رفتن به مطلب

ازدواج پرنس ویلیام و کاترین

shaden.

ارسال های توصیه شده

این رسم خانواده سلطنتیه که لباساشون پوشیده باشه اینجوری که میگفتن

اون یکیو نودونم :ws3:[/QUOT

عجب رسمایی دارنا:ws3:کلاه بعضیا چرا عجیب غریب بود:banel_smiley_4:

آره یکشینون فکر کن دختر عمش بود مثل شاخ گوزن بود:ws28:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 91
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فقط گذرا تو خبر دیدم

تو خود لندن هم بودم اون روز دقیقا خونه می نشستم از برتر نشون دادن یک نفر بر افراد دیگر متنفرم

همش عوام فریبی

لینک به دیدگاه

اون لیدی همایون کی بود تو بی بی سی فارسی؟ :ws28:

من از همین تریبون به این زوج جوان و دوست داشتنی شادباش میگم.:dancegirl2:

ایشالا سال دیگه این موقع خدا یه دختر تپل بهشون بده.

لینک به دیدگاه

آره یکشینون فکر کن دختر عمش بود مثل شاخ گوزن بود:ws28:

من زبان اصلیشو دیدم نفهمیدم کی به کیه:ws37:لباساشون یه جوری بود:ws52:یعنی همیشه اونجوری میگردن

لینک به دیدگاه
وافن جان پادشاه تو انگیلیس فقط یه نماد هست و حق هیچگونه دخالتی رو توی امور مملکتی نداره

من از این موضوع کاملا مطلع هستم...

ولی خوب حرف من اصلا به این ربطی نداشت... :ws52:

لینک به دیدگاه

منم یه قسمتاییشو دیدم ...خیلی با شکوه بود اصلانم ساده نبود...ظاهرش شاید ساده بود ولی پول هنگفتی خرج مراسم شده بود....

ولی یه چیز برام خیلی جذاب بود اونم این بود که عروس تاریخ هنر خونده بود :ws3::ws28:

لینک به دیدگاه

قبول که عروسیه مهمی هست! اما مگه این شاهزاده و پرنسسش کین که انقدر دنیا بهشون توجه می کنن! 2 میلیلرد نفر این مراسم رو تماشا کرده(به گزارش بی بی سی فارسی)

لینک به دیدگاه
بله... به جای دو هزار سنگ گران بها از 999 سنگ گران بها استفاده شده بود و البته به جای برگزاری جشن در کاخی از طلا در کاخی از سنگ مرمر برگزار شد... به جای 100 اتوموبیل چند میلیون دلاری تنهای به 10 ها اتوموبیل چند میلیون دلاری راضی بودند... عروسی هم واقعا مجلل نبود... خیلی عادی بود... تنها 40 میلیون دلار خرج برداشت... واقعا عجب فرو تنی و قناعتی... تازه اینها اصلا به پول هم نیاز ندارند... این هم باز نشانه ی قناعت این عزیزان بود... تا حالا دیدید کسی که تنها چند میلیارد دلار ثروت داشته باشه و چندین کاخ سلطنتی و صد ها اتوموبیل گران قیمت و نیروی نظامی شخصی با تمام نیاز ها و کمبود هاش تا این حد مردم دوست و فروتن باشه ؟ در نهایت نزدیک به یک میلیون نفر چند ساعت رو جلوی کاخ منتظر بودند تا یک آدم بی کار و مفت خور بیاد و براشون دست تکان بده و اینها مفتخر بشوند... در حالی که همون چند خیابان اون طرف تر مردم داشتند کتک میخوردند...

ابهت شاه و ملکه و سلطنت کشور به این بزرگی و با این تاریخ و تاثیر گزاری باید حفظ شه :banel_smiley_4:

من بودم خیلی مجلل تر برگزار میکردم:ws37:

لینک به دیدگاه
منم یه قسمتاییشو دیدم ...خیلی با شکوه بود اصلانم ساده نبود...ظاهرش شاید ساده بود ولی پول هنگفتی خرج مراسم شده بود....

ولی یه چیز برام خیلی جذاب بود اونم این بود که عروس تاریخ هنر خونده بود :ws3::ws28:

همین چند دقیقه پیش مادرم همین رو گفت و بعد خندید... :w58:

بعد الان شمام همین کارو کردی...

پس چرا من نمیفهمم چرا خنده داره ؟

چون رشتش ساده هست ؟ یعنی مثلا تاریخ هنر بوده ؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
ابهت شاه و ملکه و سلطنت کشور به این بزرگی و با این تاریخ و تاثیر گزاری باید حفظ شه :banel_smiley_4:

من بودم خیلی مجلل تر برگزار میکردم:ws37:

میشه خیلی از این حرف ها زد...

سلطنت طلب ها و خیلی های دیگه که فکر میکنند مسئله ای نیست این چیزها این حرف ها رو میزنند...

