رفتن به مطلب

اينجا دانشگاه آزاد اسلامي است ؟؟! + تصاویر

ارسال های توصیه شده

نه خب این روز استثناست. :ws37:

بی احترامی به خونواده ها میشه اگه اینکارو بکنه :ws37:

وگرنه 6 تا مامور گذاشته دم در که پاچه همه رو میگیرن و اجازه ورود به بیحجاب نمیدن! :ws37:

شما خیالت راحت باشه حاج اقا دکتر حواسش هست :ws37:

خانواده ای که به ارزش ها بی احترامی کنه،نگهبان موظفه از دم در با چوب بیوفته دنبالش. :zadan:

ولی جدی،یک دختری یکبار اینجوری اومد تو دانشگاه ما حراست نفهمید،بیسیم زد،طرف با موتور پرشی رفت دنبال دختره و گرفت کشیدش یک گوشه و..... :zadan:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 100
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خانواده ای که به ارزش ها بی احترامی کنه،نگهبان موظفه از دم در با چوب بیوفته دنبالش. :zadan:

ولی جدی،یک دختری یکبار اینجوری اومد تو دانشگاه ما حراست نفهمید،بیسیم زد،طرف با موتور پرشی رفت دنبال دختره و گرفت کشیدش یک گوشه و..... :zadan:

نه واسه ما از ورودی کلی بازرسی میشی تا رد شی

همیشه ایام شلوغی و مثلا امتحانا پسرا خیلی سریع از گیت هاشون رد میشن و وارد دانشگاه میشن و هیچ کسم کاری به کارشون نداره!

ولی دم ورودی دخترا تجمعی شکل میگیره چون دونه دونه باید مورد ارزیابی قرار بگیرن! یه ربع باید تو صف وایسی تا به گیتها برسی و بعدم از همه نظر از نگاه حراست دم در مورد بازبینی قرار بگیری و اگه مشکل داشته باشی که میگن برو اسمتو بگو و اونجا تجمعی میشه از بدحجابان و خودش سد معبر! و اگه نه میتونی عبور کنی و وارد دانشگاه بشی و سراغ علم اندوزی بری!!

لینک به دیدگاه

هی خدا که سال 2011 ما تازه رو این موضوع بحث میکنیم که که با شال هم میشه رفت دانشگاه یا حتما باید مقنعه باشه.تف به اون روزی که اسلام وارد ایران شد.کی میشه این دین از ریشه قطع بشه اخه

لینک به دیدگاه
هی خدا که سال 2011 ما تازه رو این موضوع بحث میکنیم که که با شال هم میشه رفت دانشگاه یا حتما باید مقنعه باشه.تف به اون روزی که اسلام وارد ایران شد.کی میشه این دین از ریشه قطع بشه اخه

:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

راستش اینطور صحبت کردن راجع به خدا و دینش درت نیست!

شاید این اسلامی که ما الان داریم با اسلام واقعی خیلی فرق کنه و ملت راضی نباشن ازش اما دیگه کاریش نمیشه کرد!

اسلام واقعی اصلا اینطوری نیس....

لینک به دیدگاه

شاید این اسلامی که ما الان داریم با اسلام واقعی خیلی فرق کنه و ملت راضی نباشن ازش اما دیگه کاریش نمیشه کرد!

منم موافقم كه نبايد توهين كرد چه ربطي به خدا داره خب يه عكس بوده كه جنجالي شده

لینک به دیدگاه

منم موافقم كه نبايد توهين كرد چه ربطي به خدا داره خب يه عكس بوده كه جنجالي شده

من اصلا راجع به خدا حرفی زدم؟من به اسلام حرف زدم.اسلام چه ربظی به خدا داره؟چرا اینقدر تعصب الکی دارین.خودتون هم نمیدونید.الان میگین نه ما متعصب نیستیم.اسلام هیچ ربطی به خدا نداررررررررررررررررررررره.بابا جان کی میخواین این تعصبات رو بذارین کنار؟کی میخواین واقعیت رو ببینین.منم یه زمانی مثل شما بودم.مثل شما که نه،شما پیش ما مسلمون حساب نمیشدین.به جرات خودم رو مسلمون میدونستم چون تمام کارهایی که اسلام گفته بود رو انجام میدادم.اما فهمیدم.فهمیدم که اشتباه میکردم.که اصلا من اون موقع عقل نداشتم یا اگرم داشتم ازش استفاده نمیکردم.

