رفتن به مطلب

دومین صندلی داغ کامپیوتری ها با حضور متخصص علوم کامیها

ارسال های توصیه شده

بگو ببینم چه قدر کپی رایت رو رعایت میکنی؟:persiana__hahaha:

ویندوز اصل رو داری؟

چه قدر از آهنگ هایی متالیکا جونت رو خریدی؟(یعنی 100% حقوقشون رعایت شده) :whistle:

دیکشنری آکسفورد تو خونه دارین؟ ادیشن چه سالی؟

شنا در چه حد بلتی؟:4chsmu1:

امسال اردو بود تو یونی؟ تو رفتی؟

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 98
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به به بالاخره حسنگ تی هم نشست روی صندلی داخخخخ:gnugghender:

ببببببعله! :banel_smiley_4:

دوست دارم روزی بیاد که صندلی داغتو خودم استارت بزنم! :banel_smiley_4:

سوالا رو جوری جواب بده که نظر شخصی خودت ملاکت باشه به درست بودن یا نبودنش حساسیت به خرج نده...

چشب!!

:ws3:

- ما چرا میبینیم؟ما چرا میفهمیم؟

بخشیش به همون دلیلی که پا به این دنیا گذاشتیم! اجبار!

بخشی هم به دلیل اینکه آدمیم! بخاطر آدم بودنمون مجبوریم خیلی چیزا رو ببینیم و خیلی چیزارو بفهمیم! وگرنه به قول حسین پناهی : گاو هم میبینه!

- نقطه ی عطف زندگیت تا الان کجا بوده؟

در طول زندگیم ، تغییرات زیادی در مورد خودم و زندگیم بوجود اومده و خیلیاشون یه هیجان آنی و احساسی بهم داده که باخودم فکر کردم نقطه ی عطف زندگی من میشن! ولی تا امروز هیچ کدومشون تغییر بنیادی روی من نداشتن . شاید دلیلش این باشه که هیچ کدوم رو جدی نگرفتم . خودم رو جدی نگرفتم ، دوستای خوبم رو جدی نگرفتم ، خوشی رو جدی نگرفتم ، این همه اتفاقات بزرگ که میتونست منشا یه تحول بزرگ روی من باشه رو جدی نگرفتم . . . باید صبر کرد و دید شاید دوباره فرصتی بدست بیاد . . .

- یه زندگی خوب و ایده آل از نظرتو چجوری باید باشه؟

زندگی ای که هر روزش یه روز جدید باشه برات. تکرار توش نباشه و اونقدر داشته باشی که دیگران رو هم به هرچی که میخوان برسونی.

-چرا قدر نعمت هایی که داریم رو نمیدونیم و فقط به نداشته هامون چشم دوختیم؟

چون هممون کمال طلبیم . حالا این کمال میتونه در نظر هرکسی متفاوت باشه. بخاطر همین کمال طلبی همیشه نداشته ها اذیتمون میکنن و باعث میشن به اونا فکر کنیم طوری که گاهی اوقات زندگی رو مختل میکنن.

-حسینِ امروز با حسینِ دو سه سال پیش چقدر فرق کرده؟ به نظرت این متفاوت شدن ایده آل هامون طی گذشت زمان خوبه یا بد؟ چون مثلا من میترسم معیاری که امروز خیلی محکم بهش ایمان دارم و با اون جلو میرم،با گذشت زمان عوض بشه و منو دچار سردرگمی کنه..!

حسین امروز با حسین دو سه سال پیش به لحاظ سنی دو سه سال، ولی به لحاظ فکری شاید 10 سال بزرگتر شده باشه. گاهی اوقات یه مروری روو خاطرات یکی دو سال پیشم میکنم و از خودم خجالت میکشم! میگم واقعا من این کارارو کرده بودم!!!؟ واقعا این چیزا برای من مهم بوده!!؟ و . . .!

هرچی سن بالاتر بره ، عقل کامل میشه ، تجربیات بیشتر بدست میاد و ایده آل ها تغییر میکنه . هیچکی نمیتونه مطمئن باشه تفکراتی که الان داره رو چند سال آینده هم داشته باشه. همه چی بستگی به شرایط اون زمان داره. بهتره ایده آل های پایه رو داشته باشیم و متناسب با سن و زمان ، اونا رو آپدیت یا اصلاح کنیم. به قول کامیپوتری ها : اونا رو از حالت Read only خارج کنیم!!!

- یه دختر خوب از نظر تو چه ویژگی هایی داره؟ میدونم خوب بودن نسبیه ولی یه تعریف هر چند کوچیک داشته باش

آخ جون چه سوال خوبییییییییییییییی!! :4chsmu1:

ویژگی های دختر خوب :

• مشخصه های انسانی و اخلاقی را در حد متعادل داشته باشه بطوری که بتونه متناسب با شرایط جامعه و افراد دور و برش اونارو تغییر بده . در واقع مدیریت داشته باشه روو افراد دوروبرش.

• فکر نکنه و فکر نکنن همه چیز اونا در گرو یک چیزه!!! یا فکر نکنه یک چیز اون ، همه چیز اونه!!! وقتی طرز فکر اونا بطور جمعی تغییر کنه ، به ناچار طرز فکر جامعه هم تغییر خواهد کرد!

• به خودش برسه! نه در حد مداد رنگی! در حد نیاز های خودش.
  • باور کنه که یه شخصیت مستقل داره و نیازی نیست کسی بالا سرش باشه!

