رفتن به مطلب

دست دادن یا ندادن مسئله این نیست چیز دیگریست گضیه(قضیه) ...put your hands

Alireza Hashemi

ارسال های توصیه شده

از لحاظ عقلی و منطقی موردی توش نمی بینم

چون همونطوری که وختی وارد جمعی میشیم سلام می کنیم یعنی ادب خودمون رو بیان می کنیم اگه بدنبالش دست هم بدیم یعنی باز ادب خودمون رو نشون دادیم

درضمن اگه کسی دست به طرفم دراز کنه حتما باهاش دست میدم یعنی اینو دیگه به باور رسیدم چه زن باشه چه مرد

تا حالا هم دو سه بار با یه مرد دست دادم اونم تو مهمونی کنار خونواده ام و همشون هم اقایون باشخصیت جا افتاده بودن

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 422
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دست دادن دو نامحرم عین گناه است.

بترسید از روزی که در جهنم دستتان را باساتور از مچ قطع کنند.

تاسف میخورم تاپیک هایی در جهت زیر سوال بردن ارزش های آسمانی میبینم......

لینک به دیدگاه

الان ما بيسيار ترسيديم!:ws37:

لینک به دیدگاه
الان ما بيسيار ترسيديم!:ws37:

همین که انجام نمیدید،یعنی از جایی میترسید.

البته ترس الزاما اینجوری نیست: :banel_smiley_52:

ترس درونی و ایدئولوژیکی خیلی بدتر از ترس مادی و دیدنی است.

لینک به دیدگاه
همین که انجام نمیدید،یعنی از جایی میترسید.

البته ترس الزاما اینجوری نیست: :banel_smiley_52:

ترس درونی و ایدئولوژیکی خیلی بدتر از ترس مادی و دیدنی است.

چه سخت حرف ميزني!:JC_thinking:

برو 2-صفحه اولو بوخون...بعد بيا اينايي كه گفتي رو ترجمه كن!

لینک به دیدگاه
چه سخت حرف ميزني!

برو 2-صفحه اولو بوخون...بعد بيا اينايي كه گفتي رو ترجمه كن!

خوندم که همچین چیزی را نوشتم..... :banel_smiley_4:

البته جر و بحث مذهبی دوست ندارم بکنم،چون تازه دارم میفهمم مذهب اگر در کسی ریشه دواند چه خوب چه بد،طرف خودش باید تصمیم بگیره چکار کنه. :a030:

اما از یک ایدئولوژی خاصی هرچه زمان میگذرده بیشتر دارم.......

لینک به دیدگاه

خب الان چیکار کنیم ؟

صلوات بفرستیم یا تکبیر :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خب الان چیکار کنیم ؟

صلوات بفرستیم یا تکبیر :banel_smiley_4:

باید گریه کنیم به حال خودمان که دقیقا گوسفند فرض شدیم.

وقتی اون صحنه اعجاز فرزانه خانم را دیشب شنیدم،محکم زدم تو سر خودم که ملت از این احمق تر تو دنیا نداریم......

لینک به دیدگاه
باید گریه کنیم به حال خودمان که دقیقا گوسفند فرض شدیم.

وقتی اون صحنه اعجاز فرزانه خانم را دیشب شنیدم،محکم زدم تو سر خودم که ملت از این احمق تر تو دنیا نداریم......

کدوم صحنه ؟

مگه بازم اعجاز از خودش در وکرده :w58:

لینک به دیدگاه

من چون از رو بوسی متنفرم به همین خاطر معمولا سعی می کنم با تمام خانوم ها با حفظ فاصله دست بدم که یه وقت هوس روبوسی نکنه :banel_smiley_52:

اما در مورد آقایون خب اولا بستگی به شخص و ثانیا بستگی به شرایط داره

مثلا من فقط به آقایون متاهل بالای 35-40 سال دست می دم

اون هم تنها زمانی که به طور کامل طرفم رو بشناسم و با هم نسبتی داشته باشیم و مطمئن باشم که مقصود بدی نداره

در غیر این صورت خیلی اوقات اتفاق افتاده با یه "متاسفم " به طرفم تفهیم کردم که علاقه ای به دست دادن ندارم

