رفتن به مطلب

نمره های نواندیشانی ها

ارسال های توصیه شده

اینها همش توجیهاته.

ریاضیات ارتباط مستقیمی با باز بودن مغز داره.

هر رشته ای هم ریاضی متناسب با خودش میخونه،دلیلی برای کسب نمره اندک جز نادونی نیست.:w58:

:banel_smiley_4::vahidrk:
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 949
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هر رشته ای هم ریاضی متناسب با خودش میخونه،دلیلی برای کسب نمره اندک جز نادونی نیست.:w58:

خب دیگه اینطور نیست

روش طرح سوال تفاوت داره.

استاد ریاضی 1 سر امتحان چند ترم گذشته ی وروودی های جدید ، سه تا انتگرال داده بود 6 نمره! از 12 نمره ی پایانی.

کل وقت امتحان 2 ساعت بود. یکیش همین انتگرال رادیکال تانژانت x بود. این انتگرال برای خیلیا واقعا مشکله.

کسی که سر اولین سوالش با سه تا انتگرال پیچیده و با این رنج نمره مواجه میشه ، روحیه ای برای پاسخ گویی به سایر سوالات براش نمیمونه.

ترم چهار که من ریاضی مهندسی برداشتم ، مدرسی که آموزش میداد یکی از اساتید علوم پایه بود.

گرفت تمام بخش های این کتاب رو درس داد! در صورتی که شاید نصف اون کتاب برای مهندسی برق و مکانیک بود نه مهندسی شیمی.

اصلا کسی نیازی نداره با مغز خودش این مسائل رو حل کنه.

نرم افزار ها برای همین محاسبات نوشته شدن.

کسی که میخواد ذهنش رو باز کنه تحلیل مهندسیش رو در مورد دروس تخصصی خودش بالا میبره .

تحلیل هایی که گاها هیج نیازی به دانش پیچیده ی ریاضی ندارن جز یه سری محاسبات ساده و استفاده از فرمول های فیزیکی و پایه ای ریاضی مهندسی.

کسی هم که وارد مراحل بالاتر شد ، مطمئنا کاربرد ریاضیات در رشتش رو مد نظر قرار میده نه ریاضیات محض رو.

لینک به دیدگاه
خب دیگه اینطور نیست

روش طرح سوال تفاوت داره.

استاد ریاضی 1 سر امتحان چند ترم گذشته ی وروودی های جدید ، سه تا انتگرال داده بود 6 نمره! از 12 نمره ی پایانی.

کل وقت امتحان 2 ساعت بود. یکیش همین انتگرال رادیکال تانژانت x بود. این انتگرال برای خیلیا واقعا مشکله.

کسی که سر اولین سوالش با سه تا انتگرال پیچیده و با این رنج نمره مواجه میشه ، روحیه ای برای پاسخ گویی به سایر سوالات براش نمیمونه.

ترم چهار که من ریاضی مهندسی برداشتم ، مدرسی که آموزش میداد یکی از اساتید علوم پایه بود.

گرفت تمام بخش های این کتاب رو درس داد! در صورتی که شاید نصف اون کتاب برای مهندسی برق و مکانیک بود نه مهندسی شیمی.

اصلا کسی نیازی نداره با مغز خودش این مسائل رو حل کنه.

نرم افزار ها برای همین محاسبات نوشته شدن.

کسی که میخواد ذهنش رو باز کنه تحلیل مهندسیش رو در مورد دروس تخصصی خودش بالا میبره .

تحلیل هایی که گاها هیج نیازی به دانش پیچیده ی ریاضی ندارن جز یه سری محاسبات ساده و استفاده از فرمول های فیزیکی و پایه ای ریاضی مهندسی.

کسی هم که وارد مراحل بالاتر شد ، مطمئنا کاربرد ریاضیات در رشتش رو مد نظر قرار میده نه ریاضیات محض رو.

پس مشکل از اساتیدتون هست اگه این چیزهایی که میگی صحت داشته باشه. :ws38:

وگرنه ما که اکثرا چیز روتینی از ریاضیات دیدیم.

لینک به دیدگاه
هانی قبول کن که یک دانشجوی نادونی بیش نیستی.

خیلی ها بهشون برخورد،اما تو منطقی هستی و قبول میکنی. :ws37:

وقتی دانشجوهای دانایی مثه شما هستند دیگه چرا اخه خودمونو عذاب بدیم!

در ضمن اونجا که گفتی روش درس خوندن خودش نوعی هنره!

انگیزه ی درس خوندن شاهکاره هنریه! که 1ذره اش هم نصیب ما نشد از روز اول آفرینش!

لینک به دیدگاه
وقتی دانشجوهای دانایی مثه شما هستند دیگه چرا اخه خودمونو عذاب بدیم!

در ضمن اونجا که گفتی روش درس خوندن خودش نوعی هنره!

انگیزه ی درس خوندن شاهکاره هنریه! که 1ذره اش هم نصیب ما نشد از روز اول آفرینش!

کم کم دارم کاری میکنم که همه منو از لیست دوستاشون حذف کنند.

