رفتن به مطلب

دست دادن یا ندادن مسئله این نیست چیز دیگریست گضیه(قضیه) ...put your hands

Alireza Hashemi

ارسال های توصیه شده

من ترجیح میدم دستم را دراز کنم و دوستانم آنرا ببوسند،تا اینکه دستم را بگیرند.

اما جدا به اکثر پسرها تو دانشگاهمون میگم دستم را ببوسید !!!!!!!

چقدر ازخود راضی هستید شما:ws46:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 422
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من ترجیح میدم دستم را دراز کنم و دوستانم آنرا ببوسند،تا اینکه دستم را بگیرند.

اما جدا به اکثر پسرها تو دانشگاهمون میگم دستم را ببوسید !!!!!!!

اونا چی جواب میدن؟؟؟

لینک به دیدگاه
اونا چی جواب میدن؟؟؟

اونها باهام رفیقند خوب،به غریبه که نمیگم دستمو ببوس !!!!!

اما یکبار که دستمو آوردم جلوی یکیشون، طرف بوسید و من را پاک شرمنده کرد. :icon_pf (34)::ws44:

لینک به دیدگاه
اونها باهام رفیقند خوب،به غریبه که نمیگم دستمو ببوس !!!!!

اما یکبار که دستمو آوردم جلوی یکیشون، طرف بوسید و من را پاک شرمنده کرد. :icon_pf (34)::ws44:

دیگه بازم بهشون میگی:banel_smiley_4:

اون دیگه چقدر باحال بوده من اگه بودم با خشانت بهت جواب میدادم:ubhuekdv133q83a7yy7

لینک به دیدگاه
دیگه بازم بهشون میگی:banel_smiley_4:

اون دیگه چقدر باحال بوده من اگه بودم با خشانت بهت جواب میدادم:ubhuekdv133q83a7yy7

کسی جرات خشانت ندارد،اطاعت از ولایــــت برهمگان واجب است و خودشان میدانند خشونت نتیجه معکوس میدهد. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
کسی جرات خشانت ندارد،اطاعت از ولایــــت برهمگان واجب است و خودشان میدانند خشونت نتیجه معکوس میدهد. :banel_smiley_4:

البته برای بعضی افراد روش پنبه و رو کم کردن بیشتر و بهتر جواب میده

با این راهکار موافقم.........از روش شرمندگی بهتر بهت جواب میده تا خشونت برای شما:ws3:

لینک به دیدگاه

مردم دنیا دارن کهکشان کشف میکنن اینجا همه تو دست دادن موندن ک دست بدن یا نه ... غلیان احساسات ب وجود میاد واسه جنس مذکر یا نه !

من با این ی مورد هیچ مشکلی ندارم ... چن ثانیه دست دادن ب رسم ادب فکر نکنم تاثیری رو کسی بذاره !

تا وقتی این اسلام و این عقاید هست ما پیشرفت نمیکنیم :icon_pf (34):

همین تفکر ک نباید با نا محرم دست داد باعث میشه بعضیا فک کنن حالا چ خبره و دست دادن چ حالی میده و ی بار ک میخوان دست بدن تلاششونو میکنن ی حسیم بهشون دست بده !

لینک به دیدگاه
:icon_gol:ممنون جابت جالب بود

به نظر من ،پاتم بگیر بالا اومدن سمتت با لگد همچین حسابشون رو برس حوس نکنن

من میگم تو به همجنسات رحم نمیکنی بیچاره اون پسری که بخواد تو رو از خواب بیدار کنه:banel_smiley_52::ws3:(شوخیدم) نظرت قابل احترام:rose: که به آقایون بالای 40 سال اعتماد داری ولی برای اینکه ضریب ایمنی رو بخوای ببری بالا شرایط رو بزار واسه بالای 80-90-دیگه اون موقعه خیالت راحته اگرم دیدی دستت داره میلرزه حساس نشوبدبخت پیره دیگه بندریش از رو قصدی نیست:ws28:

آخه مگه دروغ گفتم ؟! :ws52:

وقتی روبوسی می کنن یا یه من رژ لب می مالن به صورتت یا لب خیسشون رو می گذارین روی صورتت ......... وای تصورش هم چندش آوره :icon_pf (34):

اگر بنا به احترام و ایجاد صمیمیت باشه همون دست دادن کفایت می کنه

بنابراین وقتی دوست نداری با کسی صمیمی بشی دست دادن هم لزومی نداره حالا چه خانوم باشه چه آقا

