رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

خون خودتو کثیف نکن لوییس جون. اینا همینطورین.

نمیدونن که اگه ما نبودیم الان ادمیم تو شهرها نبود و یه مشت ربات بی احساس تو شهرها بودن.

حالا خوبه همین جیکوبزم بیشتر دنباله رو نظریات ما بوده ها، گند زده به این مدرنیستا و بوزیه و اینا :banel_smiley_4:

سلام گدس یه کم خودت و این شاگردت رو اصلاح کن ...شما دو تا خجالت نمی کشید هی برا هم در نوشابه باز می کنید و تو میگی اگه من نبودم این میشد و اگه حالا که هستی یعنی بودی چه گلی به سر جامعه بشری زدی؟؟؟ البته در کل برا جهان مفید بودی ولی برا ایران طرح جامعت همینجوری ملت رو سر کار گذاشته

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 147
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ببین اشتوین داری ادعا داری میکنی برای من!!!!!!!!!!!

مهندسی رو چی تعریف میکنی؟ مهندسی ریشه ی هندسه داره و خیلی کالبدی به قضیه نگا میکنه

هنر هم یه بیشتر تو کار شهرسازی جنبه ی زیبایی شناختی داره

تو هم مثل لوکو یه سری موجودات رو که بهشون میگن انسان رو که اصل کارن فراموششون کردی.

هر کی بلند میشه یه نظریه پرداز میشه، آخه کارگر راه آهن و چه به شهرسازی!!!!!!!!

دلم برات سوخت گفتم به تو یکی گیر ندم خودت نخواستیا ا ا ا :banel_smiley_4:

آخه تو ار خودت هنر نداشتی که هر کی هر چی می گفت توام مثل این کلاس اولیا می گفتی راست می گه منم

هم!!!! :ws3:

یا حرفای گدس رو تکرار کردی، یا باغشهر هاوارد رو دوباره مطرح کردی یا مثلا خیلی هنر کردی و همه اینارو با طرح

اشتاین و رایت قاطی کردی که یه کاری کرده باشی که مثلا اره منم بودم...

دیگه به من گیر ندیااااااا بچه:w00:

• Like 6
لینک به دیدگاه

[quote=mohammad.a;651094]خون خودتو کثیف نکن لوییس جون. اینا همینطورین.

نمیدونن که اگه ما نبودیم الان ادمیم تو شهرها نبود و یه مشت ربات بی احساس تو شهرها بودن.

حالا خوبه همین جیکوبزم بیشتر دنباله رو نظریات ما بوده ها، گند زده به این مدرنیستا و بوزیه و اینا [/quote]

چشم استاد گدس، آره اینا یه سرین که همین جورین

رو حرف شما استاد سخته حرف زدن، بهرحال شما پدر برنامه ریزی شهری هستین، بعضیا میگن شما یه جی آی اس کار بودین، البته نه جی آی اس کار با نرم افزار، بلکه با طبقه بندی جالبی که تو کاراتون انجام میدادین و تحلیل هایی که از این طبقه بندی ها با خلاقیت انجام میدادین. من خوشحالم که مرید شما بودم و انسانیت تو وجودم موند

• Like 6
لینک به دیدگاه
packshot.gif

این لوگوی انجمن شهرسازان مرده اس بچز.

بر میگردم جواب تک تکتون رو میدم.

بچه قرتی های سوسول.

هر موقع تونستین یه منشور به کاملیه منشور آتن در بکنید بعد بیاین قدقد کنید.

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام گدس یه کم خودت و این شاگردت رو اصلاح کن ...شما دو تا خجالت نمی کشید هی برا هم در نوشابه باز می کنید و تو میگی اگه من نبودم این میشد و اگه حالا که هستی یعنی بودی چه گلی به سر جامعه بشری زدی؟؟؟ البته در کل برا جهان مفید بودی ولی برا ایران طرح جامعت همینجوری ملت رو سر کار گذاشته

من بودم که گفتم اصلاً این دانش شهرسازی یعنی چی. یه سری که فضانوردی میکردن و طرحهای فضایی غیرعملی میدادن. یه سری هم یه الگو تو ذهنشون داشتن میخواستن کل شهرای جهان رو اون شکلی کنن. انگار میخوان یه ماکت بی روح بسازن :w000: شهرسازی یه علم کاربردیه. از جامعه شناسی ریشه شده. به تعداد شهرها، میتونه الگوی شهری باشه.

من بودم که اولین بار ناحیه بندی رو مطرح کردم. من بودم که یه تعادلی ایجاد کردم که نه انقدر بخوان شهرها رو به همون سبک قدیم برگردونن نه اینکه بزنن از ریشه و بن نابودش کنن. بلکه به تدریج و به مرور شهرها تغییر کنه طوری که اون گذشتشون نابود نشه.

