...