رفتن به مطلب

وداستان ان کلاغ که به منزل میرسد!!

spow

ارسال های توصیه شده

سلام

خب

کلاغ قصه ما به داره به یه جاهایی میرسه

یه جاهای خیلی خیلی خوب

تو خیلی جاها به خیلی چیزا که میخواست رسیده یا نزدیک شده وبرای رسیدن به یه چیزایی هم خیز برداشته!

ملت دوتا هندونه ورمیدارن دیسک کمر(بقول اون یارودیکس!!)میگیرن من موندم با این یه وانت هندونه چه کارا باید بکنم؟:ws3:

اگه تا فردا ساعت 5 منو تو این تالاراخراج نکردن میخوام این دوروز اخری رو یجوردیگه باشما باشم وخوش بگذرونم:ws28:

هرچه بوده بودن درکناردوستان لحظات لذت بخش وپری رو برای من رقم زده وبه دلیل تغییر شرایط شغلی فک کنم تا مدت زیادی دسترسی به نت نداشته باشم وبعد ازاونم سیرهمین هندونه ها اجبارا فرصتی برای زیاد بودن فراهم نمیکنه وحتما اگرفرصت مناسبی گیرم بیاد میام وسر میزنم

خلاصه گفتیم تجدید بیعتی داشته باشیم با رفقای گل وگلاب ویه دورهم بگیم وبخندیم(ای بابا بزارین دوروز بمونه این تاپیکای اسقاطی ما دیگه:banel_smiley_52:)

خلاصه بیا خاطره ای حرفی چیزی ازبودن هامون اززندگی هامون از هرچیزی که دلت میخواد اینجا بنویس یه روزی وقتی میخونیشون لذت عجیبی توش هست

بفرما تو دم دربده:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 54
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یاد تاپیک ترشی فروشی افتادم

دلیل خوبی بود برای شناخت خیلیا دوستی ها والبته اذیت کردن هایی مداوم که اخرش با تیغ ارچی گردن زده شد!

نامرد اول منتقلش کرد زنگ تفریح بعد حذفش کرد منم دیگه دستم بهش نرسید:icon_pf (44):

فک کنم درامد ترشیهای ما ازصادرات نفت بیشتر شده بود:ws28:

لینک به دیدگاه

میخوای ضامنت بشم محمد اخراجت کنه:ws3:

امیدوارم هر کجا میری همیشه سالم و شاد و موفق باشی جات همیشه خالی تو دلهامون و تو انجمن (شکلک گل از اون گرون گروناش:ws3:)

لینک به دیدگاه
میخوای ضامنت بشم محمد اخراجت کنه:ws3:

امیدوارم هر کجا میری همیشه سالم و شاد و موفق باشی جات همیشه خالی تو دلهامون و تو انجمن (شکلک گل از اون گرون گروناش:ws3:)

کی من؟کی اون؟

نه بابا اون که وصیت نامش رو باید بنویسه اگه همچی کاری بکنه

فقز مدیرای تالارازاد چون میخوام مثل قدیما تالارازاد رو بترکونم:ws3:

لینک به دیدگاه
کی من؟کی اون؟

نه بابا اون که وصیت نامش رو باید بنویسه اگه همچی کاری بکنه

فقز مدیرای تالارازاد چون میخوام مثل قدیما تالارازاد رو بترکونم:ws3:

اکشال نداره تو حق آب و گل داری بترکون سه روز دیگه میفرستیم بایگانی:ws3:

لینک به دیدگاه
باشه

حالا هیچ چیزی برا گفتن نداری؟:banel_smiley_4:[/quote‏ [‏

فقط خواستم اینا خاطره بشه واسه دفعه بعد تعریف کنیbanel_smiley:_4:

یادش بخیر قرار بود نت و ترک کنم یک خداحافظی مفصل با بکس مهندسان داشتم و چند روز بعد بعلت بدن درد مواد مصرف کردم سجاد گفت یک اخراج طلبت همچنان جفتمون آرزو بدل موندیم نه اون اخراجم کرد نه من ترک کردم !هییی

لینک به دیدگاه

اره ها حال مید ه یه مدت از نت دور باشی شاید با محیط واقعی یکم اشتی کنی ولی دلمون واسط تنگ میشه

خدایشش چه روزگاری بود تو مهنداسان اون اولاش چقدر اخطار میگرفتم

اون موقع که شقی زنم نبود

لینک به دیدگاه
اره ها حال مید ه یه مدت از نت دور باشی شاید با محیط واقعی یکم اشتی کنی ولی دلمون واسط تنگ میشه

خدایشش چه روزگاری بود تو مهنداسان اون اولاش چقدر اخطار میگرفتم

اون موقع که شقی زنم نبود

:jawdrop:

منظورت اینه کسی نمیدونست زنتم دیگه!

:a030::a030::ws47::ws47::ws47::vahidrk:

لینک به دیدگاه
فعلا تا نیومدم بیایین تعریف کنین بعدا میایین دیده هاتونم اضافه میکنین:ws3::icon_gol:

از نوشته هاتون خیلی خوشم میاد توی دنیا واقعی من نتونستم کسایی را پیدا کنم که مثل من فکر کنن همیشه فکر میکردم از مریخ اومدم از نظر اعتقادات مثل هیچ کس نیستم(البته به جز خانواده)

اینجا که اومدم اینقد خوشحال بودم که بقیه مثل من بودن حتی از من هم بهتر . یکیش خود شما :a030:

با اشتیاق میام تاپیکتونو میخونم. دیگه نمیترسیدم از بیان نظراتم :ws37:

اگر اینجا نبود من هیچ وقت شما را نمیشناختم وخیلی از دوستان دیگه:icon_gol:

به نظر من آشنا بودن یا غریبه بودن هیچ ربطی به نسبت فامیلی نداره کسی با کسی فامیله که از نظر فکری باهاش آشنا باشه نه نسبت خانوادگی.:w16:

لینک به دیدگاه
از نوشته هاتون خیلی خوشم میاد توی دنیا واقعی من نتونستم کسایی را پیدا کنم که مثل من فکر کنن همیشه فکر میکردم از مریخ اومدم از نظر اعتقادات مثل هیچ کس نیستم(البته به جز خانواده)

اینجا که اومدم اینقد خوشحال بودم که بقیه مثل من بودن حتی از من هم بهتر . یکیش خود شما :a030:

با اشتیاق میام تاپیکتونو میخونم. دیگه نمیترسیدم از بیان نظراتم :ws37:

اگر اینجا نبود من هیچ وقت شما را نمیشناختم وخیلی از دوستان دیگه:icon_gol:

به نظر من آشنا بودن یا غریبه بودن هیچ ربطی به نسبت فامیلی نداره کسی با کسی فامیله که از نظر فکری باهاش آشنا باشه نه نسبت خانوادگی.:w16:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

خیلی لطف داری عزیز

بارها گفتم اینجا چکیده قانونمندی ازجامعه خودمونه

منتهی اختیار عمل وبیخیالی که دراجتماع گریبانگیرمونه رو اینجا نداریم لاجرم رفتارهای خاصتری رو ازخودمون بروز میدیم

منم ازاشنایی با تک تک دوستان خوشحالم

زنده باشی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:تاه یه مدت نمیدونستم اسمت سجاده از اونجایی هم که زبانم فوله به طرز خیلی وحشیانه بی سوادی اسمتو میخوندم:icon_pf (34):هرجا هستی شاد باشی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...