رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

سلام مرسی. اما نمیتونم ببینمش یعنی سایت نمیذاره

گفته شده که تو بخش طلایی هستش.

شرایط طلایی شدن هم تو لینک زیر گفته شده: :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/thread80577.html

لینک به دیدگاه

سلام بر مهندسای عزیز

کاری که میخوام انجام بدم...(طراحی ساختمان بدون تامین پارکینگ)

ولی نیاز دارم به دلایل مستند که به چه دلیلی و برای چی نمیتونم پارکینگ بزارم.....یه چیزی مثل ایین نامه.بند .قانون!

همچین چیزی امکان پذیره؟؟؟:ws52:البته از دید شهرسازانه!

دلایلم شامل عرض کم خیابان.ایجاد ترافیک.عوامل زیست محیطی ومرکز پر تردد،....هست عااایااا؟:whistle:

هر کمک و نظری به فکرتون میرسه ممنون میشم راهنمایی کنید:a030:

لینک به دیدگاه
سلام بر مهندسای عزیز

کاری که میخوام انجام بدم...(طراحی ساختمان بدون تامین پارکینگ)

ولی نیاز دارم به دلایل مستند که به چه دلیلی و برای چی نمیتونم پارکینگ بزارم.....یه چیزی مثل ایین نامه.بند .قانون!

همچین چیزی امکان پذیره؟؟؟:ws52:البته از دید شهرسازانه!

دلایلم شامل عرض کم خیابان.ایجاد ترافیک.عوامل زیست محیطی ومرکز پر تردد،....هست عااایااا؟:whistle:

هر کمک و نظری به فکرتون میرسه ممنون میشم راهنمایی کنید:a030:

سلام

دلایل قابل قبول هست . اما چه جور ساختمونی قراره طراحی بشه ؟ نوع کاربری و تراکم و ....

لینک به دیدگاه
سلام

دلایل قابل قبول هست . اما چه جور ساختمونی قراره طراحی بشه ؟ نوع کاربری و تراکم و ....

سلام

ساختمون تجاری که یک طرفش به یه میدون و طرف دیگش داخل خیابون قرار میگیره(دو بر).میشه گفت میدون مهمیه ولی اندازش خیلی بزرگ نیست.

لینک به دیدگاه

میدون مهمیه، یعنی پر رفت و آمده؟ از نظر ماشین میگما.

پارکینگ تو شعاع 250 متری ایناش هست؟

تراکمه هم که مرتضی پرسیده بود، نگفتی در چه حده :ws3:

یا مثلاً 20تا واحد تجاری تو ساختمونه یا 200تا؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
میدون مهمیه، یعنی پر رفت و آمده؟ از نظر ماشین میگما.

پارکینگ تو شعاع 250 متری ایناش هست؟

تراکمه هم که مرتضی پرسیده بود، نگفتی در چه حده :ws3:

یا مثلاً 20تا واحد تجاری تو ساختمونه یا 200تا؟ :ws3:

ببخشید دیشب هر چی وارد انجمن میشدم....پرتم میکرد بیرون:ws3:

یه میدون شهریه که ابتدای خ تفریحی شهره ،روزای تعطیل ترافیک بیشتری داره شاید قطرش 70 متر بیشتر نباشه:icon_redface:

واحداشم کمی تغییر کرد....همکف تجاری که مغازس و 6 طبقه روش که مسکونیه!

خیابونا اطرافش به جز تفریحیه که 40 متره بقیش 25 متر .

پارکینگای شهرم اکثرا اطراف مرکز شهره و تا 1 کیلو متیش پارکینگی وجود نداره:ws52:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید

عزیزان 2 -3 تا نمونه موردی بیمارستان میخوام با تحلیل برای طرح 4 یکی از

دوستانمون اگر بتونید کمک کنید ممنون میشم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان خسته نباشید

عزیزان 2 -3 تا نمونه موردی بیمارستان میخوام با تحلیل برای طرح 4 یکی از

دوستانمون اگر بتونید کمک کنید ممنون میشم:icon_gol:

ببخشید مگه شما رشتتون شهرسازی نیست؟:ws52:

طرحتون مثل ما هستش؟ من نمونه زیاد دارم برای بیمارستان:ws37:

اگه اره تا کی میخواین؟

لینک به دیدگاه

سلام:icon_gol:

ما این ترم درس مدل های کمی در شهرسازی رو داریم و اینو با اطمینان می تونم بگم که تا الان که در خدمتم هیچ کس هیچ چیزی از این درس نفهمیده:whistle: اونم به خاطر استادشه که بدون هیچ مقدمه ای یه دفعه رفت رو انواع مدل ها و تحلیل عاملی و...در حالی که ما اصن نمیدونستیم لیلی زنه یا مرد (الانم نمی دونیم:ws3:)