در ضمن اگر شخص مبادی آداب باشه باید بدونه که تا زمانی که من برای دست دادن اقدامی نکردم نباید دستش رو بلند کنه :banel_smiley_4:

اون خانومی هم که شما می گین ......... :icon_pf (34):

.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

من اصولاً به دخترای فامیل دست میدم...چون یجورایی بی احترامی میدونم اگر به عمه هامو خاله هام دست بدمو به اونا ندم!:w58:

ولی بیرون تا حالا موقعیتش پیش نیومده...ولی اگر پیش بیاد،دست میدم...به قول دوستان،جو خودمانی باشه و ببینم دوستان دست دادنو مشکلی پیش نیومد!

واقعاً خیلی قانونای مسخره داریما!!

تو اوتوبوس زنونه مردونه کردن....ولی تو تاکسی همه گوجی گوجی میشینن...کسی هم ناراضی نیست!

انقده ازین رفتارا بدم میاد...

یبار می خواستم برم دانشگاه...یه خانوم نشسته بود تو تاکسی(ظاهراً محجبه بود)...منم رفتم سوار شدم(جلو هم پر بود:banel_smiley_4:)...یکم بعد یکی دیگه اومد سوار شه...منم کشیدم تو که سوار شه...هیچ نیگا هم نکردم ببینم دختره،پسره...

از شانس طرف دختر از آب درومد...حالا این خانومه (اولیه) تا رسیدن به دانشگاه چپ چپ نیگام میکرد!:icon_pf (34):

منم کوچول شده بودم که نه به اینور بخورم نه به اونور...هی می خواستم درومدنی ازش بپرسم:

اگر جای اون دختره یه پسره چاخ نشسته بود ، بازم چپ چپ نیگام میکردی؟!!:w00:

من با پسر غیر مسلمون دست میدم اما مسلمون نه

اگه یکی به دین خاصی اعتقاد نداشته باشه ولی اسمی مسلمون باشه چیکار میکنی؟!:JC_thinking:

یه بار تو دانشگاه من و سه تا از همکلاسیای پسرمون واستاده بودم بعد محمد رضا همکلاسیمون اومد با اونا دست داد به من که رسید نفهمید دستشو دراز کرد البته برا من عادیه ولی تو محیط دانشگاه کار خوبی نیس منم نامردی نکردم دسترو دادم داشت دستمو فشار میداد که یه لحظه چشمش افتاد بهم سررررررررررخ شد:ws28:ولی هیچ کدوم به روی خودمون نیاوردم:w16:از اون به بعد مد شد:icon_pf (34):

توام که کلاً سوتی میدی....:ws3:

منم یبار یکی از دخترای فامیلو دستشو انبری فشار دادم،بیچاره بنفش شد ولی صداش در نیومد...البته اونموقع بچه بودیمو اینجور چیزا برامون مهم نبود!:smiley (18):

لینک به دیدگاه

کلا نتیجه ای که برداشت شد پسرا هیچ کدوم مشکلی ندارن اکثرا یک امر عادی میدونن

ولی در مورد دختران قضیه یکم داره پیچیده میشه:w58:

هنوز به جوابی نرسیدیم که قانع شیم که چرا نباید با طرفی که نمیشناسیم دست بدیم

یعنی اون دسته از افرادی که مخالفن نه از نظر دینی بلکه از نظر اجتماعی و دست دادنشون رو منوط به شناختی که از طرفشون دارن میکنن اونجوری که من به نتیجه رسیدم

در دیدار اول هیچ وقت نباید دست بدن..چون شناختی ندارن ..که خودش یه سری حرف درست میکنه

نکته دوم اینه که اگر تو یه جمعی یه نفر رو بشناسن ویکی دیگه بار اولش باشه با نفر اولی دست میدن به ناشناس که میرسن یه as میزنن از رو طرف میپرن طرف کلی خیط میشه:w58::w58:..که اینم خودش یه سری مسائل بوجود میاره

