رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت همه عزیزان

یک دوشواری برای بنده اتفاق افتاده و منو بدجور درگیر خودش کرده و آن دوشواری اینه که:

یکسری pdf دارم که به شکل زیر می باشد

دلیلش چیه؟

چیکار باید بکنم درست بشود؟

آقا و خانوم خواهش دارم نجاتم بدید...

w000.gif

:sad0: icon_pf%20%2834%29.gif hanghead.gif

pgcdqb3jlnle3do9e1ft.jpg

سلام

بنده هم یک کتاب دارم همین مشکل رو داره البته وقتی اررور میده نوشته فونتش چیه. برای بنده فونت RNPWLotusBold هستش که هرچی گشتم هم پیدا نکردم.

لینک به دیدگاه
سلام

بنده هم یک کتاب دارم همین مشکل رو داره البته وقتی اررور میده نوشته فونتش چیه. برای بنده فونت RNPWLotusBold هستش که هرچی گشتم هم پیدا نکردم.

سلام .

یه کاری کنید یعنی کلک بزنید فونت B Lotus رو اسمش رو عوض کنید به همین اسمی که بالا نوشتید بعد کپی کنید در قسمت فونت ویندوز ببینید مشکل حل میشه یا نه

لینک به دیدگاه
سلام .

یه کاری کنید یعنی کلک بزنید فونت B Lotus رو اسمش رو عوض کنید به همین اسمی که بالا نوشتید بعد کپی کنید در قسمت فونت ویندوز ببینید مشکل حل میشه یا نه

نمیشه اصلا اسم کاره ای نیست چون فونت باید نصب شه حالا اسمش هرچی میخواد باشه. یعنی من موندم مرده این فونتو از کجا گیر آورده باهاش کتاب نوشته. تو نت هرچی گشتم نبود.

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت همه عزیزان

یک دوشواری برای بنده اتفاق افتاده و منو بدجور درگیر خودش کرده و آن دوشواری اینه که:

دلیلش چیه؟

w000.gif

pgcdqb3jlnle3do9e1ft.jpg

این فونتا رو دانلود کن و بریز تو فونتای ویندوزت:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت همه عزیزان

دلیلش چیه؟

w000.gif

pgcdqb3jlnle3do9e1ft.jpg

یه راه اینه که از یه برنامه ادیت فونت یا ساخت فونت استفاده کنی

یه فونت فارسی, مثل B Nazanin یا هرچیز دیگه رو که باهاش راحتی تو این برنامه باز کن, بعد به اسم همون فونتی که برای پی دی اف هست سیو کن, بعد این فونت رو نصب کن, درست میشه

من قبلا این کار رو انجام دادم, جواب میده 100%

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلاممممممممم به هممممممممگی:icon_gol:

بچه ها؟میدونین فرمت جلدپایان نامه کارشناسی چیه؟

با چه فونتی وچه سایزی عنوان اینای روجلدو بنویسیم؟

تونت گشتم هرکدوم یه جوربود.انگاری استانداردی نیس:hanghead:

لینک به دیدگاه
سلاممممممممم به هممممممممگی:icon_gol:

بچه ها؟میدونین فرمت جلدپایان نامه کارشناسی چیه؟

با چه فونتی وچه سایزی عنوان اینای روجلدو بنویسیم؟

تونت گشتم هرکدوم یه جوربود.انگاری استانداردی نیس:hanghead:

درود بر شما

دوست عزیز فرمت خاص و استانداردی وجود نداره، هر دانشگاه فرمت خاص خودش رو ارائه میده و اصولا موقع ثبت نام کارشناسی این فرمت به همراه دفترچه ی معرفی واحدهای کارشناسی در اختیار دانشجو قرار میگیره . مثلا فرمت دانشگاه ما اینطوری هستش:

e8tckgbbrr2lelvfoegy.jpg

شما هم اگه چنین فرمتی از اول بهتون داده نشده (موقع ثبت نام دانشگاه) ، بنظرم بهتره با از مدیر گروهتون یا مسئول آموزش بپرسید ... یا اینکه حداقل پایان نامه های بچه های سالهای قبل رو ببینید چجوری بوده :a030:

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت بر و بچه های شهرسازی

دوستان من یه مشکلی در ارتباط با پایان نامم دارم موضوعش بررسی مغایرتهای شبکه ارتباطی با استانداردهای شهرسازی ولی منابع خ خ خ محدوده ممنون میشم از دوستان که اگه مطلبی یا کتابی هست بجز کتاب دکتر غریب حتی پایاننامهای مشابه معرفی کنن لطفا به دادم برسد ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها...من فیلم مستند که راجع به معماری تهران یا معماری زمان پهلوی باشه میخوام...در مورد محیط شهریم باشه باز خوبه...

به نظرتون پیدا میکنم!کسی میتونه کمک کنه؟

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها...من فیلم مستند که راجع به معماری تهران یا معماری زمان پهلوی باشه میخوام...در مورد محیط شهریم باشه باز خوبه...

اینو تو تالار معماری هم بگی خوبه، شاید اونا هم بتونن بهتر کمک کنن و فایلی چیزی داشته باشن.

لینک به دیدگاه
اینو تو تالار معماری هم بگی خوبه، شاید اونا هم بتونن بهتر کمک کنن و فایلی چیزی داشته باشن.

ممنون.. گذاشتم..یکی از بچه های معماری لطف کرد و قراره برام بفرسته.امیدوارم کارم راه بیفته.ممنون مهندس:a030:

لینک به دیدگاه

سعی کن فیلم تهران انار دارد رو جووووووووور کنی...

:a030:

لینک به دیدگاه
سعی کن فیلم تهران انار دارد رو جووووووووور کنی...

:a030:

ار کجا دقیقا باید جوور کنم:sad0:...اطلاعات کامل تر نمیشه بدی!!!!:ws3:انار دارد ...ندارد....:ws28:

ممنون میشم یاریم کنید.شعار انتخاباتیه هااا

لینک به دیدگاه
دارد...ندارد:banel_smiley_4:...شما نداری این فیلمرو؟بی زحمت شما هم راهنمایی کن.ممنون:a030:

تهران انار ندارد

یک فیلمی بوده از مسعود بخشی.

که در سال 88 اجازه پخش پیدا کرد. در مورد شهر تهرانه کلن! من همون چن سال پیش دیدم خیلی جزییاتش یادم نیست نمی دونم تا چه حد به موضوعی که میخای ارتباط پیدا میکنه

من یه سرچ زدم اینا رو پیدا کردم

بازم خودت بگرد به احتمال زیاد لینک سالم باید پیدا شه از بینشون:a030:

لینک به دیدگاه
تهران انار ندارد

یک فیلمی بوده از مسعود بخشی.

که در سال 88 اجازه پخش پیدا کرد. در مورد شهر تهرانه کلن! من همون چن سال پیش دیدم خیلی جزییاتش یادم نیست نمی دونم تا چه حد به موضوعی که میخای ارتباط پیدا میکنه

من یه سرچ زدم اینا رو پیدا کردم

بازم خودت بگرد به احتمال زیاد لینک سالم باید پیدا شه از بینشون:a030:

ممنون گلم زحمت افتادی...راضی نبودم:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...