اسلام واقعی اینطوری نیست.خیلی بدتر از اینه.خیلی محدود تر از اینه.اره اسلام الان ما فرق میکنه با اسلام واقعی.هر وقتی مردای ایرانی رفتن 4 زن گرفتن و 50 تا صیغه کردن اونوقت اسلام واقعی اجرا میشه.هر وقت تمام قدرت فقط و فقط دست یه نفر باشه اونوقت اسلام واقعی اجرا میشه.هر وقت یه مرد 50 -60 ساله با یه دختر 8 ساله ازدواج کنه اونوقت اسلام اجرا میشه.ننگ بر اسلام

لینک به دیدگاه
من اصلا راجع به خدا حرفی زدم؟من به اسلام حرف زدم.اسلام چه ربظی به خدا داره؟چرا اینقدر تعصب الکی دارین.خودتون هم نمیدونید.الان میگین نه ما متعصب نیستیم.اسلام هیچ ربطی به خدا نداررررررررررررررررررررره.بابا جان کی میخواین این تعصبات رو بذارین کنار؟کی میخواین واقعیت رو ببینین.منم یه زمانی مثل شما بودم.مثل شما که نه،شما پیش ما مسلمون حساب نمیشدین.به جرات خودم رو مسلمون میدونستم چون تمام کارهایی که اسلام گفته بود رو انجام میدادم.اما فهمیدم.فهمیدم که اشتباه میکردم.که اصلا من اون موقع عقل نداشتم یا اگرم داشتم ازش استفاده نمیکردم.

اسلام واقعی اینطوری نیست.خیلی بدتر از اینه.خیلی محدود تر از اینه.اره اسلام الان ما فرق میکنه با اسلام واقعی.هر وقتی مردای ایرانی رفتن 4 زن گرفتن و 50 تا صیغه کردن اونوقت اسلام واقعی اجرا میشه.هر وقت تمام قدرت فقط و فقط دست یه نفر باشه اونوقت اسلام واقعی اجرا میشه.هر وقت یه مرد 50 -60 ساله با یه دختر 8 ساله ازدواج کنه اونوقت اسلام اجرا میشه.ننگ بر اسلام

يه ليوان اب خور بابا بي خيال ......اينقدر زود جوش نيار :icon_gol:

لینک به دیدگاه

ببخشید پس اسلام از کجا اومده که ربطی به خدا نداره؟

لینک به دیدگاه
يه ليوان اب خور بابا بي خيال ......اينقدر زود جوش نيار :icon_gol:

من جوش نیاوردم.اما این حق رو دارم که اینا رو بگم.تو کشوری که حتی تو یه فرم مجازی از ترس ف ی ل ت ر شدن نمیشه این حرفا رو زد مگه میشه زندگی کرد؟نگین این ربطی به اسلام نداره و این کارهای دولت هست.اگه خوب چشماتون رو باز کنید میبینید که همه چیز تو این کشور به همین دین ربط داره.ببینید چند ساله اینا نیمه شعبان میریزن تو خیابون و خرج های میلیونی میکنن و مجلس میذارن و ... فرداش که میای بیرون انگار شهر اون شهر قبل نیست.تمام خیابونا پر از لیوان های شربت و اشغالو کثیف و ....اگه مهدی قرار اینجور بیاد نمیخوام صد سال سیاه بیاد.مسخره کردن مردمو با منجی بشریت.این همه بدبختیم که تو سالی که ماشین پرنده تولید میشه ما داریم رو شال و مقنعه بحث میکنیم.بعدم میگن جوونای ایرانی 28 سالشون بشه هنوز از باباهاشون پول میگیرن.دیگه حالم داره از این کشور به هم میخوره.

لینک به دیدگاه
ببخشید پس اسلام از کجا اومده که ربطی به خدا نداره؟

اسلام رو یه ابله 1400 سال پیش از اون مغز معیوبش داده بیرون.اینم اخرین پست من.چون دیگه اخراج شدم رفت.بای بای

لینک به دیدگاه
اسلام رو یه ابله 1400 سال پیش از اون مغز معیوبش داده بیرون.اینم اخرین پست من.چون دیگه اخراج شدم رفت.بای بای

خب ايني كه داري ميگي توهينه شايد اون شخص براي شما مغزش معيوب باشه اما جز مقدسات خيليها هست خوبه اول از خودمون شروع كنيم

از قديم گفتم يه سوزن به مردم بزن يه جوآل دوز به خودت

خب چه عيب داره مردم شادي كنند يعني انتظار داري اين يه روز هم شادي نكنند اون ور دنيا يه روز به هم گوجه پرت ميكنند كل شهر كثيف ميشه هيچ كس هم اعتراض نمكنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...