اما شما بد برداشت کردین منظور من این بود که معمولا آقایون 40 سال به بالا (حداقل توی فامیل ما )متاهل و متعهد هستن و فقط برای احترام دست می دن

اما اگر کسی هم باشه که همه این شرایط رو داشته باشه اما من ازش خوشم نیاد (حتی توی اولین برخورد و با اولین نگاه) به هیچ عنوان دست نمی دم و برام هم مهم نیست که طرف ضایع می شه یا نه

بعضی ها مرض دارن (که متاسفانه چند تاییشون هم به پست من خوردن) وقتی زیادی دستت رو توی دستشون نگه می دارن که اگر شعور داشته باشن می فهمن که این حرکت دور از ادبه خب این چه معنی میده ؟!

یا با همین دست دادن جو گیر می شن و یه دفعه می شن پسر خاله :banel_smiley_4:

پس آدمی که ظرفیت یه دست دادن رو نداره همون بهتر که ضایع بشه :ws37:

.

لینک به دیدگاه
آخه مگه دروغ گفتم ؟! :ws52:

وقتی روبوسی می کنن یا یه من رژ لب می مالن به صورتت یا لب خیسشون رو می گذارین روی صورتت ......... وای تصورش هم چندش آوره :icon_pf (34):

اگر بنا به احترام و ایجاد صمیمیت باشه همون دست دادن کفایت می کنه

بنابراین وقتی دوست نداری با کسی صمیمی بشی دست دادن هم لزومی نداره حالا چه خانوم باشه چه آقا

اما شما بد برداشت کردین منظور من این بود که معمولا آقایون 40 سال به بالا (حداقل توی فامیل ما )متاهل و متعهد هستن و فقط برای احترام دست می دن

اما اگر کسی هم باشه که همه این شرایط رو داشته باشه اما من ازش خوشم نیاد (حتی توی اولین برخورد و با اولین نگاه) به هیچ عنوان دست نمی دم و برام هم مهم نیست که طرف ضایع می شه یا نه

بعضی ها مرض دارن (که متاسفانه چند تاییشون هم به پست من خوردن) وقتی زیادی دستت رو توی دستشون نگه می دارن که اگر شعور داشته باشن می فهمن که این حرکت دور از ادبه خب این چه معنی میده ؟!

یا با همین دست دادن جو گیر می شن و یه دفعه می شن پسر خاله :banel_smiley_4:

پس آدمی که ظرفیت یه دست دادن رو نداره همون بهتر که ضایع بشه :ws37:

.

حرف شما متین ولی با این تصور اگر بخوای زندگی کنی و این حس رو به طرفت بدی که از همون اول بهش شک کنی به عقیده من درست نیست

آره میگید طرف دست میده دستشو نگه میداره اصلا با اینجور افراد نباید معاشرت داشت

وقتی یه بار دست بدی بفهمی دفعه بعد باهاش دست نمیدی اینجوری طرفتم متوجه عکس العمل شما میشه و میفهمه کارش اشتباهه

اما چند نفر که شانس شما از لحاظ روحی ایراد داشتن و بخوایم با بقیه مقایسه کنیم به نظرم درست نیست

به هر حال قبول دارم وضع جامعه باعث اینجور تصمیمات از طرف شما شده

لینک به دیدگاه

من اصولا خیلی به دست دادن اهمیت میدم .......

وقتی به جمعی وارد میشم که افراد رو میشناسم و یا نمیشناسم ولی قراره مدتی را باهم بگذرونیم (یعنی قراره آشنا بشیم) با همه دست میدم . و نوع دست دادن طرف مقابل برام خیلی مهمه ......

مثلا اگر طرف بدون فشردن دست فقط دستش رو مثل دست مرده بیاره جلو تا پایان جلسه ای که هستم ترجیح میدم زیاد با طرف صحبت نکنم یا سمتش نمیرم . با چنین شخصی به هیچ عنوان نمیتونم رابطه صمیمانه ای برقرار کنم .و به همین شکل با توجه به نوع دست دادن افراد حدود رابطم رو باهاشون مشخص میکنم..........

من خودم عادت دارم بسیار محکم دست میدم و به شدت دست طرف مقابل میفشارم ........

اما در مورد خانوما . اگر خانومی دستش رو به سمت من دراز کنه با او دست خواهم داد و دست ندادن در چنین مواقعی رو خارج ادب و نزاکت میدونم . .........

