رفتن به مطلب

اساتید دوست داشتنی...

spow

ارسال های توصیه شده

تا همونجایی که اون استادم راهنمایی کرده بود، یکی از مقاله ها رو پیش برده بودم. امروز اول وقت رفتم پیشش. یه نگاه کرده، میگه: همین؟!

میگم: استاد، تا همینجا راهنمایی کرده بودین. من دیگه نمی دونستم علاوه بر این چی کار می تونستم بکنم؟ خودتون گفنید بیام که اینو نگاه کنید و بری بقیه ش راهنمایی کنید.

میگه: اینطوری که نمیشه کار کرد! نشستی تا من بهت بگم چی کار کنی؟40.gif پس میخوای اسم منم بزن پای مقاله به عنوان نویسنده! 31.gif

من: 07.gif

آخه من که علم غیب ندارم!

این استاد باز دیشب با زنش دعواش شده بوده، سر من خالی کرد! اینقدر دوست داشتم استادم ربات باشه. احساس نداشته باشه.

لینک به دیدگاه
تا همونجایی که اون استادم راهنمایی کرده بود، یکی از مقاله ها رو پیش برده بودم. امروز اول وقت رفتم پیشش. یه نگاه کرده، میگه: همین؟!

میگم: استاد، تا همینجا راهنمایی کرده بودین. من دیگه نمی دونستم علاوه بر این چی کار می تونستم بکنم؟ خودتون گفنید بیام که اینو نگاه کنید و بری بقیه ش راهنمایی کنید.

میگه: اینطوری که نمیشه کار کرد! نشستی تا من بهت بگم چی کار کنی؟40.gif پس میخوای اسم منم بزن پای مقاله به عنوان نویسنده! 31.gif

آخه من که علم غیب ندارم!

این استاد باز دیشب با زنش دعواش شده بوده، سر من خالی کرد! اینقدر دوست داشتم استادم ربات باشه. احساس نداشته باشه.

ما یه استاد داریم اعتراف کرد یه روزایی حال میده حال دانشجو را بگیریم. اگه نگیریم حال خودمون خراب میشه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

یه سری از اساتید واقعا عقده های رفتاری دارن

خداییش این ترم دوتا درسمو با یه استاد مسنی گرفتم اخر هرچی استاده که دیدم

اصلا ادم سیرنمیشه ازبودن سرکلاسش

انتقال مطلب عالی شوخی به جای خود بگو بخند تدریس کاملا بصورت گفتگو ونظرسنجی ومباحثه

ازاون طرف با رییس گروهمون درس دارم یادش که میافتم ازدانشگاه بیزار میشم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

داداشی خودت هم دکترا بگیری بدتر از اونا نشی بهتر نمیشی

راستی رشته خوبی انتخاب کردی توش هی فرت و فرت می تونی مقاله در کنی :ws3:

لینک به دیدگاه

من تو کل عمرم به هیچ استادی رو ننداختم

ولی تا دلت بخواد استاد عقده ای داشتم

یه استاد داستم تو لیست نمراتش 3 جور نمره داشت 8 10 و اخرش 12

لینک به دیدگاه

مطلب ازمن نبود

مال همونوبلاگ مینو خانم بود

من تو دانشگاه مقاله نمیدم چون به نظرم ارزششو نداره

همش میره زیر دست اون استادی که بتونه خفتت کنه

خودم به صورت ازاد شرکت میکنم چشمم هم دربیاد سود وضررش مال خودمه

تا حالا من هرجا تدریس داشتم ازشیوه کهنه دیکتاتوری استفاده کردم نتیجش هم همیشه مثبت بوده! ما ملت خوبی برای تقلید وتبعیت هستیم

لینک به دیدگاه
مطلب ازمن نبود

مال همونوبلاگ مینو خانم بود

من تو دانشگاه مقاله نمیدم چون به نظرم ارزششو نداره

همش میره زیر دست اون استادی که بتونه خفتت کنه

خودم به صورت ازاد شرکت میکنم چشمم هم دربیاد سود وضررش مال خودمه

تا حالا من هرجا تدریس داشتم ازشیوه کهنه دیکتاتوری استفاده کردم نتیجش هم همیشه مثبت بوده! ما ملت خوبی برای تقلید وتبعیت هستیم

بازم مينو خانم؟!!!:persiana__hahaha::w02:

لینک به دیدگاه

آخه من که علم غیب ندارم!

