رفتن به مطلب

فحش دادن واقعاً باعث تسکین درد می شود

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هر وقت خواستین فحش بدین از ابزار استفاده کنین ! مثلا به طرف بگین : دسته بیل تراکتور فرغون! اینجوری هم ادب رو رعایت کردین هم خودتون خالی میشین هم بعد اینکه حالتون جاا اومد ، از حرفاتون زیاد پشیمون نمیشین! ws3.gif

لینک به دیدگاه

هم اکنون دلم میخواد طوماری از فحش های اب نکشیده که مثل باقلوا یزد و سوهان قم و گز اصفهان و گلاب کاشان مخصوص خاک ایران خودمونه نثار جد و اباد شخصی کنم !:ws37:

لینک به دیدگاه
فتوکپی برابر اصل بیتا:ws28::ws47:

یادتونه یه بار اواتار من یه رقاص بود؟تو پیغام خصوصی به من گفت سست عنصر بی ایمان:ws28:

حالا چیه کم اوردی راس میگم دیگه یادت نمیاد اخرش برگشت گفت من زن دارم:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
هم اکنون دلم میخواد طوماری از فحش های اب نکشیده که مثل باقلوا یزد و سوهان قم و گز اصفهان و گلاب کاشان مخصوص خاک ایران خودمونه نثار جد و اباد شخصی کنم !:ws37:

بگو گی میگن لذت دعا نه نه ببخشید فحش به دسته جمعی دادانش هستش:ws3:

لینک به دیدگاه
این اولیش:

این هم دومیش:

این هم سومیش:

*** **

باز هم میخواهی؟

:whistle:

w127.gif

:ubhuekdv133q83a7yy7

:w00:

:JC_thinking:

بگو بازم

لینک به دیدگاه
یادتونه یه بار اواتار من یه رقاص بود؟تو پیغام خصوصی به من گفت سست عنصر بی ایمان:ws28:

حالا چیه کم اوردی راس میگم دیگه یادت نمیاد اخرش برگشت گفت من زن دارم:ws28::ws28::ws28:

الان این ها چیه داری چه ربطی داره دیگه شدی خود بیتا مگه ما میتونیم بیایم پیام های خصوصی تو رو بخونیم

لینک به دیدگاه
نیازی به زدن نمیبینم.

فوتت کنم رفتی.... :zadan:

:there:

راحت باش......

خوب فوت میکردی من این همه راه نشینم توی اتوبوس:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...