رفتن به مطلب

غیبت کردن یعنی.................؟

دلوار

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 42
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

غیبت کردن یعنی پیچوندن کلاس دانشگاه و مدرسه !!!

البته از نظرها محو شدن و آفتاب پشت ابر شدن هم معنی میده.

یک غیبت هم همون موش دواندن در کار مردم است،غیبت معمولا قصدش تخریبه،حالا چه درست چه غلط.

یک موقع شما یک جنگل را تخریب میکنی و یک موقع یک زباله دانی را........

لینک به دیدگاه

یعنی چیزایی که جلو روی طرف نمیتونی بگی رو پشت سرش میگی...

حرفایی که گوله شده تو دلت ...کارایی که هی دیدی و حرص خوردی نتونستی همون جا بگی کارت داره ناراحتم میکنه ...یا این اخلاقت خیلی ناراحت کنندست !

میای پشتش میگی که هم دلت خنک شه هم یه جوری میگی که دیگرانم از شنیدنش از اون طرف احساس انزجار کنن!!

لینک به دیدگاه

غیبت ، یعنی پشت سر کسی به بدی صحبت کردن ...

و میشه گفت نشونه ی ضعف کسی رو میرسونه که بخواد با بدگویی از دیگران،خودشو خوب جلوه بده ...

لینک به دیدگاه

غیبت یعنی بدگویی کردن از دیگران در حالی که حضور ندارند. یک حرکت ناجوانمردانه. به خنجر از پشت ماند. خانم های ایرانی علاقه ی خاصی بدان نشان میدهند ولی آن را کتمان میکنند. در چندسال اخیر بشدت هم در بین آقایان هم رواج پیدا کرده است. نوع خبررسانی آن خاله زنک بازی است.

مثال:

وا! دیدی چه لباسی پوشیده بود تو عروسی؟

واه واه واه! دیدی چی جوری پشتشو کره بود به من؟ دختره ی بی چشم و رو.

این پسر همسایه خیلی بی شعوره، امروز داشتم می رفتم ام پی تری تو گوشش بود جواب سلام منو نداد.

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...

آفتاب پرست ها علاقه ی خاصی به غیبت کردن دارند. معمولا هم خوب همدیگر را پیدا کرده و دورهمی غیبت دیگران را کرده و لذت می برند. این کار نه تنها عملی ناپسند در نزد ایشان نیست، بلکه به صورت یک بیماری روانی در ایشان درآمده است.

خیلی بد است که موجودی همیشه رویش همان سمتی باشد که آفتاب می تابد!

و مسلما همان "آفتاب بدگویی" پشت ابر نخواهد ماند! :ws37:

لینک به دیدگاه
غیبت یعنی بدگویی کردن از دیگران در حالی که حضور ندارند. یک حرکت ناجوانمردانه. به خنجر از پشت ماند. خانم های ایرانی علاقه ی خاصی بدان نشان میدهند ولی آن را کتمان میکنند. در چندسال اخیر بشدت هم در بین آقایان هم رواج پیدا کرده است. نوع خبررسانی آن خاله زنک بازی است.

مثال:

وا! دیدی چه لباسی پوشیده بود تو عروسی؟

واه واه واه! دیدی چی جوری پشتشو کره بود به من؟ دختره ی بی چشم و رو.

این پسر همسایه خیلی بی شعوره، امروز داشتم می رفتم ام پی تری تو گوشش بود جواب سلام منو نداد.

ای کاش تو این روزگار غیبت تو زمینه همین مثالایی که زدی بود واقعا و حد و حدودش فراتر نمیرفت:hanghead:... غیبت های از نوع خاله زنک بازی نهایت باعث خالی شدن یک عده آدم سطحی میشه اما...الآن خیلی از غیبت هایی که پشت افراد میشه زندگیه آدما رو نابود می کنه!

ولی کلا تا حالا هیچ آدمی رو ندیدم که غیبت نکرده باشه حتی افرادی که خیلی آدم های موجهی بودن از نظر من(با اینکه غیبت کردنشون ممکنه ناخواسته بوده باشه) حالا چه خانوم چه آقا...

لینک به دیدگاه
ای کاش تو این روزگار غیبت تو زمینه همین مثالایی که زدی بود واقعا و حد و حدودش فراتر نمیرفت:hanghead:... غیبت های از نوع خاله زنک بازی نهایت باعث خالی شدن یک عده آدم سطحی میشه اما...الآن خیلی از غیبت هایی که پشت افراد میشه زندگیه آدما رو نابود می کنه!

ولی کلا تا حالا هیچ آدمی رو ندیدم که غیبت نکرده باشه حتی افرادی که خیلی آدم های موجهی بودن از نظر من(با اینکه غیبت کردنشون ممکنه ناخواسته بوده باشه) حالا چه خانوم چه آقا...

:sigh:

درسته هممون آلوده ایم، اصلا نمیشه کسی غیبت کرده باشه، دروغ نگفته باشه و ...

