رفتن به مطلب

آموزش cfd

ارسال های توصیه شده

عذر می خام یه سوال فنی؟ شرمنده من کمی بی سوادم اصلا cfd چیه؟

computational fluid dynamic

دینامیک سیالات محاسباتی،که به محاسبه پارامترهای سیالاتی و شبیه سازی آنها در نرم افزارهایی شبیه فلوئنت میپردازه.

لینک به دیدگاه
computational fluid dynamic

دینامیک سیالات محاسباتی،که به محاسبه پارامترهای سیالاتی و شبیه سازی آنها در نرم افزارهایی شبیه فلوئنت میپردازه.

والله ما تو جامدات یه دینامیک 4 واحدی داریم برای 7 پشتم هم بسه ..خوب که مااز این برنامه نداریم ...

دینامیک + سیالات + محاسبات + نرم افزار ....اووووه:ws42::a030:

لینک به دیدگاه
والله ما تو جامدات یه دینامیک 4 واحدی داریم برای 7 پشتم هم بسه ..خوب که مااز این برنامه نداریم ...

دینامیک + سیالات + محاسبات + نرم افزار ....اووووه:ws42::a030:

ما در سیالات هم دینامیک 4 واحدی داشتیم.:w16:

در اینجا منظور از دینامیک ،پویا بودن هست.اتفاقا نسبت به بقیه نرم افزارهایی که کار کردم،خیلی ساده تره،ولی کسانی که انتقال حرارت را گذرانده باشن،مسئله براشون ملموس تره.بهتون توصیه میکنم پست دوم را دانلود نمایید تا با یک پروژه کامل تا حدودی آشنایی پیدا کنید.

حتی قسمت مش بندی را میتوان در نرم افزارهای جامداتی نیز انجام داد و برای محاسبات و تحلیل از فلوئنت استفاده کرد.

لینک به دیدگاه
ما در سیالات هم دینامیک 4 واحدی داشتیم.:w16:

در اینجا منظور از دینامیک ،پویا بودن هست.اتفاقا نسبت به بقیه نرم افزارهایی که کار کردم،خیلی ساده تره،ولی کسانی که انتقال حرارت را گذرانده باشن،مسئله براشون ملموس تره.بهتون توصیه میکنم پست دوم را دانلود نمایید تا با یک پروژه کامل تا حدودی آشنایی پیدا کنید.

حتی قسمت مش بندی را میتوان در نرم افزارهای جامداتی نیز انجام نمود و برای محاسبات و تحلیل از فلوئنت استفاده کرد.

والله الان تو خط انسیس هستم تابستون میزنم رو خط آباکوس و متلب...

ولی ترم بعد ترمو این دارم جامداتیا می گن سخته مخصوصا یه استاد به پروژه گیر بده تموم..!!

به نظرت برای اینکه من 2 تا ترمو و دو تا سیالات رو که اخذ خواهم کرد چیکار کنم راحت باشم یعنی مفهومی یاد بگیرم؟و با کدوم نرم افزار ور برم؟

لینک به دیدگاه
والله الان تو خط انسیس هستم تابستون میزنم رو خط آباکوس و متلب...

ولی ترم بعد ترمو این دارم جامداتیا می گن سخته مخصوصا یه استاد به پروژه گیر بده تموم..!!

به نظرت برای اینکه من 2 تا ترمو و دو تا سیالات رو که اخذ خواهم کرد چیکار کنم راحت باشم یعنی مفهومی یاد بگیرم؟و با کدوم نرم افزار ور برم؟

این جامداتیا دارن جو رو متشنج میکنن:ws3:درسی ساده تر از ترمو نیست:icon_gol:کافیه مرجعتون :ون وایلن یا سنجل رو بدقت بخونید.خیلی ملموسه.

اما سیالات یکم نیاز به وقت بیشتری داره،که اون هم با مطالعه سهل میشه.اشکالی هم بود ما در خدمتیم:icon_gol:

نرم افزار خاصی هم مورد نیاز نیست.

لینک به دیدگاه
این جامداتیا دارن جو رو متشنج میکنن:ws3:درسی ساده تر از ترمو نیست:icon_gol:کافیه مرجعتون :ون وایلن یا سنجل رو بدقت بخونید.خیلی ملموسه.

اما سیالات یکم نیاز به وقت بیشتری داره،که اون هم با مطالعه سهل میشه.اشکالی هم بود ما در خدمتیم:icon_gol:

نرم افزار خاصی هم مورد نیاز نیست.

ممنون از راهنماییتون ....

این سیالاتی هم همیشه آتیش بیار معرکه هستند .. میبینی به استاد میگیم امتحان نگیره زود سیالاتیا میگن نه بگیر استاد ما خوندیم ....:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...