حالا از نظر خودم باید فاکتور های ظریف بودن و تا حدی خبیث بودن رو هم داشته باشه!! :ws3:

- یه پسر خوب چی؟

یه پسر خوب رو دیگه باید دختر در موردش نظر بده.

-روزی میرسه که ایران و ایرانی ها به اون چیزی که لیاقتشونه برسن؟!

بعید میدونم . . .:hanghead:

-اگه یه روز به تمام آرزوها و خواسته هات رسیدی بعش چی کار میکنی؟چی میخوای؟

تمام سعی خودمو میکنم که دیگران رو هم به آرزوهاشون برسونم.

-خودتو تو یک پاراگراف تعریف کن!

اوه! چجوری یه پاراگراف در مورد خودم بنویسم خب!! :banel_smiley_4:

حسین تی آدمیه که بسیار ایده آل گراست و همین ایده آلیست بودنش داره اذیتش میکنه ، در طول زندگی از فرصت هایی که بدست اورده استفاده نکرده و راحت از کنارشون گذشته ، تا حد زیادی احساساتیه ، وقتی استرس داشته باشه هیچ کاری نمیتونه انجام بده ، یکم بدبین و زود رنج شده و تحملش در بعضی مواقع خیلی کم میشه ، سعی میکنه در هر شرایطی خودش رو جای طرف مقابلش بذاره تا ببینه در اون شرایط چه کاری ازش ساخته بود.

باقیشو بنویسم دیگه ریا میشه!!! :banel_smiley_4:

-خود ایده آلت رو تو یک پاراگراف تعریف کن!

آدمی که همیشه نیمه ی پر لیوان رو نگاه کنه و با یه برخورد جدی همه چیز رو از دست رفته نبینه . به هرچیزی که اراده کنه برسه و هیچ وقت با پست و مقام و عنوان ، خودش رو گم نکنه . همیشه سنگ صبور دیگران باشه و حتی وقتی چیزی اذیتش میکنه ، توو خودش نگه داره و باعث رنجش کسی نشه. تا جایی که ممکنه برای دیگران باشه تا برای خودش! هرکسی که به مشکلی برخورد لااقل خیالش از این راحت باشه که حسین تی هم هست!

البته خیلی با ایده آلم فاصله دارم.

-نظرت درمورد خودکشی وکسی که این کارو میکنه؟!

خودکشی . . .

نمیدونم . . . بستگی به شرایط زندگی فرد داره . اینکه مشکلش چقدر جدیه ، اینکه میشه اون رو حل کرد یا لا اقل نوع نگاه رو به اون مشکل تغییر داد ، اینکه بعد از اون مشکل ، ادامه ی زندگی چجوری باشه برای اون .

در خیلی از موارد که مربوط به بیماری های روحی یا مشکلات گذرا هست ، خود کشی بدترین کاره و هیچ پایه ی عقلی ای نداره ولی در بعضی موارد نمیشه نظری داد.

مثلا اگه یکی بهم بگه با این شرایط فعلیت ، 30 سال زندانی میشی و هیچ یک از اونایی که بهشون علاقه داری رو نمیتونی ببینی ، بدون معطلی خود کشی میکنم.

-ترجیح میدی هیچ چیز ندونی و خوشبخت باشی یا این که رنج دونستن رو تحمل کنی و خوشبخت بودن بقیه رو ببینی؟!

فرقی نمیکنه :

دنیا را میدهم برای لبخندت . . .هراسی نیست . . . شاد که باشی دنیا از آن من است.

-شخصیت مجازیت با شخصیت واقعیت چه فرقایی داره؟ حسنگ واقعی چجوریه؟

حسنگ واقعی یه آدم استرسی ، کم روو ، خجالتی ، شتابزده و ساکته.

اینایی که گفتم رو با شخصیت مجازی که از من دیدی مقایسه کن و تفاوت هارو بدست بیار.:persiana__hahaha:

- از زندگیت تا به امروز چه نتیجه ای گرفتی؟

مثل آمپول هر چی سفت بگیریش دردش بیشتره! ولی یکی نیست شل گرفتن رو یادم بده!

-دین! نظرت رو بگو فقط...!

عامل محدود اندیشی و وابستگی و بستن چشم روی حقایق!

-برای شخصیت های زیر شکلک در خور در کن

:ws3::

حسنگ

fool2.gif

شادینگ

mail1.gif

میلینگ

dance2.gif

سمنگ

Cherna-boat.gif و connie_hotairballoon.gif

زرینگ

girl_sad.gif

متینگ :mornincoffee:

عسل

:hanghead:

پرینگcava.gif

آرچی:w36:

فروغ:3384s:

بازم سوال هست ولی دلم برت سوخت موقع امتحاناس گناه داری:persiana__hahaha:

جبران میکنم!! :banel_smiley_4:

بازم بیا! :icon_pf (34):

• Like 12
لینک به دیدگاه
به به حاج حسین ، مداح مهدیه نواندیشان !!!