ديگه ديگه....داري ارشد ميگيري مثلا" داش سجاد.....

تو كارشناسي استخونها رو خورد ميكنن و تو ارشد له:ws3:

لینک به دیدگاه

داداش سجاد نمیدونم الان باید از استادای با حالمون تعریف کنم یا بی حال؟

پریروز فهمیدم استاد ایزدی فوت کرده. یکی از اساتید برجسته مکانیک سیالات و مخترع بزرگی که به خاطر نا ملایمت روزگار اسم و رسمش خیلی کوچیک موند و نگذاشتند که بزرگ باشه.

چیز زیادی از دکتر نمیدونم جز اینکه تحصیل کرده امریکا بود. مخترع زیر دریایی و بالون کنترل از راه دور. انسانی فوق العاده با سواد. و البته فوق العاده سخت گیر. خدا بیامرز یه بار منو 2 ساعت تو کلاس سرپا نگه داشت. ولی یه مرد واقعی بود. برنامه نویسی و سیالات تدریس میکرد.

و اما استاد شریف دیگری که سخت گیر نبود ولی از نظر من یک انسان کامل بود. استاد روشنفکر.

البته ایشون در قید حیاط هستن و امیدوارم صنعت و جامعه علمی کشور هیچوقت چنین فردی رو از دست نده. استاد روشنفکر یکی از افراد توانا در حیطه صنعت به حساب میاد که برای دلش هفته ای یک روز تدریس داره. اونم تو دانشگاه آزاد. ولی بچه ها رو از درس سیراب میکنه. از معرفت.

نمیتونم هیچ توضیحی راجع به شیوه تدریس استاد روشنفکر ارائه کنم چون سخته که بتونید تجسم کنید.

و اما اساتید ... دیگه که ازشون یاد نمیکنیم. فقط امیدوارم هیچوقت به اشتباهاتشون پی نبرن. چون برای اونها گمراهی آرزو میکنم تا تاوان ناملایماتی رو بدن که در حق بچه ها انجام دادن.

لینک به دیدگاه

خدا بگم چیکار نکنه این اسرائیل بی ناموس رو.

رفتم دانشگاه می بینم نمره ها رو زدن رو دیوار، بعد میبینم منی که از همه زودتر مقاله مو دادمو 6 بار کرکسیون کردم با استاد ، نمره ام کم شده، بعد سه نفر به طرز مشکوکی از من بالاترن!

بعد کاشف به عمل آمد که در همایشی اسم استاد گرامی بالاتر از اسم طرف درج گردیده است. اما ما ازادانه مقاله داده ایم!مقاله شان را دیده بودم که با ماژیک روی اسم استاد خط کشیده بودند اما ننگ با رنگ پاک نمی شود!

لینک به دیدگاه

استاد: پور اکبر

دروس : مقاوت مصالح - مکانیک خاک - راه سازی - تحلیل 1 (دوستان عمرانی میدونن این درسا یعنی چی)

غیر از ایشون هم کسی حق درس دادن این درسها رو نداره

هر ترم 60-70 نفر بر میدارن ؛ 6-7 نفر پاس میکنن

اعتراض میکنی ورقتو در میاره جوری اصلاح میکنه که 5 نمره هم زیر نمره قبلیت میگیری

ادعاش هم میشه تو دنیا کسی بهتر از این درس نمیده ، میاد فقط فرمول اثبات میکنه از حل مثال خبری نیست

خدایا ما چیکار کنیم از دست این؟ :w74:

لینک به دیدگاه

استاد یوسفی :icon_gol: ای جان:rose:

