رفتن به مطلب

پرسش و پاسخ

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 94
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دو کلمه

thesis

و

dissertation

هست .

فکر کنم اولی بهتره .

ولی اگه می خوای کاملا فرما باشه می تونی از مهندس حقیق یا دکتر جانثاری بپرسی.

لینک به دیدگاه

دو کلمه

thesis

و

dissertation

هست .

فکر کنم اولی بهتره .

ولی اگه می خوای کاملا فرما باشه می تونی از مهندس حقیق یا دکتر جانثاری بپرسی.

گزینه اول بیشتر برای دکترا کاربرد نداره؟

لینک به دیدگاه

. The push rods have a spring return on the interior and a pressure plate the spans the width and depth of the chamber.

من اصلا مکانیزم رو نگرفتم

میله هل دهنده داره یه فنر مثلا داخلش:ws52: و یه صفحه فشار در فاصله بین پهنا و عمق کمبر

b_chmbr_frnt.gif

لینک به دیدگاه

عذر خواهی دوستان ولی لازمه:

هم اکنون سیستم های ترمز قطارها برای وارد کردن نیرو به ترمزها از فشار هوا استفاده می کنند. ترمزهای بادی (ECP) جدید از یک پیام الکترونیکی برای درگیر کردن و رهاسازی ترمزها استفاده می کنند و به موجب آن تمام ترمزهای قطار بصورت همزمان درگیر می شوند که بطور قابل توجهی فاصله ترمزگیری را کاهش داده و از ثبت نیروهای Coupler و عمل رها سازی کاسته می شود. در یک سیستم تحت آزمایش از یک سیم مفتولی برای انتقال پیام الکترونیکی و در سیستم دیگر از فرکانس های رادیویی برای انتقال پیام ها استفاده شده است.

هر کدام از سیستم ها قادر است اطلاعات گردآوری شده از تجهیزات on-board ، خطوط، و حس گرهای کالا (Commodity sensors)را به لوکوموتیوها انتقال دهد و این اطلاعات بصورت دیجیتال از طریق شبکه ارتباطی پیوسته به مراکز کنترل، تاسیسات نگهداری و مشتریان منتقل کند.

ترمزهای ECP بر روی قطارهای حامل زغال سنگ و قطارهای کانتینر دار در آمریکا، کانادا و استرالیا آزمایش شده اند. که افزایش بازدهی سوخت قطار را در پی داشتند. انتظار می رود بکارگیری گسترده تری از این ترمزها در دهه جاری آغاز شود تا علاوه بر افزایش ایمنی صرفه جویی های بیشتری برای راه آهن به ارمغان آورد.

یه متن فارسی(در مورد ترمز بادی) که همین تازهدیدم همین بود

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان متنی رو گذاشت توش دراگ بود یکی دراگ رو خوب ترجمه نکرد / می خوام بگم اگه مفهوم موضوع رو ندونیم ترجمه کردن...

فلذا خلاصه کنم بحث ترمز:

در مورد که ترمز دیسکی و کاسه ای که ماشالله مقاله هست فت و فراوون/ اونجا نیروی مکانیک(پدال) رو به نیروی هیدرولیکی تبدیل می شد بعد هیدرولیکی به اصطکاکی

تو مبحث ترمز بادی سیال ما هواست این کمبری که بارها گفتم و شکلش رو بالا گذاشتم قراره نیروی هیدرولیکی هوا رو به اصطکاکی تبدیل کنه اما هرچه سعی میکنم نمی تونم مکانیزمش رو بفهمم واضح هشت چون متن انگلیسیه فک کنم خیلی باید ساده باشه ولی ...

به نزدیکترین دوستم قول دادم حتما براش این مقاله رو ردیف می کنم ولی کاش قول نمی دادم

لینک به دیدگاه
sec heat exchanger plate and frame production is supported by a large engineering based manufacturer with the most modern plate presses in the industry

تولید مبدل های حرارتی صفحه ای و قابی توسط مهندسان ساخت توسط صفحات فشار مدرن در صنعت پشتیبانی می شود.

لینک به دیدگاه
plate coil heat exchangers are an effective replacement for pipe coils for immersion heating and cooling applications

مبدل های حرارتی که کویل های صفحه ای دارند جایگزین مناسبی برای مبدل با کویل های لوله هستند.برای کاربرد شناوری گرمایی و سرمایی(فکر کنم منظورش این قانون هست که هوای گرم سبکه بالا میره و هوای سنگین پایین میره)

تصور من از کویل های صفحه ای چیزی شبیه رادیاتور است.

لینک به دیدگاه
SEC Heat Exchanger plate and frame production is supported by a large engineering based manufacturer with the most modern plate presses in the industry

تولید مبدل های حرارتی صفحه ای و قابی توسط مهندسان ساخت توسط صفحات فشار مدرن در صنعت پشتیبانی می شود.

Heat Exchanger plate and frame = مبدل حرارتی صفحه شاسی یا مبدل حرارتی صفحه واشر دار

لینک به دیدگاه
Plate coil heat exchangers are an effective replacement for pipe coils for immersion heating and cooling applications

مبدل های حرارتی که کویل های صفحه ای دارند جایگزین مناسبی برای مبدل با کویل های لوله هستند.برای کاربرد شناوری گرمایی و سرمایی(فکر کنم منظورش این قانون هست که هوای گرم سبکه بالا میره و هوای سنگین پایین میره)

تصور من از کویل های صفحه ای چیزی شبیه رادیاتور است.

Plate coil heat exchangers = مبدل های حرارتی صفحه-کویل

تو کتاب دکتر رستمی اشاره شده بع عنوان کاربرد: اواپراتور در یخچال فریزرهای کوچک

رادیاتور رو نمی دونم

خب بحث مبدل صفحه ای بود کلا چهار نوع هستن

ص شاسی

ص مارپیچی

لاملا

ص-کویل

لینک به دیدگاه
Plate coil heat exchangers = مبدل های حرارتی صفحه-کویل

تو کتاب دکتر رستمی اشاره شده بع عنوان کاربرد: اواپراتور در یخچال فریزرهای کوچک

رادیاتور رو نمی دونم

خب بحث مبدل صفحه ای بود کلا چهار نوع هستن

ص شاسی

ص مارپیچی

لاملا

ص-کویل

اگر تصویری از این مبدل ها دارید قرار دهید بسیار متشکر میشم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اگر تصویری از این مبدل ها دارید قرار دهید بسیار متشکر میشم:icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

plate coil heat exchanger

لینک به دیدگاه

Heat Exchanger plate and frame = مبدل حرارتی صفحه شاسی یا مبدل حرارتی صفحه واشر دار

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...