کیف حالک یا مومن؟

سلاممم جناب مهندس اسی . خوش اومدی :flowerysmile:

1- چرا داری کچل میشی حاجی،موهاتو میکنی یا حشرات موذی افتاده اند به راس مبارک؟

:ws3:

داییام همشون کچلن :icon_pf (34):

ژنتیکیه منم چون زیاد غذا نمیخورم و خیلی از چیزایی که برای سلامتی لازمه رو به بدنم نمیرسونم ، دارم این کچلی رو تسریع میکنم. :icon_pf (34):

2- نظرت را درباره ادیان ابراهیمی بگو،به نظرت بیشتر به حفظ آرامش در جهان کمک کرده اند،یا بیشتر سبب جنایت و خونریزی شده اند؟

راستش وقتی این سوال رو پرسیدی یاد جمله ی : "بخشش لازم نیست اعدامش کنید" افتادم. ادیان ابراهیمی مثل این جمله هستن که بدون هیچ گونه علائم اختصاری و نگارشی بیان شده. برداشت این جمله بستگی داره به کسی که وظیفه ی اجرای احکام رو بر عهده داره و اینکه نوع تفکراتش چطور باشه. میتونه ویرگوول رو اول جمله بذاره و میتونه آخر جمله بذاره. به تفکرات خودش بستگی داره و اینکه چقدر در برابر مخالفان ، متعصب باشه.در طول تاریخ چیزی که واضحه اینه که ادیان ابراهیمی همیشه در حال خونریزی بودن چون همیشه پشت دین تعصب بوده و دلیل منطقی پشت هیچ کدوم از احکامش نبوده . دین به خودی خود چیز بدی نیست به شرط اینکه تعصبی در کار نباشه و در کنار هر دستورش دلیل منطقی و قابل بحث وجوود داشته باشه. در غیر این صورت باید اون دستورات رو از دین حذف کرد.

3- از بحث کردن تو چه حوزه هایی بیشتر لذت میبری؟ کامپیوتر،شیمی،سیاســـی،مذهبی؟

من بیشتر از دیدن بحث لذت میبرم تا بحث کردن.

بحث علمی ، دلایل و سواد علمی کافی میخواد که من ندارم.

4- از چه آدم هایی بیشتر از همه بدت میاد و از کیا بیشتر خوشت میاد؟

بیشتر از همه از آدم های چرب زبون و آدم هایی که با عنوان خودشون رو گم میکنن.

یارب مباد آنکه گدا معتبر شود / گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود.

از آدمای با سواد بی ادعا هم خیلی خوشم میاد.

(فعلا بس است،چون دوستان بی بصیرت با طرح سوالات فراوان،رمقی برایت نگذاشته اند....)

بصیرت به این میگن ، دوستان مدعی بصیرت ، یاد بگیرین :ws3::w00:

خوش اومدی بازم بیای خوشحال میشیم flowerysmile.gif

• Like 9
لینک به دیدگاه
به به عجب متخصصی خورد به پستم...........evilsmile.gif

اشتباه اومدی خانم ! تاپیک بغلیه اونی که دنبالشی!! :banel_smiley_4:

قبل اینکه سوالامو بپرسم بگم حواست به جوابایی که می دی باشه هااا گفته باشم!!:167:

سوالای چیز دار بپرسی جوابای چیز دار بت میدمااااا!! :w00:

از اونجایی که من خیلی مهربونم و دل رحم دلم نمیاد زیاد اذیتت کنم واسه همین فقط چند تا سوال ازت می پرسم!

تو که راس میگی! :icon_pf (34):

• تو دنیا چی برات از همه چیز مهم تره؟

در درجه ی اول شادی و سلامتی کسانی که دوستشون دارم ،

درجه ی بعدی شخصیت انسانی و عزت نفس خودم

• ایده آل خودت رو برام تعریف کن

توو سوالات زهررا جواب دادم :w00:

• فکر می کنی چقدر تا ایده آلت فاصله داری؟

اینم جواب دادم اتفاقا :ws3:

خیلی زیاد با ایده آلم فاصله دارم.

• صبوری یعنی چی؟ فکر می کنی بتونی آدم صبوری باشی؟

صبوری یعنی در هیچ کاری عجله به خرج ندی و بتونی با شرایط سخت کنار بیای و در یه لحظه ی مناسب تیر خلاص رو به وضعیت بدت بزنی.من هیچ وقت آدم صبوری نبودم و هر کاری خواستم انجام بدم و هر چیزی خواستم ، باید در همون لحظه برام آماده باشه. دارم سعی میکنم این خصوصیتم رو کم کنم و توقعاتم رو بیارم پایین.

• رنج یعنی چی؟ از رنج کشیدن می ترسی؟

رنج یعنی ببینی دوستت مشکل داره و تو نتونی کاری براش انجام بدی .

رنج یعنی آینده رو ببینی و نتونی جلوشو بگیری .

رنج کلی معنی داره . .. کدومشو میخوای!؟hanghead.gif

رنج کشیدن ترس نداره . . . درد داره. دردشم کشنده نیست . زجر آوره.

• بزرگترین ترس زندگیت چیه؟

آینده . . .

اینکه چیزی که دارم میبینم واقعا اتفاق خواهد افتاد یا خیالات خودمه . . .

اینکه 10 سال دیگه هر کدوم از ما کجاییم و چیکار میکنیم و میتونیم بازم دور هم باشیم یا نه . . .

اینکه اگه اتفاقی برای یکی بیفته چطور کنار بیام . . میتونم کنار بیام یا نه.

اینا مهم تریناش بودن.

• 3 تا از بزرگترین آرزو هاتو بگو (فقط درباره خودت باشه!)

