رفتن به مطلب

آقا به تو چه ؟ فضولی؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خيلي مواظب باش به شوهرت بگو فردا كشيك بكشه شايد دوباره سر كله اش پيدا بشه

چند وقت پيشا منتظر سرويس بودم يه پرايد وايساد يه پسره داخلش بود هي خنديد شماره اش رو نوشته بود روي كاغذ منم خب از ترس داشتم ميمردم ميترسيدم جلوي سرويس كاري انجام بده با سلام و صلوات سرويس آمدمنم سوار شدم ديدم اي بابا داره دنبال سرويس مياد خدا رو شكر كارخونه تو جاده كمربندي اونم منصرف شد بقيه راه بياد عصري به برادرم گفتم گفت شماره ماشين رو بر ميداشتي گفتم من اينقدر هنگ كرده بودم كه به فكر شماره ماشين نبودم

اما يادتون باشه شماره رو شماها حتما ورداريد

لینک به دیدگاه

چند وقت پيشا منتظر سرويس بودم يه پرايد وايساد يه پسره داخلش بود هي خنديد شماره اش رو نوشته بود روي كاغذ منم خب از ترس داشتم ميمردم ميترسيدم جلوي سرويس كاري انجام بده با سلام و صلوات سرويس آمدمنم سوار شدم ديدم اي بابا داره دنبال سرويس مياد خدا رو شكر كارخونه تو جاده كمربندي اونم منصرف شد بقيه راه بياد عصري به برادرم گفتم گفت شماره ماشين رو بر ميداشتي گفتم من اينقدر هنگ كرده بودم كه به فكر شماره ماشين نبودم

:hanghead:

آخه قیافم داد میزنه من متاهلم نمیدونم چرا مردیکه خر نفهمید و گیر داد:banel_smiley_52:

بیچاره وحید چند وقته حسابی در گیر کاراشه وقت نداره استراحت کنه حالا من بگم بیاد ساپورتم کنه ؟:hanghead::w821:

لینک به دیدگاه

چقدر ترسناک!:icon_pf (34):خدا رو شکر که اتفاقی نیافتاده

این اتفاق برای خواهر من هم افتاده بود

از این اتفاقا متاسفانه تا دلت بخواد شقایق جون هست،کاریم نمیشه کرد،ینی من چیزی به ذهنم نمیرسه واسه حل این مساله:hanghead:

لینک به دیدگاه

خانوما باید یاد بگیرن که میشه فورا با پلیس تماس گرفت. کاری که تو همه دنیا رایجه

ممکنه ایران خیلی قانون مند نباشه و مثلا پلیس ولش کنه (مخصوصا اینکه شما بخاطر اینکه پات به کلانتری نرسه شکایتم نمیکنی) ولی حداقل اون میترسه دور ورتون پیداش شه...

لینک به دیدگاه

آخه قیافم داد میزنه من متاهلم نمیدونم چرا مردیکه خر نفهمید و گیر داد:banel_smiley_52:

بیچاره وحید چند وقته حسابی در گیر کاراشه وقت نداره استراحت کنه حالا من بگم بیاد ساپورتم کنه ؟:hanghead::w821:

مواظب خودت باش عزیزم،من خودم همیشه یه اسپری تو کیفم هست،یه بارم برای خودم پیش اومده اما طرف پیاده بود،واقعا اون اسپری اگه نبود نمیدونم چی میشد،از یادآوریش تنم میلرزه:ws44:

لینک به دیدگاه

ممکنه ایران خیلی قانون مند نباشه و مثلا پلیس ولش کنه (مخصوصا اینکه شما بخاطر اینکه پات به کلانتری نرسه شکایتم نمیکنی) ولی حداقل اون میترسه دور ورتون پیداش شه...

والا راستش و بخوای انقدر ترسیده بودم که یادم رفته بود بخصوص خیابونش هم خلوت بود فقط فکر رفتن گریز بودم ولی ایندفعه یادم میمونه هر چند پلیس تا برسه 2 ساعت طول میکشه:hanghead:

لینک به دیدگاه

شقایق جون رو پیشونی که ننوشته متاهل.تازشم بعضی از اینا اینقدر وقیحن که میفتن دنبال متاهلها.اما یادداشت کردن شماره خوبه.زنگ زدن به پلیس خوبه اما حیف حیف وای به روزی که بگندد نمک.