چرا باید کسی وجود داشته باشه که برای حفظ ابهت نداشته اش 40 میلیون دلار خرج بشه و سرباز کشور رو برای اینکه به یک زن نگاه کرده از نیروی کشور اخراج کنند...

ابهت و بزرگی یک کشور و تاریخش هیچ ربطی به این حرف ها نداره...

هیچ نیازی به همچین آدم هایی به اسم پادشاه و ولی فقیه و انواع و اقسام آقا بالاسر ها و بزرگوارانی که به ماساژ های دائمی نیاز دارند نیست...

لینک به دیدگاه
میشه خیلی از این حرف ها زد...

سلطنت طلب ها و خیلی های دیگه که فکر میکنند مسئله ای نیست این چیزها این حرف ها رو میزنند...

چرا باید کسی وجود داشته باشه که برای حفظ ابهت نداشته اش 40 میلیون دلار خرج بشه و سرباز کشور رو برای اینکه به یک زن نگاه کرده از نیروی کشور اخراج کنند...

ابهت و بزرگی یک کشور و تاریخش هیچ ربطی به این حرف ها نداره...

هیچ نیازی به همچین آدم هایی به اسم پادشاه و ولی فقیه و انواع و اقسام آقا بالاسر ها و بزرگوارانی که به ماساژ های دائمی نیاز دارند نیست...

اینکه 2 میلیارد نفر همزمان، چندین ساعت تمرکز و حواس و فکرشون به کشورت باشه افتخار و ابهت نداره؟ dreamyeyesf.gif

your majesty

:ws37:

ملکه و سلطنت و اینا هویت انگلیس هست

مثل خرج کردن پول برای بازسازی و نگه داری تخت جمشید...این خوبه یا بده؟

لینک به دیدگاه

نوارها و تور لباس عروس با نقش گل رز، بوته، گل نرگس و شبدر طراحی شده بود که سوزن دوزی آن در قصر همپتون کورت و با دست انجام گرفته است

دنباله لباس کاترین میدلتون ۲ متر و ۷۰ سانتیمتر بود و پارچه های به کار رفته در دوخت این لباس را تولید کنندگان بریتانیایی تهیه کرده بودند.خیاط هایی که در دوخت این لباس نقش داشته اند موظف بودند هر ۳۰ دقیقه یک بار دست هایشان را بشویند تا تورها و نوارهای به کار رفته در لباس کاملا تمیز به نظر برسد.

در ضمن سوزن هایی که در دوخت لباس به کار رفته اند هر ۳ ساعت یک بار عوض شده اند تا تیزی و تمیزی شان را از دست ندهند

1r7o4m1yj20676oklywb.jpg

پس خیلی هم ساده نبوده

منبع: صفحه عروس خانم در فیسبوک:ws3:

لینک به دیدگاه
اینکه 2 میلیارد نفر همزمان، چندین ساعت تمرکز و حواس و فکرشون به کشورت باشه افتخار و ابهت نداره؟ dreamyeyesf.gif

your majesty

:ws37:

ملکه و سلطنت و اینا هویت انگلیس هست

مثل خرج کردن پول برای بازسازی و نگه داری تخت جمشید...این خوبه یا بده؟

اگر بنا بر این باشه که یه گله آدم مفت خور باشند که خرج های میلیاردی داشته باشند بله خیلی خیلی بده... تازه مخصوصا اینش مهمه که به هیچ دردی هم نمیخورند...

یعنی واقعا اینکه 2 میلیارد نفر یا 100 میلیارد نفر میشینند یک برنامه رو نگاه میکنند تغییری در این مسئله ایجاد میکنه ؟

اگر تخت جمشید و هر چیز دیگری هم اینقدر خرج بر میداشت درست نبود... مطمئن باشید اگر کسی میگفت 10 میلیون دلار خرج باز سازی کاخ باکینگهام شده هیچ ایرادی نداشت... ولی این خیلی فرق میکنه...

ولی به هر حال هر کسی نظری داره... به نظر من فوق العاده مسخره هست...

لینک به دیدگاه

عحیبه ها... زمانی که شاه جشن های 2500 ساله رو گرفت با اینکه هزار و یک دلیل داشت و برنامه ریزی شده بود و عملا برای نشان دادن تاریخ و ابهت ایران بود این همه اعتراض کردند و داد و بیداد...

زمانی که فرح پهلوی با شاه عکس گرفت و از اون کالسکه ی نگین کاری شده با اون لباس چند صد هزار دلاری پیاده شد همه ناراحت شدند و اعتراض کردند...

الان که میلیار میلیار پول نفت یهوو هاپولی میشه و از جیب یک آغایی سر در میاره یا توی یک کشور دیگه پیداش میکنند همه اعتراض میکنند...

ولی پرنس ویلیام که عروسی 40 میلیون دلاری میگیره میشه خیلی کم خرج و بی ایراد و به به آخ جون...

واقعا اگر همین اتفاق توی ایران افتاده بود الان چی میگفتید ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...