من دوتا آرزو بیشتر ندارم :

یکیش : شاد که باشی دنیا از آن من است

دومیش : رسیدن به حسین ایده آل

• خواسته تو از دنیا و زندگی چیه

بالایی دیگه.

• فرض کن من یه پلیسم مچت رو گرفتم به خلافی که اخیرا کردی اعتراف کن!

خب اگه پلیس مچم رو بگیره لابد یه خلافی دیده دیگه! :persiana__hahah:

چرا اعتراف کنم و جرمم رو سنگین تر کنم!!؟ :banel_smiley_4:

ولی آخرین خلافی که جریمه ی قضایی داشته باشه اینه که با وی پی انم رفتم توو فیس بوک و پای یکی از پست های مملکته داریم ، لایک زدم! :persiana__hahaha:

• به نظرت من می تونم افکارت رو عوض کنم؟

خیلی راه سخت و طولانی ای در انتظارت خواهد بود :persiana__hahaha:

مورد پری آزاری شدیدی هم قرار خواهی گرفت!!! :167:

• نظرت رو راجع به فست فود و نوشابه بیان کن!!:persiana__hahaha:

نوشابه خووب است! فقط قبل مصرف شما رو به مقدساتتون قسم میدم که اگه نوشابه ی انرژی زا خریدین ، قبل مصرف حتما به قوطیش نگا کنین که اشتباها se.xual stimulator نخورده باشین!!! :icon_pf (34):

فسد فووووددد خیلی دووس میدارم . . . یه بارم سه تا ساندویچ هات داگ رو توو یه شب خوردم!!!!! :icon_pf (34):

• چرا ایقندر پری آزاری دل چسبه؟!!

پری آزاری دلچسب نیست اصلا . فقط بخاطر خودته که مورد پری آزاری قرار میگیری ، دیگران که نمیخوان تو انقدر دلرحم و حساس باشی. :banel_smiley_4:

بازم میام حالاevilsmile.gif

قدمتون روی چشم!! :167:

• Like 8
لینک به دیدگاه

پپپپپپپپخخخخخخخ!

connie_babyboo.gif

ترسیدی؟! 129fs370785.gif

ببین کی رو صندلی داغ نشستـه! 129fs370785.gif

ســــلام

چطـوری؟

1. شروع کنم؟

2. مطمئنی؟

3. نمی ترسی که؟

4. اسمت رو دوست داری؟

5.خودت رو دوست داری؟

6.پاک ترین لحظه زندگی؟

7.وسایل داخل اتاقت رو نام ببر؟

8.تا حالا شده به خودت بخندی؟

9.تا حالا از دنیا سیر شدی؟

10.بزرگترین افتخارت تو زندگی چیه؟

• Like 8
لینک به دیدگاه

1. چرخ روزگار از چه زمانی بر وفق مرادت چرخیده ؟

2. تا بحال ضایع شدی؟

3. تو زندگیت زیاد پشیمون شدی؟

4. اعتماد به نفست بالاست یا سعی میکنی بالا ببریش؟

5. حفظیاتت بهتره یا تحلیلات؟

6. تو نحوۀ زندگیت به حرف های مردم چقدر اهمیت میدی؟

7. چند سال دوست داری زندگی کنی؟

• Like 6
لینک به دیدگاه

1.ایران را دوست داری یا ایرانی بودن را؟

2.به نظرت دل شکستن سخت تره یا دل شکسته شدن؟

3.تو حموم آواز میخونی؟

4.کمال همنشيني با دوستان در تو اثر کرده؟

5.اگه قرار باشه برای آدم نابینا دنیا رو تصور کنی اولین چیزی که میگی چیه؟

• Like 6
لینک به دیدگاه

درود..

دروووووووووددددددددددددددد :aghosh:

خوش اومدی :flowerysmile:

سپاس از دعوتت...:icon_gol:

فداتتتتتتت

آدم بودن خوبه؟

آدم بودن کمترین وظیفه و در عین حال مهم ترین وظیفه ی یه بشر دو پاست. چطور میتونه بد باشه!؟

دوست داری موجود دیگری بودی؟؟

من دوست داشتم اصلا موجود نبودم تا اینکه بخوام موجود دیگه ای باشم!!

شده همه درها بروت بسته بشه؟

هنوز نه .

داد میزنی؟؟؟

وقتی خیلی از کوره در برم آره . داد میزنم. ولی هیچ وقت بخاطر تحمل درد فیزیکی و روحی داد نزدم. :ws3:

خنده بهتره یا گریه؟

نمیشه نظر قطعی داد راستش . . .

گاهی اوقات : خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است . . .

گاهی اوقات هم : اشک یعنی ساقی جام وجوود . . . اشک یعنی مستی اندر تار و پود

چرا از حشرات بدت میاد؟؟؟

ریشه در کودکی داره.:icon_pf (34):

بچه که بودم ، یه روز داشتم میکرو بازی میکردم و یه زنبور تشریف فرما شد و نشیمنگاه بنده رو مورد عنایت قرار داد! منم کلی گریه کردم! از اون به بعد به جز مورچه و پشه ، از هر نوع حشره ی دیگه ای وحشت دارم! :icon_pf (34):

حالا تا بعد....:ws37:

تشریف بیارین خوشحال میشیم. :flowerysmile:

• Like 7
لینک به دیدگاه
به به سیلام!! :ws3:

سلاااااااااااااااااااامممممممممممممممممممم :aghosh:

خوش اومدینگ! :flowerysmile:

• چطوری؟؟؟؟

مگه دکتری!!؟ :banel_smiley_4: خوبممم :persiana__hahaha:

• چرا الان اومدی رو صندلی؟! (اخه الانم شد وقت صندلی گذاشتن؟ صاف وسط امتحانا؟!)

