رفتن به مطلب

خودروی دنا

smmoosavian

ارسال های توصیه شده

با سلام به دوستان عزیز

در این تاپیک ، نظرات خودتون رو درباره خودروی جدید ایران خودرو "دنا" بیان کنید :

نظر شخصی من : احتمال زیاد ، همون خودرویی که با تغییر بدنه SDا206 ، "رانا" نام گرفته بود ، بدنه اش دوباره تغییر کرده و اسمش هم به "دنا" تغییر پیدا کرده . در واقع اون مثل معروفه که می گه : خر همون خره ، فقط پالونش عوض شده !!!!!

البته توان متخصصان ایران خودرو به هیچوجه نادیده گرفته نمیشه. اتفاقا طراحی چراغ های جلو بسیار زیبا و حرفه ای انجام شده . ولی اگر این بار هم با تغییر دادن خودروهای دیگه به این محصول رسیده باشن ، به نظر من ارزش معنوی زیادی نداره. این استراتژی های ایران خودرو رو اصلا قبول ندارم. :w00:

لینک به دیدگاه

مثل اینکه قراره تولید روآ متوقف بشه .موندم بعد روآ قرار موتور پیکان به کی ارث برسه..........

اصولا متخصصان توانمند ایرانی عادت دارن خودروی بی اصالت طراحی کنن.حتما اینم یه خودرویی از مادر و پدر متفاوته.........

البته علاوه بر تغییراتی که گفتید ممکنه مثلا جا سیگاریشم بزرگتر شده باشه............

لینک به دیدگاه

معاون طراحي و توسعه محصول ايران خودرو، مهمترين ويژگي هاي خودروي دنا را از نظر ايمني، مطابقت با استاندارد هاي ايمني تصادف از پهلو وجلو، کيسه هوا براي راننده و سرنشين جلو، کمربند هاي ايمني سه نقطه اي جلو و عقب و با پيش کشنده و محدود کننده نيرو و ستون فرمان جمع شونده در تصادف عنوان کرد.

به گفته معاون طراحي و توسعه محصول ايران خودرو : مهمترين وِيژگي هاي خودرو دنا ازنظر عملکردي، برخورداري از سامانه الکترونيکي مالتي پلکس، قابليت تجهيز به سامانه ناوبري ماهواره اي، سامانه ضد سرقت، قابليت تنظيم زاويه نور چراغ هاي جلو و رينگ اسپرت آلومينيومي است.

امید وارم این خودرو که گفته می شود قیمتی بین 13 تا 15 ملیون برای مدل های Lx و 15 تا 20 ملیون برای مدل های ELX داره واقعا راست باشه و یکهو به 30 و 40 ملیون نرسه که بخواد با بنز و ..... رقابت کنه

لینک به دیدگاه
معاون طراحي و توسعه محصول ايران خودرو، مهمترين ويژگي هاي خودروي دنا را از نظر ايمني، مطابقت با استاندارد هاي ايمني تصادف از پهلو وجلو، کيسه هوا براي راننده و سرنشين جلو، کمربند هاي ايمني سه نقطه اي جلو و عقب و با پيش کشنده و محدود کننده نيرو و ستون فرمان جمع شونده در تصادف عنوان کرد.

به گفته معاون طراحي و توسعه محصول ايران خودرو : مهمترين وِيژگي هاي خودرو دنا ازنظر عملکردي، برخورداري از سامانه الکترونيکي مالتي پلکس، قابليت تجهيز به سامانه ناوبري ماهواره اي، سامانه ضد سرقت، قابليت تنظيم زاويه نور چراغ هاي جلو و رينگ اسپرت آلومينيومي است.

امید وارم این خودرو که گفته می شود قیمتی بین 13 تا 15 ملیون برای مدل های lx و 15 تا 20 ملیون برای مدل های elx داره واقعا راست باشه و یکهو به 30 و 40 ملیون نرسه که بخواد با بنز و ..... رقابت کنه

با این حساب خدا به داد قیمتش برسه ، طبق آخرین اطلاعاتی که دارم ، باید بگم تو پست اول اشتباه کردم ، همون سمند رو برداشتن تغییر دادن به اسم دنا !!! این وضع تا کی ادامه داره :w00:

برداشتی که من از این جریانات می کنم اینه که ایران خودرو مدام داره روی یک پلتفرم تغییرات جزئی میده و فقط به این بهانه داره قیمت رو بالا می بره. بنده کاری به این ندارم که متخخصان ایران خودرو چه مقدار قدر یا توانمند هستند. فقط خروجی مهمه و خروجی در اینجا همون پلتفرم سمنده. من دارم سمند می بینم نه یک خودروی جدید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...