رفتن به مطلب

مراسم تشییع جنازه ی یکی از همکاران !

Saman_88

ارسال های توصیه شده

• 7 ماه بعد...

مهمترين رابطهاى که در زندگى مىتوانيد داشته باشيد، رابطه با خودتان است.

خودتان را امتحان کنيد. مواظب خودتان باشيد

کاملا موافقم...من عقیده دارم تا آدم خودش رو دوست نداشته باشه و مواظب خودش نباشه و به خودش اهمیت نده نمیتونه بقیه رو دوست داشته باشه ! دوست داشتن بقیه هم ناشی از دوست داشتن خودمونه...:ws37: اما با این طرز فکرم به خودخواه و خودبین بودن محکوم شدم .... :sigh:

لینک به دیدگاه
کاملا موافقم...من عقیده دارم تا آدم خودش رو دوست نداشته باشه و مواظب خودش نباشه و به خودش اهمیت نده نمیتونه بقیه رو دوست داشته باشه ! دوست داشتن بقیه هم ناشی از دوست داشتن خودمونه...:ws37: اما با این طرز فکرم به خودخواه و خودبین بودن محکوم شدم .... :sigh:

شما کاری به دیگران نداشته باش

همون طور که خودتون گفتید آدم تا وقتی عاشق خودش نباشه نمیتونه دیگران رو دوست داشته باشه !

فلسفه ی دوست داشتن همینه !

این اسمش خودخواهی نیست !:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
عالی بود عالی

شما تنها کسى هستيد که مى‌توانيد بر روى شادى‌ها، تصورات و موفقيت‌هايتان اثر گذار باشيد.:icon_gol::icon_gol:

الانه این گفته رو باور نمیکنم. زمونه عوض شده.

لینک به دیدگاه

موافقم همینطوره

درسته که دیگران بعضی وقتا به شدت مارو میرنجونن و روی عقایدمون گاهی تاثیر میذارن اما همه چیز بستگی به خودمون داره

سخته اما ممکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...