رفتن به مطلب

اخه خجالتم خوب چیزیه

تینا

ارسال های توصیه شده

امروز تو خیابون یه پیر مردی از کنارم رد شد یه متلک بد بم گفت گفتم خجالت نمیکشی تو جای بابای منی.اخه من موندم چه حالی میده مردا متلک میندازن.

• Like 13
لینک به دیدگاه
اروز تو خیابون یه پیر مردی از کنارم رد شد یه متلک بد بم گفت گفتم خجالت نمیکشی تو جای بابای منی.اخه من موندم چه حالی میده مردا متلک میندازن.

میشه هزار فلسفه بافت ها... معمولا بعضا دوستان زحمت این بخشش رو میکشند...

ولی در نهایت اصلی ترین دلیلش عقده های جنسی هست فکر میکنم... این چیزها سن و سال هم نمیشناسه...

• Like 13
لینک به دیدگاه
میشه هزار فلسفه بافت ها... معمولا بعضا دوستان زحمت این بخشش رو میکشند...

ولی در نهایت اصلی ترین دلیلش عقده های جنسی هست فکر میکنم... این چیزها سن و سال هم نمیشناسه...

اخه پیرمردم عقده جنسی داره؟؟؟

• Like 6
لینک به دیدگاه
عجب موجوداتین این مردا.

باز مرد و زنش کردید ؟

بیخودی نبود خمینی توی اتوبوس ها تخته سه لایی میزاشت و مرد و زن رو جدا میکرد... میدونست تو خون ایرانی هاست...

جالبه ها... بنده هم یه چیزایی از دختر ها دیدم که نمیتونم بگم... خیلی زشته... ولی هرگز نمیگم عجب موجوداتی هستند این دختر ها...

میگم بعضی آدم ها خوب نیستند...

مسئله آدم بودن یا نبودنه... دختر پسر نداره...

در ضمن این هم به عنوان یک نکته ی جداگانه بگم که بیماری روانی که مرد و زن نداره... در خانوم ها هم این مسئله به همون اندازه ای هست که در آقایون هست... برخی درکش میکنند و کنترلش میکنند... برخی نمیتونند... یا کلا از مشکل خودشون بی خبر هستند...

منتها هر بیماری یک سری نشانه ها و symptom هایی داره... در آقایون بیشتر به این شکل خودش رو نشون میده... در خانوم ها هم به شکل دیگری...

منتها شما الان میگید آقایون عجب موجوداتی هستند ما زیاد ناراحت نمیشیم و واکنش تند من ندیدم از طرف آقایون... ولی اگر بنده همین الان بگم که نشانه های عقده ی جنسی در خانوم ها چی هست همه ی خانوم ها میریزند اینجا که از حقوق از دست رفتشون دفاع کنند...

منظورم اینه که واقعا مرد و زن بودنش نیست... مسئله جامعه ای هست که باعث شده انواع و اقسام بیماری ها و کمبود ها و ناهنجاری ها در ما نهادینه بشه و به شکل های مختلف بروز پیدا کنه... که واقعا آزار دهنده هم هست... ولی تنها کاری که ما از دستمون بر میاد کنترل خودمون هست... همین...

• Like 15
لینک به دیدگاه
باز مرد و زنش کردید ؟

بیخودی نبود خمینی توی اتوبوس ها تخته سه لایی میزاشت و مرد و زن رو جدا میکرد... میدونست تو خون ایرانی هاست...

جالبه ها... بنده هم یه چیزایی از دختر ها دیدم که نمیتونم بگم... خیلی زشته... ولی هرگز نمیگم عجب موجوداتی هستند این دختر ها...

در ضمن این هم به عنوان یک نکته ی جداگانه بگم که بیماری روانی که مرد و زن نداره... در خانوم ها هم این مسئله به همون اندازه ای هست که در آقایون هست... برخی درکش میکنند و کنترلش میکنند... برخی نمیتونند... یا کلا از مشکل خودشون بی خبر هستند...

منتها هر بیماری یک سری نشانه ها و symptom هایی داره... در آقایون بیشتر به این شکل خودش رو نشون میده... در خانوم ها هم به شکل دیگری...

منتها شما الان میگید آقایون عجب موجوداتی هستند ما زیاد ناراحت نمیشیم و واکنش تند من ندیدم از طرف آقایون... ولی اگر بنده همین الان بگم که نشانه های عقده ی جنسی در خانوم ها چی هست همه ی خانوم ها میریزند اینجا که از حقوق از دست رفتشون دفاع کنند...

منظورم اینه که واقعا مرد و زن بودنش نیست... مسئله جامعه ای هست که باعث شده انواع و اقسام بیماری ها و کمبود ها و ناهنجاری ها در ما نهادینه بشه و به شکل های مختلف بروز پیدا کنه... که واقعا آزار دهنده هم هست... ولی تنها کاری که ما از دستمون بر میاد کنترل خودمون هست... همین...

