رفتن به مطلب

اولین بازی کامپیوتری که انجام دادین چه بازی ای بود؟

ارسال های توصیه شده

اولین بازی کامپیوتری که انجام دادین چه بازی ای بود؟ منظورم بازی ای نیستش که صرفا توسط کامپیوتر انجام میشه، منظورم بازی های مجازیه :ws3:

من خودم اولین بازیم "mr mario" یا همون "قارچ خور" بود با میکرو :ws3:

یادش بخیر چه دنیایی بود :ws37: بیشتر از 100 بار تا مرحله آخرش رفته بودم :ws3:

images?q=tbn:ANd9GcR7mfYbBiONXk-S8A-KJS-WeLerLbl8ygOqsw_1Vel1IWbdmOMpJg&t=1

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 111
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به نظر شما بحث و گفتگو در مورد این چیزا به چه دردی میخوره؟ آنهم در تالاری که اکثر کاربران آن مهندس و کارشناس هستند .

این نوع موضوعات بیشتر به درد بچه های دبستانی میخوره.

شما که زحمت میکشی و تاپیک میزنی سعی کن از مطالب فاخر و عالی انتخاب موضوع بکنی که به درد انسان بخوره.

این نظر شخصی من هست و امیدوارم به دل نگیرید ولی با دل و جان گوش کنید. مرسی

لینک به دیدگاه
اولین بازی کامپیوتری که انجام دادین چه بازی ای بود؟ منظورم بازی ای نیستش که صرفا توسط کامپیوتر انجام میشه، منظورم بازی های مجازیه :ws3:

من خودم اولین بازیم "mr mario" یا همون "قارچ خور" بود با میکرو :ws3:

یادش بخیر چه دنیایی بود :ws37: بیشتر از 100 بار تا مرحله آخرش رفته بودم :ws3:

images?q=tbn:and9gcr7mfybbionxk-s8a-kjs-welerlbl8ygoqsw_1vel1iwbdmompjg&t=1

وای یادش بخیر. منم یادمه .

آره اولین بازی که منم کردم همین بود.

عجب خاطراتی

لینک به دیدگاه
به نظر شما بحث و گفتگو در مورد این چیزا به چه دردی میخوره؟ آنهم در تالاری که اکثر کاربران آن مهندس و کارشناس هستند .

این نوع موضوعات بیشتر به درد بچه های دبستانی میخوره.

شما که زحمت میکشی و تاپیک میزنی سعی کن از مطالب فاخر و عالی انتخاب موضوع بکنی که به درد انسان بخوره.

این نظر شخصی من هست و امیدوارم به دل نگیرید ولی با دل و جان گوش کنید. مرسی

آره به درد میخوره، حداقلش اینه که خاطرات دوران کودکی زنده میشه، اگه این تاپیک باعث بی ادبی شد عذر میخوام از همه :flowerysmile:

لینک به دیدگاه

اولیشو یادم نیست...سنم کم بود

ولی بازی آتاری بود :ws3:

اولین بازی میکرو هم که بازی کردم همین قارچ خور بود

اولین بازی سگا فوتبال بود...فیفا 96

اولین بازی کامپیوتر هم مایشن سواری بود...یه تریلی بود..اسمشو یادم نی :ws3:

لینک به دیدگاه
آره به درد میخوره، حداقلش اینه که خاطرات دوران کودکی زنده میشه، اگه این تاپیک باعث بی ادبی شد عذر میخوام از همه :flowerysmile:

راس میگی. به نظر من جالبه. همش خاطرس .بازیایی که با بچه ها می کردیم.:Ghelyon:

لینک به دیدگاه

يادمه ما سگا داشتيم يه بازيه 4 لبه داشتيم شورش و كلانترش خيلي حال ميداد بعد از اون آتاري دستي داشتم اونم خيلي كيف ميداد:persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه

یادمه یه بازی میکرو داشت به اسم بمبرمن که من خیلی دوس داشتم . اینهو شاسکولا صب تا شب بازیش می کردم .:Ghelyon: اون موقع دبستان بود. آخ یادش بخیر میکرو یه بازی تانکم داشت که با بچه ها دسته جمعی بازی می کردیم خیلی باحال بود.

86e491d31tb19rw7evbb.png

لینک به دیدگاه

اولین بازی که کردم آتاری بود،بازی آبدزدک کُش !!!!

ولی بازی که خیلی دوست داشتم تو بچگی،خرگوش هویج خور بود،واقعا عاشقش بودم و در بچگی نتونستم هیچوقت تا آخر تمامش کنم.

اما دو سال پیش بعد از قبولی در ارشد دوباره سگا را وصل کردم و بازی را تا آخر تمام کردم...

TINY TOON

Foto+Tiny+Toon+Adventures%3A+Busters+Hidden+Treasure.jpg

لینک به دیدگاه
یادمه یه بازی میکرو داشت به اسم بمبرمن که من خیلی دوس داشتم . اینهو شاسکولا صب تا شب بازیش می کردم .:Ghelyon: اون موقع دبستان بود. آخ یادش بخیر میکرو یه بازی تانکم داشت که با بچه ها دسته جمعی بازی می کردیم خیلی باحال بود.

86e491d31tb19rw7evbb.png

وووووووووووااااااااااای آره اینم بود، خیلی حال میداد :ws3:

راسی بچه ها من دستگاه میکرومو هنوز نگه داشتم . اتفاقا هوس کردم برم یه کم بازی کنم.:ws3:

من هم میکرومو دارم و هم سگا، ولی فک نکنم کار کنن :ws3:

لینک به دیدگاه
اولین بازی که کردم آتاری بود،بازی آبدزدک کُش !!!!

ولی بازی که خیلی دوست داشتم تو بچگی،خرگوش هویج خور بود،واقعا عاشقش بودم و در بچگی نتونستم هیچوقت تا آخر تمامش کنم.

اما دو سال پیش بعد از قبولی در ارشد دوباره سگا را وصل کردم و بازی را تا آخر تمام کردم...

TINY TOON

Foto+Tiny+Toon+Adventures%3A+Busters+Hidden+Treasure.jpg

من هیچوقت تا آخرش نرفتم، چی میشه آخرش؟؟؟ :ws3:

لینک به دیدگاه

فکر کنم اولین بازی شکار اردک بود با داداشم رفتیم مغازه اینجور چیزا یارو یه تفنگ بهم داد منم اردکارو میزدم...

:ws37:

البت به روایتی فکر کنم آتاری بود بچه همسایمون داشت منم میرفتم خونشون هواپیما و دزد و پلیس بازی میکردم... :icon_redface:

keystone_kapers.png

duck.JPG

لینک به دیدگاه
من هیچوقت تا آخرش نرفتم، چی میشه آخرش؟؟؟ :ws3:

به نظرم خیلی بازیه سختی بود،مخصوصا برای بچه بدبخت !!

تا مرحله چندم هویج خور را رفتی،ببینم شخصیت هارو میشناسی تا بگم..... :JC_thinking:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...