رفتن به مطلب

اولین بازی کامپیوتری که انجام دادین چه بازی ای بود؟

ارسال های توصیه شده

نه سگا نداشتیم :pichak29:

پس نصف عمرت در کودکی به فنا رفته....

چون بازی های سگا خیلی با رویاهای بچگی ما تناسب داشت،همش به صورت قصه های قشنگ بود.....

از علاء الدین گرفته تا شورش در شهر و میگ میگ و sonic و flintstone ,....... :sigh:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 111
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چون بازی های سگا خیلی با رویاهای بچگی ما تناسب داشت،همش به صورت قصه های قشنگ بود.....

از علاء الدین گرفته تا شورش در شهر و میگ میگ و sonic و flintstone ,....... :sigh:

سرمون کلاه گذاشتن :pichak29: سونیکو علاء دین ک بازی کردم ولی سگارو یادم نمیاد :sigh:

لینک به دیدگاه

اولیش بازی هواپیمای آتاری دستی بود:sigh:

با چه ذوق و شوقی بنزین میزدیم به هواپیما.

هنوز سهمیه بندی نشده بود:hanghead:

لینک به دیدگاه

علاء الدین بازی نکردم :icon_pf (34):

شورش در شهر 10 بار تا آخرش رفتممممم :ws28: چ حالی میداد :ws3:

sonic بازیش فوق العاده بوود :ws3::ws3: فک کنم تا آخرش رفتم :ws52:

..

ی بازی خرگوش بود تو سگا .. کسی اونو رفته :ws3:

لینک به دیدگاه

بهترین بازی پلی استیشن به نظر من کراش بود، هیچوقت سیر نمیشدم ازش، الانم خیلی دلم میخواد بازی کنم، مسابقه هم میدم :banel_smiley_4: :ws3:

واااااااای کمبات تو سگا، عاشقشم و رقیب هم ندارم :ws3:

لینک به دیدگاه
بهترین بازی پلی استیشن به نظر من کراش بود، هیچوقت سیر نمیشدم ازش، الانم خیلی دلم میخواد بازی کنم، مسابقه هم میدم :banel_smiley_4: :ws3:

من ب جز کراش 5 بقیشو تا ته رفتم :pichak29: کراش چندو مسابقه میدی :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

واااااااای کمبات تو سگا، عاشقشم و رقیب هم ندارم :ws3:

رقیب میطلبم :banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من ب جز کراش 5 بقیشو تا ته رفتم :pichak29: کراش چندو مسابقه میدی :banel_smiley_4:

مگه ورژن داره؟ ببین اونو میگم که سوار ماشین بودناااااااا، غول یخی بود، روباهه بووووود :ws52:

لینک به دیدگاه
مگه ورژن داره؟ ببین اونو میگم که سوار ماشین بودناااااااا، غول یخی بود، روباهه بووووود :ws52:

تو همشون روباههه بود .. :ws3::ws3:

اصن روباهه اصلی کاری بوود :ws3:

لینک به دیدگاه

آره باو از جزیره شروع شد تکامل پیدا کرد تا مصرو چینم رفت بعدشم ک تو ی فضای تخیلی بود :ws3:کراش ماشینم ورژنای وسطیشه

حریف میطلبیم همه ورژناشو :smiley (18):

لینک به دیدگاه
آره باو از جزیره شروع شد تکامل پیدا کرد تا مصرو چینم رفت بعدشم ک تو ی فضای تخیلی بود :ws3:کراش ماشینم ورژنای وسطیشه

حریف میطلبیم همه ورژناشو :smiley (18):

ای بابا چن بار بگم هستم :ws3:

تو نت نمیشه بازی کرد؟ :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...