رفتن به مطلب

قبل از اینکه بمیرم دوست دارم.........؟

shaden.

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قبل از اینکه بمیرم دوست دارم:

خودم رو از یه جای بلند پرت کنم پائین بلاخره پرواز و حس هیجان رو تجربه کنم بعدشم حتما با مخ اومدم زمین و بابای... %2819%29.gif

لینک به دیدگاه

قبل اينكه بميرم: دوس دارم در نبرد ارماگدون شركت كنم و اونجا در ركاب مهدي(عج)كشته شم دوس دارم نابودي اسراييل رو ببينم دوس دارم نابودي يه نظامي ك انقلاب مردمو مصادره كرد و ب انحراف كشوند و اون همه خون ريخت ب اسم خدا و اين همه گشنه و گدا رو شاه كرد و اون همه شاه و انسانهاي لايق و اصيل رو خار . ببينم و ببينم ك اون مردم ب اونچه لايقش هستن و ميخوان برسن قبل مردن دوس دارم رزيم ال سعود ازهم بپاشه و يه حكومت شيعه رو كار بياد تا سايه سنگين وجود نحسشان از قبرستان بقيع جمع شود . دوس دارم هلال شيعه تبديل شه ب قرص كامل و دنيا پي ب حقانيت علي و اهل بيت ببرن. دوس دارم خلبان يه جت جنگي اخرين مدل بشم و با اخرين سرعت و ارتفاع در اسمان پرواز كنم دوس دارم همه عزيزانمو براي اخرين بار ببينم.

لینک به دیدگاه

دوست دارم به تمام آرزوهام برسم :a030:

در ضمن به چند نفر بگم که چقدر دوستشون داشتم و عاشقشون بودم (چون بعدش دیگه چشم تو چشم نمی شیم دوست دارم لحظه آخر این اتفاق بیفته ) :ws37:

و البته از به چند نفر هم بگم که چقدر ازشون بیزار بودم (باز هم به همون دلیل بالا لحظه آخر می خوام بهشون بگم ) :sigh:

لینک به دیدگاه

باید به همه ی کسایی که دوستشون داشتم بگم که دلم حتی تو اون دنیا براشون تنگ میشه...

همیشه آرزو داشتم زیر یه درخت روی چمن های نم دار بمیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...