رفتن به مطلب

خیابون های شهر

ارسال های توصیه شده

قشنگی یه شهر فقط به ساختمونای بلند و بناهای معماری و فضای سبزش.... نیست به نظرم دخترای که با لباسای رنگارنگ و ازادانه توی خیابوناش راه میرن خیلی بیشتر از هر سازه مصنوعی و طبیعی می تونن به شهر زیبا یی و طراوت ببخشن، میتونن تصویر گویایی باشن برای نمایش زببای ، ازادی و امنیت و... بسیاری از حس های خوب دیگه .

حس هایی که این روزها از چهره شهرها پاک میشن به بدترین شکل ممکن به بهانه امنیت ...

.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 42
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منظور این نیست که دخترا عنصر تزئینین بلکه ادمای یک شهر هر چقدر خوشحال و شاد باشن شهر زیباتر میشه. شهر با ادمایی با لباس رنگی زیباتر میشه یا چادرای مشکی؟

لینک به دیدگاه

من منظورو ایشونو گرفتم ولی طرز بیان کردنش برام عجیب بود!!

زیبایی یک شهر به اینه که همه مردم با آرامش ، و همونطور که اعتقاد و خواست خودشونه بیان بیرون.یعنی هرکسی همونطور که احساس آرامش می کنه...

ولی تو پست اول فقط به دخترا اشاره شد که به نظرم باید به همه مردم اشاره کنیم :ws3:

لینک به دیدگاه

الان فکر کنین یکی شبیه آواتار من تو خیابون راه بره!!! چه قدر همگی خوشحالتر میشیم :dancegirl2:

خب عزیزم الان دخترها محدودتر هستن دیگه برای همین به اونها اشاره کرده. هم اتاقی منو چون مانتوش صورتی بود تو خیابون گرفتن. پوشیده بود. بلند بود. آستین و یقه و همه چیزش مناسب بود فقط صورتی بود. فاطی کماندو بهش گفته بود صورتی میپوشین پسرها تحریک میشن :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
الان فکر کنین یکی شبیه آواتار من تو خیابون راه بره!!! چه قدر همگی خوشحالتر میشیم :dancegirl2:

خب عزیزم الان دخترها محدودتر هستن دیگه برای همین به اونها اشاره کرده. هم اتاقی منو چون مانتوش صورتی بود تو خیابون گرفتن. پوشیده بود. بلند بود. آستین و یقه و همه چیزش مناسب بود فقط صورتی بود. فاطی کمانود بهش گفته بود صورتی میپوشین پسرها تحریک میشن :banel_smiley_4:

نه من می ترسم ازش :ws3:

لینک به دیدگاه
منظور این نیست که دخترا عنصر تزئینین بلکه ادمای یک شهر هر چقدر خوشحال و شاد باشن شهر زیباتر میشه. شهر با ادمایی با لباس رنگی زیباتر میشه یا چادرای مشکی؟

البته که یه شهر رنگارنگ زیباتر از یه شهر تیرس!

اما بازم یکی اعتقاد داره مشکی بپوشه، چه اشکالی داره ...یکی هم دوست داره رنگین کمان بپوشه بازم چه اشکالی داره.ما که بخیل نیستیم :ws3:

لینک به دیدگاه

اما بازم یکی اعتقاد داره مشکی بپوشه، چه اشکالی داره ...یکی هم دوست داره رنگین کمان بپوشه بازم چه اشکالی داره.ما که بخیل نیستیم :ws3:

خب ببین مطمئن باش همه نمیخوان یه رنگ بپوشن. هرکی یه رنگ میپوشه. یکی مشکی. یکی آبی. یکی سفید... خب اینجوری قشنگتر میشه تا یه دست تیره مثل الان

لینک به دیدگاه

خب عزیزم الان دخترها محدودتر هستن دیگه برای همین به اونها اشاره کرده. هم اتاقی منو چون مانتوش صورتی بود تو خیابون گرفتن. پوشیده بود. بلند بود. آستین و یقه و همه چیزش مناسب بود فقط صورتی بود. فاطی کماندو بهش گفته بود صورتی میپوشین پسرها تحریک میشن :banel_smiley_4:

خب اونکه بیخود گفته :banel_smiley_4:

وا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به این خوجگلی :ws54:

به عنوان آواتار بلهههههه :ws3:

لینک به دیدگاه
خب ببین مطمئن باش همه نمیخوان یه رنگ بپوشن. هرکی یه رنگ میپوشه. یکی مشکی. یکی آبی. یکی سفید... خب اینجوری قشنگتر میشه تا یه دست تیره مثل الان

عزیزم منکه خودم با شما هم عقیدم!

مشکل من با این بود که می گم هر آدمی چه مرد و چه زن اگه رنگی بپوشن، چهره شهر شاداب تر می شه صد در صددددددددددد

لینک به دیدگاه

خب اره اما مانتوی مشکی با چادر مشکی با روبنده از زمین تا اسمون تفاوت داره:ws3:

لینک به دیدگاه

منظور آرش اینه که یه شهری رو تصور کنید که فقط یه گروه ساکن داره.....یه سری مرد.....نه خانمی.....نه بچه ای .....نه جنب و جوشی.....

حس خوبی نیست.....وقتی تو همچین محیطی باشی این موضوع واست ملموس میشه....که شهر به همه ی آدمها با همه نوع سن و جنسیت نیاز داره....تا آدم توش احساس سرزندگی کنه:girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه
قشنگی یه شهر فقط به ساختمونای بلند و بناهای معماری و فضای سبزش.... نیست به نظرم دخترای که با لباسای رنگارنگ و ازادانه توی خیابوناش راه میرن خیلی بیشتر از هر سازه مصنوعی و طبیعی می تونن به شهر زیبا یی و طراوت ببخشن، میتونن تصویر گویایی باشن برای نمایش زببای ، ازادی و امنیت و... بسیاری از حس های خوب دیگه .

حس هایی که این روزها از چهره شهرها پاک میشن به بدترین شکل ممکن به بهانه امنیت ...

.

قربونت برم من این تاپیکو باید تو بخش شهرسازی می زدی! :ws3:

ما توی طراحی فضاهای شهری سه تا مولفه داریم به نامهای فرم، عملکرد، معنا!

ساختمون و وجه کالبدی فقط میره تو بخش فرم.

ملاک ما برای ارزیابی فضاهای موفق شهری، فقط وجه کالبدی اون نیست! میزان حضور مردم توی فضاست.

لینک به دیدگاه
قربونت برم من این تاپیکو باید تو بخش شهرسازی می زدی! :ws3:

ما توی طراحی فضاهای شهری سه تا مولفه داریم به نامهای فرم، عملکرد، معنا!

ساختمون و وجه کالبدی فقط میره تو بخش فرم.

ملاک ما برای ارزیابی فضاهای موفق شهری، فقط وجه کالبدی اون نیست! میزان حضور مردم توی فضاست.

ممنون داداش :flowerysmile:

اما تا جایی که یادمه میزان رای ملت است

در ضمن من تو همون تالار تخصصی برق و شیمی که رشته تحصیلی و کارمه نمیرم چه برسه به شهر سازی

اما اینارا که گفتم الان تو شهرای بزرگ شما بیشتر میبنید در حالی که توی عسلویه اطلا زن و دختری تو خیابون نیست که بخوان بهشون گیر بدن اگه باشه جند نفری و از نوع نقاب دار

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...