ولی به هیچ عنوان برای دست دادن با یک خانوم پیش قدم نمیشم چون اگر دستم رو دراز کردم و جوابی دریافت نکردم خیلی برام سنگین تموم میشه . پس سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن ......

لینک به دیدگاه

در همین مورد هم یه مطلبی رو میزارم که خوندنش خالی از لطف نیست........

می دانید که حرکات ، طرز برخورد ،سخن گفتن ،نگاه کردن ،راه رفتن ،نشستن، خوابیدن و… می توانند برملا کننده رازشخصیت شما باشند.برای ماخیلی پیش آمده است که ازنگاه کردن یا حرکات بدنی بعضی افراد، به راحتی پیامی راکه می خواستند، به ما منتقل کنند، متوجه شده ایم .این در حقیقت همان language body یا زبان بدن افراد است که از نظر علمی به اثبات رسیده است و صرفه نظرازجنس ،سن وملیت ،درهمه افراد به صورت غریزی وجود دارد .زبانی که هیچ نیازی به کلام ندارد وبه تنهایی می تواند گویای پیام خودباشد . دست دادن یک عادت اجتماعی است که درتعاملات وروابط اجتماعی ،به صورت امری ضروری درآمده است .اما درهمین دست دادن رازهایی ازشخصیت نهفته است انسان ها به هفده شکل باهم دست می دهند . که هرکدام بیانگر روحیه ، حالات وشخصیت کسی است که دست می دهد . مادراینجا به تعدادی ازآنها اشاره می کنیم :

۱- فردی که هنگام دست دادن ، دست شما را دردو دستش جای می دهد :

کسی که چنین کاری می کند ، حاضربه کمک رساندن به افرادی است که نیازمند کمک هستند . اودوست دارد با افراد ارتباط نزدیک برقرار کند. خیلی سریع باافرادی که به تازگی با آنان آشنا شده رابطه دوستی برقرار می کند واحتیاج به جلب محبت ،دوستی وغمخواری دیگران دارد.

۲- فردی که درموقع دست دادن ازشما فاصله می گیرد:

چنین شخصی به تنهایی بیشتر علاقه دارد وانزوا طلب است . دوست ندارد به کسی نزدیک شود ویا رابطه عاطفی برقرار کند. بیشتر ترجیح می دهد مراقب کارهای خود باشد وبه کاردیگران دخالتی نکند.

۳- فردی که هنگام دست دادن کمترازحد معمول ، دست شما رامی فشارد :

این شخص معمولا احساسات خود را پنهان می کند ودوست دارد تنها باشد معمولا عصبانیت خود را پنهان می کند قدرت نشان دادن نارضایتی خود را ندارد احتیاج به رابطه عاطفی با کسی ندارد ،اما اگرکسی ازاویاری بطلبد با کمال میل به کمک می شتابد .

۴- فردی که هنگام دست دادن ، بیشتر ازحد معمول دست شما را می فشارد :

چنین شخصی دارای توانایی های رهبری است وبه راحتی رهبری جمعی را به عهده می گیرد. درمیان جمع، سعی درنشان دادن شخصیت وتوانایی خود دارد وتلاش می کند نظردیگران را به این مساله جلب کند.

۵- فردی که به هنگام دست دادن شما را به طرف خود می کشد :

چنین شخصی دوست دارد به همه کمک کند .دوستان زیادی دراطراف خود دارد .خیلی به سرعت باب دوستی ر ابا دیگران باز می کند ،ودرمیان جمع همیشه مورد توجه است چنین شخصی البته به کمک دیگران هم احتیاج دارد.

۶- فردی که تنها با انگشتان خود دست می دهد :

چنین شخصی علاقه ای به دمخور شدن با کسی را ندارد .می خواهد همیشه درعالم خود تنها باشد. نه باکسی کاری دارد ونه می خواهد کسی با اوکاری داشته باشد.

۷- فردی که هنگام دست دادن شما را به عقب هل می دهد :

چنین فردی تنهایی را ترجیح می دهد. دوست دارد درتنهایی خویش باشد وکسی باوی کاری نداشته باشد. چنین شخصی به راحتی می تواند رهبری گروهی را به عهده بگیرد،اما تمام کارها را به شیوه موردعلاقه خودانجام می دهد.