دوستای ناباب! درخواست دادن و منم چشامو بستم اومدم نشستم! :icon_pf (34):

• یعنی الان باید سوالات کامپیوتری بپرسیم؟

شما هر چی دووس داری بپرس . . . بنده به عنوان یه متخصص کار کشته از پس سوالاتت بر خواهم اومد!!!! :persiana__hahaha:

• انتی ویروست چیه؟

Eset node32

1. نظرت درباره هرکدوم از این انتی ویروسهارو بگو:

Nod32

Kaspersky

AVG

AVIRA

Kingsoft
    McAfee
    Norton

2. لیست بالارو به ترتیب از بهتر به بدتر! مرتب کن!

در مورد آنتی ویرووس ها نمیتونم نظر دقیقی بدم ولی با توجه به review هایی که وجوود داره میشه گفت کیفیت آنتی ویرووس هارو با چک کردن بعضی موارد مثل : ویژگی های امنیتی ( اینکه آیا اون آنتی ویرووس در برابر هر فایل مخربی مقاوم هست یا نه) ، موثر بودن ( اینکه چقدر اون آنتی ویرووس در برابر ویرووس ها میتونه موثر عمل کنه) ، راحتی نصب ، راحتی استفاده ،خصوصیات اضافی ( مثل موجود بودن سایر فایل های همراه و مفید برای آنتی ویرووس) و راحتی در آپدیت بررسی میکنن. در واقع هر کدوم از این آنتی ویرووس هایی که معرفی کردی در بخشی از این گزینه ها ، ضعف یا قوت داره. مثلا آنتی ویرووس نورتون دارای حجم بالا و سنگینی هست در صورتی که node32 چنین مشکلی نداره . یا مثلا آنتی ویرووس Avira در کنار خصوصیاتی که داره ، نمیتونه keylogger هارو شناسایی کنه!

خصوصیات آنتی ویرووس هارو میتونی توو این سایت پیدا کنی.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 7
لینک به دیدگاه
حالا سوالای غیرکامپیوتری! :ws3:

حالا شدی یه دختر خووب!! :persiana__hahaha:

• گفتی حماقتهایی کردی تو رشتت که بدبختت کرد!! اونها چی بوده؟ کامل بوگو!:-"

چیز دیگه ای میل ندارین!!؟ :whistle:

خب حماقت که زیاد کردم ، از دوره ی دبیرستان تا خود دانشگاه .

توو دوره ی دبیرستان خام شدم و حرف اطرافیان رو گوش دادم در صورتی که میتونستم خودم تصمیم بگیرم ، این کار رو نکردم و پزشکی رو انتخاب نکردم. خودمم هنوز نمیدونم چرا این حماقت رو کردم!! در دوره ی کنکور و دانشگاه ، خب یکی از حماقتام این بود که چرا علاوه بر دانشگاه خودمون ، شهر دور نزدم! چرا دانشگاه رو به علاقه ترجیح دادم و . . .

• اگه قرار بود دوباره از اول زندگی کنی کدوم قسمت یا قسمتهارو از زندگیت تغییر میدادی؟ یا چه کارهایی رو دیگه انجام نمیدادی؟ و به جاش چی کار میکردی؟ (سعی کن منظورمو بفهمی خودت!:-")

اگه قرار بود از اول زندگی کنم خیلی از جاها رو تغییر میدادم .

سعی نمیکردم زیاد کنجکاوی کنم در یه موردی . . .

برای کنکور درست و حسابی درس میخوندم . . .

میرفتم دنبال علاقم . . .

گوشه گیری نمیکردم که وضعم این بشه .

• چرا کلاغا جوجه های پرنده هارو میخورن؟ :ws44:

چون گرسنشونه . . .:ws44:

• از سوسک میترسی؟ :whistle:

هاااااااااااااااا!؟ منننننننننن!!؟ نههههههههههههههههه!!! :whistle:

یه بار رفته بودم حموم ، بعد پنجره ی حموم باز بود و منم زیر دووش بودم! یهو یه سوسک فاضلاب بال زد و از پنجره اومد توو!! منم فرار کردم به سمت رختکن!! یه 15 دقیقه ای منتظر بودم سوسکه بره ولی نرفت!! :icon_pf (34): پدرمو صدا زدم بیاد سوسکه رو بکشه!!! I can never forget the look he gave me!!! :icon_pf (34): خلاصه کلی مسخرم کرد!! :banel_smiley_4:

• به نظرت هدف از خلقت سوسک چی بوده؟! :icon_razz:

اونایی که از سوسک میترسن رو عذاب بده ! icon_razz.gif

• دوست داشتی الان جای کس دیگه ای میبودی؟ (اگه اره کی؟)

نه والا! دوست ندارم جای کس خاصی باشم فقط میخوام به خصوصیات ایده آلم نزدیک باشم. نیاز به تلاش داره .

• چقدر از اینی که هستی راضی ای؟

به نصف هم نمیرسه. من خیلی میتونم بهتر از این باشم ولی صبرم کمه و نمیخوام تلاش کنم و واقعیت هارو قبول کنم . یه جورایی تو توهمات به سر میبرم هنوز ! هنوز فکر و خیال بیهوده اذیتم میکنه و نمیذاره به آرامش برسم . حسین تی آرامش داشته باشه و انگیزه ، به هرچی بخواد میرسه.

