رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

2روز تا اوا اسفند باقیست و استاد بع بعی تربیت بدنی همچنان نمره ای برای من قرار نداده:w16:

ای خدا دارم میمیرم از خوشی...:sigh:

• Like 11
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یعنی وقتی یه نگاه به وقت تلف شد کردم توی طول امروز به یاد پرنده اسکول افتادم:4564:

8ساعت بشینی گشنه و تشنه آخرش هم بی نتیجه و له برگردی خونه:4564:

• Like 6
لینک به دیدگاه

دلم میخواد اون نی نی دستفروشی ک دیروز دیدمو پیداش کنم ی کاری واسش بکنم از دیروز صورت معصومش جلو چشمامه :sad0:

بر پدره صاحاب این مملکت لعنت ک این نینیه معصوم ک تازه زبون باز کرده با این وضع داره زندگی میکنه

• Like 12
لینک به دیدگاه

مدتی است با تمام وجود به تمامی آلزایمری ها حسادت می ورزم...

حافظه قوی هم عجب زجری است در این روزگار...!

• Like 12
لینک به دیدگاه

یه وقتهایی از اونجا که فکرش رو نمیکنی مث اجل معلق ( که نمیدونم چی هست ) ظاهر میشه

من اسمش رو میذارم معجزه

تو میتونی اسمش رو بذاری فاجعه :ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه

همین که تو زندگیت شاد باشی و بخندی ، فکر میکنن هیچ مشکلی نداری و هزارتا تهمت میزنن بهت .

• Like 17
لینک به دیدگاه

می رقصم و می رقصی به ساز ناکوک...

به آواز فالش...به نت های می فا سل سی دو ر...

که در برگشت طاقت ندارد انگشتانت برای گرفتن باره و سیم ها....

جالب است...خودت به ساز خودت نمی توانی برقصی....

ولی ساز دنیا عجب...ریتمی دارد...

فرقی نمی کند بندری باشد یا ساده یا دو چهارم...یا شیش و هشت...

بالاخره دست و پا ها حرکتی پیدا می کنند که هماهنگ باشد با هارمونی نت ها...

دکمه ی خاموشی ساز دنیا کجاست؟...

می خواهم لحظه ای خاموشش کنم....

صدا ی دیگر بشنوم از ذنیا...

می گویند صدای طبیعت......شنیدنی است...

ولی گوش شنوا پر شده است....

جای دیگر برای او نیست....هست؟!..

.

.

.

داغ شدم...ولرم شدم...و در نهایت خنک....

این رسم طبیعت است...

باید عادی شویم...عادی.....

• Like 15
لینک به دیدگاه

یکی از بدترین ظلم هایی که "عطرها" و "آهنگها" به ما میکنن اینه که : بدون اجازه گرفتن هـُــــلــــــمون میدن وسط خاطرات ... !!! :sigh:

• Like 20
لینک به دیدگاه

وااااااااااااای خدایــــــــــاااااااااا شکرت ..... بالاخره تموم شد این تحویل کار لعنتی :hapydancsmil::hapydancsmil:

• Like 8
لینک به دیدگاه

چیزهایی هستند که باعث سرخوردگی می شوند … خصوصا ناآرامی های من … و نگنجیدنم در قالب هایی که ما آدمها عادت داریم برای خودمان در روابطمان تعریف کنیم … و اینکه چیزهایی که -باید- شادم کنند یا برایم حرمتی داشته باشند، ندارند و نمی کنند …:hanghead:

هه! حرمت!انگار هر جمعی یکجور حلقه ی حماقت عمومی دور خودش ایجاد می کند و من میزنم بیرون … عشق عمومی شاید … اما حماقت عمومی؟!:hanghead:

حماقت ملی و قومی و گروهی و جمعی و خانوادگی …:hanghead:

من همه چیز را دور فعالیت های فیزیکی تعریف می کنم … جایی که چیزی را که لازم دارم از طبیعت میگیرم … و معنای گروهی درگیرم نمی کند … وقتی آدمها پای طبیعت و کوه و در و دشت و دریا و سفر نباشند و من بمانم و حوضم (که درش آدمها مثل ماهی های سال نو در یک ظرف شیشه ای تنگ وول وول می خورند …) می زنم به چاک!:hanghead:

راستی؟؟!!هیچوقت در آینه نگاه کرده ای تا ببینی چه برای دادن داری؟ خودت را محور همه ی چیزهایی می دانی که بین تو و دیگری … بین تو و محیط اطرافت می گذرند؟

… چیزی داری که به دیگری بدهی …

جراتش را داری؟و یا حتی آزادگی اش را؟نه. گمان نمی کنم.

و هنوز همه چیز مثل یک گرداب حول خودت می گردد و اینکه : دوستت دارم … دوستت ندارم … تاییدت می کنم ….تاییدت نمی کنم … با تو اوقات خوشی دازم … ندارم … حرفی برای گفتن ندارم … می خواهم مثل بقیه باشم.- هستی جانم.!!!

حالا خودت هم خودت را می پذیری … همانطور که باید.از خودت می گویی … که می آیی … یا نمی آیی … یا حس می کنی … یا نمی کنی … تغییر کرده ای یا نکرده ای …و نیازهایت تعریف کننده ی زندگی ات هستند …

نیازهایت … و نه چیزی بیرون از آن سیاهچال کوچکی که دورت داری …و تو چیزهایی را دوست داری که با تو می مانند …و جواب تلفنت را می دهندو سر میز یا تو کافی می خورند و از خودت با تو حرف می زنند؛فقط خودت.و خودت و خودت...!

تو چیزهایی را دوست داری که تضمین می دهندو دستیافتنی هستند …

چیزهایی که به تو نیازمندند …تو چیزهایی را دوست داری که از آنَت می شوند و تو را از آن خود می کنند...

پ.ن:

هرگز چیزی را برای خودش … در جای خودش دوست داشته ای؟

مثل وطن … ؟

یا دوست داشتن یک قله … یا یک آبشار؟

هرگز جلد چیزی … جَلدِ جایی شده ای چون دوستش داری؟

هرگز دل بسته ای؟

فقط برای او نه برای خودت؟

Heart.gifبه اميد آزادى و آبادى هرچه بيشتر وطن عزيزمان ايران، عشق مشتركمان كه دل و دستهايمان و حتى همه وجودمان خواهان سرافرازى دوباره و بيش از پيششه و روزهاى حساس و سختى رو گذرونده و داره ميگذرونه، همچنين عشق و دوستى و صلح براى تمام انسانها از تمام كشورها و تمدنها و حتى تمام مخلوقات و ذره ذره اين عالم.Heart.gif

• Like 14
لینک به دیدگاه

Heart.gifHeart.gifHeart.gifHeart.gifHeart.gifHeart.gifHeart.gif

من بهترین کادو ولنتاین زندگیم رو یک ساعت پیش از خدا گرفتم...

جواب آزمایشش اومد ...سرطان نداره....خوش خیم بود...

گریه کردم...اما از شووووووووووق.......

onion049.gifonion049.gifonion049.gif

خیلی سخت گذشت...ولی بخیر گذشت....

مرسی خدا جووووووونم....

bubblesmiley.gifbubblesmiley.gifbubblesmiley.gifbubblesmiley.gif

TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gif

• Like 22
لینک به دیدگاه

اینباکسم پُره از ایملهای تبلیغاتی و این میل های مزخرف :ws37:

iixprlkqrozgsci9q4h.jpg

اینباکس مُبایلمم فقط اس ام اس های تبلیغاتی ایرانسل و قبض همراه اوله، اینا تنها رفیقایی هستن که هیچوقت تنهام نمیذارن sigh.gif

• Like 9
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...