۸- فردی که به هنگام دست دادن ،دست شما رابیشتر ازحد معمول نگه می دارد :

چنین شخصی خیلی علاقه به دوست پیداکردن دارد .دوست دارد که دیگران به اوتوجه داشته باشند وبه اوکمک کنند.

۹- فردی که به هنگام دست دادن چند باردست شما را بالا وپایین می برد:

اوفردی است که به سرعت رابطه دوستانه با دیگران برقرار می کند سعی می کند درجمع نقطه مرکزی باشد ،به همین دلیل با میل ، رهبری جمع را به عهده می گیرد .چنین شخصی ازخود انتظار زیاد داشته وسعی می کند زندگی خوب ومرفهی داشته باشد.

۱۰- فردی که فقط دست شما را لمس می کند و خیلی زود دست خود را پس می کشد :

این شخص خیلی محتاط است وکسی را زود به درون دل خود راه نمی دهد. دوست دارد درعالم خود باشد واحتیاج خاصی به ایجاد رابطه با دیگران ندارد آثار احساس گناه و عذاب وجدان ، دراین شخص بسیار قوی است .

۱۱- فردی که دست خود را خوب وکامل در دست شما قرار می دهد :

این شخص خیلی مهربان ،دلجو ویاری کننده است ودوست دارد که دیگران هم با او همین طوررفتار کنند. دوست ندارد به کسی محتاج باشد وازخود انتظارات زیادی دارد . این شخص درزندگی ،روش خویش را درپیش می گیرد.

۱۲- فردی که درهنگام دست دادن به اطراف نگاه می کند :

اودلش نمی خواهد خودش رابه کسی تحمیل کند یا به کسی وابسته شود. به همین دلیل تنهایی را ترجیح می دهد. این شخص احساس کمبود کرده ودرزندگی، با راه وروشی که خود دوست دارد، پیش می رود.

۱۳- فردی که خیلی نزدیک می ایستد ودست می دهد :

اودوست دارد که یک دوستی پایدار همراه با وابستگی ایجاد کند. این شخص علاقه مند به داشتن روابط شخصی واحساسی با دیگران است واین رابطه راخیلی زود دربین افراد وخودش ایجاد می کند.

۱۴- فردی که به هنگام دست دادن به دست ها نگاه می کند:

این شخص می خواهد تنها باشد وازجمعیت خوشش نمی آید. اودوست ندارد به کسی نزدیک شود.معمولا احساسات خود را پنهان می کند وهمیشه احساس کمبود وعذاب وجدان دارد.

۱۵- فردی که ازطرف بالا دست خود را به طرف شما می آورد :

اواحساس رهبری دارد ولیاقت آن را نیز دارد؛ به همین دلیل اطرافیان ومحیط دراوخیلی تاثیر می گذارند وتحریکش می کنند که همیشه برای کارهایش ایده جدید پیدا کند.

۱۶- فردی که هنگام دست دادن ،دست خود را ازطرف شما به سوی شما می آورد :

اوکسی است که علاقه به گفتن وبازگو کردن نظرات خود ندارد .اگربه اومسوولیت داده شود ، به نحوی انجام می دهد که ازاوتقاضا شده وبه صورت خود کارنمی تواند کاری را ازخود انجام دهد .

۱۷- فردی که به هنگام دست دادن به چشم های شما نگاه می کند :

او دوست دارد به دیگران نزدیک شود؛ ولی وابسته نشود. از او زیاد انتظار دارند، اومی تواند یک رهبر باشد وزندگی خوبی درست کند.

لینک به دیدگاه
خب اگر با اون پسر دست بدی چه اتفاق بدی ممکنه بیوفته؟

اگر جو یجوری بشه تو رو دروایسی گیر کنید چی؟؟؟

مثلا تو یه اکیپ یا جمعی قرار بگیری؟؟

اگه اقایون با خانم ها دست بدن ستون دین میلرزه

اسلام بخطر میافته زلزله میاد از همه مهمتر و ل ا ی ت

اسیب میبینه:jawdrop:اونوقت برادران:167:وارد صحنه میشن

منم باندازه همه شما سند ندارم ضامنتون بشم بیارمتون بیرون :ws28:

لینک به دیدگاه
اما در مورد خانوما . اگر خانومی دستش رو به سمت من دراز کنه با او دست خواهم داد و دست ندادن در چنین مواقعی رو خارج ادب و نزاکت میدونم . .........