کتابی در این مورد میشناسید که از بیس همه چیزو آموزش داده باشه؟ ترجیحا هم انگلیسی نباشه

خیلی متچکر:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

ما این ترم درس مدل های کمی در شهرسازی رو داریم و اینو با اطمینان می تونم بگم که تا الان که در خدمتم هیچ کس هیچ چیزی از این درس نفهمیده:whistle: اونم به خاطر استادشه که بدون هیچ مقدمه ای یه دفعه رفت رو انواع مدل ها و تحلیل عاملی و...در حالی که ما اصن نمیدونستیم لیلی زنه یا مرد (الانم نمی دونیم:ws3:)

کتابی در این مورد میشناسید که از بیس همه چیزو آموزش داده باشه؟ ترجیحا هم انگلیسی نباشه

خیلی متچکر:icon_gol:

بهتر از اینه که بخواد کلشو به مقدمه گفتن بگذرونه :ws3:

یه جورایی مقدمش میشه درس آمار دیگه :ws38:

لینک به دیدگاه

آخه وقتی ما نمی دونیم مدل چیه به چه کاری میاد (و ربطش به آمار چیه ) که نمی تونیم بقیه اشو بفهمیم. اصن وضعمون وخیمه. :4564:تازه استادشم فکر میکنه داره بامون خفن کار میکنه. بعضا هم که بچه ها سوال می پرسن میذاره به حساب این که ما خیلی حالمیونه.:ws28:

کتابی هم که خودش جلسه اول معرفی کرد انگلیسی بود:sigh:

لینک به دیدگاه

سلام بر مهندسان عزیز

بچه ها کسی این کتاب خونده ؟[TABLE]

[TR=class: borderbookpack]

[TD=width: 20%, align: center]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

[/TD]

[TD]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

میخوام بدونم ترجمش خوبه ؟:ws52:

اگه مطلب یا کتابی از استفن کاپلان داشتید ممنون میشم کمک کنید.مرسی:a030:

لینک به دیدگاه
آخه وقتی ما نمی دونیم مدل چیه به چه کاری میاد (و ربطش به آمار چیه ) که نمی تونیم بقیه اشو بفهمیم. اصن وضعمون وخیمه. :4564:تازه استادشم فکر میکنه داره بامون خفن کار میکنه. بعضا هم که بچه ها سوال می پرسن میذاره به حساب این که ما خیلی حالمیونه.:ws28:

کتابی هم که خودش جلسه اول معرفی کرد انگلیسی بود:sigh:

اا. من چرا اینو ندیده بودم.

خب شاید این تاپیک یه کمی مقدماتی تر باشه:

http://www.noandishaan.com/forums/thread83231.html

کتاب فارسی زیاد هست، اما راستش نمیتونم بگم کدوم کتاب بهتره. مثلاً کتاب مدلهای کاربردی در تحلیل مسائل شهری و منطقه ای طبیبیان یا مدلها در برنامه ریزی شهری عباس زادگان - روش های تحلیلی در برنامه ریزی شهری و منطقه ای رفیعیان و ...

لینک به دیدگاه
اا. من چرا اینو ندیده بودم.

خب شاید این تاپیک یه کمی مقدماتی تر باشه:

http://www.noandishaan.com/forums/thread83231.html

کتاب فارسی زیاد هست، اما راستش نمیتونم بگم کدوم کتاب بهتره. مثلاً کتاب مدلهای کاربردی در تحلیل مسائل شهری و منطقه ای طبیبیان یا مدلها در برنامه ریزی شهری عباس زادگان - روش های تحلیلی در برنامه ریزی شهری و منطقه ای رفیعیان و ...

خیییییلی ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلااااام؛ من تازه واردم :))) ترم یک شهرسازی هستم و دنبال ی موضوع باحال مرتبط با درس درآمدی برشهرشناسی میگردم که تحقیق کنم و ی مقاله خوب ارائه بدم میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلااااام؛ من تازه واردم :))) ترم یک شهرسازی هستم و دنبال ی موضوع باحال مرتبط با درس درآمدی برشهرشناسی میگردم که تحقیق کنم و ی مقاله خوب ارائه بدم میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟

خب بستگی به سیلابسی داره که بهتون میگن که حول موضوعات اون باشه. چون این درس درآمدی بر شهرشناسی هم من تو دانشگاه های مختلف، نوع مطالب رو متفاوت شنیدم. بعضی جاها رو انواع ساخت ها و نظریه های اولیه شهری صحبت میشه. بعضی جاها رو یه سری مفاهیم اولیه و شناخت های اولیه از فضای شهری. بعضی جاها درباره تاریخ شهرسازی صحبت میشه و .....

واسه شما چی هست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...