رفتن به مطلب

دیده شدن امام زمان در مصر

El Roman

ارسال های توصیه شده

به فیلم دقت کنید ؛ سوار سبز پوشی که ناپدید میشه !

مصیحیا عقیده دارن قبل از آخر الزمان 4 تا اسبه عجیب تو دنیا دیده میشن ، که یکی سبر هست و جایی دیده میشه که قتل و کشت و کشتار زیاد باشه ! فیلم مال درگیریهای مصر هست

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
(با تشکر از AminNePo )

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چقد عجیه همه چیز

هم عجیبه هم باور کردنش سخته ولی اگه 1 درصدم احتمال بدیم امام زمان و آخر زمان و قیامت و این چیزا واقعیت داشته باشه خیلی وحشتناکه:sigh:

لینک به دیدگاه
چقد عجیه همه چیز

هم عجیبه هم باور کردنش سخته ولی اگه 1 درصدم احتمال بدیم امام زمان و آخر زمان و قیامت و این چیزا واقعیت داشته باشه خیلی وحشتناکه:sigh:

چرا وحشتناک ... اتفاا اگه یه درصد واقعیت باشه میشه امیدوار شد به اخرش ...:hanghead:

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز مراقب باشید به اعتقادات کسی توهین نشه در صورت مشاهده پست حذف میشه و در صورت تکرار اخطار داده میشه

ممنون از همکاری تک تک شما

لینک به دیدگاه
چرا وحشتناک ... اتفاا اگه یه درصد واقعیت باشه میشه امیدوار شد به اخرش ...:hanghead:

این ک یکی ثانیه ب ثانیه ی زندگیتو ضبط کرده و واسه هر ثانیه خلافش میخواد تو آتیش بسوزونتت وحشتناک نیست ؟ :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
این ک یکی ثانیه ب ثانیه ی زندگیتو ضبط کرده و واسه هر ثانیه خلافش میخواد تو آتیش بسوزونتت وحشتناک نیست ؟ :icon_pf (34):

نه ... چون به ازای هر ثانیش اگه خوب باشه میتونم پاداشمبگیرم ... بستگی داره به خودم ... نه به خدا و پیغمبر که ..

بعدشم از خدا که حرف میزنی از یه غوله بی شاخ و دم زبون نفهم که حرف نمیزنی ... هم مهربونه هم بخشندس هم از هرکی اندازه خودش توقع داره ...

این جوری که نگا کنی دیگه وحشتناک نیس :flowerysmile:

لینک به دیدگاه
نه ... چون به ازای هر ثانیش اگه خوب باشه میتونم پاداشمبگیرم ... بستگی داره به خودم ... نه به خدا و پیغمبر که ..

بعدشم از خدا که حرف میزنی از یه غوله بی شاخ و دم زبون نفهم که حرف نمیزنی ... هم مهربونه هم بخشندس هم از هرکی اندازه خودش توقع داره ...

این جوری که نگا کنی دیگه وحشتناک نیس :flowerysmile:

دیدت قشنگه :icon_gol:

ما ک از خدامونه اینجوری ک میگی مهربون باشه :ws37:

لینک به دیدگاه

به نظر من که الکیه و خالی بندیه.

چطور به اون گندگی و درخشش اونجا ظاهر میشه و پرواز میکنه ولی کسی ککش نمیگزه؟ همه مشغول شورش و سنگ اندازی خودشون هستن و کسی انگار ندیده همچین چیزی رو.

اگه راس راسکی بود که یه عده اینور اونور فرار میکردن، یه عده هم تا اونجا که پرواز میکنه دنبالش میدویدن!

لینک به دیدگاه
به نظر من که الکیه و خالی بندیه.

چطور به اون گندگی و درخشش اونجا ظاهر میشه و پرواز میکنه ولی کسی ککش نمیگزه؟ همه مشغول شورش و سنگ اندازی خودشون هستن و کسی انگار ندیده همچین چیزی رو.

اگه راس راسکی بود که یه عده اینور اونور فرار میکردن، یه عده هم تا اونجا که پرواز میکنه دنبالش میدویدن!

من تاییدش نمیکنم ولی خیلیا معتقد هستند چیزهای فرازمینی با چشم دیده نمیشن و با آینه ها و دروبین ها دیده میشن :ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...