ولی به هیچ عنوان برای دست دادن با یک خانوم پیش قدم نمیشم چون اگر دستم رو دراز کردم و جوابی دریافت نکردم خیلی برام سنگین تموم میشه . پس سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن ......

دقیقا درسته !

البته تا چند وقته قبل میگفتم اگه خانومی خواست دست بده من بهش دست نمیدم !

اما چند بار که تو موقعیت دست دادم متوجه شدم اگه دست ندم طرف خیلی بهش بر میخوره پس باید دست بدم . همونطور که شما گفتین همون بحث دستمال و سر هم هست :ws3:

لینک به دیدگاه

اسی جون خودم ولایتتو قبول دارم بشرط اینکه مطلقه نباشه :ws36::ws36::ws36::ws36::ws36::ws36::ws36::ws36::ws36::ws36: همینجوری میگم

پشتت سجده کنن:girlhi::girlhi::girlhi::girlhi::girlhi::girlhi::girlhi::girlhi::girlhi::girlhi:

این خانم ها قول میدم باهات دست ندن فقط دست تکون بدن کاملا

مطابق عصر عرب:ws28:

لینک به دیدگاه
اگه اقایون با خانم ها دست بدن ستون دین میلرزه

اسلام بخطر میافته زلزله میاد از همه مهمتر و ل ا ی ت

اسیب میبینه:jawdrop:اونوقت برادران:167:وارد صحنه میشن

منم باندازه همه شما سند ندارم ضامنتون بشم بیارمتون بیرون :ws28:

آخرش بود :ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

من معمولا با دست دادن مشکلی ندارم،مخصوصا بین فامیل...

اگه کسی واسه اولین بار دستشو به سمت من دراز کنه و بخواد دست بده باهام خب جوابشو میدم منم باهاش دست میدم

اما اگه کسی رو بشناسم و بدونم چطور آدمیه و ازش خوشم نیاد،100% ضایع میشه وقتی به من میرسه.

در مورد هم کلاسی ها و هم دانشگاهی ها

احساس میکنم که بهتره تو محیط دانشگاه اینجور چیزا نباشه

خب بلاخره همه همدیگه رو میشناسن و زیادند آدم های بی جنبه و حرف درست کن...

لینک به دیدگاه
من معمولا با دست دادن مشکلی ندارم،مخصوصا بین فامیل...

اگه کسی واسه اولین بار دستشو به سمت من دراز کنه و بخواد دست بده باهام خب جوابشو میدم منم باهاش دست میدم

اما اگه کسی رو بشناسم و بدونم چطور آدمیه و ازش خوشم نیاد،100% ضایع میشه وقتی به من میرسه.

در مورد هم کلاسی ها و هم دانشگاهی ها

احساس میکنم که بهتره تو محیط دانشگاه اینجور چیزا نباشه

خب بلاخره همه همدیگه رو میشناسن و زیادند آدم های بی جنبه و حرف درست کن...

جوابهای جالبی دادین بحث جذابی بود بهش فکر نکرده بودم ...

به نظر من مشکلات ما یه سریاش به خاطر همین عقب موندگیهاست

من از اینکه بخوام از رفتار پسری بترسم یا به جای اون من جیا کنم و شرمنده شم و دست ندم خوشم نمیاد اتفاقا هرکسی دستش رو برای من بلند کنه منم جوابش رو میدم خیلی وقتها اصلا من خودم دست میدم و به این مسئله فکر نمیکنم که شاید اون فردی که دارم باهاش دست میدم به خواد فکر بدی در موردم کنه یا از یه کف دست من بخواد سوء استفاده کنه اگرم یه درصد این فکرو بکنه واقعا به خودش توهین کرده نه من...

هم سبک نگارشی این دو استاد شبیه است،هم فونت نوشتنشان،هم گذاشتن سه نقطه در پایان جملات...

چه جالب....... :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

دست دادن كه چيز خاصي نيست ماها الكي بزرگش كرديم من خودم هميشه تو فاميلا اولين نفريم كه ميام جلو و دست ميدم تا طرف اگه خجالت ميكشه ديگه نكشه!!:ws3:

يادمه استاد اخلاقم گفت وقتي دوتا نامحرم به هم دست ميدن دختر احساساتش برانگيخته ميشه!:JC_thinking: نه اقا اين حرفا چيه دست دادن چيه كه ادم بخواد احساساتي هم بشه:viannen_38: :w73:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...