رفتن به مطلب

این روزها روز سعدیه و هفته شیراز چه کنیم پس!!!!!!!!!

با کدام روز موافقید ؟  

16 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با کدام روز موافقید ؟

ارسال های توصیه شده

سلام

ای بابا....دم همتون گرم....ما که از 10:25 دقیقه هرچی منتظر موندیم کسی نیامد...تا 11:30 منتظر موندم.

من تا دیشب ساعت 7 عصر سایت رو دیدم خبری از کنسل شدن نبود...و واقعا هم نمیدونستم باید حتما اعلام آمادگی کنیم...

به هر حال کلی حالمون گرفته شد....واسه من که از یزد اومده بودم خیلی سخت تر بود....امیدوارم درک کنید.

واقعا برنامه ریزی ضعیفی دارید....من میگم حتی اگه یک نفر هم قرار بود بیاد باید می آمد...

خلاصه:

چشمم به راه تا که خبر میدهد ز دوست

صاحب خبر نیامد و من بی خبر شدم

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 84
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

ای بابا....دم همتون گرم....ما که از 10:25 دقیقه هرچی منتظر موندیم کسی نیامد...تا 11:30 منتظر موندم.

من تا دیشب ساعت 7 عصر سایت رو دیدم خبری از کنسل شدن نبود...و واقعا هم نمیدونستم باید حتما اعلام آمادگی کنیم...

به هر حال کلی حالمون گرفته شد....واسه من که از یزد اومده بودم خیلی سخت تر بود....امیدوارم درک کنید.

واقعا برنامه ریزی ضعیفی دارید....من میگم حتی اگه یک نفر هم قرار بود بیاد باید می آمد...

خلاصه:

من واقعا شرمنده دوستان هستم خب تا الان این اولین بارهم بود که قرارمون کنسل شد .......:icon_pf (34):

خب وقتی میگیم اعلام آمادگی کنید باید اعلام حضور میکردید به همین خاطرم بود که کنسل شد..............

اشکال نداره بالاخره رفتید یه هوایی عوض کردید....

ولی همیشه تا آخرین لحظه پیغامها رو چک کنید تا دیگه این وضع پیش نیاد

من الان خیلی شرمنده هستم ...............:shame:

به بزرگی خودتون ببخشید:wubpink:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

خلاصه:

اگه میدونستم شما می‌رید

من حتمن میومدم

دیگه یه گشتی هم با هم میزدیم!

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

دیگه مهم نیست...هر چی بوده گذشته.:ws2:

من خودم جزو کسانی هستم که ناراحتی ها رو زود فراموش میکنم.

از دوستانی هم که ابراز محبت کردند متشکرم:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...