رفتن به مطلب

ایده آل

wamba

ارسال های توصیه شده

در جامعه امروز ما به نظر شماکاربر محترمی که این مطلب را میخوانی

یک انسان ایده آل چگونه باید باشد؟

نظر شخصی خودتون را درمورد

1-یک مرد ایده ال

2-یک زن ایده ال

بیان کنید

متشکرم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

1-یک مرد ایده ال

2-یک زن ایده ال

باید ببینیم ایده آل از نظر چه کسی.

از نظر من مرد و زن ایده آل یعنی کسانیکه به اخلاقیات پایبند باشند،همین.

اینکه آزارشون به جامعه و فامیل و دوست و همسایه و.......نرسه،میشن ایده آل.

لینک به دیدگاه

میتونم ازتون درخواست کنم ایده ال وجامعه امروزی رو یه ذره برامون توضیح بدید

تاپیک موضوع جالبی داره ولی اگه منظورتونو بیشتر وبهتر متوجه بشم خب تعاریف هم دقیقتر میشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
در جامعه امروز ما به نظر شماکاربر محترمی که این مطلب را میخوانی

یک انسان ایده آل چگونه باید باشد؟

1-یک مرد ایده ال

2-یک زن ایده ال

بیان کنید

متشکرم:icon_gol:

1-یک مرد ایده آل در درجه اول باید صادق باشه

2-یک زن ایده آل باید وفادار باشه

دوستان لطفا به جوابهای هم گیر ندید.نظر خودتون رو بیان کنید:ws37:

لینک به دیدگاه
میتونم ازتون درخواست کنم ایده ال وجامعه امروزی رو یه ذره برامون توضیح بدید

تاپیک موضوع جالبی داره ولی اگه منظورتونو بیشتر وبهتر متوجه بشم خب تعاریف هم دقیقتر میشه:icon_gol:

بله البته توضیح میدم

مثلا یک مرد ایده ال در دهه 50 از دیدگاه مردم بایدیکسری خصوصیات خاص میداشت تا مقبول جامعه و دیگران میبود و یک طورایی میگفتن که اینجوری باشه ایده ال محسوب میشه

الان اوضاع فرق کرده ارزش ها و باورها در حال تغییر هست

میخوام بدونم از نظر شماها جوانان امروزی ایده ال ها چگونه هستند؟

اون بالا مرد روگفتم ایضا در مورد خانومها

لینک به دیدگاه
بله البته توضیح میدم

مثلا یک مرد ایده ال در دهه 50 از دیدگاه مردم بایدیکسری خصوصیات خاص میداشت تا مقبول جامعه و دیگران میبود و یک طورایی میگفتن که اینجوری باشه ایده ال محسوب میشه

الان اوضاع فرق کرده ارزش ها و باورها در حال تغییر هست

میخوام بدونم از نظر شماها جوانان امروزی ایده ال ها چگونه هستند؟

اون بالا مرد روگفتم ایضا در مورد خانومها

خب این مسئله محدود میشه به ارزشهای زمانی وایده ال گرایی ذهنی نسلها

خب درمورد اقایون بهتر خانوما نظر بدن ولی درمورد خانوما(اخ که چقدرباید محتاط ودت به عصا بود)به نظر من صداقت بزرگترین پارامتری هست که میتونه درارتباطات دخیل باشه

-اینو خارج ازعنوان بحث بگم که ایده ال گرایی به نظرخودم درست نمیتونه باشه چون درهرحال ماها موجوداتی نسبی هستیم وهرکدوممون دارای نقایص وعیبهای مختص به خودمون وذهنیت ایده ال گرا وقتی با تعارضات ومشکلات لاینحل روبرو میشه به بن بست میرسه-

البته صداقتی که عنوان کردم یک امرکاملا دوطرفه هست واصل ارتباط سالم وپایدار هم مبتنی بر صداقت دررفتار وگفتار وعمل باید باشه

حالا هرچقدر ازاین مسئله بیشتر تخطی کنیم بیشتر دچار چالشها خواهیم شد

لینک به دیدگاه

دوستان نظرات خوبي داده اند .از ديد ي انسان امروزي مرد و زن ايده ال به چند صورت مجزا تعريف خواهد شد و از نظر جغرافيايي هم بي تاثير نخواهد بود .از نظر بنده هم يه زن ايده ال خودشو دست كم نگيره و از خودش مراقبت كنه در مواجعه با سختي ها چون زن نصبت به مرد شكننده تر خواهد بود

نصبت به سيگنال هاييكه در فضاي امروزي دريافت ميكنه با عرض معذرت شخصيت خودشو در مقابل اونها ذليل نشون نده

مستقل تر باشه ويه مكمل ايده ال

لینک به دیدگاه
خب این مسئله محدود میشه به ارزشهای زمانی وایده ال گرایی ذهنی نسلها

خب درمورد اقایون بهتر خانوما نظر بدن ولی درمورد خانوما(اخ که چقدرباید محتاط ودت به عصا بود)به نظر من صداقت بزرگترین پارامتری هست که میتونه درارتباطات دخیل باشه

-اینو خارج ازعنوان بحث بگم که ایده ال گرایی به نظرخودم درست نمیتونه باشه چون درهرحال ماها موجوداتی نسبی هستیم وهرکدوممون دارای نقایص وعیبهای مختص به خودمون وذهنیت ایده ال گرا وقتی با تعارضات ومشکلات لاینحل روبرو میشه به بن بست میرسه-

البته صداقتی که عنوان کردم یک امرکاملا دوطرفه هست واصل ارتباط سالم وپایدار هم مبتنی بر صداقت دررفتار وگفتار وعمل باید باشه

حالا هرچقدر ازاین مسئله بیشتر تخطی کنیم بیشتر دچار چالشها خواهیم شد

موافقم کلا ایده آل خیلی آرمانی و دست نیافتنی هست اما بهرحال شاید بشه نزدیک به اون یا مشابه به اون رو بیان کرد منظورم اینه که ایده آل میتونه یکجورایی "قابل قبول از دیدگاه شما "تعبیر بشه!

لینک به دیدگاه
  • 4 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...