• چرا از شرکت تو قرارهای عمومی خودداری میکنی؟ دلیلش چیه که نمیخوای دوستای نتیتو از نزدیک ببینی؟

من خیلی دوست دارم همه رو ببینم ولی آمادگیشو ندارم. هنوز با خودم کار دارم . . . مونده بزرگ شم هنوز.

• بزرگترین ارزوت تو زندگی چیه؟

شادی اونایی که برام اهمیت دارن

رسیدن به حسین ایده آل

• واسه رسیدن بهش چیکار کردی؟ (یا میخوای بکنی؟)

در مورد اول که هر کاری ازم بر بیاد براشون انجام میدم.

در مورد دوم هم باید زیرساختارو درست کنم!

• Like 7
لینک به دیدگاه

• اگه میخواستی دوباره انتخاب رشته کنی چه رشته ای انتخاب میکردی؟

پزشکی 100%

• بدترین کاری که در حق یه نفر کردی چی بوده؟

یادم نمیاد در حق کسی بدی کرده باشم که بدترینش باشه. تقریبا کاری به کار کسی ندارم هیچ وقت. گاها بعضی افراد هستن که به هیچ عنوان کاراشون با روحیات من جور در نمیاد و مجبور میشم به مرور زمان رابطم رو با اونا قطع کنم . شاید این کار بدی باشه در نظر اونا ولی خب . . .من که مجبور نیستم اونارو تحمل کنم!

• بهترینش چی؟

اینم یادم نمیاد. کارایی که در حق دیگران کردم بهترین نبوده . یه جورایی انجام وظیفه بوده.

• بدترین کاری که در حق خودت کردی چی؟ سر چی بوده و چه زمانی و چرا؟!

من دوبار در زندگیم به دوستام ماشین حساب قرض دادم که بدترین تجربیات عمرم بود!! یکیش زمانی بود که سوم دبیرستان بودم و امتحان هماهنگ کشوری برگزار میشد توو درس شیمی. یکی از دوستام ماشین حساب نیاورده بود ، منم دلم سوخت ماشین حساب خودمو دادم بهش در صورتی که خودم ماشین حساب نداشتم . اون شد 19.5 و من شدم 10 !

دومیش همین ترم پیش بود که بخاطر اینکه ماشین حساب مهندسیم رو به دوستم قرض داده بودم و اونم محاسبات سنگینی روش انجام داده بود ، سر امتحان من ، ماشین حسابم خاموش شد و کسی هم اجازه نداشت ماشین حسابشو بده من. از یه گروه 60 نفره در درس انتقال حرارت 1 ، 59 نفر با 17-18 درس رو گذروندن و من شدم 8.6 ! هرچقدر هم با استاد سر و کله زدم که ماشین حسابم مشکل داشت و خودتم دیدی قبول نکرد! آخرش بهم گفت نمرت رو درست میکنم ولی یادش رفت و افتادم اون درس رو و کل برنامم عوض شد! :banel_smiley_4:

• اهل دروغ گفتن هستی؟ چقدر؟

یه جاهایی وقتی به خودم ظلم میکنم و مجبورم به دیگران جواب پس بدم ، برای اینکه دیگران رو ناراحت نکنم دروغ میگم! مثلا یه عینک آفتابی پلیس برادرم بهم داده بود ، منم گذاشتمش و رفتم دانشگاه ، یکی از بچه های ترم آخری عینکمو خواست ببینه ، منم دادم دستش و چون دیرم شده بود رفتم توو کلاس و بهم گفت بعد کلاس من اینجام بیا بهت بدم! کلاس تموم شد و منم دیگه یارو رو ندیدم!! به همه گفتم عینکمو توو تاکسی جا گذاشتم!!!!!!!!! :banel_smiley_4::icon_pf (34):

دوران دبیرستانم همش مدرسه رو میپیچوندم به این و اون میگفتم حالم خوب نبود!!

• بزرگترین دروغی که تو زندگیت گفتی چی بوده؟و به کی گفتی؟

کلاس اول بودم!! :icon_pf (34):

همیشه اول صبح برای مدرسه رفتن من ، مکافات داشتیم توو خونه!! به زوور پا میشدم و وقتیم پا میشدم ، بند کفشامو حتما باید مادرم میبست و حتما باید منو میبوسید بعد میرفت مدرسه!!! :banel_smiley_4: یه روز دیرش شده بود ، بند کفشامو نبست و به مادربزرگم گفت بیا براش ببند! اونم رفت!! منم لج کردم به مادر بزرگم گفتم تو بلد نیستی و کفشامو در اوردم و رفتم خوابیدم!!!! :banel_smiley_4: ظهر مادرم اومد دید من خونم و خوابیدم! میخواست دعوام کنه که چرا نرفتی مدرسه! گفتم مادر بزرگ بند کفشامو نبست!!!!! اونم رفت کلی باهاش دعوا کرد ، مادر بزرگمم هرچی میگفت مادرم باورش نمیشد!!! :banel_smiley_4:

یه بارم جورابای خواهرمو قیچی کردم ولی فهمیدن کار من بوده!! کتک خوردم!! :banel_smiley_4:

• اگه نتونی هیچ وقت تو رشته ای که درس خوندی کار کنی، چیکاره میشی؟

کنکور میدم پزشکی میخونم.