من بودم که تو شهرسازی، انسان رو پایه کار قرار دادم. نقاشی که نمیخوایم بکشیم قشنگ باشه. شهر میخوایم بسازیم که انسانا توش راحت باشن

مکان و فعالیت و جمعیتن که شهر رو شکل میدن. نه اینکه فقط به فعالیت توجه بشه یا فقط به مکان توجه بشه :w000:

من بودم که یه سبک جدید رو پایه گذاری کردم که به مرور تکمیل تر شد. از لوییس هم باید تشکر کنم که این راهو ادامه داد.

بازم :w000:

• Like 4
لینک به دیدگاه
اینم از یه جایی پیچونده، بعداً صداش در میاد :icon_pf (34):

بوزیه خودش از این کارا بلد نیست که

بعضیا اینجورین گدس جان طرح دیگران رو copy paste می کنن و صداش رو هم در نمیارن....حالا طرح اوژن هنارد رو که به اسم خودت دزدیدی بی خیال، این بنده خدا که این همه وقت گذاشته و این تصویر رو طراحی کرده کدوم بیچاره ای هستش...اگه بدونه که طرحش رو قاپیدی سکته میکنه...

بابا یه کم رحم داشته باش عطوفت داشته باش

مامفوردک تو از این حرفا بهتر بلدی بیا یه کم نصیحتش کن

• Like 6
لینک به دیدگاه
بعضیا اینجورین گدس جان طرح دیگران رو copy paste می کنن و صداش رو هم در نمیارن....حالا طرح اوژن هنارد رو که به اسم خودت دزدیدی بی خیال، این بنده خدا که این همه وقت گذاشته و این تصویر رو طراحی کرده کدوم بیچاره ای هستش...اگه بدونه که طرحش رو قاپیدی سکته میکنه...

بابا یه کم رحم داشته باش عطوفت داشته باش

مامفوردک تو از این حرفا بهتر بلدی بیا یه کم نصیحتش کن

آخه باومایستلر من به لوکو چی بگم؟!!!!!!! این که از انسانیت هیچی حالیش نبوده، همه چی رو ماشین و بتن و شیشه و میل گرد و تیرآهن میبینه. خب یه نصیحت هم به سبک مامفورد: در طول تاریخ و تمدن بشریت یه سری انسانها دست به copy کردن ایده های افراد دیگر کردند این copy کردن ریشه ی کاملاً تاریخی در تمدن بشریت داره، از قبل از تمدن بین النهرین هم بوده، مثلاً وقتی که انسانها توی غارها، پناهگاهها و صخره ها زندگی میکردند، اینا نقاشی های بقیه رو کپی برداری میکردند. تو دوران یونان هم این هیپوداموس رفت هند و هاراپا رو دید بعد رفت یونان طرح شطرنجی ش رو داد همه هم که میدونید به اسم خودش ثبتش کرد، ولی وقتی همه دونستن آبروش رفت(فسیل بی آبرو= هیپوداموس). لوکو جان تو هم دستت برا همه رو شده دیگه بسه. این کپی کردن همواره با تمدن بشریت بوده و خواهد بود.

• Like 7
لینک به دیدگاه
باومایستروز

ژوزف این کیه انتخاب کردی!؟؟سرچ میکنی یه دوه مرتیط با موضوع پیدا نمیشه براش:w58:

من هم گفتم که به گوگل اسمش رو دادم میخواست من رو بزنه: گفت با چه زبونی دشنام دادی!!!!!!:ws3:

باومایستلر بهتره که قبل از هر چیز خودت رو به این گوگل فارسی معرفی کنی:ws3:

حالا اگه از باومایستلر این راه آهن رو بگیرن چیزی براش نمیمونده، همه چیو راه آهن و ریل میدیده:icon_redface:

• Like 5
لینک به دیدگاه

آی ... مرده های بی خاصیت.

من جواب تهمتاتون رو نمیدم!

جوابتون رو بدم بزرگ میشید!

اما خجالتم خوب چیزیه! یه ذره به بقیه هم گیر بدین بد نیست!!!!

• Like 4
لینک به دیدگاه

نظرتون در مورد مسکن مهر چیه؟

من که کلا با این رئیس جمهورتون حال میکنم. چون دقیقا داره راه درستی رو که من سالهای پیش، ارائه دادم رو میره و به چرندیات پست مدرن ها و فرهنگ گرا ها گوش نمیده.