خلاصه....یکی بیا منطق جواب بده خوبه

لینک به دیدگاه

من اگر طرفم دستشو آورد جلو دست میدم اگرم نیاورد دست نمیدم جنسیتشم برام فرقی نمیکنه دختر یا پسر باشه

اگر با پسرها هم رفتار عادی داشته باشیم اوناهم فکر بد نمیکنند اینقدرهاهم لولو خوره نیستند که ازشون بخواهیم بترسیم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من چون از رو بوسی متنفرم به همین خاطر معمولا سعی می کنم با تمام خانوم ها با حفظ فاصله دست بدم که یه وقت هوس روبوسی نکنه :banel_smiley_52:

:icon_gol:ممنون جابت جالب بود

به نظر من ،پاتم بگیر بالا اومدن سمتت با لگد همچین حسابشون رو برس حوس نکنن

من میگم تو به همجنسات رحم نمیکنی بیچاره اون پسری که بخواد تو رو از خواب بیدار کنه:banel_smiley_52::ws3:(شوخیدم) نظرت قابل احترام:rose: که به آقایون بالای 40 سال اعتماد داری ولی برای اینکه ضریب ایمنی رو بخوای ببری بالا شرایط رو بزار واسه بالای 80-90-دیگه اون موقعه خیالت راحته اگرم دیدی دستت داره میلرزه حساس نشوبدبخت پیره دیگه بندریش از رو قصدی نیست:ws28:

لینک به دیدگاه

من به هر کس که دستشو سمت من دراز کنه دست میدم. و خودم تو این کار پیشقدم نمیشم. مگر اینکه طرف خیلی سنش کم باشه که من دستمو دراز کنم.

یه دفعه هم تو یه جمعی با خانمم ایستاده بودیم یه خانمی از آشناهای قدیمی با سر و وضع :ws3: پیداش شد اومد سمت من با کلی هیاهو خیلی صمیمی دستشو دراز کرد. همه هم منتظر بودن ببینن من چه خاکی به سرم میریزم. لحظات سخت و دردناکی بود. به طوری که اقلا 15 جفت چشم منو زیر نظر گرفته بودن. منم مجبور شدم دست بدم. :icon_pf (34):

آقا چشمتون روز بد نبینه چه ها که پشت سر من نگفتن و چه بلاهایی که سرم نیومد. :ws44:

لینک به دیدگاه
من به هر کس که دستشو سمت من دراز کنه دست میدم. و خودم تو این کار پیشقدم نمیشم. مگر اینکه طرف خیلی سنش کم باشه که من دستمو دراز کنم.

یه دفعه هم تو یه جمعی با خانمم ایستاده بودیم یه خانمی از آشناهای قدیمی با سر و وضع :ws3: پیداش شد اومد سمت من با کلی هیاهو خیلی صمیمی دستشو دراز کرد. همه هم منتظر بودن ببینن من چه خاکی به سرم میریزم. لحظات سخت و دردناکی بود. به طوری که اقلا 15 جفت چشم منو زیر نظر گرفته بودن. منم مجبور شدم دست بدم. :icon_pf (34):

آقا چشمتون روز بد نبینه چه ها که پشت سر من نگفتن و چه بلاهایی که سرم نیومد. :ws44:

:ws28:

همینه دیگه..

اگه یه نفر از فامیلای صمیمون بیاد دست بده همه میگن اووووو عجب آدم فلانیه

عجب کار بهمانی کرد...

حالا تو همین فامیل یکی از خارج تازه اومده باشه ببین چی جوری همه سر وکله میشکونن باهاش دست بدن اون موقع اصلانم چیز ضایعی نیست:ws3:

لینک به دیدگاه

من مشکلی ندارم به نظرم یه کار خیلی مودبانه میباشد.

همیشه دست دادم و همه هم بهم دست میدن.

اگه بدونم یه مردی یا پسری خیلی خوب نیست عمرا باهاش دست نمیدم.

ولی معمولا این طور ادما دور و برم کم هستن.

لینک به دیدگاه

من ترجیح میدم دستم را دراز کنم و دوستانم آنرا ببوسند،تا اینکه دستم را بگیرند.

اما جدا به اکثر پسرها تو دانشگاهمون میگم دستم را ببوسید !!!!!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...