• اگه به ناچاری و بیکاری بیفتی حاضری کارگری کنی؟

دیگه چاره ای ندارم . انجام میدم هر کاری.

• شغل ازاد یا کارمندی؟

کارمندی. چون پدر و مادرم کارمند بودن. دلیل خاصی ندارم ولی حس میکنم کارمندی یکم شرافتمندانه تره.

• شرکت خصوصی یا دولتی؟

خصوصی.

• Like 6
لینک به دیدگاه
بگو ببینم چه قدر کپی رایت رو رعایت میکنی؟:persiana__hahaha:

بستگی داره.

اگه طرف یکی مثل افتخاری باشه ، به دوستام میگم نمیخواد برین بخرین! براتون دانلود میکنم از نت!! چند وقت پیش میخواستم برم آلبوم محسن چاووشی رو بخرم و به قول دوستام کار فرهنگی کنم!! وقت نشد ولی دانلودشم نکردم!! :whistle:

کلا کارهای ایرانی رو اصلا دانلود نمیکنم جز اینکه طرف ارزش خریده شدن آلبومش رو نداشته باشه!!:persiana__hahaha:

ویندوز اصل رو داری؟

نه بابا کرک شدس ولی اصل شده الان!!! :ws3:

چه قدر از آهنگ هایی متالیکا جونت رو خریدی؟(یعنی 100% حقوقشون رعایت شده) :whistle:

گروونه خانممممممممممم. درثانی از کجا پیداشون کنم. :icon_pf (34):

دیکشنری آکسفورد تو خونه دارین؟ ادیشن چه سالی؟

آره مال 2001 هه

شنا در چه حد بلتی؟:4chsmu1:

در حد 0 ! :4chsmu1:

امسال اردو بود تو یونی؟ تو رفتی؟

یونی که به خودی خود اردویی نمیبره . . . انجمن های علمی میبرن . اردو و جشن زیاد داشتیم، مثل برا پرفسور عیسی زاده جشن گرفتیم چون بازنشسته شده .

اردو و بازدیدم زیاد رفتن بچه ها ولی من نرفتم جایی باهاشون! :icon_pf (34):

راستی یه خبر بت بدم بسووزیییییی ! اون آرام گاه که واسه شهدا درست کرده بودن وسط چمن!! الان دارن کنسول میدن تبدیل به بارگاه ملکوتی میکننش!!! پاشو دوست و آشنا رو جم کن بیان دخیل ببندن نذرشون ادا میشه زودی!! :ws3::icon_pf (34):

• Like 6
لینک به دیدگاه

پپپپپپپپخخخخخخخ!

connie_babyboo.gif

سلامت کوو بچچه!!!؟ :banel_smiley_4:

ترسیدی؟! 129fs370785.gif

آره جون داداش!! :ws3:

ببین کی رو صندلی داغ نشستـه! 129fs370785.gif

کی نشسته!!؟ :ws3:

ســــلام

سلاااااااممممممم! اینطرفااااا!! :167:

چطـوری؟

خوبمم تو خوبی!!!؟ :flowerysmile:

1. شروع کنم؟

بلی! :icon_pf (34):

2. مطمئنی؟

آره! نکنه میترسی!!؟ یا پشیمون شدی!!؟ :167:

3. نمی ترسی که؟

کیی! من!!؟ نهههههههههههههه!! :whistle:

4. اسمت رو دوست داری؟

آرهه چرا نداشته باشم!!؟

5.خودت رو دوست داری؟

اونم آره ولی نه درحدی که باید دوست میداشتم!!

6.پاک ترین لحظه زندگی؟

وقتی از حموم در میای!!!! :whistle:

وقتی داری بدون چشمداشت و بدون دیده شدن به یه نیازمند کمک میکنی.

7.وسایل داخل اتاقت رو نام ببر؟

اتاق ندارم :icon_pf (34):

وسایلم توو کل خونه پخش و پلاست. لپتاپ + کامپیوتر + ساعت + ام پی 3 + دوربین + ماشین حساب + کتابام + کیف

الانم وسط پذیرایی نشستم دارم به سوالا جواب میدم. :persiana__hahaha:

8.تا حالا شده به خودت بخندی؟

آره بابا زیاد. بیشتر به کارام خندیدم!! آخه بعضیاشون واقعا از یه آدم عاقل بعیده!!

چند وقت پیش یه مجموعه ی آموزشی از نت دیدم که کامل نبود و حجمش حدود 3.5 گیگ بود! منم خوشم اومد و بدون اینکه یه ذره بگردم خواستم دانلود کنم . اینترنتی 20 تومن دادم و 4 گیگ ترافیک ADSL خریدم و همشو دانلود کردم!! بعد دانلود دیدم کامل نیست! یکم که گشتم توو همون سایت ، دیدم نوشته : فروش مجموعه ی آموزشی Effortless English در 2 دی وی دی به قیمت 6 هزار تومان!!!! :banel_smiley_4:

9.تا حالا از دنیا سیر شدی؟

همین الانشم سیر سیرم . مجبوری و تا وقتی که هستی باید برنامه ریزی داشته باشی امید بتراشی برا خودت! وگرنه فکرای بدتر به ذهنت خطور میکنه. نمیدونم کجای کار مشکل داره که تا وقتی بی هدف باشی ، میشی پوچ گرا! وقتی هم هدف داشته باشی ، باید استرس نرسیدن به اون رو تحمل کنی!!