• Like 3
لینک به دیدگاه

بچه ها ببینید این لوکور دوست داره بش گیر بدن در شرایطی که من می خواستم به من گیر بدید و لوکور رو بیخیال شید این دوباره خودش اومد

اتفاقا شباهت های زیادی بین لوکور و آقای پرزیدنت وجود داره

راستی تو که 1000 متر زمین رو به کسی پیشنهاد ندادی؟؟ پیشنهاد دادی ناقلا؟؟

یه مسکن هایی تو مارسی درست کرده بودی که به افتضاح تعبیر شده بود اون مسکن مهرت بود دیگه نه؟؟؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

ببينيد اگه بخوايم به لوكو يا بقه گير بديم گير واسه دادن زياده

كي ميتونه به من گير بده؟

لوكو ممكنه ايراداي زيادي داشته باشه كه مقتضيات علم معماري و شهرسازي اون موقع بوده و نبايد از نظر دور داشت كه واسه خودش غولي بوده و سبكي داشته با تمام ايراداش هنوز خيليا تا اسم معماري مياد ياد لوكو ميفتن يا اسم مدرنيسم مياد همچنين

• Like 7
لینک به دیدگاه

كي ميتونه به من گير بده؟

لوكو ممكنه ايراداي زيادي داشته باشه كه مقتضيات علم معماري و شهرسازي اون موقع بوده و نبايد از نظر دور داشت كه واسه خودش غولي بوده و سبكي داشته با تمام ايراداش هنوز خيليا تا اسم معماري مياد ياد لوكو ميفتن يا اسم مدرنيسم مياد همچنين

تو هم یکی مثل بوزیه :banel_smiley_4: طرح های اینو اونو به اسم خودت برداشتی :w000:

تو هم که کار خاصی نکردی ایراد بگیریم ازت :banel_smiley_4:

برداشتی یه طرح شطرنجی دادی واسه چندتا شهر یونانی، حالا نمیگی 2000 سال قبلم این طرح ها بوده. :banel_smiley_4:

اصلاً جز شهرسازا و نظریه پردازا به حساب نمیاریمت که بخوایم بهت گیرم بدیم :w02:

• Like 8
لینک به دیدگاه

كي ميتونه به من گير بده؟

به چی تو گیر بدیم ، یه تز دادی به اسم شهر شطرنجی به نامت ثبت کردند ، چون از شانس خوبت هنوز کسی تمدن های پنهان شده در دل جنگل های هند رو ندیده بود و گرنه هیچ اسمی ازت تو تاریخ نمیموند که بخوای الان واسه خودت سری تو سرا تکون بدی ... حالا بگذریم از اینکه معلوم هم نیست از کجا و از طریق کدوم بدبختی یه چیزایی در این مورد شنیده بودی ...

شانس دیگه ای هم که داشتی این بود که ایرانیا زدن میلتوس رو با خاک یکسان کردند و تو شدی مسئول بازسازی اون و تونستی یه اسمی به نام یه شهرساز واسه خودت در کنی و گرنه تا آخر همون معمار یا به قول خودت معمار حسرت شهرسازی میموندی :ws28:

• Like 6
لینک به دیدگاه
تو هم یکی مثل بوزیه :banel_smiley_4: طرح های اینو اونو به اسم خودت برداشتی :w000:

تو هم که کار خاصی نکردی ایراد بگیریم ازت :banel_smiley_4:

برداشتی یه طرح شطرنجی دادی واسه چندتا شهر یونانی، حالا نمیگی 2000 سال قبلم این طرح ها بوده. :banel_smiley_4:

اصلاً جز شهرسازا و نظریه پردازا به حساب نمیاریمت که بخوایم بهت گیرم بدیم :w02:

به چی تو گیر بدیم ، یه تز دادی به اسم شهر شطرنجی به نامت ثبت کردند ، چون از شانس خوبت هنوز کسی تمدن های پنهان شده در دل جنگل های هند رو ندیده بود و گرنه هیچ اسمی ازت تو تاریخ نمیموند که بخوای الان واسه خودت سری تو سرا تکون بدی ... حالا بگذریم از اینکه معلوم هم نیست از کجا و از طریق کدوم بدبختی یه چیزایی در این مورد شنیده بودی ...

شانس دیگه ای هم که داشتی این بود که ایرانیا زدن میلتوس رو با خاک یکسان کردند و تو شدی مسئول بازسازی اون و تونستی یه اسمی به نام یه شهرساز واسه خودت در کنی و گرنه تا آخر همون معمار یا به قول خودت معمار حسرت شهرسازی میموندی :ws28:

کی نیست بگه همین پایه های متزلزل شهرسازی تونو من گذاشتم

اگه من نبودم که حالا حالاها شمارو جغرافیدان خطاب میکردن

بازم بگم.............

• Like 6
لینک به دیدگاه
کی نیست بگه همین پایه های متزلزل شهرسازی تونو من گذاشتم

اگه من نبودم که حالا حالاها شمارو جغرافیدان خطاب میکردن

بازم بگم.............

مگه چند نفرن که تو رو اولین شهرساز حساب میکنن ، یه سری ها هم که اصلا حسابت نمی کنن ، میگن پاپ سیکتوس پنجم اولین شهرساز بوده ، یه سری ها هم میگن لویی چهاردهم بوده و ...

اختلاف نظر روت زیاده ، هنوز اسمت کامل تو لیست شهرسازا نیست که داری دوووووور میگیری :ws28:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...