اخه قرابود به محض شکایت خانومی از یک ماشین سریعا بدون فوت وقت ونیاز به قاضی وحکم طرف دستگیر شه که بعدش گفتن طرف خصومت داشت چی لنگ ر هواست.اما اگه دوباره تکرار شد سعی کن بری کلانتری شکایت تنظیم کنی با شماره ماشین.اخه به شوهرت بگی میترسم کار به جاهای باریک بکشه.ایشالا دیگه مزاحمت نشه.سعی کن تایمتم عوض کنی.تو مقصر نیستی اون بی شعوره.البته بگم. اون داره تلافی خواهر مادرشو که سرشون جای دیگه گرمه رو از جامعه میگیره.این عقیده منه.اگه انسان ادم باشد مزاحم نمیشود واگر شد جواب منفی شنید دنبال نمیکند مگر ناخالصی ها فراوان باشند.

لینک به دیدگاه

عجب!!!!!

جامعه ما واقعا" یک جامعه کاملا" مریضه!!!

به قول بعضیها: میخواست دوستیه سالم برقرار کنه!!!

هر کاری کنیم، ایرانی هستیم...

نگران نباش...

لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4:

شقایق جون رو پیشونی که ننوشته متاهل.تازشم بعضی از اینا اینقدر وقیحن که میفتن دنبال متاهلها.اما یادداشت کردن شماره خوبه.زنگ زدن به پلیس خوبه اما حیف حیف وای به روزی که بگندد نمک.

اخه قرابود به محض شکایت خانومی از یک ماشین سریعا بدون فوت وقت ونیاز به قاضی وحکم طرف دستگیر شه که بعدش گفتن طرف خصومت داشت چی لنگ ر هواست.اما اگه دوباره تکرار شد سعی کن بری کلانتری شکایت تنظیم کنی با شماره ماشین.اخه به شوهرت بگی میترسم کار به جاهای باریک بکشه.ایشالا دیگه مزاحمت نشه.سعی کن تایمتم عوض کنی.تو مقصر نیستی اون بی شعوره.البته بگم. اون داره تلافی خواهر مادرشو که سرشون جای دیگه گرمه رو از جامعه میگیره.این عقیده منه.اگه انسان ادم باشد مزاحم نمیشود واگر شد جواب منفی شنید دنبال نمیکند مگر ناخالصی ها فراوان باشند.

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

:rose:

درسته منم قبول دارم ولی گناه ماهایی که ریگی به کفشمون نیست چیه؟ ما باید تاوان گناه مادر و خواهرش و پس بدیم؟:hanghead:

لینک به دیدگاه

پلیس :w58: همین ی ماه پیش بود ی خانومه تقریبا 40 ساله تا رسید پشت چراغ قرمز از ماشین پرید بیرون سمت پلیسا سر 4 راه ایستگاه نیروی انتظامی بود ک این بیشرفارو بگیرین نزارین فرار کنن پلیسا همینجوری واستادن نگاش کردن چراغ سبز شد ماشینه رفت :hanghead:

لینک به دیدگاه
پلیس :w58: همین ی ماه پیش بود ی خانومه تقریبا 40 ساله تا رسید پشت چراغ قرمز از ماشین پرید بیرون سمت پلیسا سر 4 راه ایستگاه نیروی انتظامی بود ک این بیشرفارو بگیرین نزارین فرار کنن پلیسا همینجوری واستادن نگاش کردن چراغ سبز شد ماشینه رفت :hanghead:

برا منم اتفاق افتاده

دیدم تو یه مغازه دارن یه نفرو بد جور کتک میزنن

اومدم سر چهارراه به پلیسه گفتم دارن یکیو میکشن گفت باشه دست شما درد نکنه!!

پرسیدم نمیرین؟ گفت شکایتی نداریم !!! :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

ببخشید.مثل اینکه خیلی حرف بدی زدم.

همه میدون پلیس ما چاچوله.ببخشید.

ببین یه پیشنهاد شب قبل برو همونجایی که میان بهت گیر میدن یه چند تا اجر وسنگ وچوب بذار تا اومدن از خجالتشون در بیار.

بدونه پیف پافم بگیر با فندک اومدن بزن تو موهاشون.خدا وکیلی بهترین روشه.

کسی پیشنهاد بهتری داره بده اگه نه تصویب بشه.:ws28:

لینک به دیدگاه
ببخشید.مثل اینکه خیلی حرف بدی زدم.

همه میدون پلیس ما چاچوله.ببخشید.

ببین یه پیشنهاد شب قبل برو همونجایی که میان بهت گیر میدن یه چند تا اجر وسنگ وچوب بذار تا اومدن از خجالتشون در بیار.

بدونه پیف پافم بگیر با فندک اومدن بزن تو موهاشون.خدا وکیلی بهترین روشه.

کسی پیشنهاد بهتری داره بده اگه نه تصویب بشه.:ws28:

تو باز فیلم زیاد دیدی؟ :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...