10.بزرگترین افتخارت تو زندگی چیه؟

افتخار!!؟ شوخی میکنی!

• Like 5
لینک به دیدگاه

1. چرخ روزگار از چه زمانی بر وفق مرادت چرخیده ؟

بگیر نگیر داره! شبیه یه منحنی سینوسی! بالاپایین داشته همیشه ولی هیچ وقت یه روند ثابت رو طی نکرده.

2. تا بحال ضایع شدی؟

تا دلت بخواد!!! بیشتر سوتی دادم و ضایع شدم وگرنه کسی زیاد ضایعم نکرده!! :whistle:

3. تو زندگیت زیاد پشیمون شدی؟

من کلا توو پشیمونی دارم زندگی میکنم!! :banel_smiley_4:

4. اعتماد به نفست بالاست یا سعی میکنی بالا ببریش؟

از حد مجازش خیلی پایین تره ولی باید یکم بالا بره حتما.

5. حفظیاتت بهتره یا تحلیلات؟

جفتشو دارم . . .50 - 50 ست. حفظی هارو وقتی بتونی بفهمی و به زبون خودت توضیح بدی یه جوری میشه تحلیل کردن.

6. تو نحوۀ زندگیت به حرف های مردم چقدر اهمیت میدی؟

تا حدی . شایدم بیشتر . . . ولی بعضیاشو قادر نیستم درست کنم به این زودی.

7. چند سال دوست داری زندگی کنی؟

همین قدر کافیه برام. ولی فکر نمیکنم الان بمیرم متاسفانه!! :banel_smiley_4:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام حسین جان........ :icon_pf (44):

خسته نباشی مهندس گل..... :flowerysmile:

منم بتونم میام ان شاء‌الله......

حسابی خسته نباشی و امتحانات خوبی داشته باشی... :flowerysmile:

• Like 3
لینک به دیدگاه

1.ایران را دوست داری یا ایرانی بودن را؟

والا از هیچکدومشون که خیری ندیدیم ولی نمیتونم بگم هیچکدوم . . . ایرانی بودن رو بیشتر از ایران دوست دارم . . .

2.به نظرت دل شکستن سخت تره یا دل شکسته شدن؟

100% دل شکستن . . . زمان دل شکسته شدن با خودت سروکار داری و میتونی از حق خودت بگذری ولی وقتی دل کسی رو میشکنی با اون سروکار داری و اینکه شاید هیچ وقت از حقش نگذره.

3.تو حموم آواز میخونی؟

نه بابا . :ws3:

4.کمال همنشيني با دوستان در تو اثر کرده؟

آره خیلی وقتا . ولی سعی کردم از خودم منحرف نشم و ایده آل های پایه ایم رو عوض نکنم.

5.اگه قرار باشه برای آدم نابینا دنیا رو تصور کنی اولین چیزی که میگی چیه؟

همیشه با خودم فکر میکردم چجوری آن سالیوان ، از هلن کلر ، هلن کلر ساخت و وقتی تصور میکردم اونقدر ذهنم به خودش مشغول میشد که ترجیح میدادم هیچ وقت به این موضوع فکر نکنم . . . فکر میکنم هیچ حرفی برای گفتن نداشته باشم به اون آدم نابینا. . .:icon_pf (34):

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام حسین جان........ :icon_pf (44):

خسته نباشی مهندس گل..... :flowerysmile:

منم بتونم میام ان شاء‌الله......

حسابی خسته نباشی و امتحانات خوبی داشته باشی... :flowerysmile:

علیک سلام مهندس.

قربانت . . .سلامت باشی.

افتخار بدی خوشحال میشم.

مرسی flowerysmile.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه

حسین جان موقع امتحاناته ان شاء‌الله که موفق و سربلند باشی..... :flowerysmile:

چند تا دونه سوال.... :icon_redface:

بخش اول:

1- آرامش؟ داشتی؟ با کی؟ دوست داری خودت باشی و خدای خودت؟

2- نظرت در مورد ازدواج؟

3- خستگی هات رو چه جوری جبران میکنی؟ اولین و بهترین گزینه ات برای رفع خستگی؟ هم جسمی و هم روحی....

بخش دوم:

1- سیستم عامل های Microsoft از سری های 64Bit خیلی از نظر کارایی خوبند به خصوص سری های Server ولی چرا اینقدر نرم افزارهای 64Bit خفن اند و Updateهای فوق العاده زیاد و حجیم و هزار و یک مورد دیگه.....

2- یه سیستم عامل پایدار از سری Microsoft Windows؟

3- حسین جان نظرت در مورد Windows Longhorn چیه؟

ببخشید اگه سوالاتش زیاده یا نامربوط شرمنده.......

همیشه موفق و سربلند باشی حسین جان...... :flowerysmile:

• Like 5
لینک به دیدگاه

1. فکر میکنی فقط دروغگو کم حافظه ست؟

2.چرا میگن اگه دختر و پسری تنها باشن نفر سوم شیطانه؟ مگه خدا وجود نداره؟

3. بهترین دوستت تو سایت کیه؟

4. اگه آدم نبودی دوس داشتی چی باشی؟

5. با خودت چند چندی؟

6. اگه بدونی پشت یه در تموم رازهای دنیا هست اون در رو باز می کنی؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...