رفتن به مطلب

سربازی

eder

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مبارکه

خوش به حالت..

داداش بیچاره من که حسابی بهش سخت گذشت اون آموزشی رو..الان هم با اینکه تک پسر هستش ولی یه جای دوری انداختنش که نزدیک 80 دقیقه تو راه باید بره . همین قدر هم طول میکشه برگرده.

خدا ازشون نگذره:ws54:

لینک به دیدگاه
دلم به حال داداش دانیلو میسوزه ... بیچاره الان تو آموزشیه

خیلی بده ... خیلی!

آدم واسه یه روز کسر شدن چه کارا که نمیکنه !

اون تو چه شستشوی مغزی ای روی آدم پیاده نمیکنن ... به قول دااش سجاد پروپاگاندا

(البته من که نرفتم ... ولی دیدم)

یه دوست داشتم که یکی از تظاهرتای شهرمون رو استارت زد با چند نفر دیگه :ws43:

اما بعدش واسه اینکه 2 ماه ... فقط 2 ماه زودتر خدمتش تمام شه ، رفت بسیجی شد !!! دوره ی فعال و کارت سبز و این حرفا:icon_pf (34):

یه دوست دیگم هم که تو لیست سیاه بسیج بود ... می خواست کارت بگیره ردش کردن ... بعد با بدبختی و دور زدن رفت و کارت فعال درست کرد که کسری بگیره :icon_pf (34):

یه رفیق دیگه هم که با همون اولی و بعضیا تظاهرات رو شروع .... کردن وقی رفت خدمت از این رو به اون رو شد !!!!!!!!

همش از جنگ نرم میگفت !:w58:

یه بار هم طی یه پیشنهاد شرم آور گفت برام چند یه مطلب درباره ی جنگ نرم تهیه کن و چند عکس خوب .... اگه ببرم تشویقی میگیرم !!:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

منم با با یکسری الفاظ رکیک به خدا سپردمش:w000:

البته بعد از 6 - 7 ماه فهمید شستشوی مغزیش دادن .... ولی چه میکنن اون تو !!!؟

منم خیلی از خدمت بدم میومد .... همه کاری تو زندگیم کردم و از لحاظ فیزیکی برام سخت نبود ....

اما از لحاظ روحی فکر کنم داغون میشدم اگه میرفتم

امروز من معاف شدم

الانم خیلی خوشحالم که نیازی نیست برم 18 ماه از وقتم رو حروم کنم و پا جفت کنم و بگم : الله اکبر ... خ.ر

این تایپیک رو زدم به خاطر اون کسایی که 18 ماه از زندگیشون رو تو اسارت و زیر شکنجه های روحی و جسمی قرار میگیرن تا پایه های قدرت یه عده ای محکم باشه

افکار اینجانب رو که میشناسید؟

اینجانب چند سال بسیجی فعال بودم :whistle: فقطم به خاطر خدمت رفتم با همین افکار رفتم و با همین افکار هم دیگه نرفتم :whistle: البته بسیجی که من میرفتم بیشتر جلسات قرائت قرآن بود ! هروقتم بحثی صورت میگرفت همین افکارم رو بیان میکردم :whistle: کسر خدمتمونم کم کردن بیشرفا:w000: دلم خوش بودم کلی کسر دارم:sigh:

اینا در حدی نیستن که بتونن با ماهی یکی 2 جلسه شستشوی مغزی بدن ؛ پس با خیال راحت جهت کسر خدمت عضو بسیچ بشید:ws3:

بنده به هیچ وجه با قوانین کنونی معاف نمیشم:sigh: همه معاف شدن الا من:sigh:

لینک به دیدگاه

ای نامرد:ws3:

من کل پیامارو نخوندم

واسه چی معاف شدی؟:brodkavelarg:

منم قرار بود معاف شم ولی دلم نیومد داداشم به جام بره خدمت من رفتم تا اون معاف شه

تا سال 91 من بدبخت باید برم

الان که کاری با من ندارن ولی تو آموزشی که صبگاه و رژه داشتیم

کل پادگان و به مسخره گرفته بودیم

به هر حال خیلی خوشحال شدم یکی دیگه از بچه های اینجام معاف شد و 18 ماه از زندگیش به بطالت تلف نشد

من جای تو بودم شب میزاشتمش زیر سرم میگفتم خدایا صد هزار مرتبه شکرت:icon_gol:

لینک به دیدگاه
همون خبراییی که رفیقات استارتشو زدن :ws3:

:icon_pf (34):

روز عاشورا و از اون مهمتر شبش کجا بودی !؟؟

شب 4 شنبه سوری پارسال و پیار سال کجا بودی !؟

:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

کلیپاش رو تو اینترنت بگردی پیدا میکنی !

:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
افکار اینجانب رو که میشناسید؟

اینجانب چند سال بسیجی فعال بودم :whistle: فقطم به خاطر خدمت رفتم با همین افکار رفتم و با همین افکار هم دیگه نرفتم :whistle: البته بسیجی که من میرفتم بیشتر جلسات قرائت قرآن بود ! هروقتم بحثی صورت میگرفت همین افکارم رو بیان میکردم :whistle: کسر خدمتمونم کم کردن بیشرفا:w000: دلم خوش بودم کلی کسر دارم:sigh:

اینا در حدی نیستن که بتونن با ماهی یکی 2 جلسه شستشوی مغزی بدن ؛ پس با خیال راحت جهت کسر خدمت عضو بسیچ بشید:ws3:

بنده به هیچ وجه با قوانین کنونی معاف نمیشم:sigh: همه معاف شدن الا من:sigh:

توی بسیج زیاد نمیتونن روی مخ آدم کار کنن چون آدم تو اجتماع هست !

ولی وقتی تو بیابون بودی با یه عده مثل خودت که 24 ساعت دارن رو مغزتون کار میکنن بحث فرق داره !

در مورد بسیج هم اینو بگم که کارت بسیج گرفتن هم خیانت به مردم کشوره !

چرا ؟

چون اونا حتی از اسم شما هم میتونن سوء استفاده کنن و آمارشون رو بالا ببرن ... به همین سادگی ...

بعد هم یکی مثل شما پیدا میشه که تو جلسات ساکت نمیشینه و حرف دلش رو میزنه ... چی میشه آخرش ! ... یا هیچی دستت رو نمیگیره و یا اینکه مجبور میشی به ساز اونا برقصی

تا وقتی آدم خدا رو داره نیاز نیست به اینجور چیزا متوصل بشه

امیدوارم حرفام رو توهین حساب نکنی ... :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
توی بسیج زیاد نمیتونن روی مخ آدم کار کنن چون آدم تو اجتماع هست !

ولی وقتی تو بیابون بودی با یه عده مثل خودت که 24 ساعت دارن رو مغزتون کار میکنن بحث فرق داره !

در مورد بسیج هم اینو بگم که کارت بسیج گرفتن هم خیانت به مردم کشوره !

چرا ؟

چون اونا حتی از اسم شما هم میتونن سوء استفاده کنن و آمارشون رو بالا ببرن ... به همین سادگی ...

بعد هم یکی مثل شما پیدا میشه که تو جلسات ساکت نمیشینه و حرف دلش رو میزنه ... چی میشه آخرش ! ... یا هیچی دستت رو نمیگیره و یا اینکه مجبور میشی به ساز اونا برقصی

تا وقتی آدم خدا رو داره نیاز نیست به اینجور چیزا متوصل بشه

امیدوارم حرفام رو توهین حساب نکنی ... :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

قبول ندارم کار درستی نیست ، ماهی یکی 2 جلسه رفتن و نیم ساعت قرآن خوندن بهتر از اینه که 2سال بری تو سپاه و ...

در ضمن من که گفتم ساکت نمیشستم و حرفام رو میزدم:ws52:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
قبول ندارم کار درستی نیست ، ماهی یکی 2 جلسه رفتن و نیم ساعت قرآن خوندن بهتر از اینه که 2سال بری تو سپاه و ...

در ضمن من که گفتم ساکت نمیشستم و حرفام رو میزدم:ws52:

:icon_gol:

اگه هدف قرآن خووندن باشه تو خونه هم میسره

دیگه هیچ زمانی رو هم تو ی راه از دست نمیده آدم

سپاه هم که فقط نیروهای بسیجی رو میگیره جدیدا !!

پس تا بسیجی نباشی به سپاه نمیری .... لااقل میری ارتش و 4 تا سرهنگ واقعی میبینی !