چیزی تا موفقیت من نمونده.:ws37:

لینک به دیدگاه
مبارکتون باشه! :w58:

البته این ترم ، برای وروودی های جدید یه درس با همین موضوع ولی یه اسم متفاوت ارائه دادن که 2 واحدی بود.

جمعیت و تنظیم خانواده همیشه دو واحدی بوده. من موندم با 4 جلسه جمعیت شناسی و 4 جلسه تنظیم خانواده شماها چی یاد گرفتین؟!!!:w58:

اون احتمالا درس شکوه همسرداریه که ملاهای متحجر احمق میخواستن با تنظیم خانواده جایگزینش کنن که با مخالفت شدید جمعیت شناسا روبرو شد؛ بنابراین اومدن اضافه ش کردن و در کنار تنظیم خانواده اونم تدریس میکنن.

لینک به دیدگاه

دو هفته است بچه ها همه می گن نمره ها اومده .... من هی می گم پس چرا مال من تو سایت نیست؟:ws52:

امروز رفتم ترم جدید می گم بچه ها به کی باید بگم نمره های من تو سایت نمیاد؟ خبرشون یه نمره نمی تونن درست وارد کنن؟:whistles:

یکی گفت نه مجید جان اون جا که تو میری اشتباهه باید به گزینه اطلاعات جامع وارد شی تا کارنامه ت بیاد!!:banel_smiley_4:

منو می گی....:whistle:

الآن رفتم دیدم افتضاح ترین امتحانایی که در طول 16 17 سال تحصیلیم دادم نمره هاش چیه؟icon_pf%20(34).gif

اصول فنون خانواده درمانی 16

نظریه های خانواده درمانی 18

سنجش خانواده 19.5

فرهنگ و خانواده 19

حقوق خانواده 18.5

آسیب شناسی خانواده ها 17 (اینو کار عملی مو ایمیل نکرده بودم واسه همین سه نمره شو نگرفتم w58.gif)

و البته یه درسی که 100% می افتم هنوز نمره ش نیومده!!:obm:

در کل به این نتیجه رسیدم که چه کاریه!! خب از این به بعد همیشه نخونده می رم سر جلسه!!!!:w16:

لینک به دیدگاه
دو هفته است بچه ها همه می گن نمره ها اومده .... من هی می گم پس چرا مال من تو سایت نیست؟:ws52:

امروز رفتم ترم جدید می گم بچه ها به کی باید بگم نمره های من تو سایت نمیاد؟ خبرشون یه نمره نمی تونن درست وارد کنن؟:whistles:

یکی گفت نه مجید جان اون جا که تو میری اشتباهه باید به گزینه اطلاعات جامع وارد شی تا کارنامه ت بیاد!!:banel_smiley_4:

منو می گی....:whistle:

الآن رفتم دیدم افتضاح ترین امتحانایی که در طول 16 17 سال تحصیلیم دادم نمره هاش چیه؟icon_pf%20%2834%29.gif

اصول فنون خانواده درمانی 16

نظریه های خانواده درمانی 18

سنجش خانواده 19.5

فرهنگ و خانواده 19

حقوق خانواده 18.5

آسیب شناسی خانواده ها 17 (اینو کار عملی مو ایمیل نکرده بودم واسه همین سه نمره شو نگرفتم w58.gif)

و البته یه درسی که 100% می افتم هنوز نمره ش نیومده!!:obm:

در کل به این نتیجه رسیدم که چه کاریه!! خب از این به بعد همیشه نخونده می رم سر جلسه!!!!:w16:

شانس اوردی اون خط اخر رو گفتی وگرنه میدونستم باهات چی کار کنم :whistle:

لینک به دیدگاه
شانس اوردی اون خط اخر رو گفتی وگرنه میدونستم باهات چی کار کنم :whistle:

خدایی ش چنین لکه ننگی بر دامان این پولک های دم ما می آید؟:whistle:

ولی از من به شما نصیحت هرچی کمتر خر بزنید راحت تر گند زده و استاد برای رهایی هرچه سریعتر از برگه شما بیخیال خواندن جوابها شده و لذا نمره بهتری می گیرید!:ws3: ستاد روانخراشی اساتید

لینک به دیدگاه
اصن میتونی بخونی چی نوشتن؟؟ icon_pf%20%2834%29.gif انداختی همه رو نه؟ :icon_pf (34):

تازه اینا خوش خطاشونن! icon_pf%20%2834%29.gif

یه سری دیگه هم هست که به دلایلی روم نمیشه بذارم! icon_pf%20%2834%29.gif

8 تا رو انداختم icon_pf%20%2834%29.gif

لینک به دیدگاه
اونی که میگفت مادرم مریضه رو هم انداختی؟؟ :icon_pf (34):

اونو اگه نمینداختم که مزه اش از بین میرفت. بعدش آمار گرفتم دیدم دروغ گفته. :w16:

لینک به دیدگاه
اونو اگه نمینداختم که مزه اش از بین میرفت. بعدش آمار گرفتم دیدم دروغ گفته. :w16:

اگه راست گفته بود و مینداختیش حلالت نمیکردم :w58: اینکه من چیکاره ام این وسط به خودم مربوطه :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...