رفتن به مطلب

کسی از سقوط جنگنده سخو در روز 21 فروردین خبر داره؟

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

متاسفانه با خبر شدیم یکی دیگه از هواپیماهای جنگنده ایران روز 21 فروردین در استان فارس سقوط کرده و خلبانش فوت کرده. کسی از جزئیات این حادثه خبر نداره؟

من این خبر رو دیشب از دوستم که خلبانه شنیدم.

ظاهرا اوضاع امنیتی مرزهای هوایی ایران هم خیلی خرابه. با f4 غیر مسلح داشته پرواز میکرده چند روز پیش بر فراز خلیج فارس که دو فروند f18 آمریکایی مسلح تعقیبش میکنن و تا پایگاه دزفول داشته از دستشون فرار میکرده. میگفت خیلی خر تو خره ظاهرا. چند وقت پیش هم 7 فروند میراژ که هنوزم معلوم نیست مال کجا بودن از غرب کشور وارد شدن و از شرق ایران خارج شدن. کلا هر کی هر کیه دیگه.

هواپیما ها و تجهیزات هوایی نظامی ما هم که انقدر فرسوده ان به هیچ دردی نمیخوره. :icon_pf (34):

• Like 14
لینک به دیدگاه

یعنی چی هواپیماهای آمریکایی تو خاک ایران هواپیمای ایرانی رو تعقیب کردن بزنن

به نظر من که شایعست مملکت هرچیش بی صاحاب باشه ارتش نمیزاره همچین اتفاقی بیوفته اینرو مطمئنم مخصوصا الان که داریم نزدیک روز ارتش میشیم

داداش به نظر من شایعس ولی اگر کسی خبر داره بیاد بگه واسم جالب شد

• Like 8
لینک به دیدگاه

بله من شنیدم

خلبان فوت کرد و دارن دنبال کمک خلبان میگردن

من تو بی بی سی دیدم داشت میگفت

در فرسودگی نیروی هوایی که روزی چهارمین بود در دنیا و حتی بالاتر از خیلی کشورهای اروپایی شکی نیست

اگر نبودن خلبانانی که توسط محمدرضا شاه مرحوم برای آموزش به آمریکا فرستاده میشدن توی همون سال اول عراق کل کشور رو با خاک یکسان میکرد

• Like 8
لینک به دیدگاه

حتما سرگرم برگزاري جشنهاي چن 100 ساله روز ارتش بودن ديگه جنگنده هاي امريكايي هم از فرصت استفاده كردن:4chsmu1:

3 هفتس دارن دم بهشت زهرا آماده ميشن براي مراسم فردا:banel_smiley_4: من فردا كلاس دارم:w821: چ جوري برم دانشگاه؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
متاسفانه با خبر شدیم یکی دیگه از هواپیماهای جنگنده ایران روز 21 فروردین در استان فارس سقوط کرده و خلبانش فوت کرده. کسی از جزئیات این حادثه خبر نداره؟

من این خبر رو دیشب از دوستم که خلبانه شنیدم.

ظاهرا اوضاع امنیتی مرزهای هوایی ایران هم خیلی خرابه. با f4 غیر مسلح داشته پرواز میکرده چند روز پیش بر فراز خلیج فارس که دو فروند f18 آمریکایی مسلح تعقیبش میکنن و تا پایگاه دزفول داشته از دستشون فرار میکرده. میگفت خیلی خر تو خره ظاهرا. چند وقت پیش هم 7 فروند میراژ که هنوزم معلوم نیست مال کجا بودن از غرب کشور وارد شدن و از شرق ایران خارج شدن. کلا هر کی هر کیه دیگه.

هواپیما ها و تجهیزات هوایی نظامی ما هم که انقدر فرسوده ان به هیچ دردی نمیخوره. :icon_pf (34):

من تو نیرو هوایی خدمت کردم بخش هواپیمای اف 7 .

اینجور که من میدونم کلا هواپیما های جنگده مثل اف4 و اف 7 و از این قبیل فقط برای آموزش خلبان استفاده میشن

مضاف بر این که ما از لحاظ جنگده خیلی ضعیفیم...

اینجور که من اطلاع پیدا کردم . برنامه ریزی نیرو های نظامی در ایران بر پایه پدافند هوایی طرح ریزی شده . حالا این که چقدر تو این زمینه موفق باشه . من اطلاعی ندارم

کلا زیاد رو بحث جنگده فکر نکنید که کاملا پرتیم از قضیه

اما به نظر من احتمال حمله به ایران خیلی ضعیفه . چون نتایج جنگ در سراسر دنیا نشون داده که روشهای غیر از جنگ مفید تره !

• Like 5
لینک به دیدگاه

فکر نکنم جای این تاپیک اینجا باشه :ws38:

اما در هر صورت این مسائل رو با گذاشتن لینک این خبرها رو از منابع معتبر خبری بذارین.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

شایعه سازی های دیگه هم لطفاً انجام ندین.

خبرها و مسائل نظامی و امنیتی خیلی حساسه و هر حرف و خبری در این زمینه باید دوتا نکته مهم توجه بشه:

1- ذکر منبع معتبر

2- سری نبودن خبر

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...