رفتن به مطلب

نمره های نواندیشانی ها

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 949
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ما به این آدم های هنرمند میگیم خرخون یکمی هم بی ادب باشیم چیرای بدتری میگیم:banel_smiley_4:

خنگول من یک خر هستم، پس خرخونی برای من طبیعیه. :zadan:

لینک به دیدگاه

دسای دو واحدی بین 16.5 تا 18

درس 3 واحدی 18.75

درس 4 وحدی 20

درس 5 واحدی هم ایشا...20

این ترم نسبت به ترمای قبلی افت داشتم.ایشا... ترم بعد جبران می کنیم.البته اگه استادا منصفانه و عادلانه تر رفتار کنن

لینک به دیدگاه
آخه خدا رو خوش میاد من بیام نمره های درخشان ارشدم رو جلوی چهارتا جوجه ترم خنگ بذارم روحیه اشون کلا به هم بریزه.

چه قدر تواضع و فروتنی در برابر جماعت فلج مغزی. :whistle:

grazing_donkey.gif

خاطرات هاشمی که یادته؟:whistle: شما رو تو حوضه یاد دادن چطوری باید درس خوند ما از این نعمت بی نصیب موندیم :whistle::ws3:

گیریم پست را حذف میکنی، با نقل قول به جا مانده چه میکنی؟ whistle.gif

لینک به دیدگاه

یعنی من از بچه های این تاپیک همچین سئوال ریاضی امتحان بگیرم،اکثرا جوابشون اینه :

804w7uxl1zekjl03uf3p.jpg

امروز کسیکه ریاضیات بلد نباشه، نادونه، برین خجالت بکشین با این نمره های 8 و 10 که ردیف کردین.

لینک به دیدگاه
یعنی من از بچه های این تاپیک همچین سئوال ریاضی امتحان بگیرم،اکثرا جوابشون اینه :

804w7uxl1zekjl03uf3p.jpg

امروز کسیکه ریاضیات بلد نباشه، نادونه، برین خجالت بکشین با این نمره های 8 و 10 که ردیف کردین.

ریاضی یه دانش گسترده هست و هر رشته ای بر مبنای نیازی که داره ، از بخشی از اون استفاده میکنه.

مهم ترین بخش ، مربوط به ریاضیات پایه هست و کافیه که فرد با مفهمومش آشنایی داشته باشه.

برای مثال بدونه انتگرال چی هست. ولی لزوما نیازی نداره بدونه انتگرال square root of tgX چی هست!

این موارد رو به کمک نرم افزار ها حل میکنه.

یا به عنوان مثال معادلات دیفرانسیل درجه ی سه و . . .

یکی اصلا در رشتش نیازی نداره بدونه تبدیل لاپلاس چی هست که بخواد معادلات پیچیده رو با لاپلاس حل کنه. فقط مفهومش رو بدونه کفایت میکنه. محاسبات پیچیده با نرم افزار!

یکی نیازی نداره بدونه در ریاضی مهندسی معادله ی موج چی هست! ولی این مباحث جزء امتحان هست و سوال میاد ازش.

خب طبیعیه نمره ها کم باشه در این زمینه.

لینک به دیدگاه
ریاضی یه دانش گسترده هست و هر رشته ای بر مبنای نیازی که داره ، از بخشی از اون استفاده میکنه.

مهم ترین بخش ، مربوط به ریاضیات پایه هست و کافیه که فرد با مفهمومش آشنایی داشته باشه.

برای مثال بدونه انتگرال چی هست. ولی لزوما نیازی نداره بدونه انتگرال square root of tgX چی هست!

این موارد رو به کمک نرم افزار ها حل میکنه.

یا به عنوان مثال معادلات دیفرانسیل درجه ی سه و . . .

یکی اصلا در رشتش نیازی نداره بدونه تبدیل لاپلاس چی هست که بخواد معادلات پیچیده رو با لاپلاس حل کنه. فقط مفهومش رو بدونه کفایت میکنه. محاسبات پیچیده با نرم افزار!

یکی نیازی نداره بدونه در ریاضی مهندسی معادله ی موج چی هست! ولی این مباحث جزء امتحان هست و سوال میاد ازش.

خب طبیعیه نمره ها کم باشه در این زمینه.

اینها همش توجیهاته.

ریاضیات ارتباط مستقیمی با باز بودن مغز داره.

هر رشته ای هم ریاضی متناسب با خودش میخونه،دلیلی برای کسب نمره اندک جز نادونی نیست.:w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...