نه مثل سرهنگ های سپاه که کیلویی درجه میگیرن

منم تائید کردم حرفت رو که ساکت نمینشستی ! :a030:

ولی اینم گفتم که آدمی که ساکت نمیشینه یا بی نصیبش میکنن و یا اینکه مجبورش میکنن به ساز اونا برقصه

لینک به دیدگاه
اگه هدف قرآن خووندن باشه تو خونه هم میسره

دیگه هیچ زمانی رو هم تو ی راه از دست نمیده آدم

سپاه هم که فقط نیروهای بسیجی رو میگیره جدیدا !!

پس تا بسیجی نباشی به سپاه نمیری .... لااقل میری ارتش و 4 تا سرهنگ واقعی میبینی !

نه مثل سرهنگ های سپاه که کیلویی درجه میگیرن

منم تائید کردم حرفت رو که ساکت نمینشستی ! :a030:

ولی اینم گفتم که آدمی که ساکت نمیشینه یا بی نصیبش میکنن و یا اینکه مجبورش میکنن به ساز اونا برقصه

معاف شدیو نفست از جای گرم در میادا :icon_pf (34): به هر حال بعد از ماجراهای این 2-3سال گذشته نرفتم:w16:

لینک به دیدگاه
معاف شدیو نفست از جای گرم در میادا :icon_pf (34): به هر حال بعد از ماجراهای این 2-3سال گذشته نرفتم:w16:

نه فکر میکنی !!

اونقدر آشنا دارم که میتونم همین امشب یه کارت فعال درست کنم .. ولی ا حالا اینکارو نکردم.

معافیت منم جوری بود که تا خود لحظه ای که گفتن معاف شدی نمیشد گفت معافم.

از صدو خورده ای نفر 3 نفر رو معاف کردن !

اصلا حسابی روش نیست که آدم معاف شه

واسه دانشگاه نیازی به این چیزا ندارم که بخوام امتیاز کسب کنم از این حرفا....

به هر حال کار خوبی کردی که دیگه نرفتی !

و تا اونجا که من میدونم اگه یه مدت خاصی نری دیگه واست فعال رد نمیشه

:w139:

لینک به دیدگاه

امروز من معاف شدم

الانم خیلی خوشحالم که نیازی نیست برم 18 ماه از وقتم رو حروم کنم و پا جفت کنم و بگم : الله اکبر ... خ.ر

این تایپیک رو زدم به خاطر اون کسایی که 18 ماه از زندگیشون رو تو اسارت و زیر شکنجه های روحی و جسمی قرار میگیرن تا پایه های قدرت یه عده ای محکم باشه

خوش به حالت معاف شدی !

تازه سربازی 18 ماه نیست :ws44:

الان شده 24 ماه فیکس !:ws44:

لینک به دیدگاه
24 ماه برای سرباز صفر

22 برای دیپلم

20 برای فوق دیپلم

18 برای لیسانس

16 فوق

فکر میکنم این قانون عوض شد !

دیگه تمام چه تحصیل کرده چه غیر تحصیل کرده 24 ماه !

لینک به دیدگاه
فکر میکنم این قانون عوض شد !

دیگه تمام چه تحصیل کرده چه غیر تحصیل کرده 24 ماه !

نه بابااااااااااااااااااا

مگه شهر هرته؟ غلط کردن ، همینه

:ubhuekdv133q83a7yy7

لینک به دیدگاه

آنچنان با بسیج و تشکیلات سپاه مراوده ای نداشتم!فکر هم نکنم انقدرام راحت بشه دیدگاهها رو عوض کرد مگر این که من طریقم بیراهه باشه!زرنگم نیستم که تکمیلی بگیرم یا کارت فعال داشته باشم!پس با این حساب خدمت میکنیم:w00::ws3:ابدا هم دوست ندارم خودم رو نا امید کنم باید بریم چون نفوذی نداریم!چون الله تبارک تعالی ما را مستوجب نعمت نوچه زادگی نکرد تا به طریقی از نفوذ ارباب استفاده کنیم این عذابیست که گویی قبل از هر ناری لازم است:w16::w00:

لینک به دیدگاه

سربازی مرد میکنه ادمو:w00:

مبارکه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...