و اینکه یه سری هستن میدونی ازت خوششون نمیاد میدونی پشت سرتم بد میگن.

اما ...

کسی که جلو روت قربون صدقه ات بره پشت سرت حرف بزنه

این آدما اصلا قابل تحمل نیستند... (این جور غیبت ها یه جورایی خیانت رو هم تو خودش حل کرده)

و ضمن اینکه تفریح جذابیه واسه خیلی از آدما! :w16:

لینک به دیدگاه
:sigh:

درسته هممون آلوده ایم، اصلا نمیشه کسی غیبت کرده باشه، دروغ نگفته باشه و ...

و اینکه یه سری هستن میدونی ازت خوششون نمیاد میدونی پشت سرتم بد میگن.

اما ...

کسی که جلو روت قربون صدقه ات بره پشت سرت حرف بزنه

این آدما اصلا قابل تحمل نیستند... (این جور غیبت ها یه جورایی خیانت رو هم تو خودش حل کرده)

و ضمن اینکه تفریح جذابیه واسه خیلی از آدما! :w16:

من خودم با اینکه متنفرم از غیبت تاحالا چندین بار شده با دوستام شروع کردیم به صحبت( دختر یا پسر) که یهو وسطش نگاه کردم دیدم بهههه اگه این غیبت نیست پس چیه!!!!!

متاسفانه به قول خودت تفریح جذابیه ... طوری که گاهی به خودت حق هم میدی از حرف هایی که میزنی و چون فکر میکنی داری راست میگی پس حق داری در نبود یک فرد هر حرفی رو بزنی!

چند وقته خیلی جلو خودمو میگیرم پشت سر کسی حرف نزنم حتی اگه خودمو محق بدونم ولی کار سختیه!!!!! و وقتی دقت میکنم 50% زندگی ِ ما ادما داره میگذره به صحبت کردن و نظر دادن راجع به دیگرانی که تو زندگیمون یه اشتراکاتی باهاشون داریم! همه هم میدونیم غیبت کار درستی نیست اما اکثرا به شکلی خودمونم درگیرشیم...

لینک به دیدگاه
من خودم با اینکه متنفرم از غیبت تاحالا چندین بار شده با دوستام شروع کردیم به صحبت( دختر یا پسر) که یهو وسطش نگاه کردم دیدم بهههه اگه این غیبت نیست پس چیه!!!!!

متاسفانه به قول خودت تفریح جذابیه ... طوری که گاهی به خودت حق هم میدی از حرف هایی که میزنی و چون فکر میکنی داری راست میگی پس حق داری در نبود یک فرد هر حرفی رو بزنی!

چند وقته خیلی جلو خودمو میگیرم پشت سر کسی حرف نزنم حتی اگه خودمو محق بدونم ولی کار سختیه!!!!! و وقتی دقت میکنم 50% زندگی ِ ما ادما داره میگذره به صحبت کردن و نظر دادن راجع به دیگرانی که تو زندگیمون یه اشتراکاتی باهاشون داریم! همه هم میدونیم غیبت کار درستی نیست اما اکثرا به شکلی خودمونم درگیرشیم...

بله وافعا تفریج جذابیه!

از تاکسی بگیر تا خانواده و ... همه در حال غیبتند! و این تلفن که فقط شده وسیله ی غیبت و بدگویی...

عادت هم بدترین چیزه هم بهترین چیز برای آدم ...

کاشکی به چیزای خوب عادت کنیم. :sigh:

لینک به دیدگاه

غیبت کردن همیشه هم بد نیست.

آدم میتونه خیلی چیزها رو درباره خودش که بهشون توجه نداشته را بفهمه،به شرطیکه با یکسری حرکات موذیانه بتونه از غیبت ها سر در بیاره.

مثلا من چیزهایی درباره خودم توی این انجمن فهمیدم که بعضی هاش بهم کمک کرد که خودمو اصلاح کنم و بعضی هاش هم سبب شد بدونم چه موجود خطرناکی بودم و خبر نداشتم. :icon_razz:

لینک به دیدگاه
غیبت کردن همیشه هم بد نیست.

آدم میتونه خیلی چیزها رو درباره خودش که بهشون توجه نداشته را بفهمه،به شرطیکه با یکسری حرکات موذیانه بتونه از غیبت ها سر در بیاره.

مثلا من چیزهایی درباره خودم توی این انجمن فهمیدم که بعضی هاش بهم کمک کرد که خودمو اصلاح کنم و بعضی هاش هم سبب شد بدونم چه موجود خطرناکی بودم و خبر نداشتم. :icon_razz:

چرا این همه زحمت کشیدی؟

یه سر میومدی پیش خودم واست میگفتم چقدر خطرناکی.:icon_razz:

لینک به دیدگاه
غیبت کردن یعنی چی؟؟؟؟؟؟

1 صفات خوب وبدشخص غایب

2 نقد کردن

3 تحقیر کردن نزد دیگران

4 حرف راستی که در مورد دیگران زده میشه

تعریف ش هر چی باشه مهم نیست

کلا خیلی زشته .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...