رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

لطفاً سوالات مربوط به شهرسازی باشه. این سوال رو تو تاپیک زیر مطرح کنید تا دوستانی که تخصص دارن، کمکتون کنن:

سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را اینجا مطرح کنید

لینک به دیدگاه

من ترم پیش نقشه برداری پاس کردم

چه کاری باید انجامبدی؟چی میخوای؟

اینکه نقشه برداری نظامی چیه و تاریخچش چیه و کاربردش چیه و اهدافش چیه و فلان بیسار...
لینک به دیدگاه

سلام

برای ترمیم عکس هایی که با موبایل از عکس های رنگی صفحات کتاب گرفته می شه و پس از پرینت تار و ناواضح دیده می شه به کمک فتوشاپ می شه کاری کرد ؟ لطفاً راهنمایی ام کنید.ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

برای ترمیم عکس هایی که با موبایل از عکس های رنگی صفحات کتاب گرفته می شه و پس از پرینت تار و ناواضح دیده می شه به کمک فتوشاپ می شه کاری کرد ؟ لطفاً راهنمایی ام کنید.ممنون

تا اونجا که میتونی کتاب رو اسکن کن.

عکس هم میخوای بگیری با یه دوربین خوب عکس بگیر، دوربین موبایل معمولا کیفیت خوبی واسه پرینت بهت نمیده.

از منوی Image --> Adjustments هم میتونی روی تصویرت کار کنی.

شاید اگه رزولوشن تصویرت رو هم تو فتوشاپ تغییر بدی، یکم تاثیر داشته باشه، ولی من تا حالا امتحان نکردم.
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

تشكر به خاطر راهنمايتون چون موضوع تحقيقم خلاصه شد به منظر شهري در شهر خودم از مطالب در دسترس خودم استفاده كردم و قراره به كمك استادم اين مقاله رو كامل كنيم تا شايد قابل چاپ بشه ولي يه راهنمايي ديگه در مورد كلاساي اسكيس طراحي شهري از شما ميخام اگر ممكنه از كجا و چه جوري شروع كنم چه كتابايي بخونم ممنون ميشم

لینک به دیدگاه

تشكر به خاطر راهنمايتون چون موضوع تحقيقم خلاصه شد به منظر شهري در شهر خودم از مطالب در دسترس خودم استفاده كردم و قراره به كمك استادم اين مقاله رو كامل كنيم تا شايد قابل چاپ بشه ولي يه راهنمايي ديگه در مورد كلاساي اسكيس طراحي شهري از شما ميخام اگر ممكنه از كجا و چه جوري شروع كنم چه كتابايي بخونم ممنون ميشم

برای اسکیس طراحی شهری من نظر خودم رو میگم اگه فرد خبره تری مثل عابدی نظر بده بهتره.
اینکه در چه سطحی هستی خیلی اهمیت داره، اگه مبتدی هستین بهتره با کتاب های آموزش اسکیس و کروکی و اینا شروع کنین. به نظرم کتابای مرتضی صدیق اموزشاش خیلی خوبه بخصوص کتابای آموزش راندوش که دیگه خیلی کمیاب شدن.
اگه سطحتون بالاتر اومد بهتره از کتابایی که اسکیسهای خوبی از موضوعات طراحی شهری دارن رو بزنی، مثل کتاب شهرسازی شهروندگرای فرانسیس تیبالدز.
هر چه کیفیت بالاتر بیاد خوداتکاتر میشید(منظورم اینه که دیگه ذهنی تر کار میکنید) و سرعت اهمیت بیشتری پیدا میکنه، سرعت در کنار دقت و کیفیت کار.

لینک به دیدگاه

.فعالیت بیشتر مربوط به گفتگو ها و تشکر ها میشه یا اینکه گذاشتن مطالب و ساخت انجمن .

یه راهنمایی کلی برای فعالیت بیشتر میخوام.:ws52:

سلام نسیم جان:icon_gol:
هرجور که میلت میکشه خانوم :icon_gol:
از هردوش استقبال میشه شدید :icon_gol:
لینک به دیدگاه

بازم تشكر من خيلي ابتدايي نيستم قبلا هم با صديق كلاس اسكيس معماري رو داشتم حالا اين كتابي رو كه شما پيشنهاد دادين رو امتحان ميكنم تشكر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...