بات موافقم.

• Like 4
لینک به دیدگاه

هییییییییییییییییی:shame:دیشب منم داشتم راه خودمو:w821::w821: میرفتم یکی افتاد دنبالم:sad0: نمیدونم چی شد یهو برگشتم زدم زیر گریه گفتم ولم کن دیگه:w821:میخوام تنها باشم:w821: تو رو خدا و لم کن:w821: همینجوری با گریه هم اومدم خونه

:w821:

الان به حرکت خودم فکر میکنم نمیدونم چرا یهو زدم زیر گریه:ws52:

• Like 11
لینک به دیدگاه
امروز تو خیابون یه پیر مردی از کنارم رد شد یه متلک بد بم گفت گفتم خجالت نمیکشی تو جای بابای منی.اخه من موندم چه حالی میده مردا متلک میندازن.

خب سن هرچی بالاتر میره طمع ادما هم دزش افزایش پیدا میکنه ومیتونید یه نیگا به افراد مسن دوروبرتون بکنید ببینید تو این مسایل اونا امیالشون قویتره یا جوونا؟!دی:

اما درمورد متلک ماها هنوز کارداریم تا رسیدن به یک سری رفتارهای هدفمند وکنترل شده!

• Like 7
لینک به دیدگاه
باز مرد و زنش کردید ؟

مرسي وافن جان

متاسفانه تو جامعه ما كم نيست اين داستان هاي واقعي

خوب اشاره كردين اينقدر به زن و مرد ربطش نديم بهتره

• Like 6
لینک به دیدگاه
باز مرد و زنش کردید ؟

کاملا باهات موافقم استاد وافن

با اینکه تفکر سنتی اونقدر تو ذهنم ریشه کرده که نمیزاره تو این مورد منطقی فکر کنم و تحلیلش کنم ولی حرفتو قبول دارم

اینا به مسایل روانی برمی گرده

شاید دخترا متلک نگن ولی به روشهای دیگه عقده هاشونو بیرون میریزن

• Like 6
لینک به دیدگاه

دوران عوض شده الان دخترا بیشتر متلک می گن تا پسرا!!

بس که زیادن دخترا!! اووووووووووووووووو ... همینطور راه میری تو خیابون .... ریخته دختر

لینک به دیدگاه
عجب موجوداتین این مردا.

[]\

اینکه عجب موجوداتین این مردا که آره

ولی در کل حرفت درست نیست

نمیدونم چرا مردا هرچه پیرتر میشن حریص تر میشن:banel_smiley_4:

جوون بیچاره به همه کار نداره میگرده دختری پیدا میکنه که دختره هم بدش نیاد

ولی نمیدونم چرا بعضی پیرمردا اینقدر کثیف اند:icon_pf (34):

فقط به جنسیت طرف کار دارن

نه به جوون و پیرش نه به قیافش نه به اعتقداتش

• Like 4
لینک به دیدگاه
اینکه عجب موجوداتین این مردا که آره

ولی در کل حرفت درست نیست

نمیدونم چرا مردا هرچه پیرتر میشن حریص تر میشن:banel_smiley_4:

جوون بیچاره به همه کار نداره میگرده دختری پیدا میکنه که دختره هم بدش نیاد

شما الان هرکی رو که کسی بهش متلک گفته بردی زیر سوال.

یعنی هرکس این اتفاق براش میافته خودشم میخاد؟:banel_smiley_4:

این جنس ما به خودشونم رحم نمیکنن. :icon_pf (34):

• Like 3
لینک به دیدگاه
شما الان هرکی رو که کسی بهش متلک گفته بردی زیر سوال.

یعنی هرکس این اتفاق براش میافته خودشم میخاد؟:banel_smiley_4:

این جنس ما به خودشونم رحم نمیکنن. :icon_pf (34):

این جنس ما به خوشون هم رحم نمیکنن یا این جنس ما به خودمون هم رحم نمیکنیم؟:w16:

الان خودتو از دایره زن بودن خارج کردی؟؟!

• Like 4
لینک به دیدگاه

البته این موضوع متلک قضیه ی خیلی ریشه داریه تو کل دنیا..

اما خب یه فرقی هم هست...

اون جا مردا به زنایی که..........خودتون می دونین دیگه اونم برای هدف مشخصی متلک میندازن ...

که البته اینم دیگه منسوخ شده...

چون به این درک رسیدن که هر چیزی یه جایی داره...

اما این جا..............

• Like 6
لینک به دیدگاه

به گزارش انستیتو پاستور

مردان خیابانی بر دو دسته اند :

مردان دست اول ، مردان یک لقمه نان ، مردان کار

...مردان دست دوم ، مردان بوق و کلینکس ، مردان هار

به اطلاع اهالی شریف می رساند

سگ حیوان نجیبی است

امان از دست دومی های پدر سگ !

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...