رفتن به مطلب

مشاوره های شما دوستان

ارسال های توصیه شده

هرکس همچین مشکلی داره،بیاد جلوی بیت مولای ما یک کم حرف بزنه.

چنون میبریمش جاهای خوب و براش نوشابه تگری باز میکنیم،تا حالش جا بیاد،حسرت اونموقع را بخوره.

:banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52:

فکر کنم بیماریش فراموش شد :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 151
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام.

بعضی مواقع برای من پیش میاد که باید برای اثبات به خودم، یه کار احمقانه رو انجام بدم. :ws3:مثلا از یه ارتفاع 3 متری بپرم تا به خودم ثابت کنم چیزیم نمیشه.:jawdrop: یا از 2 تا سکو که ارتفاعش 10 متره و 2متر فاصله دارن بپرم تا به خودم ثابت کنم میتونم.:ws42:

همین الان تو "کتاب چهره" یه عکس طنز دیدم که بچه رو تو ماکروویو خوابونده بودن. با خودم فکر کردم که اگه برای 2 ثانیه در رو ببندیم و ماکروویو رو روشن کنم چی میشه. و 40 % اگه تو اون موقعیت بودم، این کار رو انجام میدادم تا به خودم ثابت بشه بچه چیزیش نمیشه.:w874::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

این حالت بعضی مواقع واقعا آزاردهنده میشه و بعضا که جلوشو میگیرم؛ بعد ها حسرت میخورم.

چه مرگمه؟:imoksmiley:

چیزی که شما مطرح کردین

به علائم هیپو مانیا خیلی نزدیکه

اما اگر به طور جدی دنبال این هستین که ببین مشکلی هست یا نه

می تونم آزمون mmpi رو براتون بذارم

معروف ترین تست شخصیت هست که بهترین نرم رو برای تشخیص مشکل شما داره

هر متخصصی هم مراجعه کنین برای تشخیص دقیق همین آزمون رو معرفی می کنه

اگر خواستین بگین آزمون رو بذارم

جوابتون رو بفرستین تفسیرش رو می ذارم

لینک به دیدگاه
چیزی که شما مطرح کردین

به علائم هیپو مانیا خیلی نزدیکه

اما اگر به طور جدی دنبال این هستین که ببین مشکلی هست یا نه

می تونم آزمون mmpi رو براتون بذارم

معروف ترین تست شخصیت هست که بهترین نرم رو برای تشخیص مشکل شما داره

هر متخصصی هم مراجعه کنین برای تشخیص دقیق همین آزمون رو معرفی می کنه

اگر خواستین بگین آزمون رو بذارم

جوابتون رو بفرستین تفسیرش رو می ذارم

برا من بزارید ببنم من چمه :icon_pf (34):

این ازمون رو بزارید :ws44:

منتظر ام :ws37:

لینک به دیدگاه

برا من بزارید ببنم من چمه :icon_pf (34):

این ازمون رو بزارید :ws44:

منتظر ام :ws37:

می ذارم:ws3::icon_gol:

ولی زود می بندمش:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
می ذارم:ws3::icon_gol:

ولی زود می بندمش:banel_smiley_52:

خوب پ خ کن برام :jawdrop:

الان می خوام برم یه دور تو خونه بزنم

سیستمم هنگه :icon_pf (34):

باز کی این ویروس ما رو بکشه سمت کامی خدا می دونه :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

اتفاقا به نظر من تو اصلا چیزیت نیست.بقیه یه چیزیشون هست. ما آدما اینقد به احتیاط و عاقلانه عمل کردن چسبیدیم که اگه کسی این کارا رو کنه می گیم دیوووونست.

اتفاقا از شخصیتت خیلی خوشم اومد اهل ریسکی. کارات خیلی باحاله.

در مورد بچه اگه من بودم این کارو نمی کردم چون جون یکی دیگست. ولی اگه خودم بودم و می شد برم توش حتما می رفتم توش و امتحان می کردم. خیلی باحاله کاش می شد.:ws3:

لینک به دیدگاه
اتفاقا به نظر من تو اصلا چیزیت نیست.بقیه یه چیزیشون هست. ما آدما اینقد به احتیاط و عاقلانه عمل کردن چسبیدیم که اگه کسی این کارا رو کنه می گیم دیوووونست.

اتفاقا از شخصیتت خیلی خوشم اومد اهل ریسکی. کارات خیلی باحاله.

در مورد بچه اگه من بودم این کارو نمی کردم چون جون یکی دیگست. ولی اگه خودم بودم و می شد برم توش حتما می رفتم توش و امتحان می کردم. خیلی باحاله کاش می شد.:ws3:

ممنون. ولی من دقیقا یه بیماری دارم که خودم ازش خبر ندارم و آخرسر کار دستم میده.:imoksmiley:

تو همون 5 خط پست اولم همه ی این چیز ها رو فهمیدی؟ ایول به خودم. ایول به تو.:gol cheshmak:

لینک به دیدگاه
خانم pary daryai خواهشا جواب بدید, هیچ راه دسترسی به شما نیست به جز این تاپیک, لطف کن ایمیل خودتونو بدید, موضوع مهمی هست که باهاتون درمیون میزارم

با درود لطفا سوالات خود را در همین تاپیک مطرح نمایید اینجا را برای سوالات دوستان در نظر گرفته ایم! ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

الان با یکی از پزشکای خارج کشور مشورت کردم گفت که سیاهرگ مورچه نخور چون توهم زاست

باید مار شاخدار هلندی رو که با جیرجیرک آفریقایی ازدواج کرده رو باید پیدا کنی بچشونو بگیری تنفسشو قطع کنی بعد بکوبی و بخوری:ws37:

لینک به دیدگاه
من در این حد هم نیستم.:ws3:

پس من اوضاعم بدتره...

این بد نیستاااا...آدمیزاد از ابتدای خلقت میل به پرواز داشته منم احتمالا تو همون ابتدای خلقت موندم...:ws3:

لینک به دیدگاه

تو همون 5 خط پست اولم همه ی این چیز ها رو فهمیدی؟ ایول به خودم. ایول به تو.:gol cheshmak:

:ws3: خوب دیگه ما اینیم.

نه راستش منم خودم همین جوریام. فک کنم اگه مامان بابام نبودن من تا حالا زنده نبودم.

به نظر من خیلی عادیه این چیزا . کاری رو انجام میدی که بقیه از انجامش می ترسن.چیزیت نیست بابا.

لینک به دیدگاه
دوست خوب چیزی که من میخواهم بگم برخلاف قوانین سایت هستش, شما محبت کنید ایمیل رو بدید من در ارتباط باشم, اگه حوصله نداشتید اونوقته که منم میرم.

دوست محترم فکر کنم شما مشکل خودتون رو مطرح کردین و من هم گفتم که برای این مشکل باید به کسی که هم آدرس مکاتبه ای و هم شماره تلفن و سایت رو بهتون دادم مراجعه کنید

عرض کردم از دست من برای شما کاری بر نمیاد!

هر کاری از دستم بر اومده برای شما انجام دادم! بیشتر از این خلاف فوانین سایت است و محرومیت داد امیدوارم متوجه این مطلب باشید!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...