دروس فلز و زبان فنی

ایشون فصلی تغیر شخصیت میدادن ، تو ترم های بهار خیلی مهربون و تو ترمهای پاییز سختگیر بودن ، ما هم همیشه بهار بر میداشتیم درسامونو باهاش ، پاییز هم که ترم اولی ها بودن:ws3:

سر امتحان خودش خودش به همه تقلب میداد ، سر زبان فنی من با دیکشنری گوشی مشغول تقلب بودم اومد گفت چیکار داری میکنی؟ دیکشنریه؟ اا اینو واسم بفرست:ws3:

آخر ترم هم میرفتی میگفتی استاد نمره لازم دارم :pichak29: میگفت چقدر ؟ میگفتیم 2 نمره ، لیست رو در میاورد 3 نمره اضافه میکرد:ws17:

لینک به دیدگاه
استاد: پور اکبر

دروس : مقاوت مصالح - مکانیک خاک - راه سازی - تحلیل 1 (دوستان عمرانی میدونن این درسا یعنی چی)

غیر از ایشون هم کسی حق درس دادن این درسها رو نداره

هر ترم 60-70 نفر بر میدارن ؛ 6-7 نفر پاس میکنن

اعتراض میکنی ورقتو در میاره جوری اصلاح میکنه که 5 نمره هم زیر نمره قبلیت میگیری

ادعاش هم میشه تو دنیا کسی بهتر از این درس نمیده ، میاد فقط فرمول اثبات میکنه از حل مثال خبری نیست

خدایا ما چیکار کنیم از دست این؟ :w74:

زیر آبشو بزنید بندازینش بیرون:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
پیش کی؟ خودش رئیس گروهه :4564:

پیش رئیس دانشگاه

اعتصابی اعتراضی یه کاری بکنید دیگه ...........

این اساتید مزخرف باید تو دهنی بخورند به شیوه رسمی.......

لینک به دیدگاه
پیش رئیس دانشگاه

اعتصابی اعتراضی یه کاری بکنید دیگه ...........

این اساتید مزخرف باید تو دهنی بخورند به شیوه رسمی.......

رئیس دانشگاه از این هم گندتره ، از وقتی هم زن و بچش تو سقوظ هواپیما مردن میگن رسما روانی شده :icon_pf (34):

ولی با بچه ها هماهنگیم اگه این ترم هم اذیت کرد یک حرکت خودجوش میکنیم

لینک به دیدگاه
رئیس دانشگاه از این هم گندتره ، از وقتی هم زن و بچش تو سقوظ هواپیما مردن میگن رسما روانی شده :icon_pf (34):

ولی با بچه ها هماهنگیم اگه این ترم هم اذیت کرد یک حرکت خودجوش میکنیم

حتما حرکت خودجوش بکنید ...فقط مواظب باشید چیز خاصی بهتون نبندند:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

آره دیگه شورشو در آورده ، فکر کن 9.75 منو 10 نداد !!!

یک توصیه از من به ملت شریف ایران ، تو کشمیر برین عمران بخونین اما تو آزاد ارومیه نخونین :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

ترم پيش يه استاد آزمايشگاه داشتم كه با خانوما مشكل داشت (هي ميگفت من يه همجنس اينارو دارم ميشناسمشون:banel_smiley_4:)

سلام ميكرديم جواب مارو نميداد عوضش با پسرا دست و روبوسي:banel_smiley_4:

سوال ميپرسيديم روشو ميكرد اونور مبرفت پيش پسرا

نمره هاي پسرا همه حتي خنگولاشون بالاي 17 بود عوضش دخترا بالاترين نمره فقط منو دوستم بوديم اونم13.5 :w821:

20 نفر هم انداخته بود كه همشون هم ترم آخر بودن:banel_smiley_4: بعد مدير گروه و رئيس دانشكده كلي قربون صدقش رفتن تا از اون 20 نفر دوباره امتحان بگيره

آخه ازمايشگاه رو هم ميندازن!!!!!!!:ubhuekdv133q83a7yy7

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...